Výsledky nemistrovských závodů nemusí být úplně kompletní.
Výsledky družstev i jednotlivců Sokola Hradec Králové
(Od nejnovějších - halová sezóna 2018 - 19, letní 2019)
Termín Závod / Soutěž Místo konání
S r p e n    2 0 1 9
20.08.2019 7. veřejné závody PAS Praha - Juliska
Z výsledků: 200m 2B 1. N. Kuttichová 27,35; koule 3kg 1. P. Šedá 11,50; koule 1. F. Šmíd 13,72, 2. P. Plašil 13,41; disk 6. P. Šedá 30,21; disk 2. P. Plašil 43,22.
Kompletní výsledky.
17.08.2019 2. vrhačský pětiboj Kolín
Z výsledků vrhačského pětiboje: 2. P. Šedá 2.778 b. (45,12 - 10,85 - 30,44 - 22,18 - 11,24); 26. P. Plašil 2.047 b. (NM - 12,55 - 42,41 - 20,55 - 11,29).
Kompletní výsledky.
17.08.2019 Rieter atletický mítink Ústí nad Orlicí
Z výsledků: 300m 5. M. Desenský 33,99; 800m 2. L. Hodboď 1:48,70, 7. K. Hübner 1:55,64; koule 3. A. Hübner 14,87, 4. F. Šmíd 14,63.
Kompletní výsledky.
13.08.2019 Memoriál dr. Lesáka
Exhibice
Opava
Z výsledků tyče: muži 2. R. Rykl 4,65; 6. D. Capoušek 4,00, 7. P. Halíř 3,90; dor. 4. J. Krejčí 3,15; ženy 1. K. Tomášková 3,15.
Kompletní výsledky.
9.-11.8.2019  Mistrovství Evropy družstev (Superliga)  Bydgoszcz (POL)
Naši členové reprezentovali ČR: 400m př. 5. Vít Müller 49,39 (oddílový a krajský rekord) [R 49,62]; 800m 8. Lukáš Hodboď 1:49,00; 4x400m B-finále 1. (celkově pátí) Tesař, Michal Desenský(46,5), Šorm, Vít Müller(46,44) 3:05,96.
Kompletní výsledky.
03.08.2019 Letní mítink
Velká cena Litomyšle
Litomyšl
Z výsledků: spr. trojboj 1. M. Desenský 2.554 b. (7,14 - 11,14 - 21,92); tyč 1. R. Rykl 4,73; koule 6. F. Šmíd 13,49; disk 5. P. Plašil 43,75; kladivo 4. P. Plašil 41,00.
Kompletní výsledky.
Č e r v e n e c    2 0 1 9
28.07.2019 Týnišťské memoriály
(a veřejné závody)
Týniště n. Orl.
Z výsledků: koule 1. A. Hübner 13,87, 2. P. Plašil 13,57; disk 1kg 1. E. Plašilová 29,30; disk 2kg 1. P. Plašil 44,91, 2. R. Rykl 35,45; kladivo 2. P. Plašil 44,88.
Kompletní výsledky.
27.07.2019 Zlatý maratón Emila Zátopka
(Zlatý týden)
Praha
Z výsledků: chůze 10 km 2. Š. Kučerová Pohlová 1:00:20.
Kompletní výsledky.
26.-27.7.2019  MČR mužů a žen na dráze Brno
Zlato vybojovali Vít Müller a štafeta Michal Desenský, Filip Blatník, Lukáš Hodboď, Vít Müller, bronz Marek Bahník a Lukáš Hodboď.
Z výsledků. 200m 6. M. Desenský 21,81; 400m 3. L. Hodboď 47,61; 800m 8. K. Hübner 1:55,10 (R 1:53,84); 110m př. 8. R. Rykl 14,80 (R 14,61); 400m př. 1. V. Müller 49,59 (oddílový a krajský rekord mužů); 4x400m 1. M.Desenský, Blatník, Hodboď, V.Müller 3:13,11 (druhý výkon historických tabulek); výška 3. M. Bahník 2,17, 7-9. J. Bělík 1,98; tyč 6. R. Rykl 4,91; koule 7. Z. Cejnar 15,01, 12. P. Plašil 12,95; disk 9. L. Tulis 47,21, 12. P. Plašil 45,30; kladivo 14. M. Bartůňková 47,77.
Ex_hradečtí medailisté: Filip Šnejdr (zlato 800m, stříbro 4x400m), David Ryba (bronz 110m př.) a Daniel Čapek (bronz kladivo).
Kompletní výsledky.
24.07.2019 Atletická vrhačská středa Brno
Z výsledků: koule 2. A. Hübner 13,98, 3. P. Plašil 13,84; disk 1. P. Šedá 30,34; 1. P. Plašil 42,73; kladivo 3kg 1. P. Šedá 46,76; kladivo 1. P. Plašil 42,63.
Kompletní výsledky.
24.07.2019 Zlatá pětka Emila Zátopka
(Zlatý týden)
Praha
Z výsledků: 5000m 11. Š. Kučerová Pohlová 22:13,75.
Kompletní výsledky.
21.07.2019 10000m chůze na dráze
(chůze pro 4. kolo I. ligy)
Nové Město n. Met.
Z výsledků: chůze 10km (muži2) 9. A. Kozelka 61:52,31 (v naší skupině sedmý); (ženy2) 3. Š. Kučerová Pohlová 61:45,10 (v naší skupině druhá), 6. M. Najmanová 76:36,43 (v naší skupině třetí?).
Kompletní výsledky.
20.07.2019 Mezinárodní atletický mítink
(43. Velká cena)
Nové Město n. Met.
Z výsledků: koule 2. Z. Cejnar 15,44, 6. L. Tulis 14,25, 8. F. Šmíd 13,76; disk 2. L. Tulis 46,87; kladivo 6. M. Bartůňková 46,30.
Kompletní výsledky.
17.07.2019 Velká cena Tábora
(Memoriál Ing. Jana Páva)
Tábor
Z výsledků: 800m 9. K. Hübner 1:54,85.
Kompletní výsledky.
17.07.2019 Atletická vrhačská středa Brno
Z výsledků: koule 2. A. Hübner 14.11.
Kompletní výsledky.
15.07.2019 Mistrovství Jižní Moravy v chůzi Brno
Z výsledků: chůze 3000m (ženy) 1. Š. Pohlová Kučerová 15:17,74; chůze 1000m (ženy) 1. Š. Pohlová Kučerová 4:50,79.
Kompletní výsledky.
13.07.2019     Mezistátní utkání dorostu
CZE - HUN - SLO - SVK
 Trnava (SVK)
Z výsledků: výška 2. Jakub Bělík 1,98; tyč 3. Vojtěch Kloud 4,50.
Kompletní výsledky.
11.-14.7.2019  Mistrovství Evropy U23  Gävle (SWE)
Z výsledků: výška 8. Marek Bahník 2,16 (kv. 2,16).
Ex-hradecký David Ryba vypadl v semifinále 110m př.
Kompletní výsledky.
8.-13.7.2019  Univerziáda 2019  Neapol (ITA)
Lukáš Hodboď vybojoval bronz na 800m, Vít Müller byl osmý na 400m př. Oba byli členy páté štafety 4x400m.
Z výsledků: 400m př. 8. V. Müller 50,86 (SF 49,84 - oddílový a krajský rekord mužů); 800m 3. L. Hodboď 1:47,97; 4x400m 5. ČR (Tlustý, Hodboď, Šnejdr, Müller) 3:06,78.
Ex-hradecký Filip Šnejdr na 800m čtvrtý.
Kompletní výsledky atletických soutěží.
13.07.2019 Kladno hází
(Kladenské memoriály)
Kladno
Z výsledků: koule 12. F. Šmíd 13,34.
Kompletní výsledky.
10.07.2019 1. atletická středa Břeclav
Z výsledků: chůze 3000m (ženy) 1. Š. Pohlová Kučerová 15:07,39.
Kompletní výsledky.
07.07.2019 KP v chůzi na dráze
(+ chodecký mítink)
Rumburk
Z výsledků: chůze 5000m (ženy) 3. Š. Pohlová Kučerová 28:33,6; 30minutovka dvojic 5. Š.Pohlová Kučerová+F.Klazar 5 910 m.
Kompletní výsledky.
6.-7.7.2019 Sparkassen Gala und Laufnacht  Regensburg (GER)
Z výsledků: výška (Gala) 1. M. Bahník 2,13; 800m (Laufnacht) 2. K. Hübner 1:53,56.
Kompletní výsledky.
05.07.2019 Pražské memoriály Praha - Eden
Z výsledků: koule 7,26kg 4. F. Šmíd 14,25.
Kompletní výsledky.
03.07.2019 Kolínská tyčkařská středa Kolín
Z výsledků: tyč 8. R. Rykl 4,61.
Kompletní výsledky.
Č e r v e n    2 0 1 9
28.-30.6.2019  MČR mládeže na dráze
(junioři, juniorky, dorostenci, dorostenky)
Olomouc
Dorostenci Jakub Bělík a Vojta Kloud vybojovali zlaté medaile.
Z výsledků. Dorostenci: 100m 1R 5. V. Svoboda 11,64w; 200m 1R 6. V. Svoboda 23,31; 110m př. 5. V. Kloud 14,79w (SF 14,63w), 4R 5. O. Krejčí 15,49; 300m 4R 6. O. Krejčí 42,25; 4x100m 10. Neumann, O.Krejčí, J.Krejčí, Kušnír 47,31; výška 1. J. Bělík 2,02 (vyrovnaný oddílový rekord dorostenců), 12. V. Kloud; tyč 1. V. Kloud 4,63 (oddílový a krajský rekord dorostenců, druhý výkon historických tabulek mužů); dálka kv. 8. J. Bělík 5,95; disk 1,5kg 4. J. Daněk 43,63, 10. N. Neumann 38,39.
Dorostenky: 400m 4R 4. N. Kuttichová 61,67; koule 4kg 5. J. Coufalová 13,28; disk 1kg 11. P. Šedá 31,75, 15. A. Voříšková 26,46; kladivo 3kg 5. P. Šedá 47,17 (oddílový rekord dorostenek).
Junioři: 200m 2R 6. M. Blažek 23,23, 3R 4. F. Blatník 23,26; 110m př. 4. M. Blažek 14,37w, DNF F. Blatník (R 15,25); 4x100m 5. Blažek, Blatník, Svoboda, Kloud 43,61.
Kompletní výsledky.
23.-28.6.2019  Evropské hry  Minsk (BLR)
Naši členové Michal Desenský a Vít Müller reprezentovali ČR na Evropských hrách a přispěli k celkově čtvrtému místu v atletické soutěži družstev.
Kvalifikační kolo: 4x400m mix 1. ČR (Tesař, Malíková, Vondrová, Michal Desenský) 3:19,05 (stříbrná medaile v disciplíně);
Semifinále: 4x400m mix 1. ČR (Michal Desenský, Petržilková, Vondrová, Vít Müller) 3:17,53.
Finále: 4x400m mix 1. ČR (Tesař, Petržilková, Malíková, Vít Müller) 3:19,21.
Ex-hradecký Filip Šnejdr byl členem stříbrné "stíhací" štafety.
Kompletní výsledky atletických soutěží.
26.06.2019 Atletická vrhačská středa Brno - Žabovřesky
Z výsledků: koule 7,26kg 2. A. Hübner 14,16.
Kompletní výsledky.
24.-26.6.2019 Olympiáda dětí a mládeže 2019 Jablonec nad Nisou
Naši členové reprezentovali Královéhradecký kraj.
Tatiana Kaplanová byla členkou stříbrné štafety 4x60m mix staršího žactva.
Z výsledků žákyň: 60m 8. T. Kaplanová 8,02 (R 7,95 vyrovnaný krajský rekord 14 let, sedmý výkon historických tabulek, SF 8,01); 300m 3R 6. M. Šarounová 43,63; 100m př. 1R 6. M. Šarounová 15,48; dálka kv1 13. D. Pražáková 4,65.
4x60m mix starší žactvo: 2. KHK A (T. Kaplanová) 27,99, 11. KHK B (M. Šarounová, J. Kořének) 28,68.
Z výsledků žáků: 100m př. 2R 7. J. Kořének 14,83, 3R 7. J. Kotík 17,38; dálka kv2 8. J. Kořének 5,77; koule 14. J. Kotík 12,13.
Z výsledků mladších žákyň: 60m 2R 6. J. Šmídová 8,50; dálka kv1 9. J. Šmídová 4,56.
4x60m mix mladší žactvo: 11. KHK A (J. Šmídová, A. Pecina, T. Pašek) 30,87.
Z výsledků mladších žáků: 60m 2R 7. A. Pecina 8,42; 60m př. 1R 3. T. Pašek 9,80, 4. A. Pecina 9,90; dálka kv2 7. T. Pašek 4,92.
Kompletní výsledky.
25.-26.6.2019 18. České akademické hry - atletika Brno
Z výsledků: koule 3. P. Plašil 13,89; disk 2. P. Plašil 43,84; kladivo 3. P. Plašil 37,46; disk 3. M. Lišková 33,05; kladivo 6. M. Lišková 31,50.
Kompletní výsledky.
25.06.2019 Pardubický atletický mítink Pardubice
Z výsledků: disk 6. L. Tulis 46,81; kladivo 4. M. Bartůňková 47,54.
Kompletní výsledky.
24.06.2019 Veřejné závody v hodu diskem a kladivem Praha - Vinohrady
Z výsledků: kladivo ženy 1. M. Lišková 34,80.
Kompletní výsledky.
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen sk. B Kolín
Naši muži byli třetí se 150,5 b. (po třech kolech třetí), ženy čtvrté se 122 b. (po třech kolech čtvrté).
Ve svých disciplinách zvítězili: Kryštof Hübner (800m) a hostující Barbora Jakubcová (disk).
Bodovaná umístění ženy: 800m 10. D. Jansová 2:28,54; 5000m 3. T. Metelková 18:49,36, 9. Š. Pohlová Kučerová 21:08,78 (sedmý výkon historických tabulek); 100m př. 8. V. Čerňanská 15,16; 400m př. 4. E. Škochová 65,97, 9. D. Jansová 71,26; 4x100m 8. Čerňanská, Hašková, Loskotová, Kvasničáková 51,44; 4x400m 5. Bělohlávková, Kvasničáková, Prouzová, Škochová 4:13,79, 10. Bažantová, Hašková, Jansová, Loskotová 4:24,85; výška 5. Ž. Rožánková 1,59; tyč 5-6. K. Strnadová 2,94, 7-8.V. Čerňanská 2,94, 10. A. Bažantová 2,54; dálka 10. V. Čerňanská 5,16; trojskok 7. M. Loskotová 10,37, 9. T. Králíčková 10,07 (šestý výkon historických tabulek), 10. Ž. Rožánková 9,99; koule 2. J. Coufalová 12,24 (šestý výkon historických tabulek), 3. B. Jakubcová 11,04, 7. M. Bartůňková 10,52; disk 1. B. Jakubcová 41,74, 7. M. Bartůňková 32,55, 8. J. Coufalová 31,80, 9. A. Voříšková 31,49; kladivo 2. M. Bartůňková 44,25, 4. B. Jakubcová 40,75; oštěp 7. M. Půlpánová 34,22.
Bodovaná umístění muži: 100m 10. V. Svoboda 11,65 (R 11,49); 200m 8. F. Blatník 22,86, 9. M. Blažek 22,91; 400m 8. K. Hübner 52,39; 800m 1. K. Hübner 1:54,68; 1500m 9. V. Hrůška 4:40,79; 110m př. 3. R. Rykl 14,71; 400m př. 8. T. Balcar 63,23; 4x100m 6. Svoboda, Blažek, Blatník, Kloud 44,15; 4x400m 7. Hrůša, Blažek, Blatník, Capoušek 3:39,32; výška 4. J. Bělík 1,94; tyč 2. R. Rykl 4,90, 6. V. Kloud 4,40 (šestý výkon historických tabulek), 7.-8. D. Capoušek 4,00; dálka 4. R. Rykl 6,84; koule 4. L. Tulis 14.04, 5. P. Plašil 13,95, 6. A. Hübner 13,91, 7. F. Šmíd 13,53; disk 2. L. Tulis 46,75, 3. P. Plašil 43,63, 10. F. Šmíd 33,26; kladivo 3. J. Cabal 49,58, 4. J. Bartůněk 48,68, 7. P. Plašil 45,61, 9. L. Tulis 39,17; oštěp 4. D. Jeřábek 53,52; 10km chůze (9.6.2019) 7. A. Kozelka.
Nejvíce Bodovali: B. Jakubcová 26 b., M. Bartůňková 17 b. a J. Coufalová 12 b. - R. Rykl 24 b., P. Plašil a L. Tulis 18 b.. Přehled bodujících najdete: zde.
Kompletní výsledky.
22.06.2019 3. kolo II.ligy mužů a žen, sk. C Pardubice
Náš člen hostoval - z výsledků: výška 11. O. Krejčí 1,70; dálka 13. O. Krejčí 5,59.
Kompletní výsledky.
20.06.2019 Mítink IAAF
Zlatá tretra Ostrava
Ostrava
Z výsledků Zlaté tretry: 800m 8. L. Hodboď 1:47,22.
Z výsledků národních závodů: 100m Masters 3. F. Tluka 13,21, 6. V. Toman 13,63; 400m 2. M. Desenský 46,80, 6. V. Müller 47,19; 800m 5. K. Hübner 1:54,97.
Kompletní výsledky.
20.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva
(některé discipliny jednotlivci)
 Hradec Králové
Naši žáci i žákyně zvítězili: žáci se 89 b., žákyně s 198 b. (B-žákyně osmé s 45 b.).
Bodovaly (mladší žákyně A): 60m 1. K. Součková 8,45, 3. L. Krouželová 8,68, 4. M. Čechová 8,74, 9.-10. S. Hálová 9,06; 150m 1. J. Šmídová 20,24, 2. B. Polívková 20,82, 3. L. Krouželová 20,96, 4. K. Součková 21,09; 600m 2. E. Ducháčová 1:50,82, 3. M. Podlešáková 1:52,46; 60m př. 1. S. Dittrichová 10,84, 2. E. Součková 11,38, 5. N. Novotná 11,60; 4x60m 1. Čechová, Krouželová, K.Součková, Šmídová 32,67, 3. Polívková, Mičánková, Ducháčová, Dittrichová 33,89, 7. Novotná, Hálová, E.Součková, Thiele 34,57; výška 2.-3. E. Součková 1,31; dálka 1. J. Šmídová 4,71, 2. M. Čechová 4,51, 6. V. Mičánková 4,12; koule 2kg 3. J. Součková 9,39, 4. B. Polívková 8,97; kriket 3. J. Součková 45,87, 4. S. Dittrichová 44,76, 5. V. Mičánková 43,74, 10. N. Novotná 38,51.
Bodovaly (mladší žákyně B): 60m 6. V. Vokolková 8,97, 7. J. Lukášková 8,99; 150m 7. T. Dostálková 21,37, 10. J. Lukášková 21,61; 600m 5. E. Chudá 1:57,77, 7. E. Regentová 2:00,59; 60m př. 8. A.V. Cozlová 12,22, 9. M. Blažková 12,61; 4x60m 6. Hladíková, Dostálková, Lukášková, Vokolková 34,55; výška 7. A. Kloudová 1,26, 9.-10. T. Hronovská 1,21; dálka 5. E. Regentová 4,17.
Bodovali (mladší žáci): 60m 2. A. Pecina 8,44, 9. D. Ježek 9,23; 150m 5. J. Ježek 21,78, 9. M. Svíčka 22,33; 800m 9. F. Javůrek 2:55,73, 10. A. Churtajev 2:56,55; 60m př. 1. T. Pašek 10,07, 2. A. Pecina 10,40, 6. F. Najman 12,58; 4x60m 5. Najman, Svíčka, Javůrek, Arnošt 35,41, 9. Hrbek, Horák, Dioszegi, Churtajev 38,14; výška 3. D. Ježek 1,29, 7. F. Najman 1,16; dálka 1. T. Pašek 4,75, 5. J. Ježek 4,31; 10. F. Javůrek 6,37; kriket 7. T. Svíčka 47,90.
Nejvíce bodů: J. Šmídová 24,75 b., K. Součková 20,75 b., S. Dittrichová 20 b. - T. Pašek 20,75 B., A. Pecina 18,25 b., J. Říha 15,25 b. Přehled bodujících najdete: zde.
Medaile z KP jednotlivců: zlato - J. Šmídová (150m), S. Dittrichová (60m př.), štafeta Čechová, Krouželová, Součková, Šmídová (4x60m), T. Pašek (60m př.); stříbro - B. Polívková (150m), E. Součková (60m př.), A. Pecina (60m př.); - bronz L. Krouželová (150m), N. Novotná (60m př.), štafeta Polívková, Mičánková, Ducháčová, Dittrichová (4x60m).
Kompletní výsledky.
16.06.2019 3. kolo KPD staršího žactva
(některé discipliny jednotlivci)
Dvůr Králové n. L.
Naši žáci i žákyně zvítězili: žáci se 119 b. (po třech kolech první), žákyně s 168,5 b. (po třech kolech první).
Bodovaly (žákyně): 60m 2. T. Kaplanová 8,25, 4. D. Pražáková 8,33, 6. M. Blatníková 8,55, 9. A. Hloucalová 8,63; 150m 1. A. Havlíčková 19,70, 3. M. Šarounová 20,01, 4. T. Kaplanová 20,16, 8. M. Blatníková 20,44; 1500m 4. H. Coufalová 5:57,10; 200m př. 1. M. Šarounová 30,47, 2. D. Pražáková 30,81 (krajský rekord 14 let), 3. A. Hloucalová 31,06, 8. A. Řezníčková 34,74, 9. A. Procházková 36,84, 10. T. Hejsková 37,49; 4x300m 1. Řezníčková, Šarounová, A. Havlíčková, Blatníková 2:54,57 (oddílový a krajský rekord žákyň); výška 5. K. Fraňková 1,40, 8-9. P. Ludvíková 1,30; dálka 4. M. Pražáková 4,77, 6. A. Hloucalová 4,70; koule 3kg 4. M. Vašáková 9,79, 5. D. Hořejší 9,37, 7. A. Procházková 8,20, 8. K. Fraňková 7,95; disk 0,75kg 2. A. Procházková 25,79, 5. M. Vašáková 22,22; chůze 2000m 2. D. Hořejší 13:41,80.
Bodovali (žáci): 60m 4. D. Novák 7,93, 7. Š. Štefko 8,09; 150m 3. D. Král 18,86, 6. L. Mrha 19,19; 1500m 6. D. Novák 5:07,57; 200m př. 2. D. Král 30,15, 3. A. Halíř 30,51, 4. L. Petržela 31,70; výška 2. Š. Štefko 1,56, 3. D. Novák 1,53; dálka 1. J. Kořének 5,69, 5. Š. Štefko 5,15, 8. L. Mrha 4,83, 10. L. Petržela 4,67; koule 4kg 2. D. Král 10,64, 7. M. Tejc 8,02; disk 1kg 7. B. Rejsek 23,35, 8. M. Tejc 22,69.
Nejvíce bodů: D. Pražáková 23 B., M. Šarounová 21,75 B., T. Kaplanová 16 B. - D. Král 26 B., D. Novák 21 B., Š. Štefko 19 B. Přehled bodujících najdete: zde.
Medaile z KP jednotlivců: zlato - M. Šarounová (200m př.), štafeta Řezníčková, Šarounová, Havlíčková, Blatníková (4x300m); stříbro - D. Pražáková (200m př.), D. Král (200m př.) - bronz A. Hloucalová (200m př.), A. Halíř (200m př.).
Kompletní výsledky.
Závody proběhly s podporou Královéhradeckého KAS.
15.06.2019  MČR veteránů Svitavy
Z výsledků M60+: 100m 1. F. Tluka 13,40 (přepočet 10,96); trojskok 5. Z. Doksanský 7,80 (12,75); koule 6. V. Vašata 10,90 (15,25), 8. Z. Vašata 7,54 (14,34), 15. F. Makový 7,41 (12,22); disk 12. V. Vašata 29,75 (42,63), 15. Z. Doksanský 29,96 (39,22); oštěp 13. Z. Doksanský 25,77 (44,39); kladivo 1. Z. Vašata 26,54 (70,42);břemeno 5. V. Vašata 12,28 (15,08).
Kompletní výsledky.
15-16.6.2019  MČR do 22 let Praha - Eden
Marek Bahník vybojoval bronz ve výšce.
Z výsledků: výška 3. M. Bahník 2,04; koule 7. P. Plašil 13,65; disk 5. P. Plašil 42,19; kladivo 9. P. Plašil 44,35.
Kompletní výsledky.
13.06.2019 3. kolo družstev přípravky
(skupina A)
 Hradec Králové
Dívky "A" zvítězily se 4.710 b., hoši "A" byli třetí s 3.677 b., dívky "C" byly čtvrté s 3.173 b. stejně jako hoši "B" s 2.446 b., dívky "B" byly páté s 3.143 b., hoši "C" sedmí s 1.566 b.
Čtyřboj hoši: 5. M. Svoboda 1.109 b., 6. T. Metelka 1.044 b., 11. F. Wolf 770 b. Z výsledků disciplin: 60m 3. M. Svoboda 9,09; 600m 1. T. Metelka 1:50,86; dálka 8. M. Svoboda 3,67; kriket 3. M. Borovička 36,90.
Čtyřboj dívky: 1. K. Perun 1.292 b., 2. J. Jelenová 1.275 b., 5. K. Krmašová 1.080 b., 6. B. Dusová 1.063 b., 8. A. Stříteská 873 b., 9. D. Malinová 837 b., 10. M. Vomáčková 834 b. Z výsledků disciplin: 60m 2-3. K. Krmašová 9,78; 600m 1. K. Perun 2:04,19, 2. J. Jelenová 2:08,34, 3. B. Černovská 2:11,09; dálka 1. K. Krmašová 3,79, 2. K. Perun 3,77; kriket 2. J. Jelenová 32,20.
Kompletní výsledky.
12.06.2018 Oddílové závody  Hradec Králové
Z výsledků žen: výška 1. B. Hašková 1,40, 2. M. Pražáková 1,40, 3. A. Voříšková 1,35, 4. P. Ludvíková 1,35, 5. M. Šarounová 1,35.
Z výsledků mužů: výška 1. D. Král 1,51, 2. D. Novák 1,48, 3. L. Petržela 1,48; tyč 1. Š. Štefko 3,01.
Z výsledků dorostenek: 300m př. 2. N. Kuttichová 50,15, 5. T. Pavlátová 53,65, 6. D. Smutná 53,96; disk 1. M. Pražáková 29,54, 2. A. Voříšková 28,40.
Z výsledků dorostenců: 300m př. 1. O. Krejčí 41,72; disk 1. J. Kušnír 35,68.
Z výsledků žákyň: disk 1. D. Hořejší 21,30.
Z výsledků žáků: disk 1. J. Kotík 27,54, 2. J. Hanuš 26,51; oštěp 1. J. Kotík 26,52, 2. L. Mrha 25,83, 3. M. Tejc 23,87, 4. L. Petržela 23,20.
Kompletní výsledky.
02.06.2019 1. Memoriál Ireny Szewinské  bydgoszcz (POL)
Z výsledků: 800m 6. L. Hodboď 1:46,86.
Kompletní výsledky.
11.06.2019 Veřejné závody Pardubice
Z výsledků: koule 5kg 4. N. Neumann 10,27; koule 7,26kg 1. L. Tulis 14,14; disk 1,5kg 2. N. Neumann 37,20.
Kompletní výsledky.
11.06.2019 Praga Akademica 2019 Praha
Z výsledků: 400m př. 1. V. Müller 50,46; 800m 5. K. Hübner 1:54,44; 110m př. jun. 3. F. Blatník 14,44, 800m 2b 6. D. Jansová 2:31,02.
Kompletní výsledky.
10.06.2018 Oddílové závody  Hradec Králové
Z výsledků žen: 100m b01 1. T. Kaplanová 12,87, 2. M. Šarounová 13,23, 3. A. Havlíčková 13,29, 4. D. Pražáková 13,30, b02 1. M. Blatníková 13,21; 3000m 1. E. Chladová 12:58,30, 2. B. Marková 13:58,12; dálka 1. T. Králíčková 4,68, 2. T. Kaplanová 4,63, 3. A. Hloucalová 4,42, 4. K. Fraňková 4,38, 5. B. Filipová 4,34 (ml. žákyně A. Mulačová 3,95).
Z výsledků mužů: 60m 1. V. Svoboda 7,39, 2. P. Halíř 7,51, 3. J. Kořének 7,55, 4. N. Neumann 7,83; 100m 1. V. Svoboda 11,44, 2. J. Kušnír 11,97, 3. N. Neumann 12,21, 4. J. Bělík 12,34; 200m 1. V. Svoboda 23,52, 3. M. Trampota 27,17; dálka 1. P. Halíř 6,49, 2. J. Bělík 6,14, 3. J. Kušnír 5,66, 4. N. Neuman 5,33; spr. trojboj 1. V. Svoboda 2.251 B., 3. N. Neuman 1.220 B.
Z výsledků žákyň: 60m ml.žákyně 1. T. Dostálková 8,95, 2. S. Syrůčková 8,97, 3. A. Křepelová 9,36; 150m 1. M. Blatníková 19,8, 2. L. Rychterová 21,4; 60m ml. žákyně 1. A. Mulačová 12,41, A.V. Cozlová 12,77, 3. T. Dostálková 12,82; 200m př. 1. M. Šarounová 30,56, 2. D. Pražáková 31,46, 3. A. Hloucalová 32,20, 5. A. Řezníčková 33,32.
Z výsledků žáků: 60m ml.žáci 1. P. Matoušek 9,83, 2. F. Najman 10,17; 150m 1. J. Kořének 18,1, 2. L. Mrha 19,1, 3-4. D. Král a M. Bezrouk 19,2, 5. L. Petržela 19,5; 60m př. ml.žáci 1. F. Najman 15,38; 100m př. 1. J. Kořének 17,01, 2. J. Kotík 17,82.
Kompletní výsledky.
09.06.2019 Praha - Brandýs
(chůze pro 3. kolo I. ligy)
Zeleneč
Z výsledků: chůze 10km (muži do 39 let) 7. A. Kozelka 59:52.
Kompletní výsledky.
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen sk. B Nové Město nad Metují
Naši muži byli pátí se 119 b., ženy také páté s 121 b.
Ve svých disciplinách zvítězili: Štěpánka Pohlová Kučerová (chůze) a hostující Barbora Jakubcová (disk).
Bodovaná umístění ženy: 400m 7. N. Kuttichová 60,94; 3000m 4. T. Metelková 11:13,20; 100m př. 7. V. Čerňanská 15,24; 400m př. 5. E. Škochová 65,41, 9. D. Jansová 72,58; 4x100m 8. Čerňanská, Hašková, bělohlávková, Kvasničáková 51,23; 4x400m 6. Škochová, Kvasničáková, bělohlávková, Kuttichová 4:15,54, 9. Hašková, bažantová, Prouzová, Tomášková 4:20,19; výška 6-7. M. Poláčková 1,58; tyč 4-5. V. Čerňanská 3,02, 6. K. Strnadová 2,82, 7. K. Tomášková 2,82, 10. A. Bažantová 2,42, MS A. Voříšková 2,42; dálka 8. V. Čerňanská 5,23; trojskok 10. M. Loskotová 10,34w; koule 3. B. Jakubcová 11,67, 6. M. Bartůňková 10,80; disk 1. B. Jakubcová 40,62, 5. M. Bartůňková 32,22, 7. M. Lišková 31,16, MS A. Voříšková 30,91; kladivo 2. M. Bartůňková 43,80, 5. B. Jakubcová 39,01, 8. P. Šedá 36,71 (sedmý výkon historických tabulek); chůze(11.5.2019) 1. Š. Pohlová Kučerová.
Bodovaná umístění muži: 100m 10. M. Blažek 11,44 (R 11,39); 400m 8. K. Hübner 51,70; 110m př. 2. R. Rykl 14,86; 400m př. 10. T. Balcar 63,08; 4x100m 4. Blažek, Blatník, Svoboda 43,98, 8. Cabal, Capoušek, Rykl, Kloud 45,46; 4x400m 7. Blažek, Capoušek, Blatník, Halíř 3:37,97; výška 2. J. Bělík 1,95; tyč 3. R. Rykl 4,28, 5. V. Kloud 4,28, 9. P. Halíř 3,78, 10. D. Capoušek 3,78; koule 2. Z. Cejnar 15,75, 5. P. Plašil 14,57, 6. A. Hübner 14,25, 7. F. Šmíd 14,07, 8. L. Tulis 13,58; disk 3. L. Tulis 46,70, 4. P. Plašil 45,54, 9. R. Rykl 40,03, 10. Z. Cejnar 39,08; kladivo 6. J. Cabal 47,55, 7. P. Plašil 46,97, 8. J. Bartůněk 46,52; 10km chůze (11.5.2019) 7. A. Kozelka.
Nejvíce Bodovali: B. Jakubcová 25 b., M. Bartůňková 20 b. a V. Čerňanská 14,5 b. - R. Rykl 19,75 b., P. Plašil 18 b., L. Tulis 11 b.. Přehled bodujících najdete: zde.
Kompletní výsledky.
08.06.2019 2. kolo II.ligy mužů a žen, sk. C Litomyšl
Naši členové hostovali - z výsledků: 100m 2R 5. J. Krejčí 12,23; 400m 3B 4. O. Krejčí 55,88; výška MS O. Krejčí 1,74; tyč 8. J. Krejčí 3,12, MS Š. Štefko 2,92.
Kompletní výsledky.
05.06.2018 Hradecké sportovní hry  Hradec Králové
Naši členové startovali za své školy.
Z výsledků - žákyně: 60 m 1. A. Hloucalová 8,59, 4. B. Malinová 8,82, 5. M. Šubrtová 8,97; 150m 1. D. Voženílková 20,08, 2. A. Řezníčková 20,73, 5. A. Černovská 22,21; dálka 1. T. Králíčková 4,66, 3. E. Hotmarová 4,47, 4. K. Fraňková 4,39; koule 3kg 5. Z. Povejšilová 8,20.
Z výsledků - žáci: 60m 1. J. Kořének 7,48, 5. D. Novák 7,88; 150m 6. A. Halíř 19,83; dálka 3. N. Neumann 5,32; koule 4kg 1. J. Kotík 11,92, 2. D. Král 11,45, 8. D. Svoboda .
Z výsledků - mladší žákyně: 60m 1. T. Kaplanová 8,18 (rekord her), 4. K. Součková 8,69; 150m 1. M. Blatníková 20,00 (rekord her), 2. L. Krouželová 21,43, 6. I. Thiele 22,33; 800m 2. M. Podlešáková 2:43,22, 3. V. Mičánková 2:46,31, 6. L. Rychterová 2:50,89; výška 10. T. Hronovská 1,15; dálka 1. J. Šmídová 4,59, 2. A. Mulačová 4,06, 3. D. Pražáková 4,05, 9. L. Herálecká 3,52; kriket 4. M. Čechová 39,75, 10. N. Novotná 34,83.
Z výsledků - mladší žáci: 60m 3. T. Pašek 8,29, 4. J. Novák 8,33; 150m 8. M. Svíčka 21,96; 800m 1. L. Petržela 2:33,31; dálka 1. L. Mrha 4,87, 5. A. Pecina 4,06.
Kompletní výsledky.
04.06.2019 Veřejné závody Pardubice
Z výsledků: koule 3kg 3. P. Šedá 11,62, 4. A. Voříšková 10,61, 5. M. Pražáková 10,03; koule 5kg 5. N. Neumann 10,34; koule 2. L. Tulis 14,14; disk 2. A. Voříšková 32,57, 6. P. Šedá 27,96, 8. M. Pražáková 26,67; disk 1. L. Tulis 48,43; kladivo 3kg 2. P. Šedá 44,25.
Kompletní výsledky.
03.06.2019 Mítink EA-Memoriál Josefa Odložila Praha
Z výsledků Memoriálů: 400m 8. M. Desenský 47,12; 400m př. 7. V. Müller 50,52.
Z výsledků národních závodů: 800m 3. K. Hübner 1:54,79; 110m př. jun. 2. M. Blažek 14,41, 4. F. Blatník 14,59.
Kompletní výsledky.
02.06.2019 Mezinárodní chodecký míting  Hlohovec (SVK)
Z výsledků: chůze 5km 4. Š. Pohlová Kučerová 26:04.
Kompletní výsledky.
31.5.-2.6.2019  MČR ve vícebojích Zlín
Vojta Kloud vybojoval bronz mezi dorostenci.
Desetiboj muži 4. R. Rykl 7.202 B. (druhý výkon historických tabulek) (11,45 - 695 - 12,03 - 193 - 51,90 -- 110mpř/14,61 (vyrovnaný druhý výkon historických tabulek - 40,43 - 490 - 46,83 - 4:58,64).
Desetiboj dorostenci 3. V. Kloud 6.432 B. (11,63 - 653 - 11,63 - 190 - 53,31 -- 14,69 - 32,14 - 430 - 35,70 - 4:59,80).
Pětiboj mladší žákyně 11. J. Šmídová 2.709 B. (60m př./10,27 - 60m/8,71 - dálka/4,74 - kriket/38,36 - 800m/2:39,48).
Kompletní výsledky.
K v ě t e n    2 0 1 9
30.05.2019 Liese Prokop Memorial  St. Pölten (AUT)
Z výsledků: výška 1. M. Bahník 2,12.
Kompletní výsledky.
30.05.2019 2. kolo družstev přípravky
(skupina A)
Jaroměř
Dívky "A" zvítězily se 6.374 b., hoši "A" byli třetí s 4.328 b., dívky "B" byly třetí s 3.735 b., hoši "B" čtvrtí s 2.619 b. a hoši "C" sedmí s 1.572 b.
Čtyřboj hoši: 4. T. Metelka 1.141 b., 10. F. Vosátka 721 b. Z výsledků disciplin: 60m 7. F. Vosátka 9,66; 600m 1. T. Metelka 1:49,16; dálka 5. T. Metelka 3,82; kriket 8. M. Borovička 34,67.
Čtyřboj dívky: 1. B. Záhorská 1.193 b., 3. K. Krmašová 1.152 b., 5. A. Linková 1.116 b., 6. J. Jelenová 1.093 b., 7. B. Dusová 1.037 b., 9. B. Černovská 874 b., 10. D. Malinová 852 b. Z výsledků disciplin: 60m 1-2. K. Krmašová 9,57; 600m 2. B. Záhorská 2:14,15; dálka 1. A. Linková 4,00; kriket 3. B. Záhorská 29,22.
Kompletní výsledky.
30.05.2019 5. veřejné závody PAS Praha - Eden
Z výsledků: 100m 2b 1. F. Blatník 11,18w.
Kompletní výsledky.
28.05.2019 Memoriál Ludvíka Daňka Turnov
Z výsledků: 200m 3. M. Desenský 21,62; 800m 2. L. Hodboď 1:48,34.
Kompletní výsledky.
28.05.2018 Vrhačská záplata  Hradec Králové
Z výsledků našich členů: koule 5kg 1. N. Neumann 11,54; disk 1kg 1. M. Pražáková 28,42; disk 1,5kg 1. N. Neumann 39,94.
Kompletní výsledky.
26.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva
(některé discipliny jednotlivci)
Trutnov
Naši žáci i žákyně zvítězili: žáci se 128,5 b. (po dvou kolech první), žákyně s 195,5 b. (po dvou kolech první).
Bodovaly (žákyně): 60m 1. T. Kaplanová 8,09, 2. M. Šarounová 8,17, 3. A. Havlíčková 8,19, 5. D. Pražáková 8,36 (R 8,23), 10. M. Blatníková 8,55 (R 8,51); 300m 2. M. Šarounová 42,35 (oddílový rekord žákyň el.), 9. V. Myšková 47,54; 800m 2. M. Metelková 2:30,46, 3. B. Jakubská 2:35,21, 10. H. Coufalová 2:55,71; 100m př. 1. M. Šarounová 15,22 (oddílový rekord žákyň), D. Pražáková 15,81, 4. A. Hloucalová 16,00; 4x300m 1. Řezníčková, A. Havlíčková, Jakubská, Blatníková 3:02,42, 6. Myšková, Coufalová, Hudousková, Metelková 3:22,06; výška 3.-4. K. Fraňková 1,40, 7. V. Myšková 1,35; dálka 2. M. Pražáková 4,84, 5. A. Hloucalová 4,56; koule 3kg 4. M. Vašáková 9,64, 6. B. Malinová 9,14, 7. D. Hořejší 8,00, 10. A. Procházková 7,65; kladivo 3kg 2. M. Vašáková 26,66, 4. D. Hořejší 21,33, 6. A. Procházková 18,34; oštěp 500g 3. M. Blatníková 29,85.
Bodovali (žáci): 60m 2. J. Kořének 7,58, 6. D. Novák 7,98, 7. D. Král 7,97; 300m 3. D. Král 39,47; 100m př. 1. Š. Štefko 15,30, 2. A. Halíř 16,49, 5. L. Petržela 17,30, 8. L. Válek 20,58; 4x300m 3. Halíř, Novák, Bezrouk, Kotík 2:50,96; dálka 1. J. Kořének 5,68, 4. Š. Štefko 5,16, 6. M. Bezrouk 4,94, 8. L. Mrha 4,87; koule 4kg 2. J. Kotík 11,16,4. D. Král 10,51, 5. J. Kořének 9,47, 10. D. Šrytr 6,76; oštěp 600g 1. J. Kotík 34,83, 6. L. Mrha 30,90, 9-10. Š. Štefko 25,36.
Nejvíce bodů: M. Šarounová 29 b., D. Pražáková 24 b., M. Vašáková 19 b. - J. Kořének 27 b., Š. Štefko 22 b., D. Král 19 b. Přehled bodujících najdete: zde.
Medaile z KP jednotlivců: zlato - T. Kaplanová (60m), Š. Štefko a M. Šarounová (100m př.), J. Kotík (oštěp); stříbro - J. Kořének a Šarounová (60m), D. Pražáková (100m př.) - bronz A. Havlíčková (60m).
Kompletní výsledky.
Závody proběhly s podporou Královéhradeckého KAS.
25.05.2019 10 km chůze
chůze pro 3. kolo I. a II. ligy
(ne pro naši skupinu)
Praha - Opatov
10km chůze ženy: 2. Š. Pohlová Kučerová 55:25; 10km chůze muži: 13. A. Kozelka 57:53.
Kompletní výsledky.
25.05.2019 2. kolo společného KP družstev
(Královéhradecký a Liberecký KAS)
Mladá boleslav
Naše dorostenky skončily druhé se 148 b., po dvou kolech druhé (v kraji první), dorostenci třetí s 152 b., po dvou kolech třetí (v kraji první), juniorky sedmé s 18 b., po dvou kolech sedmé (v kraji třetí) a junioři třetí s 90 b., po dvou kolech třetí (v kraji první).
Bodovaly (dorostenky): 8. I. Bělohlávková 13,35; 200m 4. N. Kuttichová 28,35, 7-8. I. Bělohlávková 28,45, 10. M. Prouzová 29,04; 400m 2. N. Kuttichová 61,20; 1500m 1. E. Chladová 5:48,61; 100m př. 6. M. Pražáková 17,61, 7. D. Smutná 18,41 (MS E. Mikanová 17,46); 300m př. 6. T. Pavlátová 51,57, 8. D. Smutná 53,52; 4x400m 1. Bělohlávková, Smutná, Pavlátová, Kuttichová 4:39,11; výška 8-9. T. Králíčková 1,40; tyč 2. A. Voříšková 2,00; (dálka 11. B. Filipová 4,59); trojskok 2. T. Králíčková 9,66 (devátý výkon historických tabulek); koule 4. P. Šedá 11,01, 6. M. Pražáková 10,60, 8. A. Voříšková 9,87; disk 1. A. Voříšková 31,93, 3. P. Šedá 30,13, 4. M. Pražáková 27,15; kladivo 3kg 1. P. Šedá 44,98, 6. M. Prouzová 33,32; oštěp 500g 4. M. Půlpánová 35,66.
Bodovali (dorostenci): 100m 3. V. Svoboda 11,68 (R 11,67), 4. V. Kloud 11,68; 200m 3. V. Svoboda 24,61; 110m př. 2. O. Krejčí 15,87; 300m př. 2. O. Krejčí 42,57, 4. F. Charvát 43,82; 4x400m 4. Svoboda, J. Krejčí, Bělík, Charvát 4:02,58; výška 1. J. Bělík 2,01, 2. O. Krejčí 1,75; tyč 1. V. Kloud 4,36, 10. Š. Štefko 2,90; dálka 1. J. Bělík 6,45, 4. F. Charvát 5,87, 8. Š. Štefko 5,42; koule 5kg 1. J. Daněk 12,84; disk 1,5kg 1. J. Daněk 42,40, 3. J. Kušnír 27,64; kladivo 5kg 2. J. Daněk 40,13; oštěp 700g 6. J. Kušnír 36,77.
Bodovaly (juniorky): 100m 10. A. Kvasničáková 13,33; 200m 7. A. Kvasničáková 28,05; 1500m 3. B. Jakubská 5:46,73; dálka 7. B. Hašková 4,72 (MS E. Mikanová 5,04).
Bodovali (junioři): 100m 3. M. Blažek 11,37 (R 11,32); 200m 2. F. Blatník 22,34, 5. M. Blažek 22,70; 800m 1. B. Boháč 2:04,22; 1500m 1. B. Boháč 4:24,49, 5. D. Novák 4:59,41; 110m př. 3. F. Blatník 15,75; dálka 3. P. Halíř 6,17; koule 3. J. Karlík 11,70; disk 1,75kg 3. J. Karlík 28,38; oštěp 700g 4. J. Karlík 43,30.
Nejvíce bodů: P. Šedá 26 b., A. Voříšková 23 b., N. Kuttichová 18,75 b. - J. Daněk 31 b., O. Krejčí 27 b., J. Bělík 23,75 b. - B. Jakubská 8 b., A. Kvasničáková a B. Hašková 5 b. - J. Karlík 23 b., B. Bonifác 22 b., F. Blatník 17 b. Přehled bodujících najdete: zde.
Kompletní výsledky.
23.05.2019 2. kolo KPD mladšího žactva
(některé discipliny jednotlivci)
Nové Město n. Met.
Naši žáci i žákyně zvítězili: žáci se 96 b., žákyně s 170 b. (b-žákyně osmé s 23 b.).
Bodovaly (mladší žákyně A): 60m 1. J. Šmídová 8,53, 2. K. Součková 8,61, 3. B. Polívková 8,72 (R 8,67), 4. L. Krouželová 8,82; 300m 1. K. Součková 46,39, 4. L. Krouželová 47,46, 7. S. Hálová 48,21, MS M. Blatníková 44,48; 800m 1. E. Ducháčová 2:33,06, 3. M. Podlešáková 2:37,20, 6. V. Mičánková 2:44,35; 60m př. 2. N. Novotná 11,34, 4. E. Součková 11,57, 7. S. Dittrichová 11,57; 4x60m 1. Čechová, Krouželová, K. Součková, Šmídová 32,79, 2. Polívková, Ducháčová, Dittrichová, Mičánková 34,03, 7. Picková, E. Součková, Podlešáková, Machková 35,04; výška 2. E. Součková 1,31; dálka 1. J. Šmídová 4,76, 4. M. Čechová 4,29, 7. E. Ducháčová 4,16, 10. V. Mičánková 4,13;koule 2kg 5. B. Polívková 9,44; oštěp 400g 8. S. Dittrichová 20,63.
Bodovaly (mladší žákyně b): 60m 5. T. Dostálková 8,89; 300m 5. J. Lukášková 47,59, 8. T. Dostálková 48,37; 800m 10. E. Chudá 2:52,94; 4x60m 10. Lukášková, Mulačová, blažková, Dostálková 35,58; výška 10. A. Mulačová 1,25; dálka 5. A. Mulačová 4,18.
Bodovali (mladší žáci): 60m 6. J. Říha 8,91; 60m př. 1. T. Pašek 10,09, 2. A. Pecina 10,40, 4. D. Ježek 11,68, 5. F. Najman 12,34, 6. T. Gloser 12,66; 4x60m 2. Ježek, Ježek, Pecina, Říha 33,96, 4. Gloser, Javůrek, Pašek, Zeman 34,80; výška 9. F. Najman 1,17; dálka 3. T. Pašek 4,53, 4. A. Pecina 4,46; koule 3kg 3. J. Říha 9,08, 8. F. Javůrek 7,06; oštěp 500g 6. F. Javůrek 22,16, 7. D. Ježek 21,62.
Nejvíce bodů: J. Šmídová 24,75 b., K. Součková 22,75 b., E. Ducháčová 17,25 b. - T. Pašek 20,75 B., A. Pecina 18,25 b., J. Říha 15,25 b. Přehled bodujících najdete: zde.
Medaile z KP jednotlivců: zlato - J. Šmídová (60m), E. Ducháčová (800m); stříbro - K. Součková (60m); - bronz B. Polívková (60m), M. Podlešáková (800m).
Kompletní výsledky.
22.05.2018 Krajské kolo Poháru rozhlasu
s Českou spořitelnou (kategorie III a IV)
 Hradec Králové
Naši členové startovali za své školy.
Z výsledků - žákyně: 60 m 4. N. Kuttichová 8,62, 13. B. Malinová 8,83; 800m 2. B. Jakubská 2:33,69, 5. N. Kuttichová 2:45,00; výška 5-6. A. Voříšková 1,39; 12. T. Králíčková 1,35, 17. E. Mikanová 1,23; dálka 3. T. Králíčková 4,34, 12. E. Mikanová 3,90; koule 3kg 1. A. Voříšková 10,22, 8. B. Malinová 8,45.
Z výsledků - žáci: 60m 1. J. Kořének 7,53, 3. N. Neumann 7,70, 13. M. Bezrouk 8,43; dálka 1. J. Kořének 5,57, 8. M. Bezrouk 4,70; koule 4kg 3. N. Neumann 10,99.
Z výsledků - mladší žákyně: 600m 3. E. Ducháčová 1:55,68, 4. S. Hálová 1:58,55; dálka 4. V. Mičánková 4,02; kriket 3. V. Mičánková 41,52.
Kompletní výsledky.
21.05.2018 Vrhačská záplata  Hradec Králové
Z výsledků našich členů: koule 7,26kg 2. P. Plašil 13,20; koule 5kg 2. V. Kloud 11,57, 3. N. Neumann 11,43; koule 4kg J. Kotík 11,63; koule 3kg 1. A. Voříšková 10,55, 2. P. Šedá 10,28, 3. M. Procházková 10,17, 5. M. Vašáková 9,15; disk 2kg 2. P. Plašil 44,27; disk 1,5kg 2. N. Neumann 40,11, 3. V. Kloud 33,02; disk 1kg 1. J. Kotík 29,70; disk 1kg 1. A. Voříšková 34,28, 2. P. Šedá 32,26, 3. M. Pražáková 28,23; disk 0,75kg 1. M. Vašáková 23,46, 2. A. Procházková 21,00; kladivo 7,26kg 3. J. Cabal 48,43, 4. P. Plašil 46,37; kladivo 3kg 1. P. Šedá 44,98, 2. M. Prouzová 35,29, 3. T. Součková 30,35, 4. M. Vašáková 24,78.
Kompletní výsledky.
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen sk. B  Hradec Králové
Naši muži byli čtvrtí se 142 b., ženy skončily páté s 95 b.
Ve svých disciplinách zvítězili: Jakub Bělík (výška), Radoš Rykl (tyč), Lukáš Tulis (disk), Markéta Bartůňková (kladivo), Štěpánka Pohlová Kučerová (chůze) a hostující Barbora Jakubcová (disk).
Bodovaná umístění ženy: 800m 9. D. Jansová 2:31,62; 5000m 8. Š. Pohlová Kučerová 22:34,30; 100m př. 9. V. Čerňanská 15,42; 400m př. 8.-9. E. Škochová 68,16; 4x100m 8. Kvasničáková, Kuttichová, Voženílková, bělohlávková 50,95; 4x400m 4. Voženílková, Kuttichová, bělohlávková, Tomášková 4:11,47 (oddílový rekord do 22 let); výška 10.-11. Ž. Rožánková 1,54; tyč 3. K. Tomášková 3,17 (oddílový a krajský rekord do 22 let); 4. V. Čerňanská 3,02; koule 6. B. Jakubcová 10,66; disk 1. B. Jakubcová 41,13, 7. M. Půlpánová 30,55, 8. M. Bartůňková 30,34, 9. M. Lišková 29,72; kladivo 1. M. Bartůňková 48,48, 4. B. Jakubcová 40,63, 9. M. Lišková 35,31, 10. P. Šedá 35,15; oštěp 9. K. Nohejlová 34,63; chůze (13.4.2019) 1. Š. Pohlová Kučerová.
Bodovaná umístění muži: 200m 8. F. Blatník 22,38; 400m 4. F. Blatník 50,91; 800m 2. K. Hübner 1:54,94; 1500m 9. V. Hrůša 4:40,33; 110m př. 3. R. Rykl 15,01; 4x100m 4. Blažek, Blatník, Mészáros, bician 44,62; 4x400m 2. Blatník, Blažek, Kloud, Rykl 3:29,60; výška 1. J. Bělík 2,02 (oddílový rekord dorostenců); tyč 1. R. Rykl 4,50, 5. D. Capoušek 4,20, 6. V. Kloud 4,00, 9. A. Bician 3,60; koule 3. Z. Cejnar 14,77, 4. L. Tulis 14,46, 7. A. Hübner 13,83, 8. F. Šmíd 13,62, 10. P. Plašil 12,79; disk 1. L. Tulis 47,35, 3. P. Plašil 45,18, 9. F. Šmíd 33,24; kladivo 4. J. Bartůněk 50,04, 5. J. Cabal 48,50, 7. P. Plašil 43,95, 10. L. Tulis 36,66. Z dalších výkonů: 100m Fb 5. M. Blažek 11,29.
Nejvíce Bodovali: B. Jakubcová 23 b., M. Bartůňková a Š. Pohlová Kučerová 14 b. - R. Rykl 21,25 b., L. Tulis 19 b., F. Blatník 14 b.. Přehled bodujících najdete: zde.
Kompletní výsledky.
18.05.2019 1. kolo Extraligy Plzeň
Naši členové hostovali. Z výsledků: 400m př. 1. V. Müller 50,65; 4x100m 3. PSK Olymp Praha (M. Desenský) 41,93; 4x400m 1. Dukla Praha (V. Müller) 3:14,80, 4. PSK Olymp Praha (M. Desenský) 3:15,42; výška 1.-2. M. Bahník 2,18 (oddílový a krajský rekord mužů a do 22 let na dráze).
Kompletní výsledky.
18.05.2019 1. kolo II.ligy mužů a žen, sk. C Ústí nad Orlicí
Naši členové hostovali - z výsledků: 1500m 13. D. Míšek 4:36,83; výška 11. O. Krejčí 1,65; dálka 14. O. Krejčí 5,32, 15. J. Krejčí 5,21.
Kompletní výsledky.
16.05.2019 Oddílové víceboje Nové Město n. Met.
Z výsledků: 60m MS A. Havlíčková 8,19.
Kompletní výsledky.
15.05.2019 Atletická vrhačská středa Brno - Žabovřesky
Z výsledků: koule 3kg 2. P. Šedá 10,53; koule 7,26kg 2. P. Plašil 12,71; kladivo 3kg 1. P. Šedá 46,40 (oddílový rekord dorostenek); kladivo 7,26kg 1. P. Plašil 40,23; disk 2kg 1. P. Plašil 44,80.
Kompletní výsledky.
14.05.2019 Veřejné závody Pardubice
Z výsledků: koule 5kg 3. N. Neumann 10,10; disk 1,5kg 2. N. Neumann 39,17.
Kompletní výsledky.
11.05.2019 10 km chůze
chůze pro 2. kolo I. a II. ligy
Milovice
10km chůze ženy: 3. Š. Pohlová Kučerová 53:46 (z naší skupiny první); 10km chůze muži: 23. A. Kozelka 57:51 (z naší skupiny sedmý).
Kompletní výsledky.
11.-12.5.2019  Světový pohár ve štafetách  Jokohama (JPN)
Naši členové Michal Desenský a Vít Müller reprezentovali ČR na Světovém poháru ve štafetách
4x400 muži: 1. rozběh 5. ČR (Tesař, Maslák, Vít Müller, Michal Desenský) 3:03,72 (výsledky rozběhů);
Finále b: 3. ČR (Tesař, Vít Müller, Michal Desenský, Maslák) 3:03,79 (výsledky finále b).
Štafeta ČR 4x400m se tímto výsledkem kvalifikovala na MS 2019 v Doha.
Kompletní výsledky.
11.-12.5.2019 Královéhradecké víceboje
Krajský přebor žactva
 Oblastní přebor ČOS
 Hradec Králové
Výsledky našich závodnic a závodníků.
Pětiboj mladších žákyň: 1. J. Šmídová 2.532 b., 2. M. Čechová 2.024 b., 3. V. Mičánková 1.982 b., 4. E. Ducháčová 1.942 b., 5. E. Součková 1.932 b. Z výsledků disciplín: 60m 1. J. Šmídová 8,65, 2. B. Polívková 8,69, 3. L. Krouželová 8,80; 800m 1. E. Ducháčová 2:42,87, 2. J. Šmídová 2:47,44, 3. V. Mičánková 2:47,98; 60m př. 1. J. Šmídová 10,60, 2. N. Novotná 11,60, 3. M. Čechová 11,75; dálka 1. J. Šmídová 4,68, 3. E. Ducháčová 4,11; kriket 1. B. Polívková 43,17, 2. M. Čechová 40,96, 3. V. Mičánková 39,80.
Pětiboj mladších žáků: 1. T. Pašek 1.794 b., 2. A. Pecina 1.662 b., 5. J. Ježek 1.187 b., 6. D. Ježek 1.173 b. Z výsledků disciplín: 60m 1. T. Pašek 8,64, 2. A. Pecina 8,69, 3. D. Ježek 8,82; 800m 3. A. Pecina 2:47,05; 60m př. 1. T. Pašek 10,10, 2. A. Pecina 10,40; dálka 1. T. Pašek 4,59, 2. A. Pecina 4,31; kriket 1. T. Pašek 53,36.
Sedmiboj starších žákyň: 2. M. Šarounová 3.798 b., 7. D. Pražáková 3.293 b., 9. A. Hloucalová 3.160 b., 11. M. Vašáková 2.804 b. Z výsledků disciplín: 150m 2. M. Šarounová 20,26, 3. D. Pražáková 20,45, 4. M. Blatníková 20,48, 7. A. Hloucalová 20,96; 800m 2. M. Šarounová 2:37,52, 3. B. Jakubská 2:38,04, 7. A. Řezníčková 2:46,09; 100m př. 1. M. Šarounová 15,38, 3. A. Hloucalová 15,76, 5. D. Pražáková 16,08, 8. A. Hloucalová 4,16; výška 6. M. Šarounová 1,40, 9. M. Vašáková 1,31; dálka 2. M. Šarounová 4,66, 4. D. Pražáková 4,56; koule 3kg 3. M. Vašáková 9,37, 4. A. Hloucalová 9,27; oštěp 500g 6. M. Vašáková 25,54, 6. M. Vašáková 23,81.
Sedmiboj dorostenek: 3. M. Pražáková 2.988 b. Z výsledků disciplín: 200m 3. D. Smutná 30.21; 800m 3. M. Pražáková 3:04,85; 100m př. 3. M. Pražáková 17,30; výška 2. M. Pražáková 1,43; dálka 3. M. Pražáková 3,73; koule 1. M. Pražáková 10,71; oštěp 3. M. Pražáková 19,74.
Devítiboj starších žáků): 1. J. Kořének 3.583 b., 2. Š. Štefko 3.511 b., 3. J. Kotík 3.463 b. Z výsledků disciplín: 60m 1. J. Kořének 7,99, 2. D. Novák 8,11, 3. J. Kotík 8,15; 1000m 1. D. Novák 3:21,23, 2. J. Kořének 3:23,24, 3. Š. Štefko 3:34,03; 100m př. 1. Š. Štefko 15,21, 2. J. Kořének 16,52, 3. J. Kotík 16,55; výška 1. Š. Štefko 1,60, 2. J. Kořének 1,57, 3. D. Král 1,48; tyč 1. Š. Štefko 2,80, 2. J. Kotík 2,10, 3. D. Král 1,90; dálka 1. J. Kořének 5,50, 2. J. Kotík 4,97, 3. D. Novák 4,70; koule 4kg 1. J. Kotík 11,43, 2. D. Král 10,01, 3. D. Novák 9,99; disk 1kg 1. J. Kotík 27,04, 2. Š. Štefko 23,76, 3. J. Kořének 23,64; oštěp 600g 1. J. Kotík 32,07, 2. Š. Štefko 27,03, 3. L. Mrha 26,70.
Desetiboj dorostenců: 1. V. Kloud 5.979 b., 3. O. Krejčí 4.741 b., 4. J. Krejčí 3.967 b. Z výsledků disciplín: 100m 1. V. Kloud 11,66, 3. J. Kušnír 12,22; 400m 1. V. Kloud 55,92, 2. O. Krejčí 57,88; 1500m 1. V. Kloud 5:01,11, 2. O. Krejčí 5:37,43; 110m př. 1. V. Kloud 15,13, 3. O. Krejčí 16,48; výška 1. J. Bělík 1,87 (soutěž ukončil kvůli dešti), 2. V. Kloud 1,81; tyč 1. V. Kloud 3,60, 3. J. Krejčí 2,70; dálka 1. J. Bělík 6,22, 3. V. Kloud 6,14; koule 5kg 11,84, 3. O. Krejčí 10,25; disk 1,5kg 1. V. Kloud 34,83, 2. O. Krejčí 28,89; oštěp 700g 1. O. Krejčí 41,95, 2. J. Kušnír 37,40, 3. V. Kloud 36,50.
Desetiboj mužů): 1. R. Rykl 6.298 b. (11,48 - 6,60 - 11,46 - 1,81 - 55,66 -- 36,01 - 15,81 - 4,50 - 43,94 - 5:21,79), 2. P. Kubíček M50 2.197 b., 3. M. Liška M50 1.774 b.
Medaile z KP ve vícebojích: zlato - J. Šmídová, T. Pašek; stříbro - M. Čechová, A. Pecina, M. Šarounová - bronz V. Mičánková.
Medaile z obl. přeboru ČOS: zlato - J. Šmídová (2006), M. Čechová (2007), T. Pašek (2006), A. Pecina (2007), D. Pražáková (2005); stříbro - V. Mičánková (2006), B. Polívková (2007), T. Gloser (2006), J. Ježek (2007), M. Šarounová (2004) - bronz E. Ducháčová (2006), A. Pešková (2007), F. Najman (2006), D. Ježek (2007), M. Blatníková (2005).
Kompletní výsledky.
Závody proběhly s podporou ČOS, Magistrátu Hradce Králové a Královéhradeckého KAS.
11.-12.05.2019 75. Ústecký desetiboj Ústí nad Orlicí
Z výsledků: disk 3. N. Neumann 36,97.
Kompletní výsledky.
09.05.2019 1. kolo družstev přípravky
(skupina A)
Tyniště n. Orl.
Dívky "A" zvítězily se 4.396 b., hoši "A" byli druzí s 3.505 b., dívky "C" byly druhé s 3.411 b., dívky "B" páté s 2.447 b. a hoši "B" šestí s 1.827 b.
Čtyřboj hoši: 4. T. Metelka 1.050 b., 6. M. Svoboda 955 b., 10. M. Schmidt 781 b. Z výsledků disciplin: 60m 7. F. Wolf 9,90; 600m 1. T. Metelka 1:54,40; dálka 4. T. Metelka 3,97; kriket 7. M. Borovička 35,05.
Čtyřboj dívky: 1. K. Perun 1.235 b., 2. B. Záhorská 1.156 b., 4. K. Krmašová 1.078 b., 5. A. Linková 1.045 b., 6. J. Jelenová 1.038 b., 8. B. Dusová 838 b., 9. M. Vomáčková 837 b. Z výsledků disciplin: 60m 1. A. Linková 9,62; 600m 1. K. Perun 2:09,44; dálka 2. A. Linková 3,92; kriket 2. K. Perun 30,65.
Kompletní výsledky.
08.05.2019  YOUTH ATHLETICS - Sokol Grand Prix Kolín
Z výsledků žákyň: 60m 2. T. Kaplanová 8,22, 5R 1. M. Blatníková 8,59, 6R 4. B. Hudousková 9,08, 7R 5. L. Rychterová 9,12; 300m 3B 1. B. Jakubská 47,81, 2. L. Rychterová 48,32, 4. B. Hudousková 49,88; 100m př. 5. D. Pražáková 16,23; výška 5. K. Fraňková 1,45; dálka 16. T. Kaplanová 4,28; koule 3kg 11. D. Hořejší a 12. K. Fraňková obě 7,61; oštěp 10. M. Blatníková 27,88.
Z výsledků žáků: 60m 4R 1. M. Trampota 8,05, 5. D. Rejsek 8,68; 300m 2. J. Kořének 39,49, 3b 3. A. Halíř 42,76, 5. M. Trampota 43,68; 800m 5. B. Rejsek 2:40,93; 100m př. 2B 1. Š. Štefko 16,33, 3. A. Halíř 17,49, 4. L. Petržela 18,30; dálka 4. Š. Štefko 5,12; koule 4kg 1. J. Kotík 11,76; oštěp 8. J. Kotík 26,00.
Z výsledků dorostenek: 100m 3R 3. N. Kuttichová 14,08, 4. D. Smutná 14,68, 5. T. Součková 14,99, 4R 2. T. Pavlátová 13,89; 200m 3B 1. N. Kuttichová 27,67; 4B 4. M. Najmanová 30,37; 5B 4. B. Filipová 29,09, 5. D. Smutná 30,02, 6B 2. T. Pavlátová 29,05; výška 6. T. Králíčková 1,45; dálka 10. T. Králíčková 4,54; koule 3kg 10. T. Součková 8,95, 11. M. Najmanová 8,60; oštěp 500g 7. T. Králíčková 27,90.
Z výsledků dorostenců: 110m př. 2B 4. O. Krejčí 16,79; výška 1. J. Bělík 1,95 (těsně shodil 2,04), 2. O. Krejčí 1,70.
Kompletní výsledky.
07.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu
s Českou spořitelnou (kategorie IV)
 Hradec Králové
Naši členové startovali za své školy.
Z výsledků - děvčata: 60m 1. M. Šarounová 8,25, 3. A. Hloucalová 8,51, 7. N. Kuttichová 8,83, 11. M. Šubrtová 8,99, 13. B. Malinová 9,04; 800m 1. B. Jakubská 2:45,61, 2. M. Šarounová 2:50,35, 4. A. Řezníčková 2:53,20, 6. A. Hájková 2:54,22, 7. V. Myšková 2:54,63, 14. B. Hudousková 3:01,53; výška 1. A. Voříšková 1,46, 4. T. Králíčková 1,42, 6. K. Fraňková 1,38, 8. P. Ludvíková 1,38, 13. V. Myšková 1,34; dálka 2. T. Králíčková 4,33, 5. B. Jakubská 4,14, 7. K. Fraňková 4,07, 14. A. Procházková 3,76; koule 3kg 1. A. Voříšková 10,02, 3. B. Malinová 8,65, 13. A. Hloucalová 7,70, 15. A. Procházková 7,68.
Z výsledků - chlapci: 60m 1. J. Kořének 7,64, 2. N. Neumann 7,74, 9. D. Novák 8,02, 19. A. Halíř 8,33; 1500m 8. D. Novák 5:14,90; výška 7. Š. Štefko 1,56, 9. J. Bureš 1,56; dálka 1. J. Kořének 5,68, 4. J. Bureš 5,07, 5. J. Kotík 5,00, 6. Š. Štefko 4,96; koule 4kg 1. N. Neumann 11,69, 2. J. Kotík 11,69.
Kompletní výsledky.
07.05.2019 Veřejné závody Pardubice
Z výsledků: koule 3kg 1. P. Šedá 11,10; koule 7,26kg 2. P. Plašil 13,58; disk 1kg 2. E. Plašilová 23,49; disk 2kg 1. P. Plašil 43,26; kladivo 7,26kg 2. P. Plašil 41,07.
Kompletní výsledky.
05.05.2019 1. kolo společného KP družstev
(Královéhradecký a Liberecký KAS)
Jičín
Naše dorostenky skončily druhé se 99 b. (v kraji první), dorostenci druzí s 93 b. (v kraji první), juniorky sedmé s 28 b. (v kraji třetí) a junioři třetí se 70 b. (v kraji první).
Bodovaly (dorostenky): 8. I. Bělohlávková 13,49w, 10. N. Kuttichová 13,59w; 400m 3. N. Kuttichová 63,35, 4. I. Bělohlávková 64,54, 10. T. Pavlátová 66,88; 1500m 2. D. Jansová 5:46,21, 3. E. Chladová 5:56,36; 100m př. 4. M. Pražáková 17,66; 4x100m 3. Bělohlávková, Filipová, Kuttichová, Prouzová 53,57, 8. Najmanová, Pavlátová, Králíčková, Šedá 56,40; tyč 2. A. Voříšková 2,40; kladivo 3kg 2. P. Šedá 42,37, 6. M. Prouzová 34,75, 8. J. Coufalová 36,80, 10. T. Součková 26,05; oštěp 500g 2. M. Půlpánová 35,94, 10. J. Coufalová 29,32; chůze 3000m 6. D. Hořejší 22:15,10, 7. H. Coufalová 22:15,72.
Bodovali (dorostenci): 100m 4. V. Svoboda 11,53w, 8. D. Pšenka 11,81; 400m 7. L. Vavrda 57,99, 8. O. Krejčí 59,07; 110m př. 1. V. Kloud 15,13w, 2. O. Krejčí 15,63w; 8. D. Pšenka 16,31w, 9. J. Bělík 16,35w; 4x100m 3. Svoboda, J. Krejčí, Kušnír, bureš 48,38; tyč 1. V. Kloud 4,20, 7. Š. Štefko 2,50; dálka 2. J. Bělík 5,90, 3. V. Kloud 5,87, 9. F. Charvát 5,44; kladivo 5kg 2. J. Daněk 41,60; oštěp 700g 7. O. Krejčí 39,00.
Bodovaly (juniorky): 100m 9. D. Voženílková 13,41 (R 13,35w); 1500m 6. B. Jakubská 5:52,41, 7. K. Jakouběová 6:39,83; 100m př. 7. B. Hašková 17,23; 4x100m 6. Smutná, Myšková, Jakubská, Voženílková 55,08; dálka 10. B. Hašková 4,51, oštěp 4. K. Jakouběová 23,96 B.
Bodovali (junioři): 100m 3. F. Blatník 11,24w, 4. M. Blažek 11,33 (R 11,27w); 400m 8. B. Boháč 57,79; 1500m 1. B. Boháč 4:24,61; 110m př. 1. M. Blažek 14,96, 3. F. Blatník 15,26; 4x100m 4. Blatník, Blažek, boháč, Karlík 47,02; kladivo 6kg 7. J. Karlík 20,28; oštěp 700g 1. J. Karlík 49,82.
Nejvíce bodů: I. Bělohlávková 12 b., N. Kuttichová, P. Šedá 9,75 b. - V. Kloud 27 b., O. Krejčí 15 b., J. Bělík 11 b. - K. Jakouběová 11 b., B. Jakubská 6,25 b., B. Hašková 5 b. - M. Blažek 19,75 b., F. Blatník 17,75 b., J. Karlík 16,75 b. Přehled bodujících najdete: zde.
Kompletní výsledky.
04.05.2019 1. kolo KP dorostu
(Pardubický KAS)
Pardubice
Z výsledků mimo soutěž: koule 3kg J. Coufalová 13,77; koule 5kg J. Daněk 13,30; disk 1kg J. Coufalová 34,01, E. Plašilová 27,33.
Kompletní výsledky.
02.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva
(některé discipliny jednotlivci)
Trutnov
Naši žáci i žákyně zvítězili: žáci se 107 b., žákyně s 142,5 b.. Řada z nich startovala dopoledne v okresním kole Poháru rozhlasu.
Bodovaly (mladší žákyně): 60m 1. J. Šmídová 8,48, 4. B. Polívková 8,78, 5. K. Součková 8,78, 9. M. Čechová 9,03; 300m 2. K. Součková 47,70, 6. S. Hálová 49,15, 9. E. Thiele 49,50; 800m 3. E. Ducháčová 2:44,43, 4. M. Podlešáková 2:44,98, 9. J. Součková 2:53,27; 60m př. 1. N. Novotná 11,09, 8. S. Dittrichová 12,40; 4x60m 1. Čechová, Dittrichová, K. Součková, Šmídová 33,87, 6. Thiele, J. Součková, Novotná, Hálová 35,41, 7. Polívková, Regentová, Picková, Ducháčová 35,58, 10. Pospíšilová, E. Součková, Machková, Podlešáková 36,34; výška 2. E. Součková 1,35, (3. mimo soutěž A. Sládková 1,33), 9-10. E. Regentová 1,15; dálka 1. J. Šmídová 4,74, 8. E. Součková 4,02, 9. M. Čechová 3,96; koule 2kg 4. B. Polívková 9,06, 7. M. Coufalová 8,52; oštěp 400g 5. S. Dittrichová 23,68, 6. A. Pešková 20,90.
Bodovali (mladší žáci): 60m 4. J. Říha 8,82; 1000m 9. F. Javůrek 3:40,01; 60m př. 1. T. Pašek 10,25, 4. T. Gloser 12,60, 7. M. Svíčka 13,88; 4x60m 1. Pašek, Javůrek, Pecina, Říha 33,82, 8. Gloser, Zeman, Svíčka, Karel 36,55; 8. F. Najman 1,10; dálka 1. T. Pašek 4,73, 3. A. Pecina 4,65; koule 3kg 2. A. Pecina 9,43, 4. J. Karel 8,38, 5. J. Říha 8,09; oštěp 500g 2. J. Karel 27,48, 6. F. Najman 21,44, 7. K. Javůrek 21,08.
Nejvíce bodů: J. Šmídová 24,75 b., K. Součková 17,75 b., B. Polívková 15 b. - T. Pašek 24,75 b., A. Pecina 19,75 b., J. Karel 16,75 b. Přehled bodujících najdete: zde.
Medaile z KP jednotlivců: stříbro - K. Součková (300m), E. Součková (výška), A. Pecina (koule) - bronz A. Sládková (výška).
Kompletní výsledky.
02.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu
(kategorie III)
 Hradec Králové
Naši členové startovali za své školy. Z výsledků: 60m b2 4. A. Pecina 8,70, 5. J. Karel 9,35, 4b 3. T. Pašek 8,62, 1b 2. M. Machková 9,02, 4. T. Hronovská 9,25, 2b 5. T. Marxová 9,71; 600m 1. E. Ducháčová 1:48,06, 3. V. Mičánková 1:58,20, 5. S. Hálová 2:00,56, 6. J. Lukášková 2:00,78, 7. L. Rychterová 2:01,14, 8. E. Fišerová 2:05,29; 1000m 22. T. Gloser 3:44,69; výška 6.-7. V. Luňáková 1,30; dálka 3. S. Dittrichová 3,77, 4. L. Rychterová 3,76, 6. M. Machková 3,73, 10. E. Ducháčová 3,63, 19. J. Lukášková 3,45; kriket 12. J. Karel 49,16, 7. S. Dittrichová 40,46, 12. V. Mičánková 38,10.
Kompletní výsledky.
01.05.2019 Polabské závody Kolín
Z výsledků: 100m ženy 2R 3. D. Pražáková 13,37, 3R 2. A. Hloucalová 13,50; 300m ženy 4B 2. M. Šarounová 44,08; 100m př. 3. Š. Štefko 15,58, 1B 2. M. Šarounová 15,41, 3. D. Pražáková 15,62, 4. A. Hloucalová 16,60; 110m př. dor. 1B 2. D. Pšenka 16,40, 2B 2. O. Krejčí 16,48, 3. J. Krejčí 16,94; výška muži 2. J. Bělík 2,00 (oddílový rekord dorostenců), 6. V. Kloud 1,80, 10. O. Krejčí 1,70, 14. J. Krejčí 1,65, 16. Š. Štefko 1,55; dálka 13. D. Pražáková 4,72; koule 3kg 3. A. Voříšková 10,05, 4. M. Vašáková 9,56, 14. A. Hloucalová 7,50; koule 5kg 6. J. Kušnír 9,20; koule 7,26kg 2. F. Šmíd 13,88; kladivo 3kg; 5. M. Vašáková 26,21; oštěp 500g 8. M. Vašáková 25,36, 11. A. Voříšková 22,84; oštěp 700g 10. J. Kušnír 36,76.
Kompletní výsledky.
01.05.2019 Májový mítink 2019 Brno - Žabovřesky
Z výsledků: koule 7,26kg 2. A. Hübner 13,25; koule 5kg 5. J. Hubáček 11,45; kladivo 5kg 2. J. Hubáček 37,28; disk 1kg 3. J. Hubáček 38,65; oštěp 600g 4. J. Hubáček 26,91; břemeno 9,08kg 1. J. Hubáček 14,44.
Kompletní výsledky.
D u b e n    2 0 1 9
30.04.2019 Zahajovací závody Kladno
Z výsledků: disk 1kg 1. P. Šedá 30,30; disk 2kg 1. P. Plašil 44,62; kladivo 3kg 2. P. Šedá 43,56; kladivo 7,26kg 1. P. Plašil 42,27.
Kompletní výsledky.
27.04.2019 1. kolo KPD staršího žactva
(některé discipliny jednotlivci)
 Hradec Králové
Naši žáci i žákyně zvítězili: žáci se 146 b., žákyně s 167 b..
Bodovaly (žákyně): 60m 1. T. Kaplanová 8,15, 2. D. Pražáková 8,26, 4. D. Voženílková 8,29; 300m 3. M. Šarounová 45,39, 4. M. Blatníková 45,67, 5. D. Voženílková 46,32, 10. V. Myšková 48,98; 800m 2. B. Jakubská 2:35,21, 10. H. Coufalová 2:55,71; 100m př. 1. D. Pražáková 15,34 (oddílový rekord žákyň), 2. A. Hloucalová 15,92, 4. M. Šarounová 16,74; 4x60m 1. Hloucalová, Šarounová, Voženílková, Kaplanová 30,88 (oddílový i krajský rekord žákyň a žen), 7. Myšková, Jakubská, Rychterová, Blatníková 34,16, 11. Hudousková, Coufalová, Ludvíková, Hejsková 35,16; výška 7. K. Fraňková 1,45; tyč 1. A. Hloucalová 2,20; dálka 2. M. Pražáková 4,55, 4. T. Kaplanová 4,20; koule 3kg 2. M. Vašáková 9,52, 10. K. Fraňková 7,41; kladivo 3kg 2. M. Vašáková 26,29, 5. D. Hořejší 19,71; oštěp 500g 4. M. Vašáková 30,34, 10. M. Blatníková 25,51.
Bodovali (žáci): 60m 2. J. Kořének 7,72, 8. M. Bezrouk 8,33, 9. L. Mrha 8,36; 300m 2. J. Kořének 40,63, 3. D. Král 40,64, 4. D. Novák 41,25, 9. M. Bezrouk 44,68; 100m př. 1. Š. Štefko 15,79, 2. A. Halíř 16,88, 3. D. Král 18,30; 4x60m 3. Halíř, Kotík, Novák, Tejc 31,09; výška 1. Š. Štefko 1,63, 8. D. Král 1,40; tyč (jediný startující) Š. Štefko 2,50; dálka 2. J. Kořének 5,01, 3. L. Mrha 4,82, 10. L. Petržela 4,11; koule 4kg 1. J. Kotík 12,06, 6. L. Mrha 8,62, 7. N. Mareš 8,33, 10. M. Tejc 7,27; kladivo 3kg 3. N. Mareš 17,88.
Nejvíce bodů: D. Pražáková 29 b., M. Vašáková 25 b., A. Hloucalová 22,75 b. - J. Kořének 27 b., Š. Štefko 22 b., D. Král 19 b. Přehled bodujících najdete: zde.
Medaile z KP jednotlivců: zlato - A. Hloucalová (tyč), Š. Štefko (výška); stříbro - B. Jakubská (800m), M. Vašáková (kladivo), J. Kořének (300m) - bronz M. Šarounová (300m), D. Novák (300m), N. Mareš (kladivo).
Kompletní výsledky.
Závody proběhly s podporou Magistrátu Hradce Králové a Královéhradeckého KAS.
27.04.2019 Svitavský stýpl Svitavy
Z výsledků: 3000m př. 2. V. Hrůša 11:19,77.
Kompletní výsledky.
13.04.2019 53. ročník Olomoucké dvacítky v chůzi
chůze pro 1. kolo Extraligy a I. ligy
Olomouc
10km chůze: 7. Š. Pohlová Kučerová 57:45 (z naší skupiny první).
Kompletní výsledky.
07.04.2019 Jaroměřský kros
 Přebor ČOS v přespolním běhu
Jaroměř
Z výsledků: nejmladší žákyně 9. J. Jelenová 4:07, 17. M. Mičánková 4:28; nejmladší žáci II 16. A. Věcheta 4:06; mladší žákyně II 2. M. Podlešáková 5:10, 6. J. Součková 5:24, 7. J. Šmídová 5:26, 9. M. Čechová 5:32, 10. V. Mičánková 5:34; mladší žáci 11. F. Javůrek 8:55, 18. T. Gloser 9:21; starší žákyně 7. B. Jakubská 9:22, 9. M. Šarounová 9:28; starší žáci 11. M. Trampota 9:59, 13. D. Král 10:10; muži 10. V. Hrůša 40:010; minizávod děvčata 8. Š. Menclová 1:05; minizávod chlapci 13. M. Ettler 1:19.
Medaile z přeboru ČOS: stříbro - M. Podlešáková, V. Hrůša; bronz - B. Jakubská.
Kompletní výsledky..
06.04.2019  Mistrovství ČR v chůzi Poděbrady
Štěpánka Pohlová Kučerová vybojovala bronz.
Z výsledků: ženy 20km 3. Š. Pohlová Kučerová 1:56:30.
Kompletní výsledky.
b ř e z e n    2 0 1 9
30.03.2019  Mistrovství ČR v přespolním běhu
(dorost, žactvo)
Mladá boleslav
Z výsledků: ml. žákyně 20. E. Ducháčová 7:53; ml. žáci 66. F. Javůrek 8:28; st. žákyně 66. M. Šarounová 13:43, 79. B. Jakubská 14:25; st. žáci 92. L. Válek 13:27.
Kompletní výsledky.
24.-30.3.2019  Mistrovství Evropy veteránů - dráhové disciplíny  Toruń (POL)
Kategorie M60: disk 1kg 11. J. Hubáček 40,88; břemeno 9kg 12. J. Hubáček 15,31; koule 5kg 12. J. Hubáček 12,17.
Kompletní výsledky mistrovství.
23.03.2019  Dudinská päťdesiatka 2019
EA Race Walking Permit Meeting
 Dudince (SVK)
Z výsledků: chůze 20km 11. Š. Pohlová Kučerová 2:03:43.
Kompletní výsledky.
21.03.2019 Přespolní běh  Hradec Králové (Šimkovy sady)
Z výsledků. Minipřípravka r. 2013 a mladší: 1. B. Sitta, 2. V. Walter, 3. M. Němec - 1. N. balcarová, 2. E. Vilímková, 3. K. Pikolová; Minipřípravka 2011-2012: 1. H. Sitta, 2. P. Šik, 3. D. Krejčík, 4. V. Říčař - 1. B. Ornstová, 2. K. Tomášková, 3. K. Říčařová, 4. K. Jedličková.
Přespolní běh. Přípravka: 1. T. Metelka 3:02, 2. P. Krejčík 3:03, 3. J. Tomek 3:04, 4. V. Walter 3:05, 5. F. Vosátka 3:06, 6. L. Balcar 3:09 - 1. K. Perun 3:07, 2. Š. Rudolfová 3:13, 3. R. Picková 3:15, 4. R. Dusová 3:16, 5. M. Vomáčková 3:17, 6. K. Krmašová 3:18; Mladší žactvo 1250m: 1. F. Javůrek 4:55, T. Gloser 4:58, 3. D. Ježek 5:01, 4. J. Ježek 5:07 - 1. E. Ducháčová 4:49, 2. J. Součková 4:58, 3. A. Sládková 4:59, 4. J. Šmídová 5:05; Starší žactvo 2500m: 1. L. Válek 10:46, 2. M. Trampota 10:52, 3. B. Rejsek 10:55 - 1. D. Voženílková 10:45, 2. M. Šarounová 10:57, 3. B. Jakubská 10:58, 4. A. Řezníčková 11:01, 5. H. Coufalová 11:19; Ženy 2500m: 1. L. Tomášová 11:08.
Kompletní výsledky.
Závody proběhly s podporou Magistrátu Hradce Králové.
10.03.2019 42. ročník Velké ceny města Pardubice
v hodu břemenem
Pardubice
Z výsledků: břemeno 16kg 9. P. Plašil 13,41.
Kompletní výsledky.
09.03.2019  Mistrovství ČR veteránů Jablonec nad Nisou
Z výsledků: 60m 3b 1. V. Toman 8,57; 200m 4b 1. V. Toman 28,53; 60m př. 1b 1. Z. Doksanský 12,38; trojskok 8. V. Toman 9,07; výška Fb 4. Z. Doksanský 1,33; koule 5kg 3. J. Hubáček 11,94; koule 4kg 1. V. Vašata 10,65, 3. Z. Doksanský 10,07; koule 3kg 2. Z. Vašata 7,80; kladivo 3kg 1. Z. Vašata 27,21; disk 1kg 4. J. Hubáček 39,03; břemeno 10kg 4. J. Hubáček 13,85.
Kompletní výsledky.
2-3.2.2019  Halové MČR žactva Ostrava - Vítkovice
Z výsledků žákyň: 60m 7. A. Havlíčková 8,03 (oddílový a krajský rekord el.); 150m 5. A. Havlíčková 19,40 (R 19,22 krajský rekord 14 let); 60m př. 1R 5. M. Šarounová 9,35 (celkově 17.), 3R 7. A. Hloucalová 9,43 (celkově 18.); 4x200m 10. Hloucalová, Voženílková, Šarounová, A. Havlíčková 1:48,05 (halový oddílový a krajský rekord žákyň i žen).
Kompletní výsledky.
1.-3.3.2019  Mistrovství Evropy v hale  Glasgow (GbR)
Z výsledků: 400m 2R 5. V. Müller 47,69; 800m 1R 5. L. Hodboď 1:49,31.
Náš odchovanec Filip Šnejdr postoupil z rozběhu na 800m do semifinále.
Kompletní výsledky.
Ú n o r    2 0 1 9
23-24.2.2019  Halové MČR dorostu a juniorstva Praha - Stromovka
Jakub Bělík má zlato z výšky dorostenců, Vojtěch Kloud vybojoval bronz v tyči dorostenců.
Z výsledků 1. dne: 60m jun. 1R 8. F. Blatník 7,39; 60m př. jun. 3R 4. F. Blatník 8,47 (celkově 11.); 60m př. dor. 1R 8. O. Krejčí 8,94; tyč 3. V. Kloud 4,38 (oddílový a krajský rekord dorostu, pátý výkon halových tabulek mužů).
Z výsledků 2. dne: výška dor. 1. J. Bělík 1,95; trojskok dor. 13. J. Bělík 12,27; koule dor. 5. J. Coufalová 13,06; tyč dor. 14. A. Voříšková 2,79; 4x200m 17. Bělohlávková, Smutná, Mikanová, Kuttichová 1:53,68.

Kompletní výsledky.
24.02.2019  MČR v halových vícebojích veteránů Jablonec nad Nisou
Z výsledků vícebojů: sedmiboj 9. P. Kubíček 1.685 B. (M50 třetí), 10. Z. Doksanský 1.332 B. (M70 první), pětiboj 10. P. Kubíček 1.223 B. (M50 třetí), 12. Z. Doksanský 1.076 B. (M70 první). Z výsledků jednotlivých disciplin: 60m P. Kubíček 8,76, 1000m P. Kubíček 4:08,51, 60m př. Z. Doksanský 12,16, výška P. Kubíček 1,40, Z. Doksanský 1,31, dálka P. Kubíček 4,09, koule 4kg Z. Doksanský 9,78.
Kompletní výsledky.
21.02.2019 Youth Athletic Indoor Ostrava III Ostrava - Vítkovice
Z výsledků: 60m 2. A. Havlíčková 8,04 (halový oddílový rekord žákyň el., krajský rekord 14 let), rozběhy: M. Šarounová 8,44, A. Hloucalová 8,65; 60m př. 3. M. Šarounová 9,26 (halový oddílový rekord žákyň), 5. A. Hloucalová 9,55.
Kompletní výsledky.
16-17.2.2019  Halové MČR mužů a žen Ostrava - Vítkovice
Marek bahník vybojoval zlato ve výšce, štafeta Michal Desenský, Lukáš Hodboď, Vít Müller a Filip Blatník vyhrála 4x200m. Michal Desenský přidal bronz na čtvrtce.
Z výsledků 1. dne: 400m 2R 1. M. Desenský 47,94Q, 3R 2. L. Hodboď 47,59q (třetí výkon halových tabulek), 4R 1. V. Müller 46,63Q (oddílový a krajský halový rekord); 800m 3R 3. K. Duchan 1:54,02q (třetí výkon halových tabulek); 60m př. 2R 4. R. Rykl 8,29 (třetí výkon halových tabulek); výška 1. M. Bahník 2,20 (oddílový a krajský rekord mužů a U23), 7. J. Bělík 1,98; tyč 5.-6. R. Rykl 4,92.
Z výsledků 2. dne: 400m 3. M. Desenský 46,95, 4. V. Müller 47,05, 5. L. Hodboď 47,71; 800m 7. K. Duchan 1:54,77; 1500m 13. K. Duchan 4:18,82; 4x200m 1. M. Desenský, Hodboď, V. Müller, Blatník 1:26,17 (rekord mistrovství, národní rekord oddílových štafet, oddílový a krajský rekord mužů); koule 8. Z. Cejnar 15,03.
Ex_hradecký F. Šnejdr byl první na 800m a členem druhé štafety 4x200m.
Kompletní výsledky.
16-17.2.2019  Internationaler Wiener Hallen Pokal 2019
Otevřené mistrovství Rakouska
 Wien (AUT)
Z výsledků: chůze 3000m 3. Š. Pohlová Kučerová 15:45,0.
Kompletní výsledky.
17.02.2019 Přebor Plzeňského kraje žactva Praha - Stromovka
Z výsledků mimo soutěž: 60m A. Havlíčková 8,11, D. Pražáková 8,35, M. Šarounová 8,37, A. Hloucalová 8,66; 150m A. Havlíčková 19,71 (vyrovnaný krajský rekord do 14 let), T. Kaplanová 20,19; 60m př. M. Šarounová 9,40 (halový oddílový rekord žákyň), D. Pražáková 9,75, A. Hloucalová 10,15.
Kompletní výsledky.
16.02.2019 Veřejné halové závody Český brod
Z výsledků M45: 50m 1. V. Toman 7,2; 60m 1. V. Toman 8,5; trojskok 1. V. Toman 9,01.
Kompletní výsledky.
13.02.2019 6. halová středa Jablonec nad Nisou
Z výsledků: 60m 1b 6. F. Blatník 7,35, 8. M. Blažek 7,44; 60m př. jun. 1. F. Blatník 8,55; 60m př. dor. 4. O. Krejčí 9,14; 60m př. žáci 2. A. Halíř 10,15; výška 4. O. Krejčí 1,75, 6. J. Krejčí 1,65; tyč 2. V. Kloud 4,00; koule 3kg 16. L. Šrůtová 9,35.
Kompletní výsledky.
12.02.2019 Czech Indoor Gala Ostrava - Vítkovice
Z výsledků: 800 m 6. L. Hodboď 1:48,35 (halový krajský a oddílový rekord); národní závody: 200m 1. V. Müller 21,39 (druhý výkon halových tabulek), 60m 6. F. Blatník 7,24.
Kompletní výsledky.
10.02.2019 Internationales Hallenmeeting  Chemnitz (GER)
Z výsledků: výška 4-5. M. Bahník 2,13.
Kompletní výsledky.
9-10.2.2019  Halové MČR ve vícebojích Praha - Stromovka
Z výsledků: sedmiboj muži 6. R. Rykl 5.098 B. (druhý výkon halových tabulek) - 60mpř/7,39 - dá/645 - koule/11,69 - vý/183 -- 60mpř/8,33 (třetí výkon halových tabulek) - tyč/4,95 - 1000m/3:03,89).
Kompletní výsledky.
09.02.2019 Halové závody na 200m Praha - Stromovka
200m 1. M. Desenský 21,34.
Kompletní výsledky.
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje žactva Jablonec nad Nisou
Z výsledků mimo soutěž: 60m D. Pražáková 8,35, M. Šarounová 8,46, A. Hloucalová 8,60; 60m př. M. Šarounová 9,50, D. Pražáková 10,02, A. Hloucalová 10,49.
Kompletní výsledky.
09.02.2019 Přebor Olomouckého kraje Olomouc
Z výsledků: koule muži 1. L. Tulis 14,08.
Kompletní výsledky.
06.02.2019 Orlen Copernicus Cup 2019  Toruń (POL)
Z výsledků: 800m 6. L. Hodboď 1:49,07.
Kompletní výsledky.
06.02.2019 5. halová středa Jablonec nad Nisou
Z výsledků: 60m 4b 6. L. Šrůtová 9,03; 60m př. 1. D. Ryba 8,09 (oddílový a krajský rekord do 22 let, druhý výkon halových tabulek mužů); 60m př. dor. 1. O. Krejčí 8,95; tyč 1-2. V. Kloud 4,20 (sedmý výkon halových tabulek mužů), 4-5. A. Voříšková 2,70; koule 3kg 1. J. Coufalová 13,18 (krajský rekord do 17 let), 5. L. Šrůtová 11,07, 8. L. Vavrečková 10,28; koule 7,26kg 1. Z. Cejnar 15,24, 3. P. Plašil 13,70.
Kompletní výsledky.
26.01.2019 Halový přebor Prahy Praha - Stromovka
Z výsledků (MS): 200m V.Müller 21,49 (druhý výkon halových tabulek); 400m M. Desenský 47,15, V. Müller 47,26, L. Hodboď 48,01 (třetí výkon halových tabulek); 1500m K. Duchan 4:02,97 (oddílový halový rekord do 22 let, třetí výkon halových tabulek); koule L. Tulis 14,11.
Kompletní výsledky.
02.02.2019 Krajský přebor mládeže v hale
Liberecký a Královéhrecký kraj
Jablonec nad Nisou
Z výsledků (jři=junioři, jky=juniorky, dci=dorostenci, dky=dorostenky, žci=žáci, žky=žákyně): 60m jři 2. F. Blatník 7,28; 60m dci. 8. V. Svoboda 7,61 (R 7,57, D. Pšenka 7,58); 60m žci 6. M. Trampota 8,07 (R 8,04); 60m dky (R B. Filipová 8,87, M. Najmanová 8,89); 60m žky 5. D. Voženílková 8,40 (R D. Pražáková 8,53, M. Blatníková 8,91); 150m 5b 1. D. Král 19,63, 7b;1. M. Trampota 19,97, 6b 1. D. Voženílková 20,98, 7b 3. A. Černovská 22,61; 200m jři 2b 1. F. Blatník 23,29; 200m dci 2b 4. J. Krejčí 25,92; 200m jky 2b 3. B. Hašková 29,75; 200m dky 3b 2. I. Bělohlávková 28,63, 4b 1. E. Mikanová 28,92, 3. B. Filipová 29,57; 300m 2b 1. D. Král 40,74, 3b 1. M. Blatníková 46,22; 800m dci 2. L. Vavrda 2:16,38; 800m dky 5. D. Smutná 2:50,25; 800m žky 1b 2. M. Šarounová 2:37,76; 1500m žci 9. D. Rejsek 5:55,93; 60m př. jři 2. F. Blatník 8,45; 60m př. dci 2b 2. O. Krejčí 8,98, 3. D. Pšenka 9,13; 60m př. dky 8. M. Pražáková 10,31; 60m př. žky 1b 3. M. Šarounová 9,46, 5. A. Hloucalová 9,69, 3b 1. D. Pražáková 9,95; 4x150m dci 2. Bureš, Daněk, Krejčí, Neumann 1:16,18; 4x150m žci 3. A. Halíř, Král, Rejsek, Trampota 1:21,28; 4x1500m 4. Bělohlávková, Mikanová, Najmanová, Šrůtová 1:25,36; 4x150m žky 3. Voženílková, Pražáková, Hejsková, Blatníková 1:27,13; výška dci 1. J. Bělík 2,00 (oddílový rekord dorostenců, druhý výkon halový tabulek mužů), 2. O. Krejčí 1,75, 3. J. Krejčí 1,70; výška dky 7. T. Králíčková 1,40, 8. M. Pražáková 1,40; výška žky 6. K. Fraňková 1,40; tyč jři 3. V. Kloud 4,10 (devátý výkon halových tabulek mužů); tyč dky 3. A. Voříšková 2,80 (oddílový rekord dorostenek, šestý výkon historických tabulek, krajský rekord do 16 let); tyč žky 8. A. Hloucalová 1,80; dálka dci 8. J. Kušnír 5,29; dálka jky 1. B. Hašková 4,63; dálka dky 9. L. Šrůtová 4,59, 11. T. Králíčková 4,52; dálka žky 13. A. Hloucalová 4,48; trojskok dci 1. J. Bělík 12,62; koule dky 4. J. Coufalová 11,57, 7. L. Vavrečková 10,83, 8. M. Pražáková 10,39, 9-10. L. Šrůtová a A. Voříšková 9,88, 17. E. Plašilová 9,26; koule žky 13. M. Vašáková 8,34, 15. A. Procházková 8,23; koule dci 2. J. Daněk 12,97, 9. N. Neumann 10,26, 10. J. Kušnír 10,19.
Kompletní výsledky.
01.02.2019 Hvězdy v Nehvizdech Nehvizdy
Výška muži: 6. Marek bahník 2,10.
Kompletní výsledky.
L e d e n    2 0 1 9
30.01.2019 4. halová středa Jablonec nad Nisou
Z výsledků: koule 7,26kg 5. P. Plašil 13,53.
Kompletní výsledky.
29.01.2019 XXVII. ročník beskydské laťky
Moravská výškařská tour
Třinec
Výška muži: 9.-10. Marek bahník 2,15.
Kompletní výsledky.
27.01.2019 PSD-bank Indoor Meeting  Dortmund (GER)
Z výsledků: 400m 2. V. Müller 47,24.
Kompletní výsledky.
26.-27.1.2018      Mezistátní halové utkání ve vícebojích
CZE - UK - POL - FRA - ESP
 Cardiff (GbR)
Pořadí družstev: 4. ČR 46.443 B. (muži první).
Výkony Radoše Rykla: 15. sedmiboj 4.851 B. (7,44 - 6,54 - 11,46 - 1,69 -- 8,99 - 5,05 - 3:03,77). Výkon v tyči 5,05 je oddílovým a krajským rekordem mužů.
Kompletní výsledky.
26.01.2019 20. ročník Hustopečského skákání
Memoriál Mileny Hübnerové
Hustopeče
Výška muži b: 2. Marek bahník 2,18 (krajský a oddílový rekord mužů a U23).
Kompletní výsledky.
26.01.2019 Indoor Track & Field Vienna  Wien (AUT)
Z výsledků: 400m 6. M. Desenský 47,79.
Kompletní výsledky.
26.01.2019 Krajský přebor mužů a žen v hale
Liberecký a Královéhrecký kraj
Jablonec nad Nisou
Z výsledků: 60m 1R 2. V. Svoboda 7,48, 7. D. Pšenka 7,84, 5R 4. N. Neumann 7,81, 1R 5. B. Filipová 8,81, 6R 6. N. Kuttichová 8,89, 8R 4. T. Pavlátová 8,84; 200m 2b 2. N. Neumann 26,11, 4b 2. B. Filipová 29,79, 6b 2. E. Mikanová 29,49, 7b 2. N. Kuttichová 28,92; 400m 4b 1. B. Jakubská 66,27; 800m 2b 2. V. Hrůša 2:09,68, 7. E. Chladová 2:45,55; 4x150m 2b 2. Pšenka, Krejčí, Krejčí, Capoušek 1:13,97, 2b 1. Pavlátová, Najmanová, Kuttichová, Mikanová 1:25,36; výška 1. J. Bělík 1,95, 5. O. Krejčí 1,75, 7. A. Voříšková 1,45, 11. T. Králíčková 1,40; tyč 4. V. Kloud 4,00, 5. D. Capoušek 4,00, 8. A. Voříšková 2,40 (halový oddílový rekord dorostenek); dálka FA 7. J. Bělík 5,93, Fb 3. D. Pšenka 5,73, 7. J. Krejčí 5,32, FA 12. M. Najmanová 4,32, Fb 6. E. Mikanová 4,42, 9. M. Šarounová 4,35; koule 7,26kg 1. L. Tulis 14,65 (třetí výkon halových tabulek), 2. P. Plašil 14,63 (halový oddílový a krajský rekord do 22 let, čtvrtý výkon halových tabulek).
Kompletní výsledky.
26.01.2019 Halový přebor Karlovarského kraje Praha - Stromovka
Z výsledků (MS): 200m L. Vavrda 25,75; 400m L. Vavrda 56,67; 60m př. jun. F. Blatník 8,91.
Kompletní výsledky.
25.01.2019 Erfurt Indoor  Erfurt (GER)
Z výsledků: 800m 2. L. Hodboď 1:48,90 (halový krajský a oddílový rekord mužů).
Kompletní výsledky.
24.01.2019 Hradecká laťka  Hradec Králové
Výška - vítězové kategorií (od nejstarších): junioři: K. Nohejl 1.60; dorostenci: J. Bělík 1,85; st. žáci: D. Klouček 1,65 / T. Kolář 1,53; ml. žáci: F. Neškudla 1,36 / T. Nešpor 1,30; juniorky: M. Poláčková 1,64 (pátý výkon halových tabulek žen); dorostenky: A. Cejnarová (JAROM) 1,50 (M. Pražáková 1,45); st. žákyně: T. Prouzová (JAROM) 1,53 (K. Fraňková 1,38) / A. Brdičková 1,32; ml. žákyně: K. Řehounková 1,22 / T. Gruberová 1,17.
Kompletní výsledky.
Závody proběhly s podporou Magistrátu Hradce Králové.
23.01.2019 3. halová středa Jablonec nad Nisou
Z výsledků: koule 3kg 8. L. Šrůtová 9,73; koule 5kg 3. J. Daněk 12,62; koule 7,26kg 4. P. Plašil 14,09 (osmý výkon halových tabulek).
Kompletní výsledky.
23.01.2019 3. veřejné závody Olympu Praha - Stromovka
Z výsledků: 60m 7b 8. N. Neumann 7,84, 300m 6b 1. M. Desenský 33,91; koule 5. P. Plašil 13,34.
Kompletní výsledky.
20.01.2019 Přebor Plzeňského kraje Praha - Stromovka
Z výsledků (MS): 200m V. Müller 21,54 (druhý výkon halových tabulek); 400m V. Müller 47,18.
Kompletní výsledky.
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina Praha - Strahov
Z výsledků (MS): 400m K. Duchan 52,02; 800m K. Duchan 1:56,30 (čtvrtý výkon halových tabulek).
Kompletní výsledky.
20.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích Ostrava - Vítkovice
Z výsledků: 3000m chůze 1. Š. Pohlová 16:33,57.
Kompletní výsledky.
19.01.2019 Veřejné halové závody Český brod
Z výsledků M45: 50m 2. V. Toman 7,21; 60m 2. V. Toman 8,46; trojskok 3 V. Toman 9,37.
Kompletní výsledky.
19.01.2019 Halové závody v Pardubicích Pardubice
Z výsledků: 60m 4. N. Neumann 7,5; 60m př. dor. 3. N. Neumann 9,6; dálka 8. N. Neumann 5,19, 14. M. Najmanová 4,35.
Kompletní výsledky.
18.01.2019 II. veřejné závody PAS Praha - Strahov
Z výsledků: 150m 6b 1. M. Desenský 16,24; výška 2. M. Bahník 2,13 (krajský a oddílový rekord do 22 let v hale).
Kompletní výsledky.
16.01.2019 2. halová středa Jablonec nad Nisou
Z výsledků: 60m 2b 8. F. Blatník 7,51; 60m př. jun. 1. F. Blatník 8,46; koule 3kg 1. J. Coufalová 12,97, 5. L. Šrůtová 10,49, 8. E. Plašilová 9,49; koule 7,26kg 3. P. Plašil 13,35.
Kompletní výsledky.
12.-13.1.2019 Halový přebor Libereckého kraje
ve vícebojích a chůzi
Jablonec nad Nisou
Z výsledků: 5000m chůze 1. Š. Pohlová 28:33,64; sedmiboj muži 1. R. Rykl 5.080 B. (druhý výkon halových tabulek - 7,41 - 6,52 - 12,32 - 1,84 -- 8,40 - 4,80 - 3:04,96); sedmiboj jun. 6. P. Halíř 4.322 B. (7,56 - 6,41 - 9,65 - 1,75 -- 8,97 - 3,80 - 3:07,03); sedmiboj dor. 17. O. Krejčí 3.481 B. (výška 1,69, koule 9,62, 60m př. 9,10), 26. J. Bělík 3.170 B. (výška 1,99 halový oddílový rekord dorostu, druhý výkon halových tabulek, dálka 5,97), 27. D. Pšenka 3.156 B. (60m 7,64); sedmiboj žáci 25. Š. Štefko 2.306 B. (výška 1,57); pětiboj dor. 22. M. Pražáková 2.192 B. (10,65 - 1,42 - 10,16 - 3,99 - 3:17,80); pětiboj žákyně 15. M. Šarounová 2.605 B. (9,48 - 1,38 - 7,30 - 4,33 - 2:40,98), 32. A. Hloucalová 2.345 B. (60m př. 9,56, koule 8,03). Tyč MS V. Kloud 3,70.
Kompletní výsledky.
12.01.2019 Krajský přebor dospělých Ostrava - Vítkovice
Z výsledků: výška 1. M. Bahník 2,03 (halový oddílový rekord do 22 let).
Kompletní výsledky.
11.01.2019 1. veřejné závody PAS Praha - Strahov
Z výsledků: 300m 1. V. Müller 34,19.
Kompletní výsledky.
10.01.2019 Hvězdy v Nehvizdech Nehvizdy
Z výsledků: tyč 4. R. Rykl 4,70.
Kompletní výsledky.
09.01.2019 1. halová středa Jablonec nad Nisou
Z výsledků: koule 3. P. Plašil 13,83.
Kompletní výsledky.
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár (SAP - SG) Ostrava - Vítkovice
Z výsledků: 60m 5b 4. L. Šrůtová 8,95; koule 3kg 6. L. Šrůtová 10,95; břemeno 10kg 16. E. Plašilová 6,52.
Kompletní výsledky.
07.01.2019 Akademické mistrovství ČR v hale Praha
Výsledky našich členů: 400m 1. V. Müller 48,18; koule 3. P. Plašil 13,80; 1500m MS K. Duchan 4:08,10 (pátý výkon halových tabulek).
Kompletní výsledky.
06.01.2019  16. Clarholzer-Sparkassen-Hochsprungmeeting Herzebrock-Clarholz
Z výsledků U18: výška 1. J. Bělík 1,95 (pátý výkon halových tabulek).
Kompletní výsledky.
P r o s i n e c    2 0 1 8
27.12.2018 Silvestrovská hala Jablonec nad Nisou
Z výsledků: 3000m chůze 2. Š. Pohlová Kučerová 16:51,4.
Kompletní výsledky.
15.12.2018 Vánoční hala žactva Praha - Strahov
Z výsledků: 60m 3R 5. J. Kořének 7,71, 4R 3. N. Neumann 7,81; 11R 3. M. Vašáková 9,03, 12R 1. D. Smutná 8,91, 3. M. Najmanová 9,04; 150m 7b 1. J. Kořének 18,46, 13R 4. B. Filipová 21,66, 18R 1. E. Mikanová 21,21, 2. D. Smutná 21,39, 19R 2. M. Najmanová 21,97, 3. B. Jakubská 22,48, 20b 1. V. Myšková 21,77; 300m 4B 3. N. Neumann 40,94, 6b 2. B. Jakubská 47,17, 7B 1. V. Myšková 49,92; 800m 1B 6. L. Vavrda 2:15,13, 2B 2. M. Šarounová 2:39,53; 60m př. 3R 2. N. Neumann 9,22, 4b 4. Š. Štefko 10,48, FB 6. A. Hloucalová 9,63 (2R 3. A. Hloucalová 9,43 (halový oddílový rekord žákyň, krajský rekord 14 let), 5R 1. M. Šarounová 9,50, 7R 2. A. Voříšková 10,28, 4. E. Mikanová 10,82; výška 10. N. Neumann 1,50, 19. A. Voříšková 1,43; tyč 8. A. Voříšková 2,42; dálka 12. Š. Štefko 5,08, 5. A. Hloucalová 4,56, 9. B. Filipová 4,33; koule 3kg 12. M. Vašáková 8,74, 17. T. Součková 7,97; koule 4kg 12. L. Vavrda 9,70, 14. J. Kořének 8,87.
Kompletní výsledky.
08.12.2018 Mezikrajové utkání družstev
mladší žactvo - sk. B
Jablonec nad Nisou
Výsledky našich členů: 60m 2R 2. M. Bezrouk 8,15, FA 5. M. Bezrouk 8,17, 1R 2. A. Havlíčková 8,22, 2R 4. J. Šmídová 8,75, FA A. Havlíčková DNS, Fb 5. J. Šmídová 8,77; 150m 3R 3. J. Šmídová 21,60; 800m 1B 8. E. Ducháčová 2:45,41; 60m př. 1B 7. L. Petržela 10,28, 2B 6. T. Pašek 10,52, 1B 1. D. Pražáková 9,55; členové štafet 6x150m mix 1B 3. Pražáková, Bezrouk 2:01,60, 2B 3. Šmídová, Petržela 2:06,62; dálka 3. M. Bezrouk 4,87, 8. D. Pražáková 4,60; koule 2kg 15. D. Hořejší 7,93.
body pro kraj: D. Pražáková 16 b., M. Bezrouk 15 b., J. Šmídová 3 B., L. Petržela 2 b., T. Pašek 1 b.
Kompletní výsledky.
01.12.2018 XXI. ročník Mikulášského běhu na Dukle Pardubice
Z výsledků: junioři 2310m 3. V. Hrůša 7:52.
Kompletní výsledky.
01.12.2018 Pomerančový mítink Jablonec nad Nisou
Z výsledků: 60m př. 2b 1. A. Hloucalová 9,52 (halový oddílový rekord žákyň, krajský rekord 14 let); dálka 12. A. Hloucalová 4,37.
Kompletní výsledky.
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva Praha - Stromovka
Z výsledků: 60m 2b 7. N. Neumann 7,89; 60m př. 1b 6. N. Neumann 9,47; koule 4kg 8. N. Neumann 11,46.
Kompletní výsledky.
L i s t o p a d    2 0 1 8
24.11.2018  Mistrovství ČR v přespolním běhu Kostelec - Alfrédov
Z výsledků: ženy 14. T. Metelková 30:51; junioři 29. O. Metelka 22:06.
Kompletní výsledky.
24.11.2018 Finále běžeckého poháru mládeže Kostelec - Alfrédov
Naši členové startovali za Královéhradecký kraj ve smíšených štafetách 4x1000m: dorost (D. Jansová) 10. 13:23; žactvo starší (J. Chaloupský) 13. 13:48; žactvo mladší (M. Metelková, M. Bezrouk) 12. 14:45.
Kompletní výsledky.