Výsledky nemistrovských závodů nemusí být úplně kompletní.
Výsledky družstev i jednotlivců Sokola Hradec Králové
(Od nejnovějších - halová sezóna 2016 - 17, letní 2017)
Termín Závod / Soutěž Místo konání
L i s t o p a d    2 0 1 7
25.11.2017  Mistrovství ČR v přespolním běhu Dlouhoňovice
Z výsledků: ženy 11. T. Metelková 32:10; muži vytrvalci 32. M. Slanina 39:37; muži mílaři 36. L. Mottl 14:50, 53. K. Duchan 16:36; dorostenci 51. O. Metelka 15:25; žáci 15. J. Chalupský 11:20; žákyně ml. 49. B. Marková 8:54.
Kompletní výsledky.
04.11.2017 Malá Pardubická cross-country Pardubice
Ženy 2,5km: 1. T. Metelková 9:14.
Kompletní výsledky.
Ř í j e n    2 0 1 7
28.10.2017 Týnišťská desítka Týniště nad Orlicí
Ženy 10km: 1. T. Metelková 37:03, ZA 7. Š. Kučerová 47:48.
Kompletní výsledky.
28.10.2017 Kolínský vrhačský pětiboj Kolín
Z výsledků M45: 3. V. Toman 1.421 b. (16,45 - 6,95 - 17,67 - 20,94 - 6,48).
Kompletní výsledky.
14.10.2017 48. ročník Velké Pardubické Cross Country Pardubice
Ženy 6700m: 1. T. Metelková 26:54.
Kompletní výsledky.
09.10.2016 OLFINCAR půlmaratón
ČSOB maratón
 Hradec Králové
Půlmaratón ženy: 1. T. Metelková 1:21:41,50, 24. Š. Kučerová 1:38:18,08, 90. G. Novotná 1:53:37,53.
Kompletní výsledky.
07.10.2017 7. veřejné závody PAS
(MČR veteránů v klasickém pětiboji)
Praha - Kotlářka
Z výsledků: klasický pětiboj 11. V. Toman (M45) 1.216 b. (28,37 - 17,74 - 4,25 - 25,13 - 6:29,54).
Kompletní výsledky.
05.10.2017 O nejrychlejšího Hradečáka 2017  Hradec Králové
Z výsledků běhu na 60 m. Dorostenci:1. F. Blatník 7,50, 2. M. Blažek 7,74. Starší žáci: 1. V. Kloud 7,76, 2. P. Gonda 7,93. Mladší žáci 2004: 1. J. Kořének 8,01, 2. Š. Štefko 8,34; 2005 1. M. Bezrouk 9,03, 2. L. Petržela 9,05. Přípravka chlapci 2006: 60m 1. T. Pešek 9,27, 2. A. Machaň 9,91; 2007 1. D. Ježek, 2. L. Řehák. Minipřípravka chlapci 2008: 1. T. Metelka 10,31, 2. J. Zadrobílek 10,46; 2009 1. J. Janiš, 2. F. Vosátka; 2010 1. D. Stříbrný 11,30, Š. Balcar 11,74; 2011 1. B. Feuremann 14,26, 2. V. Feifer 14,42.
Starší žákyně: 1. J. Coufalová 8,39, 2. G. Menoušková 8,92 (R 8,47), 3. E. Mikanová 8,97, 4. N. Kuttichová 8,99 (R 8,91). Mladší žákyně 2004: 1. A. Hloucalová 8,71, 2. J. Zahradníková 8,85, 3. B. Marková 8,90, 4. E. Hotmarová 8,98; 2005 1. D. Pražáková 8,69, 2. A. Havlíčková 8,70. Přípravka dívky 2006: 1. J. Šmídová 9,15, 2. T. Dostálková 9,65, 3. E. Thiele 9,79; 2007 1. B. Polívková 9,23 (R 9,22), 2. A. Chlupáčová 10,18, 3. T. Bláhová 10,27. Minipřípravka dívky 2008: 1. N. Vejsová 10,20, 2. A. Linková 10,26 (R 10,21), 3. K. Perun 10,26; 2009 1. B. Záhorská 10,68 (R 10,55), 2. R. Picková 11,33 (R 11,23); 2010 1. A. Ledecká 11,89, 2. M. Malá 12,16; 2011 1. B. Koutníková 12,51, 2. K. Tomášová 12,63; nejmladší účastnice N. Balcarová (2013) 16,40.
Kompletní výsledky.
Závody proběhly s podporou Magistrátu Hradce Králové.
Z á ř í    2 0 1 7
30.09.2017      Mezistátní utkání žactva
CZE - HUN - SLO - SVK - CRO
 Varaždin (CRO)
Z výsledků: tyč 3. V. Kloud 3,80.
Kompletní výsledky.
30.09.2017 Krajský přebor ve čtyřboji přípravky
(jednotlivci)
Jaroměř
Z výsledků čtyřboje: přípravka dívky: 1. J. Šmídová 1.443 b. (3,84 - 9,18 -33,52 - 1:9,83), 2. V. Mičánková 1.254 b.; minipřípravka dívky: 3. K. Perun 883 b., 10. M. Mičánková 591 b.; přípravka chlapci: 7. T. Pašek 826 b.; minipřípravka chlapci: 2. T. Metelka 687 b. Jednotlivé discipliny: 60m 1. J. Šmídová 9,39 - 4. T. Pašek 9,41; 600m 1. J. Šmídová 2:03,75 - 3. K. Perun 2:11,75 - 1. T. Metelka 2:02,02; dálka 1. J. Šmídová 4,00, 3. V. Mičánková 3,84 - 2. K. Perun 3,52 - 2. T. Pašek 4,20; kriket 4. S. Dittrichová 31,57 - 4. K. Perun 21,45 - 2. T. Pašek 39,01, 4. M. Rejsek 38,05.
Kompletní výsledky.
Soutěž se uskutečnila s podporou Královéhradeckého KAS.
30.09.2017 2Hrady Bradlecká Lhota
Ženy 7,2km: 2. (W45 1.) T. Metelková 33:21.
Kompletní výsledky.
28.09.2017 Mistrovství ČR juniorů Ostrava - Vítkovice
Naši junioři skončili pátí (96 b.).
Z výsledků (bodující): 100m FB 5. D. Ryba 11,38 (11,24); 200m 8. D. Ryba 22,60; 1500m 2. V. Vondra 4:05,61, 10. K. Duchan 4:14,76; 5000m 1. P. Vebr 15:28,76, 10. J. Halberštát 16:34,47; 110m př. 1. D. Ryba 14,17, 10. F. Blatník 15,14; 3000m př. 9. M. Kačerovský 10:25,40; 4x100m 7. Blažek, Blatník, Bahník, Ryba 44,25; výška 2. M. Bahník 1,97, 10. F. Moravec 1,88; tyč 3. D. Capoušek 4,00, 4. P. Halíř, 3,80, V. Kloud 3,80, 16. M. Bahník 3,40; trojskok 9. M. Bahník 12,52; koule 7. P. Plašil 14,34; disk 7. P. Plašil 42,25; kladivo 5. P. Plašil 48,15; oštěp 4. D. Jeřábek 50,90.
Nejvíce bodovali: D. Ryba 15 b., P. Plašil 14 b., M. Bahník 13 b. Přehled bodujících najdete: zde.
Kompletní výsledky.
27.09.2017 Středoškolský atletický pohár
(Královéhradecké krajské kolo)
Jičín
Naše členky reprezentovaly svou školu (GyBoN třetí).
Z výsledků: 60m 1. J. Coufalová 8,32; 200m 3. M. Příhodová 28,90, 4. N. Dachovská 29,42; 100-200-300-400m 3. Coufalová, Pražáková, Příhodová, Dachovská 2:40,81; výška 8. M. Pražáková 1,36; dálka 1. J. Coufalová 5,05, 3. M. Příhodová 4,89; koule 3kg 4. M. Pražáková 9,60.
Kompletní výsledky.
24.09.2017  Mistrovství republiky
(v silničním běhu)
Běchovice-Praha
Z výsledků - junioři (10km): 21. V. Hrůša 41:26.
Kompletní výsledky.
24.09.2017 Velká cena Prostějova Prostějov
Z výsledků: 110m př. (dor.) 1. M. Blažek 15,03.
Kompletní výsledky.
24.09.2017 Běh na Hejšovinu Machov
Ženy 8 km (převýšení 480m): 1. T. Metelková 37:12.
Kompletní výsledky.
23.-24.9.2017  Mistrovství republiky
(žactvo)
Břeclav
Z výsledků: tyč 4. V. Kloud 3,31; dálka 10. V. Kloud 5,85; koule 3kg 11. J. Coufalová 10,55, 13. E. Plašilová 9,96; disk 0,75kg 4. J. Coufalová 36,45, 11. E. Plašilová 29,14; 4x300m 18. Werner, Krejčí, Hůza, Kloud 2:45,56, 20. Coufalová, Bělohlávková, Myšková, Havlíčková 3:14,08.
Kompletní výsledky.
21.09.2017 Finále krajské soutěže družstev přípravek
(Královéhradecký kraj)
 Hradec Králové
Naše děvčata zvítězila (7.234 b.).
Z výsledků čtyřboje: 1. J. Šmídová 1.582 b. (3,84 - 9,18 -33,52 - 1:9,83), 5. E. Ducháčová 1.322 b., 6. V. Mičánková 1.284 b., 18. J. Součková 1.031 b., 20. B. Polívková 1.013 b., 21. V. Vokolková 1.002 b. Jednotlivé discipliny: 60m 1. J. Šmídová 9,18, 6. B. Polívková 9,55; 600m 1. J. Šmídová 1:59,83, 3. E. Ducháčová 2:03,73, 6. V. Mičánková 2:06,20; dálka 1. E. Ducháčová 3,91, 3. J. Šmídová 3,84, 7. V. Mičánková 3,76; kriket 5. J. Šmídová 33,59, 6. J. Součková 32,44, 9. V. Mičánková 30,24.
Kompletní výsledky.
Soutěž se uskutečnila s podporou Královéhradeckého KAS.
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár
(okresní kolo Hradec Králové)
 Hradec Králové
Naši členové reprezentovali své školy.
Z výsledků: 60m 1. J. Coufalová 8,24, 5. N. Hýblová 9,26; 100m 1. F. Blatník 11,58, 2. D. Jeřábek 11,96; 200m 1. M. Příhodová 29,90, 2. M. Prouzová 30,48, 5. N. Hýblová 31,46; 400m 1. F. Blatník 55,35; 800m 1. D. Jansová 2:38,92; výška 1. M. Bahník 2,02, 3. D. Jeřábek 1,78, 3. B. Hašková 1,32, 4. M. Pražáková 1,28; dálka 1. M. Bahník 6,07, 4. J. Coufalová 4,49; koule 3kg 1. I. Natabu (basketbalistka Sokola HK) 10,54, 2. M. Pražáková 9,79; koule 5kg 1. P. Plašil 15,69.
Kompletní výsledky.
19.09.2017 Středoškolský atletický pohár
(okresní kolo Pardubice)
Pardubice
Z výsledků: 1500m 3. V. Hrůša 4:27,99.
Kompletní výsledky.
17.09.2017 Jičínské memoriály Jičín
Z výsledků: koule 6. L. Tulis 13,41; disk 4. L. Tulis 47,01.
Kompletní výsledky.
16.-17.9.2017 MČR veteránů ve vícebojích Litomyšl
Z výsledků desetiboje: 10. Z. Doksanský 4.545 b. (16,06 - 385 - 8,63 - 141 - 106,50 -- 23,92 - 25,19 - 200 - 25,49 - 9:43,81), 16. M. Liška 3.392 b.
Kompletní výsledky.
16.09.2017 Mistrovství Čech juniorů
(kvalifikace na MČR)
Pardubice
Naši junioři zvítězili (171,5 b.).
Z výsledků (bodující): 100m 5. F. Blatník 11,49 (R 11,46); 200m 6. D. Ryba 22,48; 400m 7. K. Duchan 52,28; 800m 2. V. Vondra 1:58,89, 5. K. Duchan 1:59,72; 1500m 5. K. Duchan 4:20,06, 9. J. Halberštát 4:23,05, 10. B. Boháč 4:30,77; 3000m 1. P. Vebr 8:45,98, 2. V. Vondra 9:14,27; 110m př. 1. D. Ryba 14,16, 7. F. Blatník 15,86; 400m př. 6. M. Blažek 60,18; 3000m př. 2. M. Kačerovský 10:56,08, 3. V. Hrůša 11:13,19; 4x100m 6. Bahník, Ryba, Blažek, Duchan 45,80; 4x400m 5. Bahník, Ryba, Vondra, Duchan 3:38,57, 8. Vébr, Hrůša, Halberštát, Boháč 3:45,15; výška 2. M. Bahník 2,00, 7. J. Říha 1,80, 8.-9. F. Moravec 1,75; tyč 5. D. Capoušek 3,60, 6. M. Bahník 3,40; trojskok 2. M. Bahník 13,09, 9. F. Moravec 11,69; koule 5. P. Plašil 13,89; disk 6. P. Plašil 40,35; kladivo 3. P. Plašil 48,47; oštěp 6. D. Jeřábek 45,12.
Nejvíce bodovali: M. Bahník 25,75 b., V. Vondra 19,5 b., P. Plašil 19 b. Přehled bodujících najdete: zde.
Kompletní výsledky.
16.09.2017 Mistrovství Čech žactva sk. B
(kvalifikace na MČR)
Kladno
Naše žákyně skončily sedmé (61,5 b.), žáci osmí (47 b.).
Z výsledků (bodující): 60m 6. V. Svoboda 7,65 (R 7,56); 150m 4. V. Svoboda 18,06; 800m 6. N. Saksová 2:36,80, 7. D. Jansová 2:37,13; 1500m 8. E. Chladová 5:54,58; 100m př. 5.-6. M. Pražáková 17,04; 200m př. 4. P. Gonda 29,40; 4x60m 7. Najmanová, Mikanová, Saksová, Coufalová 32,91; 4x300m Jansová, Najmanová, Kuttichová, Saksová 3:11,60; tyč 1. V. Kloud 3,50, 4. A. Voříšková 2,40 (desátý výkon historie); dálka 3. J. Coufalová 5,08; koule 3kg 7. E. Plašilová 9,61; koule 4kg 8. O. Krejčí 10,28; disk 0,75kg 1. J. Coufalová 33,79, 7. E. Plašilová 26,80; disk 1kg 4. V. Kloud 34,60, 7. J. Kušnír 33,71; oštěp 600g 8. O. Krejčí 34,00.
Nejvíce bodovali: J. Coufalová 20 b. a V. Kloud 18 b. Přehled bodujících najdete: zde.
Kompletní výsledky.
16.09.2017 4. kolo KP družstev mladší žactvo
(jednotlivců v některých disciplinách)
Trutnov
Naše žákyně zvítězily se 143 b. (celkově první 48 hl. b.), žáci také první s 101 b. (celkově první 38 hl. b.).
Bodovali naši žáci: 60m 3. M. Trampota 8,49, 7. T. Lemeer 8,87; 150m 3. M. Trampota 20,58; 60m př. 1. Š. Štefko 10,47, 2. L. Petržela 11,68, 6. J. Kotík 12,53, 9. L. Mrha 13,23; 4x60m 1. Štefko, Trampota, Lemeer, Kotík 33,69, 9. Tejc, Mrha, Rejsek, Petržela 37,16; výška 3. J. Kubias 1,25; dálka 1. Š. Štefko 4,83, 3. T. Lemeer 4,23; koule 3kg 2. J. Hanuš 8,53, 7. L. Mrha 6,65, 10. M. Tejc 5,24; oštěp 500g 3. J. Kotík 27,08.
Bodovaly naše žákyně: 60m 2. A. Havlíčková 8,58, 3. D. Pražáková 8,65, 9. V. Myšková 9,23; 150m 7. V. Myšková 22,46, 10. B. Marková 22,99; 800m 1. B. Malinová 2:36,54, 7. B. Malinová 2:45,40; 60m př. 1. M. Šarounová 10,16, 2. A. Hloucalová 10,38, 5. K. Kubínová 11,93, 10. M. Blatníková 12,97; 4x60m 1. Havlíčková, Kubínová, Pražáková, Šarounová 33,50, 5. Marková, Myšková, Malinová, Hloucalová 35,25; výška 3. M. Šarounová 1,30; dálka 1. D. Pražáková 4,64, 2. A. Havlíčková 4,53, 5. A. Hloucalová 4,45; koule 2kg 7. E. E. Chare 8,00, 8. A. Procházková 7,89, 9. M. Vašáková 7,86; oštěp 400g 3. M. Vašáková 28,09 (základní oddílový rekord ml. žákyň), 6. M. Blatníková 22,84, 8. E. E. Chare 20,46, 10. T. Hejsková 16,82.
Nejvíce bodovali: M. Šarounová a D. Pražáková 21,75 b., A. Havlíčková 20,75; Š. Štefko 24,75 b., M. Trampota 18,75 b., J. Kotík 15,75. Přehled bodujících najdete: zde.
Krajský přebor jednotlivců: zlato - Š. Štefko a M. Šarounová (60m př.); stříbro - L. Petržela a A. Hloucalová (60m př.); bronz - J. Kotík a M. Vašáková (oštěp).
Kompletní výsledky.
15.09.2017 Hvězdné házení na Chodsku Domažlice
Z výsledků: koule 6. L. Tulis 13,83; disk 4. L. Tulis 46,65.
Kompletní výsledky.
11.-13.9.2017 European Kids Athletics Games
(do 15 let)
Brno
Vojtěch Kloud vybojoval stříbro ve výšce (ročník 2002).
Z výsledků (finálová účast): 60m (2005) FA 7. A. Havlíčková 8,64 (R 8,49), (2004) FB 3. Š. Štefko 8,35 (R 8,26), (2002) FB 2. J. Coufalová 8,30 (R 8,33); 600m (2006) FC 3. J. Šmídová 2:03,57; 800m (2005) FC 3. A. Havlíčková 2:45,18, (2004) FA 13. B. Marková 2:39,68;; 1500m (2002) 15. I. Bělohlávková 5:47,88; 100m př. FA 5. V. Kloud 14,59 (R 14,50); výška (2002) 2. V. Kloud 1,74, (2002) FB 2. M. Pražáková 1,43, (2004) FB 3. Š. Štefko 1,48, (2004) FB 2. M. Šarounová 1,38, (2005) FB 7. T. Králíčková 1,33; dálka (2002) 5. J. Coufalová 5,15, 6. V. Kloud 5,90 (Q 6,12), (2004) 6. Š. Štefko 5,18, 8. A. Havlíčková 4,05 (Q 4,53); koule 3kg (2002) 7. J. Coufalová 11,01, 11. M. Pražáková 8,94; oštěp 500g (2003) 12. A. Voříšková 25,27.
Kompletní výsledky.
09.09.2017 Mistrovství ČR družstev mužů a žen Plzeň
Naši členové hostovali: 200m 5. M. Desenský 21,87; 800m 4. L. Hodboď 1:54,17; 4x100m 3. Olymp Praha (M. Desenský) 41,70; 4x400m 2. Olymp Praha (M. Desenský) 3:17,86.
Kompletní výsledky.
09.09.2017 4. kolo KP družstev staršího žactvo
(jednotlivců v některých disciplinách)
Dvůr Králové n. L.
Naši žáci zvítězili se 168 b. (po čtyřech kolech první), žákyně byly také první se 124 b. (po čtyřech kolech druhé?).
Bodovali naši žáci: 60m 1. V. Svoboda 7,71, 4. M. Werner 8,13, 8. L. Petržela 9,04; 150m 1. V. Svoboda 18,12, 5. M. Trampota 20,92; 800m 3. M. Trampota 2:35,85; 3000m 5. D. Rejsek 13:35,96; 200m př. 1. V. Kloud 28,73, 3. Š. Štefko 31,25, 4. M. Pávek 35,86, 5. L. Petržela 36,95; 4x300m 1. Werner, O. Krejčí, Svoboda, Kloud 2:56,40, 3. Petržela, Tejc, Trampota, Rejsek 3:32,72; dálka 1. V. Kloud 6,04, 3. M. Werner 5,40, 5. Š. Štefko 5,03, 8. M. Pávek 4,26, 10. T. Lemeer 4,01; koule 4kg 3. O. Krejčí 10,50, 5. J. Kušnír 9,82, 9. N. Neumann 7,27; oštěp 600g 1. O. Krejčí 35,78, 2. J. Kušnír 35,66.
Bodovaly naše žákyně: 60m 1.-2. J. Coufalová 8,38; 150m 9. I. Bělohlávková 21,28; 800m 2. D. Jansová 2:34,31, 5. I. Bělohlávková 2:47,48, 7. N. Kuttichová 2:48,50, 8. E. Chladová 2:51,60; 200m př. 3. A. Hloucalová 33,99, 4. M. Pražáková 34,48, 5. M. Prouzová 34,62, 9. E. Mikanová 36,57, 10. A. Voříšková 38,15; 4x300m 2. Jansová, Najmanová, Kuttichová, Bělohlávková 3:15,22, 6. Chladová, Součková, Filipová, Prouzová 3:21,62; výška 4.-5. A. Voříšková 1,40, 6.-7. M. Šarounová 1,40, 9. T. Králíčková 1,30; dálka 1. J. Coufalová 5,20, 6. M. Šarounová 4,35; koule 3kg 3. J. Coufalová 10,88, 4. E. Plašilová 9,85, 5. M. Pražáková 9,24; disk 0,75kg MB J. Coufalová 36,75 (nejlepší oddílový výkon), MB E. Plašilová 30,77; oštěp 500g 9. M. Pražáková 24,24, 10. A. Voříšková 24,11.
Nejvíce bodovali: V. Kloud a V. Svoboda 24,75 b. - J. Coufalová 29 b. Přehled bodujících najdete: zde.
Krajský přebor jednotlivců: zlato - V. Svoboda (150m), Werner, Krejčí O., Svoboda, Kloud (4x300m); stříbro - Jansová Najmanová, Kuttichová, Bělohlávková (4x300m); bronz - Petržela, Tejc, Trampota, Rejsek (4x300m).
Kompletní výsledky.
09.09.2017 Běh k mohyle Hanče a Vrbaty Špindlerův Mlýn
Ženy 9 km (převýšení 696m): 1. T. Metelková 49:22.
Kompletní výsledky.
06.09.2016   Hradecké memoriály
Memoriál Jaroslava Vidrny v disku mužů 14. ročník
Memoriál Lívie Lajbnerové v disku žen 14. ročník
Memoriál Václava Doksanského ve sprinterském trojboji mužů i žen 13. ročník
Velká cena v kouli mužů 8. ročník
 Hradec Králové
Disk muži 1. I. Gondor VSK Univerzita Brno 55,86, 2. T. Jokl 52,56, 3. M. Novák 51,83, 5. L. Tulis 46,35. Disk žen 1. E. Staňková A.C. TEPO Kladno 54,36, 2. Z. Kubicová 46,38, 3. M. Slavíková 43,85, 7. M. Příhodová 28,65. Sprinterský trojboj muži 1. V. Svoboda ASK Slavia Praha 2.601 b.(7.02-10.98-22.0), 2. M. Desenský 2.589 b. (7.12-10.97-21.8), 3. M. Červený 2.373 b., 8. F. Blatník 2.223 b. (7,41 - 11,68 - 23,4). Sprinterský trojboj žen: 1. A. Symerská 2.637 b. AK Kroměříž 2.637 b. (7.95-12.36-24.98), 2. L. Vondrová 2.585 b., 3. V. Košátková 2.628 b., 4. P. Valešová 2.312 (8,15 - 12,90 - 26,88), 9. M. Loskotová 1.993 b. (8,54-13,57-28,01). Koule muži 1. M. Novák AK Olomouc 17,83, 7. L. Tulis 13,75, koule 4kg M70 V. Vašata 11,58. Koule ženy 1. E. Staňková TEPO Kladno 12,30.
Kompletní výsledky najdete zde , Vítězové a rekordy memoriálů .
Pořádání závodů podpořili Magistrát města Hradec Králové a EOP Opatovice n.L.
2.-3.9.2017  Mistrovství republiky
(do 22 let)
Praha
Lukáš Hodboď vybojoval stříbro, Radoš Rykl bronz.
Z výsledků: 200m 1R 4. D. Ryba 22,33w, 2R 6. F. Blatník 23,02w; 400m 2. L. Hodboď 48,91 (R 48,91), 2R 6. F. Blatník 52,13, 1R 6. D. Prokopová 60,79; 800m 1R 7. K. Duchan 1:59,58, 2R 8. L. Mottl 2:01,74; 110m př. 3. R. Rykl 14,85 (15,26); 400m př. 4. M. Štěpánek 53,96 (čtvrtý výkon historických tabulek), 2R 6. K. Tomášková 70,37; 4x400m 8. Ryba, Blatník, Štěpánek, Bahník 3:22,98 (šestý výkon historických tabulek); výška 8.-9. M. Bahník 1,93; tyč 4. R. Rykl 4,91, 10.-11. K. Tomášková 3,01; koule 9. P. Plašil 12,22.
Kompletní výsledky.
02.09.2017 Strážný - nahoru a dolů Dolní Dobrouč
Ženy 12 km (převýšení 450 m): 1. T. Metelková 52:16.
Kompletní výsledky.
S r p e n    2 0 1 7
30.08.2017 Atletická středa Stará Boleslav
Z výsledků: 800m 3. D. Jansová 2:36,57.
Kompletní výsledky.
23.-30.8.2017  Letní univerziáda  Taipei (TPE)
Vít Müller reprezentoval na 400m př, Lukáš Hodboď na 800m, oba ve štafetě 4x400m, která vybojovala bronz.
Z výsledků: 400m př. smf 5. V. Müller 51,46 (R 50,95); 800m smf 6. L. Hodboď 1:49,40 (R 1:51,17); 4x400m 3. ČR (Tesař, Hodboď, Šnejdr, Müller) 3:08,14 (R 3:08,88).
Kompletní atletické výsledky.
28.08.2017 Veřejné závody v hodu kladivem a diskem Praha - Vinohrady
Z výsledků: kladivo 1. M. Lišková 38,80 (šestý výkon historických tabulek); disk 4. M. Lišková 32,70.
Kompletní výsledky.
27.08.2017 4. kolo SKP mužů Svitavy
Naši muži "B" vůbec nenastoupili.
Z výsledků MS: koule L. Tulis 13,66; disk L. Tulis 45,10. P. Plašil hostující za Týniště: koule 1. 12,96, disk 2. 37,90, kladivo 1. 40,61.
Přehled bodujících najdete: zde. (za minulá kola).
Kompletní výsledky.
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen sk. B Jablonec nad Nisou
Naši muži obsadili druhé místo s 212,5 b. (a po čtyřech kolech jsou s 26 b. třetí), ženy skončily třetí se 164 b. (po čtyřech kolech jsou se 23 b. také třetí).
Ve svých disciplinách zvítězili: Pavla Valešová (400m př.), Marek Bahník (výška), Kateřina Strnadovou spolu s Karolínou Tomáškovou (tyč), Markéta Bartůňková a Daniel Čapek (oba kladivo), Aleš Král (oštěp) a hostující Ondřej Holub (400m)..
Bodovaná umístění ženy: 400m 9. D. Prokopová 62,66; 800m 7. D. Prokopová 2:29,21; 1500m 7. M. Fenclová 5:19,66; 5000m 4. M. Fenclová 18:33,85; 100m př. 5. N. Bučičová 15,71; 400m př. 1. P. Valešová 64,42, 2. N. Bučičová 65,99, 3. K. Tomášková 70,09; 4x100m 2. Loskotová, Bučičová, Prokopová, Valešová 50,83, 7. Hašková, Dachovská, Příhodová, Bartůňková 54,64, 8. Ďurďová, Prouzová, Tomášková, Kvasničková 54,96; 4x400m 2. Bučičová, Prokopová, Tomášková, Valešová 4:11,22, 4. Bažantová, Ďurďová, Loskotová, Prouzová 4:24,69, 7. Dachovská, Příhodová, Kvasničková, Hašková 4:34,23; tyč 1.-2. K. Strnadová a K. Tomášková 3,00, 7. A. Bažantová 2,30; trojskok 7. M. Loskotová 10,51; koule 8. M. Bartůňková 10,46; disk 2. B. Jakubcová 39,85, 6. M. Lišková 32,90, 10. M. Příhodová 26,83; kladivo 1. M. Bartůňková 50,34, 5. T. Sedláková 45,51, 6. B. Jakubcová 38,37, 7. M. Lišková 37,65 (šestý výkon historických tabulek), 9. H. Korbová 35,76; oštěp 8. K. Nohejlová 29,75.
Bodovaná umístění muži: 100m 6. D. Ryba 11,26 (R 11,23); 200m 7. O. Holub 22,41, 10. D. Ryba 22,72; 400m 1. O. Holub 49,19, 8. M. Štěpánek 50,99, 9. Š. Jirman 51,79; 800m 3. L. Mottl 1:55,64 (osmý výkon historických tabulek), 8. K. Duchan 2:00,53; 1500m 4. L. Mottl 4:12,12; 110m př. 2. D. Špičák 14,91, 4. R. Rykl 15,15, 8. A. Bician 15,74; 400m př. 2. M. Štěpánek 54,76, 5. T. Balcar 59,08; 4x100m 4. Ryba, Holub, Balcar, Rykl 43,76, 8. Jirman, Štěpánek, Blatník, Bician 45,11; 4x400m 3. Štěpánek, Jirman, Blatník, Balcar 3:25,35, 8. Duchan, Mottl, Halbrštát, Jeřábek 3:37,14; výška 1. M. Bahník 2,01, 9.-10. D. Jeřábek 1,83; tyč 2. R. Rykl 4,62; dálka 10. A. Bician 6,52; trojskok 7. R. Rykl 13,58, 9. M. Bahník 12,94; koule 4. Z. Cejnar 14,62, 7. L. Tulis 13,59, 9. T. Jirásek 12,90, 10. D. Čapek 12,79; disk 2. T. Jirásek 50,66, 5. D. Čapek 43,98, 10. L. Tulis 37,75; kladivo 1. D. Čapek 55,14, 5.-6. J. Cabal a J. Bartůněk 47,10, 9. T. Jirásek 42,62, 10. M. Brzek 38,91; oštěp 1. A. Král 57,01, 3. J. Petružálek 50,24, 6. D. Jeřábek 48,01; chůze 10km 5. A. Kozelka.
Nejvíce bodovali: K. Tomášková 21,5 b., N. Bučičová 19,5 b., P. Valešová 15,5 b. - R. Rykl 21,75 b., D. Čapek 18 b., O. Holub 16,75 b. Přehled bodujících najdete: zde.
Kompletní výsledky.
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů, sk. C Čáslav
Náš člen bodoval za Ústí n. O.: tyč 2. V. Kloud 3,70; dálka 7. V. Kloud 5,99.
Kompletní výsledky.
24.08.2017  Finále Diamantové ligy vložený závod U20  Zürich (SUI)
Z výsledků: 110m př. jun. 5. D. Ryba 14,20.
Kompletní výsledky.
23.08.2017 Veřejné závody Pardubice
Z výsledků: disk 2. D. Čapek 44,43; kladivo 1. D. Čapek 53,25.
Kompletní výsledky.
23.08.2017 81. Velká cena Kolína Kolín
Z výsledků: sprinterský trojboj 18. N. Neuman 1.264 b. (8,34 - 13,50 - 27,49).
Kompletní výsledky.
22.08.2017 3. kolo společného KP družstev
(juniorstvo a dorost)
Nové Město n. Met.
Naši junioři byli druzí s 91 b. (celkově druzí), dorostenci čtvrtí s 46 b. (celkově čtvrtí), juniorky páté se 31 b. (celkově páté), dorostenky čtvrté s 20,5 b..
Z výsledků juniorů (bodující): 800m 6. V. Hrůša 2:07,85; 3000m 1. V. Vondra 9:01,30, 2. P. Vebr 9:12,87; 400m př. 2. M. Bahník 58,11, 4. V. Hrůša 69,47; výška 1. M. Bahník 1,99, 6. D. Jeřábek 1,78; trojskok 1. M. Bahník 13,23; kladivo 6kg 2. P. Plašil 40,16; oštěp 800g 3. D. Jeřábek 45,68, 5. P. Plašil 33,76.
Z výsledků juniorek (bodující): trojskok 1. M. Loskotová 10,52, 4. K. Tomášková 9,34; oštěp 600g 3. K. Nohejlová 33,85, 6. K. Tomášková 27,35.
Z výsledků dorostenců (bodující): 1500m 1. B. Boháč 4:34,30; výška 1. T. Kos 1,78, 4. B. Boháč 1,65; trojskok 1. V. Kloud 12,26; oštěp 700g 5. V. Kloud 28,55.
Z výsledků dorostenek (bodující): 200m 7.-8. M. Příhodová 28,71; 300m př. 3. B. Hašková 53,64; výška 2. M. Poláčková 1,45.
Nejvíce bodovali: Marek Bahník 31 b., Karolína Tomášková 12 b., Bonifác Boháč 18 b. a Martina Poláčková 9 b. Přehled bodujících najdete: zde.
Kompletní výsledky.
22.08.2017 Mladá Evropa (do 22 let) Jablonec nad Nisou
Z výsledků: disk 1. M. Lišková 34,69.
Kompletní výsledky.
20.08.2017 46. Velká cena města Pacova, memoriály Pacov
Z výsledků: 400m 2. K. Duchan 53,29; 1500m 2. L. Mottl 4:15,57; koule 4kg 1. M. Bartůňková 11,18; koule 7,26kg 5. L. Tulis 13,09, 6. P. Plašil 12,00; disk 4. L. Tulis 45,81, 8. P. Plašil 38,65; kladivo 2. M. Bartůňková 47,40.
Kompletní výsledky.
19.08.2017 51. ročník Chodské 1500, memoriály Domažlice
Z výsledků: 100m 8. D. Ryba 11,34 (R 11,36).
Kompletní výsledky.
19.08.2017 Běh na Svatý Hostýn Bystřice pod Hostýnem
Ženy 5 km (převýšení 422 m): 1. T. Metelková 26:19.
Kompletní výsledky.
18.08.2017 Letní atletický mítink a Velká cena Dvůr Králové n. L.
Z výsledků: sprinterský trojboj 3. M. Prouzová 1.625 (8,89 - 14,32 - 30,10); 60m přípr. 2. F. Najman 10,30; 100m 4. F. Blatník 11,48; 150m 2. M. Najmanová 22,56; 300m 2. F. Blatník 36,24; dálka 3. M. Najmanová 4,10; koule 3kg 2. E. Plašilová 9,89; koule 6kg 1. P. Plašil 14,71; koule 7,26kg 3. L. Tulis 13,56; disk 0,75kg 2. E. Plašilová 30,89; disk 1,75kg 1. P. Plašil 44,10; disk 2kg 3. L. Tulis 44,86; oštěp 500g 5. M. Prouzová 22,64.
Kompletní výsledky.
17.08.2017 7. vrhačský čtvrtek Kolín
Z výsledků: disk 3. M. Lišková 33,60.
Kompletní výsledky.
13.08.2017 Týnišťské memoriály Kolín
Z výsledků: výška 1. M. Bahník 2,01; tyč 2. R. Rykl 4,40, 3.-4. D. Capoušek 4,00; dálka 2. R. Rykl 6,38, 6. M. Bahník 5,99; koule 3kg 1. J. Coufalová 10,88, 3. E. Plašilová 10,18; koule 6kg 1. P. Plašil 14,96; koule 7,26kg 4. L. Tulis 13,16; disk 0,75kg 1. E. Plašilová 31,09, 2. J. Coufalová 30,03; disk 1,75kg 1. P. Plašil 45,59; disk 4. L. Tulis 42,02; kladivo 3kg 2. E. Plašilová 22,94; kladivo 4kg 2. M. Bartůňková 49,49; kladivo 6kg 1. P. Plašil 33,77, 2. D. Capoušek 26,26; kladivo 7,26kg 4. L. Tulis 37,46, 6. R. Rykl 32,81.
Kompletní výsledky.
12.08.2017 Běh údolím řeky Bělé Skuhrov nad Bělou
Ženy 10 km: 1. T. Metelková 36:50.
Kompletní výsledky.
05.08.2017 Janské Lázně - Černá hora Janské Lázně
Ženy 8,6 km (převýšení 650 m): 1. T. Metelková 43:53.
Kompletní výsledky.
Č e r v e n e c    2 0 1 7
30.07.2017 Meeting International du C.A.Schifflange  Schifflange (LUX)
Z výsledků: 800m 2. L. Hodboď 1:48,78.
Kompletní výsledky.
30.07.2017 Novoměstská procházka Nové Město n. Met.
Z výsledků: chůze 10km 11. A. Kozelka 59:13,69.
Kompletní výsledky.
29.07.2017 European Masters Championships  Aarhus (NED)
Z výsledků: koule M35 2. Z. Cejnar 14,77.
V kategorii M90+ staroval hradecký J. Soukup.
Kompletní výsledky.
29.07.2017 Velká cena Nového Města nad Metují Nové Město n. Met.
Z výsledků: koule 5. L. Tulis 13,64, 6. P. Plašil 13,04; disk 2. L. Tulis 46,19, 6. P. Plašil 36,11; kladivo 4. M. Bartůňková 47,54.
Kompletní výsledky.
23.07.2017 Šachty - Štěpánka Vysoké nad Jizerou
Ženy 6,5 km (převýšení 450 m): 1. T. Metelková 33:38.
Kompletní výsledky.
20.-23.7.2017  ME do 20 let  Grosseto (ITA)
David Ryba reprezentoval na 110m př.
Z výsledků: 110m př. 9. D. Ryba (smf-3 5. 14,07, R6 2. 14,29Q).
Startoval i náš "host": 400m smf-1 6. O. Holub 48,48 (R 47,93q).
Kompletní výsledky.
22.07.2017 Rokytnice n. J. - Dvoračky Rokytnice nad Jizerou
Ženy 8,5 km (převýšení 750 m): 1. T. Metelková 48:37.
Kompletní výsledky.
13.-16.7.2017  ME do 22 let  Bydgoszcz (POL)
Vít Müller reprezentoval na 400m př, Lukáš Hodboď na 800m a ve štafetě 4x400.
Z výsledků: 400m př. 8. V. Müller 50,63 (smf 50,37); 800m R3 5. L. Hodboď 1:50,72; 4x400m R1 5. ČR 3:10,34.
Kompletní výsledky.
15.07.2017 Běh na Hvězdu Police nad Metují
Ženy 8,9 km: 1. T. Metelková 42:22.
Kompletní výsledky.
15.07.2017 4. Východočeská veteraniáda Nová Paka
Z výsledků (všechny kategorie společně): 100m 4. V. Toman 13,24; 400m 1. V. Toman 63,93; 200m př. 3. V. Toman 36,33; koule 2. V. Vašata 11,80 (4kg), 5. V. Makový 8,14 (3kg); 12. V. Toman 7,98 (7,26kg); disk 5. V. Vašata 32,56 (1kg), 10. V. Makový 19,11 (1kg).
Kompletní výsledky.
11.07.2017 XIII. Grand Prix Ústí nad Labem Ústí nad Labem
Z výsledků: koule "B" 2. Z. Cejnar 14,48.
Kompletní výsledky.
08.07.2017 2. Kolínský vrhačský pětiboj Kolín
Z výsledků: kladivo 2. M. Bartůňková 48,95; vrh. pětiboj 21. (M45 3.) V. Toman 1.629 b. (7,17 - 20,45 - 25,03 - 6,81 - bez kladiva).
Kompletní výsledky.
06.07.2017     Mezistátní utkání juniorů
CZE - HUN - SLO - SVK
 Trnava (SVK)
Z výsledků: 110m př. 3. D. Ryba 13,83; výška 3. M. Bahník 1,98. Startovali i naši "hosté": O. Holub člen vítězné štafety 4x400m 3:16,48; 110m př. 5. N. Bučičová 15,27; 400m př. 8. N. Bučičová 64,78.
Kompletní výsledky.
1.-2.7.2017  ME družstev ve vícebojích (I. liga)  Monzón (ESP)
Radoš Rykl reprezentoval v desetiboji.
Z výsledků: 23. R. Rykl 6.615 b. (11,68/715-6,65/732-11,55/579-1,92/731-53,44/663--15,62/776-33,11/526-5,00/910-45,73/526-5:18,67/457). Tyč 5,00 (oddílový a krajský rekord mužů a do 22 let).

Kompletní výsledky.
02.07.2017 2. kolo ČS extraligy družstev Ostrava
Naši členové hostovali: 200m 8. V. Müller 21,82; 400m 1. V. Müller 46,78 (druhý výkon historických tabulek), 3. M. Desenský 47,34, 5. L. Hodboď 47,68; 800m 5. L. Hodboď 1:50,53; 4x100 2. Dukla Praha (V. Müller) 41,61, 7. Olymp Praha (M. Desenský) 42,33.
Kompletní výsledky.
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen sk. B Kolín
Naši muži obsadili třetí místo se 146 b. (a po třech kolech jsou s 19 b. třetí), ženy skončily páté se 111,5 b. (po třech kolech jsou se 17 b. také třetí).
Ve svých disciplinách zvítězili: Martin Štěpánek (400m př.), Marek Bahník (výška), Daniel Čapek (kladivo) a hostující Ondřej Holub (400m), Natália Bučičová (400m př.).
Bodovaná umístění ženy: 400m 6. D. Prokopová 60,15, 10. B. Hašková 65,66; 1500m 10. T. Javůrková 5:18,09; 100m př. 6. N. Bučičová 15,45; 400m př. 1. N. Bučičová 64,19, 2. K. Tomášková 66,69; 3000m př. 4. T. Javůrková 12:18,26; 4x100m 5. Loskotová, Bažantová, Prokopová, Tomášková 52,59, 6. Hašková, Kvasničáková, Příhodová, Dachovská 52,91; 4x400m 5. Loskotová, Bažantová, Prokopová, Tomášková 4:17,26; 10. Dachovská, Hašková, Příhodová, Bělohlávková 4:34,83; tyč 4. A. Bažantová 2,68 (šestý výkon historických tabulek), 5-6. K. Jůzová 2,68; trojskok 9. M. Loskotová 10,51w; koule 3. M. Bartůňková 11,32 (desátý výkon historických tabulek), 10. T. Sedláková 9,12; disk 6. M. Lišková 34,00, 8. M. Příhodová 27,64; kladivo 2. M. Bartůňková 47,84, 5. M. Lišková 36,48 (šestý výkon historických tabulek), 9. H. Korbová 33,36; oštěp 8. K. Nohejlová 31,91.
Bodovaná umístění muži: 200m 5. D. Špičák 22,54, 8. F. Blatník 23,03; 400m 1. O. Holub 48,40, 6. M. Štěpánek 50,57, 10. K. Duchan 51,65; 800m 10. J. Halberštát 2:00,09; 110m př. 2. D. Špičák 14,65; 400m př. 1. M. Štěpánek 54,54; 3000m př. 7. V. Hrůša 10:44,96; 4x100m 8. Špičák, Holub, Štěpánek, Blatník 45,52, 9. Halberštát, Bahník, Duchan, Jeřábek 45,79; 4x400m 2. Štěpánek, Blatník, Halberštát, Král 3:24,23; výška 1. M. Bahník 1,99, 9. D. Jeřábek 1,81; koule 7. D. Čapek 13,35, 8. T. Jirásek 13,22; disk 3. T. Jirásek 51,65, 7. L. Tulis 44,34, 9. D. Čapek 41,77; kladivo 1. D. Čapek 55,84, 3. J. Cabal 51,77; oštěp 3. A. Král 58,39, 4. D. Jeřábek 52,87 (desátý výkon historických tabulek), 5. J. Petružálek 52,33; chůze 10km 4. A. Kozelka.
Nejvíce bodovali: M. Bartůňková 17 b., N. Bučičová 16 b., K. Tomášková 12 b. - M. Štěpánek 19 b., D. Čapek 17 b., D. Špičák 15,75 b. Přehled bodujících najdete: zde.
Kompletní výsledky.
1-2.7.2017 24. Bauhaus Juniorengala  Mannheim (GER)
Z výsledků: 110m př. jun. FB 1. D. Ryba 13,65w (R13,85).
Kompletní výsledky.
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů sk. C Jičín
Naši členové bodovali za Ústí n. O.: tyč 3. D. Capoušek 4,23, 5. P. Halíř 3,83, 67. V. Kloud 3,53; dálka 5. P. Halíř 6,30.
Kompletní výsledky.
01.07.2017 Horský běh Hodkovice n. M. - Ještěd Hodkovice nad Mohelkou
Ženy 12,8 km (převýšení 790 m): 1. T. Metelková 1:04:20.
Kompletní výsledky.
Č e r v e n    2 0 1 7
27.-28.6.2017  Mítink IAAF (Zlatá tretra) Ostrava - Vítkovice
Z výsledků: 800 m (národní závod) 2. L. Hodboď 1:46,98 (oddílový a krajský rekord mužů a do 22 let), 100m veteráni 2. V. Toman 12,98.
Kompletní výsledky.
28.06.2017 Veřejné závody v hodu kladivem a diskem Praha - Vinohrady
Z výsledků: disk 2. D. Čapek 45,35; kladivo 1. D. Čapek 55,51; hostující: disk 3. B. Jakubcová 40,46; kladivo 2. B. Jakubcová 39,30.
Kompletní výsledky.
26.-29.6.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže Brno
Z výsledků našich členů, reprezentujících kraj: 60m SF 8. V. Svoboda 7,50 (R 7,42w); 800m ml.žákyně 1R 6. B. Marková 2:30,16; 60m př. ml. žáci 4. Š. Štefko 9,25 (oddílový rekord ml. žáků); výška 10. V. Kloud 1,67 (kval. 1,70); dálka 5. V. Kloud 6,43; koule J. Coufalová NM.
Kompletní výsledky.
23.-25.6.2017  ME družstev (Superliga)  Lille (FRA)
Vít Müller reprezentoval na 400m př. a ve štafetě 4x400m.
Z výsledků: 400m př. 6. V. Müller 50,85 (R 50,47); 4x400m 3. ČR 3:03,31 (Tesař, Maslák, V. Müller, Šorm)

Kompletní výsledky.
24.-25.6.2017  Mistrovství republiky
(junioři, juniorky, dorost)
Jablonec nad Nisou
David Ryba a Marek Bahník vybojovali zlato.
Z výsledků junioři/juniorky: 200m 6. D. Ryba 21,91 (čvrtý výkon historických tabulek); 800m 2R 4. K. Duchan 1:59,86, 3R 6. J. Halberštát 2:00,52; 110m př. 1. D. Ryba 13,72w; 400m př. 7. K. Tomášková 71,36 (R 65,89 sedmý výkon historických tabulek); 3000m př. 10. V. Hrůša 10:49,86; 4x400m 6. Blatník, Duchan, Halberštát, Ryba 3:24,00 (osmý výkon historických tabulek) - 7. Loskotová, Hašková, Příhodová, Tomášková 4:20,32; výška 1. M. Bahník 2,06; tyč 6. D. Capoušek 4,33 (šestý výkon historických tabulek) - 5. K. Tomášková 3,11 (oddílový rekord juniorek na dráze); koule 6kg 12. P. Plašil 12,56; disk 1,75kg 5. P. Plašil 44,88; oštěp 600g 11. K. Nohejlová 30,87; 12. D. Jeřábek 49,30.
Z výsledků dorostu: 200m 8. F. Blatník 22,94 (R 22,77); 400m 1R 4. F. Blatník 52,13; 110m př. F. Blatník DQ, 2R 1. F. Blatník 14,11, 7. M. Blažek 16,60; výška 14. P. Halíř 1,74; tyč 5. P. Halíř 3,95.
Kompletní výsledky.
25.06.2017 3. kolo SKP mužů Týniště nad Orlicí
Naši muži "B" (vlastně jediný závodník) obsadili osmé místo s 11 b. (po třech kolech osmí).
Z výsledků: koule 1. Z. Cejnar 14,09 (MB: tyč R. Rykl 4,60).
Nejvíce bodovali: Z. Cejnar 11 b. (sám). Přehled bodujících najdete: zde.
Kompletní výsledky.
25.06.2017 10km chůze pro I. a II. ligu Zeleneč
Z výsledků: chůze 10km 14. A. Kozelka 60:41.
Kompletní výsledky.
24.-25.6.2017 1. Mezinárodní OPEN ve speciálních vrzích Lovosice
Z výsledků: břemeno 25,4kg 1. J. Bartůněk 8,87 (NR); břemeno 12,5kg 1. M. Bartůňková 11,78 (NR).
Kompletní výsledky.
24.06.2017 Běh Mladkov - Suchý vrch Mladkov
Ženy 9,5 km (převýšení 522 m): 1. T. Metelková 47:30.
Kompletní výsledky.
21.06.2017 3. kolo KP družstev mladší žactvo
(jednotlivců v některých disciplinách)
Nové Město n. Met.
Naše žákyně zvítězily se 106 b. (po třech kolech první), žáci byli druzí s 88 b. (po třech kolech druzí?).
Bodovali naši žáci: 60m 3. M. Trampota 8,64, 4. D. Král 8,76; 300m 6. D. Král 47,11, 9. M. Trampota 49,59; 60m př. 1. Š. Štefko 10,06, 2. L. Petržela 11,82, 7. Š. Šůstek 12,62; 4x60m 2. Král, Petržela, Štefko, Trampota 33,84, 8. Šůstek, Skaunic, Kotík, Tejc 36,23; výška 3. J. Kubias 1,25; dálka 1. Š. Štefko 4,99; koule 3kg 1. J. Hanuš 8,79.
Bodovaly naše žákyně: 60m 2. D. Pražáková 8,58, 3. A. Havlíčková 8,65, 8. V. Myšková 9,00; 300m 6. B. Marková 48,01, 7. V. Myšková 48,61, 9. A. Řezníčková 49,70; 800m 2. B. Malinová 2:38,81, 10. H. Coufalová 2:58,49; 60m př. 1. M. Šarounová 10,14, 5. K. Kubínová 11,47; 4x60m 1. Šarounová, Kubínová, Havlíčková, Pražáková 32,97 (oddílový rekord el.), 5. Marková, Malinová, Myšková, Řezníčková 34,54, 9. Blatníková, Rychterová, Lapáčková, Koldinská 36,47; výška 2. M. Šarounová 1,36; dálka 4. A. Havlíčková 4,37, 8. K. Kubínová 4,09; koule 2kg 5. D. Hořejší 8,22, 10. M. Vašáková 7,04; kriket 9. B. Malinová 40,78, 10. M. Vašáková 38,77.
Nejvíce bodovali: M. Šarounová 22,75 b., A. Havlíčková 17,75; Š. Štefko 24,25 b., D. Král 14,25 b. Přehled bodujících najdete: zde.
Krajský přebor jednotlivců: zlato - J. Hanuš (koule); stříbro - M. Šarounová (výška).
Kompletní výsledky.
21.06.2017 16. České akademické hry Praha - Vokovice
Z výsledků: 800m 6. D. Prokopová 2:29,80; koule 5. L. Tulis 13,14; disk 2. L. Tulis 45,37; kladivo 3. J. Cabal 46,13; oštěp 4. A. Král 60,67.
Kompletní výsledky.
19.06.2017 Pardubický atletický mítink 2017 Pardubice
Z výsledků: koule 3kg 1. J. Coufalová 11,53, 2. E. Plašilová 10,10; disk 0,75kg 1. J. Coufalová 33,96, 2. E. Plašilová 28,52; disk 1kg 7. M. Příhodová 30,54; disk 1,75kg 1. P. Plašil 42,41; disk 2kg 4. D. Čapek 46,78, 5. L. Tulis 44,53; kladivo 6. M. Bartůňková 48,35; kladivo 7,26kg 3. D. Čapek 59,47.
Kompletní výsledky.
17.-18.6.2017  TNT mítink
MČR ve vícebojích mužů a žen
Kladno
Radoš Rykl skončil mezi českými muži třetí.
Z výsledků: desetiboj 3. R. Rykl 6.775 b. (oddílový a krajský rekord do 22 let, druhý výkon historických tabulek) - (11.71/709-6.55w:6.54reg./709-11.17/556-1.93/740-52.97/683-15.00/850-37.49/614-4.90/880-45.79/527-5:09.33/507) - tyč 4,90 (oddílový a krajský rekord mužů a do 22 let).
Kompletní výsledky.
18.06.2017 Krajský přebor mužů a žen Třebíč
Z výsledků: 1500m 4. L. Mottl 4:32,99.
Kompletní výsledky.
17.06.2017 Pražské memoriály Praha - Eden
Z výsledků: 400m 1. L. Hodboď 48,02, 2B 3. K. Duchan 51,97.
Kompletní výsledky.
17.06.2017 3. kolo KP družstev staršího žactvo
(jednotlivců v některých disciplinách)
Nové Město n. Met.
Naše žákyně zvítězily se 157,5 b. (po třech kolech druhé?), žáci byli druzí se 151 b. (po třech kolech vedou?).
Bodovali naši žáci: 60m 1. P. Gonda 7,95, 2. M. Suchánek 8,05, 10. N. Neumann 8,37; 150m 3. M. Suchánek 19,07, 5. N. Neumann 19,71; 200m př. 1. P. Gonda 30,63, 2. O. Krejčí 30,84; 4x60m 1. Svoboda, Hůza, Krejčí, Kloud 29,86; výška 2. Š. Kalina 1,50, 3. P. Gonda 1,50; tyč 1. V. Kloud 3,40, 2. J. Hůza 2,40; dálka 1. V. Kloud 6,30, 6. V. Svoboda 5,01, 7. J. Hůza 4,95; koule 4kg 5. J. Kušnír 7,19, 7. Š. Kalina 7,01; disk 1. J. Kušnír 31,74, 4. O. Krejčí 23,68.
Bodovaly naše žákyně: 60m 1. J. Coufalová 8,31; 150m 10. I. Bělohlávková 21,12; 1500m 5. I. Bělohlávková 5:41,89, 6. E. Chladová 5:42,30, 7. D. Jansová 5:43,98; 200m př. 5. M. Pražáková 33,30, 6. A. Hloucalová 34,12, 9. T. Součková 35,75, 10. D. Jansová 36,361; 4x60m 2. Najmanová, Mikanová, Součková, Bělohlávková 33,62, 5. Filipová, Chladová, Jansová, Kuttichová 34,59; výška 6-7. T. Králíčková 1,35; tyč 1. A. Voříšková 2,31 (desátý výkon historických tabulek); dálka 5. T. Králíčková 4,50, 10. E. Mikanová 4,26; koule 3kg 2. J. Coufalová 10,65, 3. E. Plašilová 10,43, 10. M. Prouzová 7,49; disk 0,75kg 2. M. Pražáková 28,77, 3. E. Plašilová 27,48, 4. J. Coufalová 27,25, 7. A. Voříšková 22,51, 10. A. Štěpánková 18,14; kladivo 1. E. Plašilová 23,12, 3. M. Pražáková 21,43, 4. M. Prouzová 20,43, 5. A. Štěpánková 18,79.
Nejvíce bodovali: P. Gonda 30 b. - J. Coufalová a E. Plašilová 27 b. Přehled bodujících najdete: zde.
Krajský přebor jednotlivců: zlato - P. Gonda (200m př.), E. Plašilová (kladivo); stříbro - O. Krejčí (200m př.), štafeta Svoboda, Hůza, O.Krejčí, Kloud 29,86; bronz - štafeta Najmanová, Mikanová, Součková, Bělohlávková (4x60m), M. Pražáková (kladivo).
Kompletní výsledky.
17.06.2017 Peklák Challenge
(kvalifikace na MS v běhu do vrchu)
Česká Třebová
Ženy 10 km (převýšení 600 m): 4. (W40 2.) T. Metelková 52:20.
Kompletní výsledky.
16.06.2017     Mezistátní utkání dorostu
CZE - HUN - SLO - SVK
 Miscolc (HUN)
110m př. 8. F. Blatník 22,57 s pádem.
Kompletní výsledky.
9.-11.6.2017  Mistrovství ČR
mužů a žen
Třinec
Vít Müller si doběhl pro zlato na 400m př. a na závěr mistrovství štafeta M. Desenský, Š. Jirman, L. Hodboď, V. Müller také pro zlato na 4x400m.
Z výsledků (pátek, sobota): tyč 10-12. R. Rykl 4,40; 400m 1R 5. M. Štěpánek 50,28, 2R 2. M. Desenský 48,23Q, 3R 2. L. Hodboď 48,02Q; 800m 2R 4. Š. Jirman 1:56,33; 400m př. 2R 1. V. Müller 52,52Q, 3R 4. M. Štěpánek 54,21 (čtvrtý výkon historických tabulek); výška 5.-6. M. Bahník 2,07 (oddílový rekord mužů a juniorů); disk 5. D. Čapek 48,28; kladivo 11. M. Bartůňková 48,92..
Z výsledků (neděle):kladivo 7. D. Čapek 56,10, 14. J. Cabal 47,48; 110m př. 3R 4. R. Rykl 14,90 (celkově devátý); 200m 2R 6. D. Ryba 22,08; 400m př. 1. V. Müller 49,92 (oddílový a krajský rekord mužů a do 22 let); 400m 4. M. Desenský 47,63, 5. L. Hodboď 47,69; 4x400m 1. M. Desenský, Jirman, Hodboď, V. Müller 3:12,15 (oddílový a krajský rekord).
Naši hosté: 400m 7. O. Holub 48,04; 110m př. 4. D. Sklenář 14,45 (R 14,38); 3000m př. 10. T. Javůrková 12:05,23.
Kompletní výsledky.
10.06.2017 Knířovský běh Mladkov
Ženy 6,5 km: 1. T. Metelková 24:12.
Kompletní výsledky.
10.06.2017 51. MČR veteránů Hranice
Z výsledků (bez rozdílu kategorií): 100 2B 2. V. Toman 13,25; 200m 1B 3. V. Toman 26.78; trojskok 5. V. Toman 9.51; koule 3kg 2. F. Makový 7,52; koule 4kg 1. V. Vašata 11,49; koule 5kg 4. J. Hubáček 12,00; disk 1kg 5. J. Hubáček 41,92, V. Vašata 35,98, F. Makový 21,90; kladivo 3kg 1. Z. Vašata 25,90.
Kompletní výsledky.
07.06.2017 Hradecké sportovní hry
starší žactvo
 Hradec Králové
Registrovaní atleti reprezentovali své školy.
Z výsledků: 60m 1. T. Klouda 7,63, 2. V. Svoboda 7,64 - 1. B. Hlavová 8,67, 3. A. Kvasničáková 8,87; 150m 3. M. Udržal 19,33, 4. V. Vohlídka 19,46 - 1. B. Hašková 20,73, 3. L. Mrhová 21,66; 800m 1. N. Saksová 2:37,82, 2. D. Jansová 2:40,75; výška 9. M. Suchánek 1,50; dálka 4. D. Seidel 4,89, 6. M. Werner 4,80 - 2. V. Pultarová 4,32, 7. M. Keprtová 3,82; koule 3kg 2. M. Prouzová 8,15.
Kompletní výsledky.
07.06.2017 Hradecké sportovní hry
mladší žactvo
 Hradec Králové
Registrovaní atleti reprezentovali své školy.
Z výsledků: 60m 1. J. Kořének 7,92 - 2. D. Voženílková 8,89, 4. G. Menoušková 9,15; 150m 1. N. Neumann 19,86 - 1. A. Hloucalová 21,30, 2. E. Mikanová 21,34; 800m 1. B. Marková 2:33,92; výška 2. Š. Kalina 1,50; dálka 1. Š. Štefko 4,62 - 1. T. Králíčková 4,10, 2. M. Najmanová 4,10; kriket 5. D. Svoboda 55,50.
Kompletní výsledky.
06.06.2017 Veřejný závod Pardubice
Z výsledků: koule 3kg 1. E. Plašilová 9,54; koule 6kg 2. P. Plašil 13,77; disk 0,75kg 2. E. Plašilová 26,41; disk 1kg 3. M. Příhodová 28,33.
Kompletní výsledky.
05.06.2017 Memoriál Josefa Odložila
Dukla mítink
Praha - Juliska
Z výsledků: 400m národní závod 1. V. Müller 46,85 (druhý výkon historických tabulek), 2. M. Desenský 47,10; 110m př. jun. 1. D. Ryba 13,92.
Kompletní výsledky.
04.06.2017 1. kolo SKP mužů  Hradec Králové
Naši muži "B" obsadili osmé místo s 31,5 b. (po dvou kolech osmí).
Bodovaná umístění: 800m 2. D. Míšek 2:10,37; 1500m 2. D. Míšek 4:34,00; výška 5-6. M. Qasem 1,65; trojskok 9. V. Toman 9,47; oštěp 7. V. Perun 40,33, 9. P. Tropp 37,97 (MB: tyč D. Capoušek 4,00; disk L. Tulis 45,14). Za SK Týniště n/O hostoval P. Plašil (disk 1. 38,90, koule 5. 11,68).
Nejvíce bodovali: D. Míšek 18 b., M. Qasem 5,5 b., V. Perun 4 b. Přehled bodujících najdete: zde.
Kompletní výsledky.
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen sk. B Nové Město nad Metují
Naše ženy i naši muži shodně obsadili druhé místo se 161 b. resp. 193 b. (a po dvou kolech jsou shodně těsně třetí).
Ve svých disciplinách zvítězili: Pavla Valešová (400m př.), Marek Bahník (výška), Daniel Čapek a Markéta Bartůňková (kladivo), štafeta Štěpánek, Blatník, Halberštát, Jirman (4x400m) a hostující Ondřej Holub (400m).
Bodovaná umístění ženy: 800m 5. D. Prokopová 2:22,58; 1500m 7. T. Metelková 5:02,92, 10. T. Javůrková 5:19,12; 3000m 2. T. Metelková 10:19,29, 7. T. Javůrková 11:17,48; 100m př. 7. N. Bučičová 15,96, 9. K. Ďurďová 17,36; 400m př. 1. P. Valešová 64,05, 2. N. Bučičová 64,95, 5. K. Tomášková 67,88; 4x100m 4. Bučičová, Krausová, Prokopová, Loskotová 51,16, 6. Příhodová, Bělohlávková, Hašková, Tomášková 52,21, 7. Ďurďová, Jůzová, Bažantová, Strnadová 52,83; 4x400m 4. Prokopová, Bučičová, Tomášková, Hašková 4:18,57; 9. Jůzová, Bažantová, Dachovská, Ďurďová 4:28,71, 10. Kuttichová, Bělohlávková, Loskotová, Příhodová 4:29,77; tyč 3. K. Strnadová 3,00, 4. K. Tomášková 3,00, 5. K. Jůzová 2,90; koule 5. M. Bartůňková 10,95, 7. B. Jakubcová 10,52; disk 2. B. Jakubcová 39,15, 8. M. Lišková 31,34, 10. M. Příhodová 26,92; kladivo 1. M. Bartůňková 49,28, 2. T. Sedláková 47,87, 3. B. Jakubcová 42,75, 7. M. Lišková 35,10; oštěp 8. K. Nohejlová 31,15.
Bodovaná umístění muži: 200m 5.-6. D. Špičák 22,36, 8. F. Blatník 22,56, 9. M. Štěpánek 23,04; 400m 1. O. Holub 49,06, 8. Š. Jirman 51,32; 800m 4. Š. Jirman 1:55,27, 8. K. Duchan 1:57,58; 110m př. 2. D. Špičák 14,59, 4. R. Rykl 15,06, 6. A. Bician 15,76; 400m př. 2. M. Štěpánek 55,04, 6. T. Balcar 58,60; 4x100m 5. Král, Špičák, Bician, Rykl 44,15, 6. Štěpánek, Jirman, Blatník, Halberštát 44,45, 7. Balcar, Jeřábek, Sychra, Bahník 45,33; 4x400m 1. Štěpánek, Blatník, Halberštát, Jirman 3:24,04, 6. Duchan, Balcar, Sychra, Král 3:31,43; výška 1. M. Bahník 2,05 (oddílový rekord mužů a juniorů), 8.-9. M. Sychra 1,81; tyč 3. R. Rykl 4,41, 4. A. Bician 4,31; trojskok 6. R. Rykl 13,92; koule 8. D. Čapek 13,75, 9. T. Jirásek 12,97; disk 2. T. Jirásek 52,21, 4. D. Čapek 46,29; kladivo 1. D. Čapek 59,58, 2. J. Cabal 52,18; oštěp 2. A. Král 57,52, 5. J. Petružálek 51,07, 10. D. Jeřábek 46,13; chůze 10km 9. A. Kozelka.
Nejvíce bodovali: B. Jakubcová 21 b., M. Bartůňková 17 b., N. Bučičová 16,5 b. - R. Rykl 21,5 b., D. Čapek 21 b., D. Špičák 16 b.. Přehled bodujících najdete: zde.
Kompletní výsledky.
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů sk. C Pardubice
Naši členové bodovali za Ústí n. O.: tyč 3. D. Capoušek 3,93, 4. P. Halíř 3,73, 5.-7. V. Kloud 3,23.
Kompletní výsledky.
01.06.2017 2. kolo KP družstev mladší žactvo
(jednotlivců v některých disciplinách)
Nová Paka
Naše žákyně zvítězily se 133,5 b. (po dvou kolech první), žáci byli pátí s 57 b. (po dvou kolech ..).
Bodovali naši žáci: 60m 8. L. Petržela 9,28; 800m 10. J. Kubias 2:42,82; 60m př. 1. L. Petržela 11,91, 4. B. Rejsek 12,66, 6. L. Mrha 16,05; 4x60m 7. Kubias, Kotík, Šůstek, Petržela 37,00; výška 4. J. Kubias 1,25; dálka 10. Š. Šůstek 3,85; koule 3kg 2. J. Hanuš 8,75, 6. J. Kotík 6,70; oštěp 500g 7. J. Kotík 22,78.
Bodovaly naše žákyně: 60m 2. D. Pražáková 8,73, 3. A. Havlíčková 8,76, 6. A. Řezníčková 9,16 (R 9,11); 150m 4. A. Hloucalová 21,92, 6.-7. A. Řezníčková 22,14, 8. K. Kubínová 22,15; 600m 2. B. Marková 1:49,41, 3. M. Metelková 1:51,14; 60m př. 1. M. Šarounová 10,30, 2. A. Hloucalová 10,70, 4. K. Kubínová 11,41; 4x60m 1. Kubínová, Havlíčková, Pražáková, Šarounová 33,66, 4. Marková, Řezníčková, Hloucalová, Metelková 35,46, 8. Blatníková, Rychterová, Nešporová, Hodousková 36,44; výška 5. M. Šarounová 1,30; dálka 1. D. Pražáková 4,44; koule 2kg 4. E. E. Chare 9,14, 7. M. Vašáková 8,10; oštěp 400g 8. M. Metelková 19,56, 10. M. Blatníková 16,62.
Nejvíce bodovali: D. Pražáková 22,75 b., M. Šarounová 19,75; L. Petržela 15 b., J. Kotík 10 b. Přehled bodujících najdete: zde.
Krajský přebor jednotlivců. Bronz: B. Pražáková (60 m).
Kompletní výsledky.
K v ě t e n    2 0 1 7
30.05.2017 Praga Academica 2017 Praha - Strahov
Z výsledků: 800m 5. L. Hodboď 1:49,42 (krajský a oddílový rekord mužů a do 22 let).
Kompletní výsledky.
26.-28.5.2017  MČR ve vícebojích
(mládežnické kategorie)
Olomouc
Z výsledků: desetiboj dor. 5. P. Halíř 5.898 b. (11.99/653-6.24/639-10.50/516-1.90/714-53.92/643-15.78/758-29.98/464-3.80/562-33.42/348-4:53.00/601); devítiboj žáci 11. V. Kloud 4.715 b. (14.92/721-31.22/488-3.50/482-23.03/202-07.77/628-5.53/487-10.23/499-1.78/610-3:06.96/598); pětiboj ml. žáci 18. Š. Štefko 1.179 b. DNF (10.19/506-41.59/237-08.45/436-/-/).
Kompletní výsledky.
27.05.2017 2. kolo společného KP družstev
(juniorstvo a dorost)
Pardubice
Naši junioři byli druzí s 112 b., dorostenci šestí s 28 b., juniorky šesté se 31 b., dorostenky čtvrté s 26 b..
Z výsledků juniorů (bodující): 200m 1. D. Ryba 21,96 (čtvrtý výkon historických tabulek), 8. K. Duchan 24,17; 400m 3. M. Štěpánek 50,11, 5. K. Duchan 51,24, 7. J. Halberštát 52,82; 800m 2. K. Duchan 1:59,30, 6. J. Halberštát 2:01,32; 110m př. 1. D. Ryba 14,04; výška 1. M. Bahník 1,93; tyč 1. D. Capoušek 3,60, MB R. Rykl 4,63; dálka 3. D. Capoušek 5,66; koule 6kg 2. P. Plašil 14,56; disk 1,75kg 4. V. Hrůša 22,05; kladivo 6kg 2. P. Plašil 40,86.
Z výsledků juniorek (bodující): 100m FB 4. M. Loskotová 13,73; 200m 10. M. Loskotová 28,43; tyč 1. K. Tomášková 3,03; oštěp 600g 1. K. Nohejlová 35,74, 4. K. Tomášková 29,27; 800m MB D. Prokopová 2:26,75.
Z výsledků dorostenců (bodující): 100m 2. F. Blatník 11,29w (R 11,56), 7. T. Klouda 12,28 (R 12,22); 200m 8. T. Klouda 25,86, 10. N. Neumann 26,99; 110m př. 1. F. Blatník 14,27.
Z výsledků dorostenek (bodující): 100m 7. E. Kudrnová 13,22, 9. B. Hašková 13,70; 200m 7. B. Hašková 28,76, 8. E. Kudrnová 29,15, 9. L. Mrhová 29,65; 300m př. 1. B. Hašková 50,60; disk 1kg MB M. Příhodová 26,84.
Nejvíce bodovali: David Ryba 22 b., Karolína Tomášková 18 b., Filip Blatník 20 b. a Barbora Hašková 17 b. Přehled bodujících najdete: zde.
Kompletní výsledky.
26.-27.5.2017 Přebor Prahy mužů a žen Praha - Strahov
Z výsledků: 100m 4. D. Ryba 11,30 (R 11,22); 200m 2. V. Müller 21,56 (druhý výkon historických tabulek).
Kompletní výsledky.
25.-27.5.2017 NCAA Division II (IMG Academy)  Bradenton (USA-FL)
Z výsledků: kladivo 9. D. Čapek 60,72 (čtvrtý výkon historických tabulek).
Kompletní výsledky.
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu Nové Město n. Met.
Registrovaní atleti reprezentovali své školy.
Z výsledků st. žákyň: 800m 4. I. Bělohlávková 2:44,65; výška 7. M. Pražáková 1,36; dálka 1. M. Příhodová 4,79, 10. B. Filipová 3,95; koule 3kg 1. J. Coufalová 10,21, 4. M. Pražáková 9,30, 5. M. Příhodová 9,30; družstva žákyň 1. GYBON 5.724 b.
Z výsledků ml. žákyň: 60m 4. E. Mikanová 9,11; dálka 4. E. Šplíchalová 4,11, 6. E. Mikanová 4,08; kriket 10. E. Šplíchalová 37,80; družstva ml. žákyň 1. ZŠ Bezručova 4.902 b.
Kompletní výsledky.
23.05.2017 Memoriál Ludvíka Daňka Turnov
Z výsledků: 200m 1B. 5. M. Štěpánek 22,95; 800m 3. L. Hodboď 1:50,28 (oddílový a krajský rekord mužů a do 22 let); 400m př. 1. V. Müller 50,44 (oddílový a krajský rekord mužů a do 22 let), 2B 4. M. Štěpánek 56,01.
Kompletní výsledky.
21.05.2017 2. kolo KP družstev staršího žactvo
(jednotlivců v některých disciplinách)
Trutnov
Naši žáci zvítězili se 147b. (po dvou kolech vedou), žákyně byly druhé se 109 b. (po dvou kolech druhé).
Bodovali naši žáci: 60m 3. V. Svoboda 7,53w (R 7,71), 7. M. Werner 7,90, 9. J. Kušnír 8,18 (R 8,16); 300m 3. V. Svoboda 40,18, 4. M. Werner 41,89; 800m 8. J. Kubias 2:46,49; 100m př. 1. V. Kloud 14,98, 2. O. Krejčí 15,91; 4x300m 2. Kotík, Kubias, Petržela, Vavrda 3:21,74; výška 3. J. Krejčí 1,49, 7. J. Kubias 1,30; tyč 1. V. Kloud 3,00, 3. J. Kušnír 2,20; dálka 1. V. Kloud 5,95, 2. M. Werner 5,37, 3. V. Svoboda 5,24, 9. J. Hůza 4,59; koule 4kg 4. O. Krejčí 10,15, 8. J. Hůza 8,05; disk 1kg 3. J. Kušnír 31,46, 4. O. Krejčí 28,82, MB V. Kloud 33,49.
Bodovaly naše žákyně: 60m 5. A. Havlíčková 8,73 (R 8,65), 6. M. Píšová 8,85 (R 8,76); 300m 5. I. Bělohlávková 46,12, 6. N. Saksová 46,35, 8. N. Kuttichová 47,58; 800m 7. D. Jansová 2:38,53, 10. I. Bělohlávková 2:42,28; 100m př. 2. A. Hloucalová 17,40, 4. M. Pražáková 17,46, 6. N. Saksová 18,19, 9. E. Mikanová 19,01, 10. A. Voříšková 19,74; 4x300m 4. Kuttichová, Jansová, Saksová, Malinová 3:16,77, 8. Filipová, Šormová, Najmanová, Píšová 3:20,75; tyč MB A. Voříšková 2,00; dálka 7. M. Píšová 4,46; koule 3kg 1. J. Coufalová 10,95, 4. E. Plašilová 9,84, 10. M. Pražáková 8,25; disk 0,75kg 1. J. Coufalová 29,93, 3. E. Plašilová 26,70, 9. M. Prouzová 19,15, 10. M. Najmanová 18,21.
Nejvíce bodovali: V. Kloud 33 b. a J. Coufalová 22 b. Přehled bodujících najdete: zde.
Krajský přebor jednotlivců: - oficiální výsledky nebyly zatím zveřejněny.
Kompletní výsledky.
21.05.2017 Běh na Sokolí vrch Lipová Lázně
Ženy 6 km (převýšení 550 m): 1. T. Metelková 35:27.
Kompletní výsledky.
20.05.2017 Krajský přebor OPEN
Královéhradecký a Pardubický kraj
Ústí nad Orlicí
Z výsledků: kladivo 2. M. Bartůňková 49,70, 3. H. Korbová 37,40.
Kompletní výsledky.
20.05.2017  MČR v běhu do vrchu Bělá pod Pradědem-Šerák
Ženy: 6. T. Metelková 54:04,8 (W40 1.); juniorky 6. B. Hejtmánková 40:22,0.
Kompletní výsledky.
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje
dospělí, juniorstvo, dorost
Stará Boleslav
Z výsledků: 1500m 2. T. Javůrková 5:22,74; 400m př. 3. T. Javůrková 77,10.
Kompletní výsledky.
19.-20.5.2017 Přebor Prahy dorostu a juniorstva Praha - Strahov
Z výsledků juniorů: - 400m 3B 2. K. Duchan 52,47; 1500m 4. K. Duchan 4:25,27; 110m př. 1. D. Ryba 13,77 (krajský rekord 18 let, oddílový rekord juniorů), R 13,68w, 3000m př. 2. V. Hrůša 11:04,98
Z výsledků dorostenců: 400m 3B 1. F. Blatník 50,94.
Kompletní výsledky.
18.05.2017 Krajské kolo atletického čtyřboje Týniště nad Orlicí
Registrovaní atleti reprezentovali své školy.
Z výsledků: 60m V. Svoboda 7,80, P. Gonda 8,08 - V. Pultarová 8,50; 800m V. Pultarová 2:55,08; 1000m V. Vohlídka 3:45,88, V. Svoboda 3:46,19; výška 2. P. Gonda 1,60, 9. J. Krejčí 1,48 - 10. V. Pultarová 1,32; dálka 10. V. Svobodoa 4,91, 12. V. Vohlídka 4,87; koule 3kg 8. V. Pultarová 7,63; koule 4kg 16. P. Gonda 8,52; kriket 5. V. Vohlídka 66,25, 13. J. Hůza 52,71; čtyřboj 20. P. Gonda 1.635 b., 21. V. Svoboda 1.621 b. - 4. V. Pultarová 1.917 b.
Kompletní výsledky.
18.05.2017 3. vrhačský čtvrtek Kolín
Z výsledků: disk 2. M. Lišková 33,41.
Kompletní výsledky.
17.05.2017 4. vrhačská středa Jablonec n. N.
Z výsledků: kladivo 2. M. Bartůňková 51,09 (oddílový rekord žen), 3. T. Sedláková 47,51 (druhý výkon historických tabulek); koule 1. M. Bartůňková 10,79, 2. T. Sedláková 10,07.
Kompletní výsledky.
17.05.2017 Malá cena Monaka Slatiňany
Ženy 10 km (převýšení 200 m): 1. T. Metelková 39:47.
Kompletní výsledky.
16.05.2017 Veřejný závod Pardubice
Z výsledků: kladivo 1. M. Bartůňková 49,01 (oddílový rekord žen), 2. H. Korbová 34,96; disk 1.75kg 1. P. Plašil 41,95.
Kompletní výsledky.
16.05.2017 Memoriál L.Nešpora a A.Blahůta Sušice
Z výsledků: 300m 2. V. Müller 33,48.
Kompletní výsledky.
14.05.2017 1. kolo SKP mužů Chrudim
Naši muži "B" obsadili osmé místo s 30,5 b.
Bodovaná umístění: 800m 2. D. Míšek 2:17,62; 110m př. 8. M. Qasem 22,06; 400m př. 6. M. Qasem 67,93; výška 4-5. M. Qasem 1,65, 6. M. Pikola 1,65; trojskok 9. V. Toman 9,56. Za SK Týniště n/O hostoval P. Plašil (koule 1. 12,52, kladivo 4. 34,07). Kladivo žen H. Korbová 36,43.
Nejvíce bodovali: M. Qasem 14,5 b., D. Míšek 9 b. Přehled bodujících najdete: zde.
Kompletní výsledky.
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů sk. B  Hradec Králové
Naši muži obsadili třetí místo s 147 b.
Ve svých disciplinách zvítězili: Ondřej Holub (400m), Radoš Rykl (tyč) a Jiří Cabal (kladivo).
Bodovaná umístění: 200m 6.-7. D. Špičák a O. Holub 22,41; 400m 1. O. Holub 48,56, 5. Š. Jirman 49,91; 110m př. 3. D. Špičák 14,71, 5. R. Rykl 15,25, 8. A. Bician 15,98, 10. M. Bahník 16,26; 400m př. 2. M. Štěpánek 54,55 (čtvrtý výkon historických tabulek); 4x100m 5. (Špičák, ?, ?, ?) 44,40, 6. (Balcar, ?, ?, ?) 44,43, 9. (Halberštát, ?, ?, ?) 45,50; 4x400m 6. (Duchan, ?, ?, ?) 3:32,07; výška 5. M. Bahník 1,90, 9. M. Sychra 1,80, 10. D. Jeřábek 1,80; tyč 1. R. Rykl 4,30; koule 8. L. Tulis 12,60, 10. T. Jirásek 12,35; disk 2. T. Jirásek 52,13, 4. L. Tulis 46,73; kladivo 1. J. Cabal 51,05, 5. T. Jirásek 45,19; oštěp 4. A. Král 56,29, 6. J. Petružálek 50,96, 10. D. Jeřábek 44,60; chůze 5. A. Kozelka 59:22.
Přehled bodujících bude ještě doplněn o body za štafety a najdete ho: zde.
Byl překonán jeden rekord stadionu: Štěpán Hampl (Kolín) - 100m.
Kompletní výsledky.
13.05.2017 1. kolo I. ligy žen sk. B  Hradec Králové
Naše ženy obsadily třetí místo se 135 b.
Ve svých disciplinách zvítězily: Pavla Valešová (400m př.) a Markéta Bartůňková (kladivo).
Bodovaná umístění: 400m 8. D. Prokopová 63,13; 1500m 6. T. Metelková 5:08,25, 9. T. Javůrková 5:23,83; 5000m 2. T. Metelková 18:04,35, 10. T. Javůrková 20:24,95; 100m př. 7. N. Bučičová 16,21; 400m př. 1. P. Valešová 65,13, 3. N. Bučičová 66,56, 6. K. Tomášková 67,67; 4x100m 4. Bučičová, Krausová, Valešová, Loskotová 50,75, 7. Kvasničáková, Hašková, Prokopová, Tomášková 52,38, 8. Ďurďová, Jůzová, Bažantová, Příhodová 53,20; 4x400m 3. Bučičová, Prokopová, Valešová, Tomášková 4:07,38, 6. Bělohlávková, Hašková, Loskotová, Příhodová 4:26,92, 8. Dachovská, Jůzová, Bažantová, Ďurďová 4:31,52; výška 6.-10. M. Poláčková 1,52; tyč 3. K. Tomášková 2,82, 6. A. Bažantová 2,12; koule 9. M. Bartůňková 10,47, 10. B. Jakubcová 10,44; disk 2. B. Jakubcová 41,82, 9. M. Lišková 31,13; kladivo 1. M. Bartůňková 48,73 (oddílový rekord žen), 4. T. Sedláková 46,73 (druhý výkon historických tabulek), 6. B. Jakubcová 40,22, 9. M. Lišková 35,37, 10. H. Korbová 33,58; oštěp 10. K. Nohejlová 32,27.
Nejvíce bodovaly: K. Tomášková 16 b., N. Bučičová 15,75 b., B. Jakubcová 15 b.. Přehled bodujících najdete: zde.
Byly překonány čtyři rekordy stadionu: Barbora Dvořáková (Dukla) - 100m a 200m, Adéla Stránská (V. Mýto) - 5000m a Barbora Špotáková (Dukla) - oštěp.
Kompletní výsledky.
13.05.2017 1. kolo Extraligy mužů Praha - Juliska
Naši členové hostovali: 400m 3. M. Desenský 47,31, 4. L. Hodboď 47,60; 400m př. 1. V. Müller 50,71 (oddílový a krajský rekord mužů a do 22 let).
Kompletní výsledky.
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů sk. C Ústí nad Orlicí
Naši členové hostovali: tyč 2. P. Halíř 3,82, 3. D. Capoušek 3,73, 7. V. Kloud 3,13.
Kompletní výsledky.
11.05.2017 Veřejné závody v hodu kladivem a diskem Praha - Vinohrady
Z výsledků: kladivo 4. M. Lišková 29,26 (2. B. Jakubcová 39,39 hostuje za Sokol HK).
Kompletní výsledky.
11.05.2017 1. kolo KP družstev mladší žactvo
(jednotlivců v některých disciplinách)
Dvůr Králové n. L.
Naše žákyně zvítězily se 145 b., žáci byli druzí se 72 b..
Bodovali naši žáci: 60m 4. M. Trampota 8,70, 10. D. Král 9,08; 300m 5. M. Trampota 47,71; 60m př. 2. L. Petržela 11,86, 3. J. Kotík 12,02, 5. B. Rejsek 12,97, 8. L. Mrha 13,71; 4x60m 6. Trampota, Kotík, Král, Kubias 35,69; výška 3. J. Kubias 1,30; koule 3kg 1. J. Hanuš 8,54; kriket 6. J. Kotík 51,37.
Bodovaly naše žákyně: 60m 3. A. Havlíčková 8,74, 5. D. Voženílková 8,77, 6. D. Pražáková 8,78, 7. K. Kubínová 8,97; 800m 1. B. Marková 2:32,12, 2. M. Metelková 2:34,27, 6. B. Malinová 2:44,52; 60m př. 2. A. Hloucalová 10,47, 3. M. Šarounová 10,74, 6. K. Kubínová 12,19; 4x60m 2. Myšková, Voženílková, Pražáková, Hloucalová 34,23, 4. Kubínová, Malinová, Marková, Šarounová 34,80; výška 2. M. Šarounová 1,33, 4. V. Myšková 1,30, 8.-9. D. Voženílková a A. Řezníčková 1,15, 10. M. Metelková 1,15; dálka 5. D. Pražáková 4,37, 6. A. Hloucalová 4,22, 8. A. Havlíčková 4,10; koule 2kg 4. E. E. Chare 9,50, 5. B. Marková 8,21, 10. M. Vašáková 6,74; kriket 6. B. Malinová 43,58, 7. M. Vašáková 43,43.
Nejvíce bodovali: B. Marková a M. Šarounová 18,75 b., J. Kotík a M. Trampota 14,25. Přehled bodujících najdete: zde.
Krajský přebor jednotlivců. Zlato: B. Marková (800m); stříbro: M. Metelková (800m).
Kompletní výsledky.
10.05.2017 Hillsdale Last-Chance Classic  Hillsdale (USA-MI)
Z výsledků: kladivo 2. D. Čapek 58,64, disk 1. D. Čapek 48,33.
Kompletní výsledky.
10.05.2017 3. vrhačská středa Jablonec n. N.
Z výsledků: kladivo 1. M. Bartůňková 48,15 (oddílový rekord žen).
Kompletní výsledky.
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix Kolín
Z výsledků: 60m 5R 1. P. Gonda 7,92, 6R 1. J. Hůza 8,34 - 8R 4. E. Mikanová 9,20; 200m 1B 1. F. Blatník 22,98; 300m 4B 3. N. Saksová 47,49; 100m př. 5. O. Krejčí 15,92 (R 15,85) - 1R 4. N. Saksová 18,03; 110m př. jun. 1. D. Capoušek 17,66; 110m př. dor. 1. F. Blatník 14,63, 4. P. Halíř 15,50 (R M. Blažek 15,38); 200m př. FB 6. T. Součková 36,57; výška žactvo 2. V. Kloud 1,70 - 14. A. Voříšková 1,30; výška dor. 1. M. Poláčková 1,60; dálka jun. 12. D. Capoušek 5,33; dálka žáci 9. J. Kušnír 4,94 (MS V. Kloud 5.94); dálka žákyně 11. T. Králíčková 4,29; koule 3kg 11. T. Součková 7,07; oštěp 500g 16. T. Králíčková 21,70; oštěp 600g 8. O. Krejčí 30,71, 9. J. Kušnír 30,55.
Kompletní výsledky.
08.05.2017 Sokolské metání Brno - Žabovřesky
Výsledky J. Hubáčka (M65): koule 5kg 1. 11,82; kladivo 5kg 1. 37,55; disk 1kg 1. 39,58; oštěp 600g 3. 26,67; břemeno 9,08kg 1. 16,16; balvan 50kg 2. 2,75; vrhačský trojboj 2. 1.890 b.; vrhačský pětiboj 2. 3.392 b.
Kompletní výsledky.
08.05.2017 XXXXVI. ročník Velké ceny města Olomouce Olomouc
Z výsledků: disk 3. L. Tulis 46,04.
Kompletní výsledky.
06.05.2017 3. veřejné závody PAS Praha - Juliska
Z výsledků: 200m 2. M. Desenský 21,57, 2B 2. M. Štěpánek 23,02; 300m 2. V. Müller 33,33 (nejlepší oddílový výkon, krajský rekord), 3. M. Desenský 33,55; 500m 2B 2. M. Štěpánek 1:05,68 (nejlepší oddílový výkon na dráze).
Kompletní výsledky.
06.05.2017 1. kolo společného KP družstev
(juniorstvo a dorost)
Pardubice
Naši dorostenci zvítězili s 93 b., junioři byli třetí s 80 b., juniorky čtvrté se 32 b., dorostenky také čtvrté se 40 b..
Z výsledků juniorů (bodující): 1500m 1. V. Vondra 4:07,48, 2. P. Vebr 4:10,45, 4. J. Halberštát 4:21,78, 8. K. Duchan 4:26,29, 9. V. Hrůša 4:32,12; 110m př. 5. M. Bahník 16,04, 8. D. Capoušek 17,89; 4x100m 3. Duchan, Vondra, Bahník, Jeřábek 46,76; tyč 3. D. Capoušek 3,80; dálka 7. M. Bahník 6,15; koule 6kg 3. P. Plašil 13,85, 9. D. Jeřábek 10,45; disk 1,75kg 2. P. Plašil 44,10.
Z výsledků juniorek (bodující): 100m 9. T. Koldinská 14,06 (R 13,85); 400m 5. K. Tomášková 61,87; 4x100m 4. Koldinská, Loskotová, Nohejlová, Tomášková 53,89; tyč 1. K. Tomášková 2,90; dálka 6. T. Koldinská 4,84, 10. M. Loskotová 4,73.
Z výsledků dorostenců (bodující): 100m 1. F. Blatník 11,74 (R 11,68), 4. M. Blažek 12,39 (R 11,98), 8. M. Pikola 12,65 (R 12,63), 9. T. Klouda 12,76 (12,44); 1500m 1. B. Boháč 4:32,33; 110m př. 1. F. Blatník 14,55, 4. P. Halíř 16,65, 5. M. Blažek 17,52; tyč 1. P. Halíř 3,90, 2. V. Kloud 3,20; dálka 4. M. Pikola 5,57, 10. J. Kušnír 5,08; disk 1,5kg 7. J. Kušnír 25,57, 8. O. Krejčí 21,56.
Z výsledků dorostenek (bodující): 100m 10. B. Hašková 13,80; 400m 4. I. Bělohlávková 65,05, 5. B. Hašková 66,11, 10. N. Dachovská 70,05; 1500m 1. E. Chladová 5:50,86; 100m př. 4. T. Kinská 18,04; 4x100m 4. Dachovská, Špuláková, Hašková, Hýblová 55,32.
Nejvíce bodovali: Petr Plašil 17 b., Karolína Tomášková 18,75 b., Filip Blatník 22b. a Eliška Chladová 11 b. Přehled bodujících najdete: zde.
Kompletní výsledky.
05.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu
(kategorie III)
 Hradec Králové
Registrovaní atleti reprezentovali své školy.
Z výsledků: 60m 1. J. Kořének 8,13, 5. N. Neumann 8,37 - 2. G. Menoušková 8,74, 4. M. Šarounová 8,82; 600m 2. N. Kuttichová 1:56,22; 1000m 12. J. Kubias 3:32,56; výška 21. J. Kubias 1,27 - 1. A. Voříšková 1,39, 3. M. Šarounová 1,30; dálka 13. J. Krejčí 4,06 - 2. T. Králíčková 4,12, 6. G. Menoušková 3,87, 15. E. Mikanová 3,60; kriket 3. J. Kořének 56,31, 4. M. Tejc 56,09 - 1. A. Voříšková 46,03, 4. E. Šplíchalová 40,78.
Kompletní výsledky.
03.05.2017 GLIAC Outdoor Championship  Allendale (USA-MI)
Z výsledků: kladivo 9. D. Čapek 58,72, disk 8. D. Čapek 49,18.
Kompletní výsledky.
03.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu
(kategorie IV)
 Hradec Králové
Registrovaní atleti reprezentovali své školy.
Z výsledků: 60m 1. Z. Koreček 7,73, 2. V. Svoboda 7,87, 4. P. Gonda 8,02 - 1. B. Hlavová 8,54, 2. E. Kudrnová 8,55; 800m 1. N. Saksová 2:42,92, 2. D. Jansová 2:43,16, 5. E. Chladová 2:51,17; 1500m 22. M. Suchánek 5:33,86; výška 7. P. Gonda 1,49 - 2. B. Hašková 1,39; dálka 2. Z. Koreček 5,54, 4. M. Werner 5,14, 5. V. Svoboda 5,08, 6. V. Vohlídka 5,02 (mimo V. Kloud 5,85) - 3. V. Pultarová 4,36, 4. B. Hlavová 4,33, 8. B. Filipová 4,14; koule 3kg 3. M. Příhodová 9,15, 4. E. Kudrnová 8,86, 5. M. Pražáková 8,69; koule 4kg 19. J. Kušnír 9,11.
Kompletní výsledky.
02.05.2017 2. veřejné závody PAS Praha - Děkanka
Z výsledků: disk 6. M. Lišková 32,34.
Kompletní výsledky.
01.05.2017 63. ročník Polabských závodů Kolín
Z výsledků: 100m 3R 4. P. Halíř 12,71, 5R 2. D. Capoušek 12,57; 110m př. 3. M. Sychra 18,65; výška 2. M. Bahník 1,97, 6. P. Halíř 1,75; dálka 3. M. Bahník 6,21, 6. M. Sychra 6,02; kladivo 3. M. Bartůňková 46,26; oštěp 5. P. Sychra 41,92.
Kompletní výsledky.
D u b e n    2 0 1 7
30.04.2017 Memoriál Quido Štěpánka Slatiňany
Ženy 3,5 km: 1. T. Metelková 12:14.
Kompletní výsledky.
29.04.2017 1. kolo KP družstev staršího žactvo
(jednotlivců v některých disciplinách)
 Hradec Králové
Naši žáci zvítězili se 158b., žákyně byly druhé se 129,5 b..
Bodovali naši žáci: 60m 2. V. Svoboda 7,83, 4. M. Werner 8,25, 5. N. Neumann 8,31, 9. J. Hůza 8,44, 10. M. Trampota 8,67; 300m 3. V. Svoboda 40,28, 4. M. Werner 42,82, 6. N. Neumann 45,31, 8. D. Král 46,96, 10. M. Trampota 48,10; 1500m 4. J. Kubias 5:34,80; 100m př. 1. V. Kloud 15,24, 2. O. Krejčí 18,39; 4x60m 4. Kotík, Kubias, Trampota, Král 34,44; 1. V. Kloud 1,64, 9. J. Kubias 1,25; dálka 2. V. Kloud 5,83, 5. M. Werner 4,94, 8. J. Kušnír 4,55; koule 4kg 5. O. Krejčí 9,58, 6. J. Kušnír 9,58; kladivo 4kg 2. J. Krejčí 12,32; oštěp 600g 3. O. Krejčí 33,48, 4. J. Hůza 32,01, 6. J. Kušnír 29,67, 8. J. Krejčí 22,16.
Bodovaly naše žákyně: 60m 8. G. Menoušková 8,96, 10. D. Pražáková 9,05; 300m 2-3. N. Saksová 47,87, 6. I. Bělohlávková 48,01, 9. G. Menoušková 49,27; 800m 1. B. Marková 2:36,52, 3. E. Chladová 2:41,19, 5. N. Kuttichová 2:49,47; 100m př. 2. A. Hloucalová 18,03, 3. N. Saksová 18,22, 5. E. Mikanová 18,74, 6. T. Součková 18,76, 7. M. Prouzová 19,73; 4x60m 4. Saksová, Králíčková, Kuttichová, Bělohlávková 34,92; výška 4-5. M. Pražáková 1,35, 9-10. T. Králíčková 1,25; dálka 6. T. Králíčková 4,42, 7. D. Pražáková 4,35; koule 3kg 4. E. Plašilová 9,84; 6. M. Pražáková 9,00; kladivo 3kg 2. E. Plašilová 22,20, 3. M. Pražáková 19,12.
Nejvíce bodovali: V. Kloud 31 b. a M. Pražáková 19,5 b. Přehled bodujících najdete: zde.
Krajský přebor jednotlivců. Zlato: V. Kloud (100m př.); stříbro: A. Hloucalová (100m př.) a V. Kloud (dálka); bronz: 2x O. Krejčí (100m př., oštěp) a N. Saksová (100m př.).
Kompletní výsledky.
27.-29.4.2017 51st Annual Hillsdale College "GINA" Relay  Hillsdale (USA-MI)
Z výsledků: kladivo 1. D. Čapek 60,27 (čtvrtý výkon historických tabulek), disk 3. D. Čapek 44,64.
Kompletní výsledky.
27.04.2017 1. kolo KP přípravek Týniště nad Orlicí
Výsledky našich družstev - dívky: "A" první se 4.417 b., "C" páté s 2.964 b., "D" sedmé s 2.591 b., "B" osmé s 2.539 b.; chlapci: "A" třetí s 2.820 b., "B" šesté s 1.048 b., "C" osmé bez bodu.
Z výsledků čtyřboje dívek: 1. J. Šmídová 1.167 b. (dálka 3,70), 2. V. Mičánková 1.160 b. (600m 2:06,34, dálka 3,73), 3. J. Součková 1.093 b. (kriket 32,45), 8. B. Polívková 997 b. (60m 9,38), 10. E. Součková 989 b.
Z výsledků čtyřboje chlapců: 2. T. Pašek 935 b. (dálka 4,06, kriket 43,90), 9. M. Rejsek 721 b. (dálka 3,60), 14. J. Rothanzl 583 b. (600m 2:15,62)
Kompletní výsledky.
23.04.2017 2. kolo Středočeského KP dr. B Stará Boleslav
Výsledky V. Tomana (M40 - hostoval za Č. Brod): 60m 7. 8,76; 100m 11. 13,82; 200m 3. 28,10; dálka 7. 4,17; disk 2. 19,00; oštěp 2. 27,06; koule 3. 7,47.
Kompletní výsledky.
22.-23.4.2017 IAAF World Relays  Nassau (BAH)
Vít Müller a Michal Desenský běželi v reprezentační štafetě 4x400m.
3. rozběh 5. ČR (M. Desenský, Šorm, Tesař, V. Müller) 3:07,58 - Záznam rozběhu na youtube.
Finále B 4. ČR (Šorm, V. Müller, M. Desenský, Tesař) 3:08,17 Záznam finále B (Facebook).

Kompletní výsledky.
22.04.2017 Vienna City Marathon  Wien (AUT)
Z výsledků žen: 320. G. Novotná 3:53:48 (třetí výkon historických tabulek).
Kompletní výsledky.
22.-23.4.2017 Hradecké víceboje
 Oblastní přebor ČOS ve vícebojích žactva
Krajský přebor ve vícebojích žactva
Veřejné závody v desetiboji
 Hradec Králové
Výsledky našich členů v přeboru KAS. Pětiboj ml. žáci: 1. D. Král 1.251 b., 2. M. Trampota 1.203 b., 3. M. Bezrouk 946 b.; pětiboj ml. žákyně: 3. M. Šarounová 2.202 b., 5. A. Hloucalová 2.008 b.; sedmiboj st. žákyně: 1. M. Pražáková 2.868 b., 6. M. Prouzová 2.368 b.; devítiboj st. žáci: 2. V. Kloud 3.867 b., 3. P. Gonda 3.410 b., 4. J. Kušnír 3.253 b.. Pořadí v přeboru ČOS dle ročníku narození. Pětiboj 2005: 1. D. Pražáková, 3. A. Havlíčková - 1. M. Bezrouk, 2. J. Kubias, 3. Š. Šůstek; pětiboj 2004 2. M. Šarounová, 4. A. Hloucalová - 1. D. Král, 2. M. Trampota, 3. B. Rejsek; sedmiboj 2003: 4. D. Svobodová; sedmiboj 2002: 1. M. Pražáková, 2. M. Prouzová, 3. N. Saksová; devítiboj 2003: 1. P. Gonda, 2. O. Krejčí, 3. J. Krejčí; devítiboj 2002: 1. V. Kloud, 2. J. Kušnír.
Výsledky desetiboj - muži: 1. R. Rykl 6.072 b. (100m 11,70, 110m př. 15,91, tyč 4,50, oštěp 47,28), 2. M. Sychra 5.382 b. (110m př. 16,99, výška 1,84, dálka 6,29); junioři: 1. M. Bahník 5.274 b. (výška 2,02, dálka 6,30), 2. D. Capoušek 4.158 b. (koule 9,99); - dorostenci: 1. P. Halíř 5.280 b. (tyč 3,60, dálka 6,15).
Kompletní výsledky.
Závody proběhly s podporou Magistrátu Hradce Králové, ČOS a Královéhradeckého KAS.
22.04.2017 Libeňská veteraniáda Praha
Výsledky V. Tomana (M40): 50m 9. 7,08 (7,16), 150m 4. 20,25, dálka 10. 4,50, koule 7,26kg 4. 8,29, oštěp 800g 4. 26,12.
Kompletní výsledky.
21.-22.4.2017 Al Owens Classic
Grand Valley State University
 Allendale (USA-MI)
Z výsledků: kladivo 6. D. Čapek 59,33, disk 8. D. Čapek 48,58.
Kompletní výsledky.
22.04.2017 VC Krkonoš
Horní Maršov - Pomezní Boudy
Horní Maršov
Ženy 13,6 km (převýšení 540 m): 1. T. Metelková 1:03:16.
Kompletní výsledky.
16.04.2017 1. kolo Středočeského KP dr. B Stará Boleslav
Výsledky V. Tomana (M40 - hostoval za Č. Brod): 60m 15. 8,54; 150m 11. 20,29; dálka 13. 3,76; disk 3. 21,01; oštěp 4. 25,46; koule 2. 7,99.
Kompletní výsledky.
15.04.2017 Pardubický vinařský půlmaratón
 MČR v půlmaratónu
Pardubice
Ženy MČR: 5. T. Metelková 1:22:06 (W45 2.).
Kompletní výsledky.
14.-15.4.2017 Border Battle
Michigan - Indiana - Ohio
 Hillsdale (USA-MI)
Z výsledků: kladivo 1. D. Čapek 58,09, disk 5. D. Čapek 47,43.
Kompletní výsledky.
12.04.2017 Městský, okresní, župní přebor
dorost, starší a mladší žactvo
 Hradec Králové
Z výsledků. Dorostenci: 60m 1. T. Klouda 7,3. Dorostenky: 60m 1. B. Špuláková 8,9, koule 1. B. Špuláková 8,14. Junioři: oštěp 700g 1. D. Jeřábek 44,88.
Starší žáci: 60m 1. V. Svoboda 7,6, 2. M. Werner 7,8; 800m 1. J. Chaloupský 2:17,0; 200m př. 1. O. Krejčí 31,5; dálka 1. M. Werner 5,08, 2. J. Kušnír 4,92, 3. M. Suchánek 4,55; koule 4kg 1. O. Krejčí 9,15, 2. J. Kušnír 9,05; oštěp 1. O. Krejčí 34,40, 2. J. Kušnír 33,12, 3. J. Hůza 29,32. Starší žákyně: 60m 1. G. Menoušková 8,4, 2. I. Bělohlávková 8,5, 3. E. Mikanová 8,6; 800m 1. E. Chladová 2:49,9, 2. I. Bělohlávková 2:50,2, 3. N. Kuttichová 2:50,3; 200m př. 1. M. Prouzová 34,1, 2. M. Pražáková 34,2, 3. T. Součková 34,7; dálka 1. T. Králíčková 4,30, 2. M. Najmanová 4,16, 3. B. Filipová 4,16; koule 3kg 1. M. Pražáková 9,68, 2. T. Součková 8,11; oštěp 500g 1. M. Pražáková 22,21, 2. T. Králíčková 19,05.
Mladší žáci: 60m 1. D. Král 8,6, 2. M. Bezrouk 8,8; 800m 1. L. Petržela 2:49,6; 200m př. 1. Š. Šůstek 39,4; dálka 1. L. Petržela 4,01, 2. D. Král 4,00; koule 3kg 1. J. Hanuš 7,93. Mladší žákyně: 60m 1. 1. A. Hloucalová 8,5, 2.-3. D. Pražáková a A. Havlíčková 8,6, 4.-5. M. Blatníková a M. Šarounová 8,9; 800m 1. V. Myšková 2:56,0; 200m př. 1. M. Šarounová 34,7, 2. K. Kubínová 36,1, 3. A. Hloucalová 37,0; dálka 1. D. Pražáková 4,25, 2. K. Kubínová 4,05, 3. A. Havlíčková 3,95; koule 2kg 1. E.E. Chare 7,31; oštěp 500g 1. K. Kubínová 18,13, 2. A. Havlíčková 16,13, 3. M. Metelková 15,78.
Kompletní výsledky.
Závody proběhly s podporou Magistrátu Hradce Králové.
09.04.2017 Jaroměřský kros 2017
Krajský přebor, přebor ČOS, ISCAREX CUP 2017
Jaroměř - Josefov
Z výsledků. Nejmladší žákyně I 700m: 3. K. Perun 3:18; nejmladší žáci I 700m: 1. T. Metelka 2:55; nejmladší žákyně II 1000m: 1. E. Ducháčová 3:52; nejmladší žáci II 1000m: 10. M. Hájek 4:14; mladší žákyně 1370m: 2. B. Marková 5:04, 3. M. Metelková 5:12; mladší žáci 2070m: 2. J. Kubias 8:38; junioři 3760m: 4. V. Hrůša 14:25; ženy 4780m: 1. T. Metelková 18:28.
Kompletní výsledky.
7.-8.4.2017 Hilltopper Relays  Bowling Green (USA-KY)
Z výsledků: kladivo 4. D. Čapek 56,72, disk 13. D. Čapek 41,42.
Kompletní výsledky.
06.04.2017 Městský, okresní, župní přebor
mladší žactvo, přípravky
 Hradec Králové
Z výsledků. Minipřípravka - dívky: 60m 1. K. Perun 10,02, 2. A. Linková 10,53, 3. A. Fantová 10,62; 400m 1. K. Perun 84,93, 2. J. Jelenová 86,34, 3. A. Fantová 87,06; dálka 1. A. Linková 3,62, 2. K. Perun 2,90, 3. M. Vomáčková 2,84; kriket 1. T. Therová 15,53, 2. N. Kubátová 15,30, 3. K. Perun 15,30 - chlapci: 60m 1. T. Metelka 10,18, 2. J. Zadrobílek 10,47, 3. D. Tichý 10,48; 400m 1. T. Metelka 77,73, 2. J. Zadrobílek 89,07, 3. F. Wolf 91,32; dálka 1. T. Metelka 3,06, 2. J. Zadrobílek 2,93, 3. M. Štěpán 2,87; kriket 1. M. Štěpán 24,28, 2. F. Wolf 23,88, 3. J. Zadrobílek 22,17.
Přípravka - dívky: 60m 1. J. Šmídová 9,46, 2. V. Mičánková 9,49, 3. T. Láchová 9,53; 400m 1. E. Ducháčková 74,61, 2. V. Mičánková 77,66, 3. J. Šmídová 78,66; dálka 1. T. Láchová 4,10, 2. J. Šmídová 3,91, 3. E. Ducháčková 3,88; kriket 1. T. Láchová 45,38, 2. J. Součková 35,39, 3. K. Součková 27,48 - chlapci: 60m 1. S. Šinkovský 9,29, 2. T. Pašek 9,75, 3. D. Bláha 10,19; 400m 1. T. Gloser 84,36, 2. S. Šinkovský 86,04, 3. M. Hájek 88,54; dálka 1. S. Šinkovský 4,20, 2. T. Pašek 3,83, 3. D. Bláha 3,60; kriket 1. S. Šinkovský 34,85, 2. T. Pašek 34,34, 3. T. Gloser 29,78.
Mladší žákyně: 60m 1. A. Havlíčková 8,74, 2. B. Marková 9,02, 3. A. Hloucalová 9,12; 300m 1. B. Marková 49,61, 2. B. Malinová 50,22, 3. H. Coufalová 51,43. Mladší žáci: 60m 1. Š. Štefko 8,42, 2. M. Trampota 8,69, 3. D. Král 9,02; 300m 1. Š. Štefko 50,71, 2. M. Trampota 52,66, 3. D. Král 52,97.
Kompletní výsledky.
Závody proběhly s podporou Magistrátu Hradce Králové.
01.04.2017 Sportissimo půlmaratón Praha
Z výsledků: 2301. G. Novotná 1:48:09 (W40 43.), 1011. A. Růžička 1:36:24 (MAM 551.).
Kompletní výsledky.
01.04.2017 51. ročník - Olomoucká dvacítka
(chůze pro I. ligu)
Olomouc
Z výsledků: chůze 10km 23. A. Kozelka 59:22.
Kompletní výsledky.
B ř e z e n    2 0 1 7
30.3.-1.4.2017 Bobcat Invitational  San Marcos (USA-TX)
Z výsledků: kladivo 3. D. Čapek 59,26.
Kompletní výsledky.
29.03.2017 90th Clyde Littlefield Texas Relays  Austin (USA-TX)
Z výsledků: kladivo 23. D. Čapek 53,61.
Kompletní výsledky.
27.03.2017  MČR na 100 km Plzeň
Z výsledků: 20. M. Lender 9:09:39 (M40 11.) - vložený maratón 22. 3:28:46.
Kompletní výsledky.
25.03.2017 Grand Prix Dříteč Dříteč
Ženy 8 km: 2. T. Metelková 31:05 (W45 1.). Junioři 4 km: 2. J. Halberštát 15:20, 3. V. Hrůša 16:11.
Kompletní výsledky.
18.03.2017 Velikonoční hala Jablonec n. Nisou
Z výsledků: 60m st. žactvo: 4B 1. V. Svoboda 7,85, 2B 1. P. Gonda 8,01 - 1B 4. J. Coufalová 8,33, 7. G. Menoušková 8,96, 4B 5. I. Bělohlávková 9,00; 60m ml. žactvo: 5B 1. M. Trampota 8,95 - 6B 1. D. Pražáková 8,80, 3. K. Kubínová 9,18, 4. V. Myšková 9,31, 7B 1. A. Havlíčková 8,96; 300m st. žactvo: 4B 1. V. Svoboda 42,29, 5B 1. M. Werner 43,98 - 5B 1. I. Bělohlávková 47,58, 3B 3. G. Menoušková 48,96, 6B 1. M. Prouzová 49,04; 300m ml. žactvo: 3B 1. M. Trampota 52,10, 2. M. Bezrouk 53,09 - 5B 1. A. Havlíčková 50,52, 6B 1. B. Malinová 50,65, 2. V. Myšková 51,95; 60m př. 2. O. Krejčí 9,80 - 1B 4. M. Pražáková 10,78, 5. M. Prouzová 10,93, ml. žákyně 2B 1. A. Hloucalová 10,55; tyč 3. J. Kušnír 2,60, 4. P. Gonda 2,50 - 3. A. Voříšková 1,70; dálka ml. žákyně: 8. D. Pražáková 4,18, 9. A. Havlíčková 4,17; koule 3kg 1. J. Coufalová 10,94, 10. A. Voříšková 7,80; koule 4kg 9. O. Krejčí 9,36.
Kompletní výsledky.
16.03.2017 Městský, okresní, župní přebor
v přespolním běhu
 Hradec Králové (Šimkovy sady)
Z výsledků. Minipřípravka 100m: 1. D. Krejčík, 2. M. Jozíf, 3. Š. Procházka - 1. T. Hepnarová, 2. B. Koutníková, 3. A. Horká; Minipřípravka 500m: 1. 1. P. Krejčík, 2. J. Janiš, 3. L. Balcar - 1. Š. Rudolfová, 2. R. Picková, 3. B. Záhorská.
Přespolní běh. Přípravka: 1. T. Metelka, 2. Š. Balcar, 3. M. Hájek - 1. E. Ducháčková, 2. V. Mičánková, J. Šmídová; Mladší žactvo: 1. J. Kubias, 2. M. Trampota, 3. M. Bezrouk - 1. B. Marková, 2. M. Metelková, 3. B. Malinová; Starší žactvo: 1. D. Fábera, 2. Š. Kalina - 1. P. Holečková, 2. E. Chladová, 3. I. Bělohlávková; Junioři: 1. R. Řehůnek; Ženy: 1. T. Metelková.
Kompletní výsledky.
Závody proběhly s podporou Magistrátu Hradce Králové.
16.03.2017 Malá cena v hodu břemenem Pardubice
Z výsledků: muži (16kg) 2. J. Bartůněk 14,38; ženy (10kg) 3. M. Bartůňková 14,17.
Kompletní výsledky.
12.03.2017 Veřejné halové závody Český Brod
Výsledky V. Tomana (M40 - hostoval za Č. Brod): 40y 5,2 + 5,2; 50y 6,2; trojskok 10,22.
Kompletní výsledky.
4.-5.3.2017  Halové MČR
žactvo
Praha - Stromovka
Vojtěch Kloud vybojoval stříbro v tyči.
Z výsledků: tyč 2.-3. V. Kloud 3,44, dálka 8. J. Coufalová 5,19, koule 3kg 5. J. Coufalová 11,55, 4x300m 12. A (Gonda, Kinský, Kloud, Svoboda) 2:47,25, 17. B (O.Krejčí, Werner, Kušnír, Hůza) 2:56,50, 25. Bělohlávková, Pražáková, Prouzová, Kuttichová 3:12,67.
Kompletní výsledky.
Ú n o r    2 0 1 7
27.02.2017 Veřejné závody ve vrhu koulí  Hradec Králové
Z výsledků: koule 3kg 2. J. Coufalová 10,28.
Kompletní výsledky.
25.-26.2.2017  Halové MČR
dospělých
Praha - Stromovka
Michal Desenský má zlato na 400m, Lukáš Hodboď bronz na 800m.
Z výsledků: 400m 1. M. Desenský 48,04 (R 47,98); 800m 3. L. Hodboď 1:50,86 (halový oddílový a krajský rekord mužů a do 22 let, první výkon v historických tabulkách), 3R 6. L. Mottl 1:58,01; 60m př. 2R 4. R. Rykl 8,38; výška 9. M. Bahník 2,01; tyč 8. R. Rykl 4,71.
Kompletní výsledky.
25.02.2017  Halové MČR veteránů Jablonec n. N.
Výsledky dle koef.: 60m 20. (M40 3.) V. Toman 8,25; dálka 23. (M40 5.) V. Toman 4,39; trojskok 11. (M40 3.) V. Toman 9,51; koule (M70 1./4kg) 5. V. Vašata 11,43, 16. (M85 1./3kg) Z. Vašata 7,60, 18. (M80 1./3kg) F. Makový 7,95.
Kompletní výsledky.
19.02.2017 Veřejné halové závody Český Brod
Výsledky V. Tomana (M40): 50m 7,1; 60m 8,0; dálka 4,58; trojskok 9,50.
Kompletní výsledky.
18.-19.2.2017  Halové MČR
juniorstvo a dorost
Ostrava
David Ryba vybojoval zlato na 60m př. juniorů.
Z výsledků: 200m jun. 5. D. Ryba 22,58 (R 22,12 - halový oddílový rekord juniorů, krajský rekord 18 let), 200m dor. 2R 3. F. Blatník 23,12; 400m jun. 3R 5. K. Tomášková 61,41; 800m jun. 1R 5. J. Halberštát 2:03,40, 3R 5. P. Čerenková 2:24,21; 1500m jun. 12. P. Čerenková 5:12,77; 60m př. jun. 1. D. Ryba 8,01 (halový oddílový rekord juniorů, krajský rekord 18 let); 60m př. dor. F. Blatník DQ (R 8,25), 1R 6. P. Halíř 8,75; výška jun. 4. M. Bahník 1,99; výška dor. 15. P. Halíř 1,69; tyč jun. 9. D. Capoušek 3,83, 8. K. Tomášková 2,86; tyč dor. 6. P. Halíř 3,85; trojskok 15. M. Loskotová 9,97.
Kompletní výsledky.
18.02.2017 Hillsdale "Tune-UP"  Hillsdale (USA-MI)
Z výsledků: břemeno 3. D. Čapek 15,73.
Kompletní výsledky.
18.02.2017 6. veřejné halové závody PAS Praha - Stromovka
Z výsledků: 400m 2B 1. L. Hodboď 48,65; 1000m 6. Š. Jirman 2:34,35; 3000m 3B 1. L. Mottl 9:41,91.
Kompletní výsledky.
17.02.2017 Instanbul Indoor Cup 2017  Istanbul
Z výsledků: 400m 2. M. Desenský 48,28.
Kompletní výsledky.
15.02.2017 7. halová středa Jablonec n. N.
Z výsledků: 1500m 1. Š. Jirman 4:29,33.
Kompletní výsledky.
10.-12.2.2017  Halové MČR
ve vícebojích
Praha - Stromovka
Z výsledků sedmiboje: junioři 10. M. Bahník 4.527 b. (07.58/687-6.27/646-08.92/421-1.96/767-08.89/770-3.60/509-2:53.71/727); dorostenci 4. P. Halíř 4.539 b. (07.48/719-6.08/604-10.32/505-1.78/610-08.47/867-3.70/535-2:56.46/699); žáci 12. P. Gonda 2.871 b. (08.16/514-4.64/315-07.91/361-1.54/419-10.15/513-2.50/242-3:17.03/507).
Kompletní výsledky.
11.02.2017 Halový přebor Olomouckého kraje Olomouc
Z výsledků: trojskok 1. M. Loskotová 10,68 (halový oddílový rekord juniorek).
Kompletní výsledky.
11.02.2017 GVSU Big Meet (Saturday)  Allendale (USA-MI)
Z výsledků: břemeno 5. D. Čapek 16,33.
Kompletní výsledky.
10.02.2017 5. veřejné závody PAS Praha - Strahov
Z výsledků: 400m 5B 3. K. Tomášková 63,03; 800m 2B 7. A. Růžička 2:03,54; tyč 5. K. Tomášková 3,20 (halový krajský a oddílový rekord žen a juniorek, nejlepší výkon historických tabulek).
Kompletní výsledky.
05.02.2017 Halový přebor Pardubického kraje Jablonec n. N.
Z výsledků: 800m MS A. Růžička 2:01,31.
Kompletní výsledky.
4.-5.2.2017 Halový přebor Prahy Praha - Stromovka
Z výsledků: 200m 2B 2. D. Ryba 22,49 (halový oddílový rekord juniorů, krajský rekord 18 let); 800m 2. L. Hodboď 1:51,61 (halový krajský a oddílový rekord mužů a do 22 let, druhý výkon historických tabulek), 2B 6. M. Štěpánek 2:01,18, 800m jun. 4. J. Halberštát 2:03,12; 60m př. jun. 3. D. Ryba 8,21 (R 8,15).
Kompletní výsledky.
04.02.2017 Společný halový přebor mládeže
Libereckého a Královéhradeckého kraje
Jablonec n. N.
Z výsledků. Žactvo: 60m 3. J. Coufalová 8,28 (R 8,21), 2. V. Svoboda 8,08, 4. P. Gonda 8,32; 150m 5B 1. I. Bělohlávková 22,17, 1b 3. V. Svoboda 19,75; 300m 5B 1. P. Holečková 48,59; 60m př. 2B 3. M. Prouzová 10,78, 5. O. Krejčí 10,08; 4x150m 1B 4. Myšková, Bělohlávková, Píšová, Holečková 1:28,06, 4. Svoboda, Hůza, Gonda, Krejčí 1:19,80; výška 11. M. Pražáková 1,30, 5. J. Krejčí 1,50; tyč 2. V. Kloud 2,90; dálka 2. J. Coufalová 5,32, 11. P. Gonda 4,59; koule 3kg 1. J. Coufalová 11,34; koule 4kg 11. O. Krejčí 8,85.
Dorost: 60m 2. 2. T. Klouda 7,73; 200m 3B 3. M. Příhodová 29,43, 1. F. Blatník 23,69; 400m 2B 2. B. Hašková 69,85; 60m př. 1. F. Blatník 8,25, 3. P. Halíř 8,69; výška 7. P. Halíř 1,68; tyč 2. P. Halíř 3,60.
Juniorstvo: 60m 5. B. Krausová 8,46; 200m 2B 2. B. Krausová 28,57; 60m př. 1. M. Bahník 8,88; výška 1. M. Bahník 2,04 (halový oddílový rekord mužů a juniorů, nejlepší historický výkon), 3. D. Jeřábek 1,80; tyč 1. K. Tomášková 3,10 (oddílový a krajský halový rekord žen a juniorek, třetí výkon historických tabulek), 1. M. Bahník 3,60, 2. D. Jeřábek 3,40; dálka 3. M. Loskotová 4,87; trojskok 1. M. Loskotová 10,55 (halový oddílový rekord juniorek); koule 6kg 5. D. Jeřábek 10,86.
Kompletní výsledky.
3.-4.2.2017 Hillsdale "Wide-Track" Classic  Hillsdale (USA-MI)
Z výsledků: břemeno 9. D. Čapek 16,95 (NR); koule 22. D. Čapek 12,82.
Kompletní výsledky.
01.02.2017 5. halová středa Jablonec n. N.
Z výsledků: 60m př. jun. 2. M. Bahník 9,02; tyč 7. M. Bahník 3,41, 8. V. Kloud 3,21, 1. K. Tomášková 3,01 (halový krajský a oddílový rekord žen a juniorek, čtvrtý výkon historických tabulek).
Kompletní výsledky.
L e d e n    2 0 1 7
28.01.2017 Indoor Track & Field Vienna 2017  Wien (AUT)
Z výsledků: 800m 3B 4. L. Hodboď 1:54,63, 6B 8. A. Růžička 2:02,79.
Kompletní výsledky.
28.01.2017 GVSU Mike Lints Alumni Open  Allendale (USA-MI)
Z výsledků: břemeno 9. D. Čapek 16,86.
Kompletní výsledky.
25.01.2017 4. halová středa Jablonec n. N.
Z výsledků: 60m 1B 5. F. Blatník 7,57, 1B 3. J. Coufalová 8,35; 60m př. dor. 1. F. Blatník 8,28; dálka 5. J. Coufalová 4,87; koule 3kg dor. 2. M. Příhodová 8,56; koule 3kg žákyně 1. J. Coufalová 11,44.
Kompletní výsledky.
24.01.2017 4. veřejné závody PAS Praha - Stromovka
Z výsledků: 200m 13B 1. D. Ryba 22,62 (krajský rekord 18 let), 14B 3. T. Koldinská 27,76; 600m 3. L. Hodboď 1:19,63; 60m př. jun. 2. D. Ryba 8,10 (halový oddílový rekord juniorů, krajský rekord 18 let); 60m př. ženy 3B 1. T. Koldinská 9,61.
Kompletní výsledky.
21.01.2017 Společný halový přebor
Libereckého a Královéhradeckého kraje
Jablonec n. N.
Z výsledků: 60m 7. F. Blatník 7,42 (R 7,40), 5R 4. P. Halíř 7,64; 200m 5. F. Blatník 24,04, 10. J. Halberštát 24,71; 16. B. Hašková 29,39; 400m 5. J. Halberštát 55,26; 60m př. 2. R. Rykl 8,48, 3. T. Koldinská 9,58; výška 2. M. Bahník 1,90, 4. P. Halíř 1,80, 5. M. Poláčková 1,53; tyč 2. R. Rykl 4,60, 7. D. Capoušek 3,60, 8.-9. P. Halíř 3,40, 10. V. Kloud 3,20, 7. K. Tomášková 2,40; dálka 6. M. Bahník 5,72, 12. M. Werner 5,03, 4. J. Coufalová 5,24, 7. T. Koldinská 5,02, 9. M. Příhodová 4,80.
Kompletní výsledky.
21.01.2017 Halový přebor kraje Vysočina Praha - Strahov
Z výsledků: 800m 2. L. Mottl 2:02,97; 1500m 2. L. Mottl 4:06,87 (halový oddílový rekord do 22 let).
Kompletní výsledky.
20.01.2017 3. veřejné závody PAS Praha - Strahov
Z výsledků: 150m 1. M. Desenský 16,38 (B16 16,57); 300m 2B 1. A. Růžička 38,47; 500m 2B 3. A. Růžička 1:08,96.
Kompletní výsledky.
17.01.2017 2. veřejné závody PAS Praha - Stromovka
Z výsledků: 60m 3B 7. D. Ryba 7,46; 800m 3. P. Čerenková 2:21,71; 60m př. jun. 1. D. Ryba 8,16 (halový oddílový rekord juniorů, krajský rekord 18 let).
Kompletní výsledky.
16.01.2017 Hradecká laťka  Hradec Králové
Výška - vítězové kategorií (od nejstarších): R. Dědeček 1,65, T. Kos 1,74, O. Kloz 1,58, T. Baudyš; M. Procházková 1,58, J. Coufalová 1,35, M. Šarounová 1,30(veteráni: J. Soukup 0,86).
Kompletní výsledky.
Závody proběhly s podporou Magistrátu Hradce Králové.
14.-15.1.2017 Halový přebor Libereckého kraje
ve vícebojích
Jablonec n. N.
Z výsledků: sedmiboj muži 9. M. Qasem 2.579 b.; sedmiboj junioři 13. M. Bahník 4.186 b. (výška 2,02 halový oddílový rekord mužů a juniorů), 19. D. Capoušek 3.616 b. (tyč 3,70); sedmiboj dorostenci 5. P. Halíř 4.148 b. (tyč 3,60), 21. M. Pikola 3.024 b.; sedmiboj žáci 5. P. Gonda 2.728 b.; pětiboj dorostenky 21. M. Příhodová 2.395 b.
Kompletní výsledky.
10.01.2017 Středočeský halový pohár
sportovních gymnázií
Praha - Strahov
Za vítězné SG Pardubice startovali: 150m 2. D. Ryba 16,98 (krajský rekord 18 let); 1500m 5. P. Čerenková 5:04,78; dálka 17. T. Koldinská 4,80; D. Ryba člen vítězné štafety 8x200m 3:15,94.
Kompletní výsledky.
P r o s i n e c    2 0 1 6
17.12.2016 Vánoční hala žactva
41. ročník
Praha - Strahov
Z výsledků: 60m R T. Klouda 7,73, V. Svoboda 7,99, M. Píšová 8,91; 150m R T. Klouda 18,48, V. Svoboda 19,57, M. Příhodová 20,88, L. Mrhová 21,77, B. Hašková 21,88, M. Píšová 21,94; 300m B. Hašková 47,51; 60m př. 4. Michal Blažek 8,55 (R 8,25 halový oddílový a krajský rekord žáků), R M. Pražáková 10,79; dálka 19. J. Kušnír 4,69, 13. J. Coufalová 4,78.
Kompletní výsledky.
10.12.2016 Mezikrajové utkání
mladší žactvo
Jablonec n. N.
Z našich členů bodovali: 60m FB 5. P. Gonda 8,43 (R 8,34), 6. Š. Štefko 8,57 (R 8,45); 150m 6. P. Gonda 20,05, 7. G. Menoušková 21,32; 800m 1. J. Chaloupský 2:18,27; 60m př. 9. O. Krejčí 10,46, 10. Š. Kalina 10,98; 6x150m 5. Svobodová, Gonda, Doubravová, Kvapil, Cejnarová, Werner 2:06,33; koule 3kg 8. O. Krejčí 10,31; dálka 2. M. Werner 5,01; výška 6. Š. Kalina 1,45.
Kompletní výsledky.
10.12.2016 Veřejné halové závody Český Brod
Výsledky V. Tomana (M40 - hostoval za Č.Brod): 60m 8,45, dálka 4,61, trojskok 10,10.
Kompletní výsledky.
03.12.2016 Pomerančový mítink Jablonec n. N.
Z výsledků.
Starší žáci: 60m 4. M. Blažek 7,57, 7. T. Klouda 7,70; 300m 10. T. Klouda 41,57; 60m 2. M. Blažek 8,43; 4x150m 2. Klouda, Svoboda, Hůza, Kušnír 1:18,52.
Starší žákyně: 60m 8. J. Coufalová 8,37 (R 8,34); 60m př. 5. M. Pražáková 10,81; koule 3kg 1. J. Coufalová 11,37.
Mladší žáci: 60m 6R 1. P. Gonda 8,05; 300m 2B 1. M. Suchánek 44,95; 800m 8. M. Suchánek 2:46,76; 60m př. 4B 1. Š. Štefko 10,34, 3. O. Krejčí 10,44; 4x150m 1. Gonda, Krejčí, Štefko, Werner 1:20,92; dálka 6. M. Werner 5,10; koule 3kg 6. O. Krejčí 10,87.
Mladší žákyně: 60m 12B 1. G. Menoušková 8,72; 300m 5B 1. G. Menoušková 47,43; 800m 1. B. Marková 2:41,65; 60m př. 3B 3. B. Šarounová 11,01, 2B 1. T. Součková 11,72; 4x150m 1B 3. Najmanová, Mikanová, Součková, Menoušková 1:27,85; dálka 7. E. Mikanová 4,04; koule 2kg 14. A. Voříšková 9,05.
Přípravka chlapci: trojboj 32. L. Petržela 1.011 b., 37. M. Hlávko 976 b., 45. F. Javůrek 935 b.
Přípravka dívky: trojboj 2. A. Havlíčková 2.162 b. (50m 7,71, 300m 49,18), 28. J. Šmídová 1.659 b., 37. M. Blatníková 1.609 b.
Minipřípravka chlapci: trojboj 14. F. Chvojka 746 b., 21. J. Rothanzl 677 b.
Minipřípravka dívky: trojboj 4. B. Polívková 1.398 b., 5. A. Chlupáčová 1.394 b., 11. A. Cozlová 1.317 b., 19. A. Sládková 1.120 b., 36. K. Perun 870 b.
Kompletní výsledky.
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva Praha - Stromovka
Z výsledků: 800m žákyně 7. D. Jansová 2:40,54.
Kompletní výsledky.
2.-3.12.2016 SVSU Holiday Open and Multis  Saginaw (USA-MI)
Z výsledků: břemeno 4. D. Čapek 16,82; koule 6. D. Čapek 13,85.
Kompletní výsledky.
L i s t o p a d    2 0 1 6
24.11.2016 Halové utkání sportovních tříd Pardubice
Družstva chlapců (14 b.) i dívek (26 b.) obsadila shodně třetí místo.
Z výsledků: 60m 4. P. Gonda 7,9 (R 7,7), 3. J. Coufalová 8,1 (R 7,9), FB 1. G. Menoušková 8,5, 4. T. Součková 9,0 (R 8,7); 60m př. 1. P. Gonda 10,1, 1. M. Pražáková 10,4 (ml. žákyně 1. T. Součková 11,0); výška 5-6. A. Voříšková 1,30; dálka 2. M. Werner 5,13, 5. P. Gonda 4,74, 7. M. Podivínský 4,56, 1. J. Coufalová 4,92, 6. T. Králíčková 4,12.
Kompletní výsledky.
19.11.2016 Mistrovství ČR v přespolním běhu Praha
Jakub Chaloupský vybojoval bronz v kategorii mladších žáků časem 7:07.
Z dalších výsledků: ženy 18. T. Metelková 23:57, junioři 29. L. Mottl 22:28, 34. A. Růžička 22:46, žáci 35. O. Metelka 11:06.
Kompletní výsledky.
12.11.2016 Veřejné halové závody Český Brod
Výsledky V. Tomana (M40): 50m 1. 7,0, 60m 2. 8,3, dálka 2. 4,66, trojskok 1. 9,79.
Kompletní výsledky.