Výsledky nemistrovských závodů nemusí být úplně kompletní.
Výsledky družstev i jednotlivců Sokola Hradec Králové
(Od nejnovějších - halová sezóna 2020 - 21, letní 2021)
Termín Závod / Soutěž Místo konání
D u b e n    2 0 2 1
11.04.2021  Mistrovství ČR v přespolním běhu
(dorost, žactvo)
Tábor
Žákyně 3km: 71. T. Bláhová 14:43, 78. E. Ducháčová 15:16.
Kompletní výsledky.
10.04.2021  Mistrovství ČR v chůzi na 20km Olomouc
Z výsledků. Chůze 5km: 7. Š. Pohlová Kučerová 28:23; chůze 20km mezinárodní 11. Štěpánka Pohlová Kučerová 1:55:16 (MČR 5.).
Kompletní výsledky.
B ř e z e n    2 0 2 1
20.03.2021 Dudinská 50  Dudince (SVK)
Z výsledků: chůze 35km 1. Š. Pohlová Kučerová 3:13:43 (základní nejlepší oddílový výkon - mezičasy 3km 17:03; 5km 28:21; 10km 56:30; 20km 1:52:13).
Kompletní výsledky.
4.-7.3.2021  Mistrovství Evropy v hale  Toruń (POL)
Michal Desenský doběhl se štafetou 4x400m pro stříbrnou medaili.
Z výsledků: 800m R1 6. L. Hodboď 1:51,59; 4x400m 2. ČR (V. Müller, Maslák, M. Desenský, Šorm) 3:06,54.
Kromě Víti Müllera (400m a 4x400m) startoval také náš bývalý člen Filip Šnejdr (800m bez postupu).
Kompletní výsledky.
20.-21.2.2021  Halové Mistrovství ČR juniorstva a dorostu Ostrava
Zlato vybojoval Jakub Bělík ve výšce juniorů, bronz v kouli juniorek Johana Coufalová.
Z výsledků. Junioři: výška 1. J. Bělík 2,10; dálka 4. J. Bělík 6,79; koule 6kg 11. N. Neumann 12,19.
Juniorky: 200m 8. N. Kuttichová 26,61 (krajský rekord 18 let, osmý výkon halových tabulek žen); 400m 11. N. Kuttichov8 61,56; koule 4kg 3. J. Coufalová 11,98 (halový krajský rekord 19 let), 5. A. Voříšková 11,13 (osmý výkon halových tabulek žen), 6. P. Šedá 11,08 (devátý výkon halových tabulek žen).
Dorostenci: koule 5kg 12. D. Novák 10,37.
Dorostenky: 200m 13. M. Šarounová 26,53 (oddílový rekord dorostenek, šestý výkon halových tabulek žen); 400m 18. M. Blatníková 65,23; koule 3kg 5. Z. Čížková 12,27, 6. A. Havlíčková 12,14.
Kompletní výsledky.
Ú n o r    2 0 2 1
20.-21.2.2021  Halové Mistrovství ČR mužů a žen Ostrava
Jakub Bělík vybojoval zlato ve výšce, bronz přidali Lukáš Hodboď na 800m a Marek Bahník ve výšce.
Z výsledků: 800m 3. L. Hodboď 1:49,07, 5. K. Hübner 1:52,51 (čtvrtý výkon historických tabulek); výška 1. J. Bělík 2,17 (oddílový a krajský rekord juniorů, druhý výkon historických tabulek mužů), 3.-4. M. Bahník 2,08
; dálka 9. J. Bělík 6,75; koule 9. P. Plašil 13,80.
Kompletní výsledky.
16.02.2021 Otrokovický halový mítink Otrokovice
Výška jun. 1. J. Bělík 2,11 (druhý výkon historických tabulek); tyč dor. 2. Š. Štefko 3,44.
Kompletní výsledky.
13-14.2.2021  Halové Mistrovství ČR ve vícebojích Praha - Stromovka
Sedmiboj muži: 5. R. Rykl 4.977 b. (07.47/723-6.73/750-11.78/593-1.83/653-08.55/848-4.70/819-3:07.63/591); dálka 4. J. Bělík 7,05.
Kompletní výsledky.
09.02.2021 3. kolo halové atletické ligy Praha - Stromovka
výška 1. J. Bělík 2,04
Kompletní výsledky.
08.02.2021 Mezinárodní mítink Kladno INDOOR 2021 Kladno
výška 4-5. M. Bahník 2,15.
Kompletní výsledky.
06.02.2021 Meeting Metz Moselle Athlelor
WAIT-Bronze
 Metz (FRA)
800m 5. L. Hodboď 1:48,23.
Kompletní výsledky.
05.02.2021 Hvězdy v Nehvizdech
(WAIT-Bronze)
Nehvizdy
výška 8. M. Bahník 2,12.
Kompletní výsledky.
03.02.2021 Czech Indoor Gala
(WAIT-Silver)
Ostrava
400m B02 2. (celkově 5.) M. Desenský 46,99; 800m 3. Lukáš Hodboď 1:46,93 (halový oddílový a krajský rekord); výška 6. M. Bahník 2,13.
Kompletní výsledky.
L e d e n    2 0 2 1
30.01.2021 2. kolo halové atletické ligy Praha - Stromovka
400m B01 1. (celkově 2.) M. Desenský 47,09; 800m 1. Lukáš Hodboď 1:46,98 (halový oddílový a krajský rekord); výška 1. M. Bahník 2,16, 3. J. Bělík 2,04; tyč 8. V. Kloud 4,60; koule 8. P. Plašil 14,38; 60m př. jun. 8. D. Pšenka 8,84.
Kompletní výsledky.
23.01.2021 1. kolo halové atletické ligy Praha - Stromovka
200m 3. M. Desenský 21,33; 1000m 1. Lukáš Hodboď 2:19,45 (nejlepší oddílový výkon); výška 1. M. Bahník 2,12, 2. J. Bělík 2,04.
Kompletní výsledky.
P r o s i n e c    2 0 2 0
13.12.2020  Mistrovství ČR v přespolním běhu
(dorost, muži mílaři)
Běchovice
Dorostenky 3km: 40. B. Jakubská 13:22; dorostenci 4km: 65. V. Potoček 16:58, 69. M. Fiala 17:18; muži mílaři 4km: 19. V. Hájek 13:18.
Kompletní výsledky.