Výsledky nemistrovských závodů nemusí být úplně kompletní.
Výsledky družstev i jednotlivců Sokola Hradec Králové
(Od nejnovějších - halová sezóna 2019 - 20, letní 2020)
Termín Závod / Soutěž Místo konání
P r o s i n e c    2 0 2 0
13.12.2020  Mistrovství ČR v přespolním běhu
(dorost, muži mílaři)
Běchovice
Dorostenky 3km: 40. B. Jakubská 13:22; dorostenci 4km: 65. V. Potoček 16:58, 69. M. Fiala 17:18; muži mílaři 4km: 19. V. Hájek 13:18.
Kompletní výsledky.
Ř í j e n    2 0 2 0
17.10.2020 Mittelfränkiche Meisterschaften  Wendelstein (GER)
400m U 20: 1. D. Jansová 65,74.
Kompletní výsledky.
10.10.2020  Mistrovství ČR v chůzi na 20km
(Poděbrady)
Poděbrady
Ženy: 5. Š. Pohlová Kučerová 1:46:18 (krajský rekord žen)
Kompletní výsledky.
07.10.2020 Atletická středa Chrudim
Z výsledků: kladivo 4kg 1. T. Součková 30,23; kladivo 3kg 2. T. Součková 36,22.
Kompletní výsledky.
04.10.2020  Mistrovství ČR družstev
(žákyně)
Kolín
Žákyně obsadily šesté místo s 83 b..
Bodovaná umístění: 150m 9. B. Polívková 19,52 (oddílový a krajský rekord mladších žákyň, sedmý výkon historických tabulek); 300m 4. A. Havlíčková 42,39, 9. M. Blatníková 42,96; 800m 5. T. Havlíčková 2:26,74; 1500m 5. M. Metelková 5:03,11 (oddílový rekord žákyň), 8. M. Podlešáková 5:27,84; 200m př. 7. J. Šmídová 31,04 (sedmý výkon historických tabulek); 4x60m 4. M. Čechová, K. Součková, E. Součková, B. Polívková 31,24 (krajský rekord 14 let el., devátý výkon historických tabulek), 8. M. Šubrtová, J. Součková, A. Černovská, J. Šmídová 31,62; 4x400m 5. K. Součková, T. Havlíčková, A. Černovská, B. Polívková 2:57,86; koule 2. A. Havlíčková 11,56; disk 2. A. Procházková 35,72, 4. D. Hořejší 33,16; kladivo 5. D. Hořejší 31,87; chůze 3000m 5. M. Coufalová 19:36,44.
Z dalších výkonů: 60m D. Pražáková 8,15; 150m M. Blatníková 19,85; 800m E. Thiele 2:38,05; 4x300m Čechová, Thiele, Šubrtová, E. Součková 3:09,84; dálka A. Havlíčková 5,00.
Nejvíce bodů: A. Havlíčková 16 b., D. Hořejší 13 b., A. Procházková 9 b.. Přehled bodujících najdete: zde.
Kompletní výsledky.
03.10.2020  Mistrovství ČR družstev
(dorostenci)
Jablonec n. N.
Dorostenci vybojovali sedmé místo se 76 b..
Bodovaná umístění dorostenci: 800m 2. J. Šantavý 1:59,21; 1500m 4. D. Vebr 4:23,89; 110m př. 6. M. Müller 15,49, 7. O. Krejčí 15,52; 300m př. 2. J. Šantavý 38,69; 2000m př. 9. M. Vacek 7:24,30; 4x100m 7. Hroch, Pácal, Červinka, Kotík 45,67, 7. Bureš, Mrha, Kořének, Hemerka 45,20; 4x400m 4. Krejčí, Vebr, Novák, Šantavý, 3:31,51; výška 9. O. Krejčí 1,82; tyč 7. Š. Štefko 3,60; koule 5kg 5. J. Daněk 14,37; disk 1,5kg 2. J. Daněk 45,67; kladivo 5kg 8. J. Daněk 40,81; chůze 3000m 8. J. Arnošt 22:30,79.
Nejvíce bodovali: J. Šantavý 19,75 b., J. Daněk 18 b, D. Vebr 8,75 b.. Přehled bodujících najdete: zde.
Kompletní výsledky.
03.10.2020 KPJ ve čtyřboji přípravek Jaroměř
Z výsledků. Atletická přípravka dívky: 3. B. Záhorská 1.440 b., 4. B. Zavadilová 1.400 b.; atletická přípravka hoši: 2. P. Kulička 1.146 b., 5. F. Vosátka 1.066 b.; atletická minipřípravka-dívky: 2. Ž. Mergancová 743 b., 13. Š. Menclová 271 b..
Kompletní výsledky.
Z á ř í    2 0 2 0
30.09.2020 Vrhačská středa Trutnov
Z výsledků: koule 5kg 1. L. Vavrda 9,68; disk 1,5kg 1. L. Vavrda 27,81.
Kompletní výsledky.
27.09.2020 3. kolo KP družstev mladšího žactva
(některé disciplíny jednotlivci)
Dvůr Králové nad Labem
Žákyně "A" zvítězily s 132 b. a v KP zvítězily ("B" desáté se 4 b.), žáci byli první se 113 b. a KP vyhráli.
Bodovaná umístění žákyně: 60m 1. B. Polívková 8,37, 5. N. Vejsová 8,89, 10. B. Dusová 9,02; 300m 4. T. Hronovská 48,50, 9. V. Vokolková 50,18, 10. K. Krmašová 50,44; 600m 7. T. Bláhová 2:00,54, 10. J. Jelenová 2:02,16; 60m př. 2. T. Hronovská 11,19, 3. M. Čechová 11,40, 7. K. Krmašová 12,33; 4x60m 1. Čechová, Hronovská, Polívková, Vejsová 32,60 (oddílový rekord ml. žákyň el.), 4. Sládková, Jelenová, Krmašová, Hladíková 35,71, 8. Vokolková, Blažková, Vycpálková, Dusová 36,28; výška 3-5. A. Sládková 1,33; dálka 7. J. Jelenová 3,87, 8. N. Lánská 3,86, 10. N. Křoustková 3,79; koule 2kg 1. B. Polívková 11,94 (oddílový rekord ml. žákyň), 2. A. Sládková 11,68, 5. A. Pešková 10,01, 7. A. Pospíšilová 8,93, 9. D. Vyspálková 7,93; oštěp 400g 5. A. Pešková 23,40; kriket 3. M. Čechová 49,48.
Bodovaná umístění žáci: 60m 1. D. Ježek 8,31, 3. J. Říha 8,53, 5. J. Vlček 8,69; 300m 1. J. Ježek 43,62, 2. D. Ježek 44,33, 5. J. Vlček 46,98; 1000m 5. F. Horák 3:39,91; 4x60m 1. Ježek, Ježek, Říha, Koreček 31,51, 10. Horák, Klapka, Walter, Vlček 36,99; výška 2. M. Koreček 1,42; dálka 2. J. Ježek 4,69, 3. M. Koreček 4,61; koule 3kg 1. J. Říha 10,14; oštěp 500g 4. F. Horák 19,06.
Medaile z přeboru jednotlivců: zlato: J. Ježek (300m), štafety Ježek, Ježek, Říha, Koreček a Čechová, Hronovská, Polívková, Vejsová (4x60m) ; stříbro: D. Ježek (300m).
Nejvíce bodů: B. Polívková 24,75 b., M. Čechová a T. Hronovská 18,75 b. - D. Ježek a J. Ježek 24,75 b., J. Říha 21,75 b. - . Přehled bodujících najdete: zde.
Závody proběhly s podporou Královéhradeckého krajského úřadu.
Kompletní výsledky.
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev
(žáci a žákyně - sk. B)
Nové Město n/Met.
Žákyně vybojovaly stříbro a postoupily na MČR se 171,5 b.; žáci obsadili páté místo s 65 b.
Ve své disciplině zvítězili: Anna Havlíčková (300m), Anna Procházková (disk), Marie Coufalová (chůze 3000m)..
Bodovaná umístění žákyně: 60m 5. D. Pražáková 8,51 (R 8,29), 10. A. Černovská 8,81 (R 8,71); 150m 3. B. Polívková 19,95, 5. M. Blatníková 20,17; 300m 1. A. Havlíčková 42,60, 4. M. Blatníková 43,76, 10. L. Rychterová 46,14; 800m 5. T. Havlíčková 2:32,38, 8. E. Thiele 2:44,66; 1500m 9. M. Podlešáková 5:40,24; 100m př. 2. D. Pražáková 15,41; 200m př. 6. D. Pražáková 32,03; 4x60m 4. Šubrtová, Černovská, Čechová, Polívková 32,33, 5. Rychterová, J. Součková, K. Součková, E. Součková 32,41; 4x300m 2. Rychterová, T. Havlíčková, K. Součková, Polívková 3:02,61, 4. Čechová, Thiele, Černovská, E. Součková 3:11,92; 6-7. E. Součková 1,40; dálka 3. J. Šmídová 4,99, 6. A. Havlíčková 4,81; koule 3kg 2. A. Havlíčková 11,38, 7. D. Hořejší 9,70; disk 0,75kg 1. A. Procházková 29,85, 4. D. Hořejší 28,28; kladivo 3kg 2. A. Procházková 38,92, 3. D. Hořejší 36,41; oštěp 10. M. Blatníková 27,64; chůze 3000m 1. M. Coufalová 20:04,64.
Bodovaná umístění žáci: 60m 8. L. Mrha 7,76; 150m 4. D. Novák 18,39; 3000m 5. T. Gloser 14:01,11, 6. Z. Karban 14:55,66, 7. M. Pomezný 15:17,71; 100m př. 4. D. Novák 14,89, 8. L. Petržela 15,57; 200m př. 5. A. Halíř 29,33; 1500m př. 9. F. Javůrek 5:55,30; 4x60m 8. Říha, Zeman, Karel, Pašek 31,76; 4x300m 8. Říha, Gloser, Zeman, Mrha 3:05,01; výška 10. J. Karel 1,45; disk 1kg 5. D. Novák 32,31; oštěp 9. J. Karel 32,34; chůze 3000m 4. J. Arnošt 23:41,75.
Nejvíce bodovali: A. Havlíčková 25 b., D. Pražáková a A. Procházková 20 b. - D. Novák 20 b., J. Arnošt 7 b., T. Gloser 6,75. Přehled bodujících najdete: zde.
Kompletní výsledky.
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev
(dorostenci a dorostenky)
Třebíč
Dorostenci vybojovali postup na MČR se 121,5 b.; dorostenky obsadily šesté místo s 92 b. a postup jim těsně unikl.
Ve své disciplině zvítězili: Jakub Šantavý (800m) a Červinka, Šantavý, Pácal, Müller (4x400m)..
Bodovaná umístění dorostenci: 200m 8. J. Červinka 23,89; 400m 9. D. Vebr 53.28; 800m 1. J. Šantavý 2:02,60, 9. L. Vavrda 2:41,25; 1500m 2. D. Vebr 4:19,93; 110m př. 4. M. Müller 15,62, 5. O. Krejčí 15,80, 10. Š. Štefko 16,06; 300m př. 2. M. Müller 39,74, 3. J. Šantavý 40,18; 2000m př. 9. D. Král 8:50,48; 4x100m 6. Pácal, Pácal, Červinka, Kotík 46,36, 7. Hroch, Bureš, Hemerka, Kořének 47,18; 4x400m 1. Červinka, Šantavý, Pácal, Müller 3:36,06; výška 4. O. Krejčí 1,75, 5. Š. Štefko 1,69, 6. J. Krejčí 1,66; tyč 6-7. J. Krejčí 3,40, 8. Š. Štefko 3,40; koule 5kg 4. J. Daněk 13,50; disk 1,5kg 2. J. Daněk 44,98; kladivo 5kg 10. J. Daněk 38,67.
Bodovaná umístění dorostenky: 100m 4. M. Šarounová 12,80 (R 12,65); 200m 3. N. Kuttichová 26,42; 400m 3. N. Kuttichová 59,95; 1500m 5. I. Filounová 5:55,59; 3000m 7. E. Chladová 12:32,27; 100m př. 6. M. Šarounová 15,00; 300m př. 3. M. Šarounová 45,73, 8. E. Škochová 48,18; 2000m př. 3. B. Jakubská 8:37,01; 4x100m 4. Škochová, Myšková, Kuttichová, Voženílková 51,74; 4x400m 7. Škochová, Filounová, Jakubská, Voženílková 4:24,90; koule 3kg 4. Z. Čížková 12,27; kladivo 3kg 8. Z. Čížková 39,93; oštěp 500g 3. M. Půlpánová 38,61, 5. Z. Čížková 35,57.
Nejvíce bodovali: J. Šantavý 21,75 b., M. Müller 18,75 b., J. Daněk 17 b. - M. Šarounová 20 b., N. Kuttichová 17,75, Z. Čížková 16 b.. Přehled bodujících najdete: zde.
Kompletní výsledky.
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev
(junioři a juniorky)
Praha
Junioři skončili osmí se 45 b., juniorky deváté se 35 b.
Ve své disciplině zvítězila Pavlína Šedá (kladivo)..
Bodovaná umístění junioři: 1500m 7. B. Boháč 4:21,45; 110m př. 3. D. Pšenka 15,36; 3000m př. 5. M. Vacek 12:29,71; 4x100m 9. Kloud, Charvát, Pšenka, Bělík 47,45; výška 2. J. Bělík 1,95; dálka 5. J. Bělík 6,33; trojskok 7. J. Bělík 12,84; disk 1,75kg 7. J. Karlík 36,66; oštěp 800g 9. J. Karlík 41,89.
Bodovaná umístění juniorky: 400m př. 10. D. Jansová 73,42; 4x100m 10. Prouzová, Hašková, Kvasničáková, Bělohlávková 54,32; 4x400m 8. Jansová, Hašková, Najmanová, Bělohlávková 4:44,01; disk 1kg 2. J. Coufalová 35,68, 6. M. Pražáková 29,84, 7. P. Šedá 29,41; kladivo 4kg 1. P. Šedá 41,57, 10. E. Plašilová 27,09.
Nejvíce bodovali: P. Šedá 15 b., J. Coufalová 9 b., M. Pražáková 5 b. - J. Bělík 19,5 b., D. Pšenka 8,5 b., J. Karlík a M. Vacek 6 b.. Přehled bodujících najdete: zde.
Kompletní výsledky.
24.09.2020 Finále KP družstev přípravek Dobruška
Naše dívky zvítězily s 8.079 b. Družstva chlapců nepostoupila.
Čtyřboj dívky: 1. B. Záhorská 1.626 b., 4. B. Zavadilová 1.406 b., 7. Š. Rudolfová 1.301 b., 10. A. Janošičová 1.237 b.
Z výsledků disciplín: 60m 1. B. Záhorská a B. Zavadilová 9,05, 6. Š. Rudolfová 9,47; 600m 4. B. Záhorská 2:00,24; dálka 1. B. Záhorská 4,09, 4. A. Janoščinová 3,97; kriket 6. B. Záhorská 30,31.
Kompletní výsledky.
23.09.2020 36. ročník hodinovky
Memoriál Františka Nemetze
Brno
Hodinovka Z39: 4. Š. Pohlová Kučerová 10.947 m.
Kompletní výsledky.
23.09.2020 4. atletická středa Stará Boleslav
Z výsledků: 300m D. Jansová 46,97; 800m 1. K. Hübner 1:56,81.
Kompletní výsledky.
20.9.2020   Mezistátní utkání Polsko - ČR
(junioři, juniorky)
 Karpacz (POL)
Výsledky našich členů: výška 4. J. Bělík 2,10 (krajský rekord 18 let vyr.); tyč 3-4. V. Kloud 4,75 (oddílový rekord juniorů vyr., krajský rekord 18 let); dálka 1. J. Bělík 7,10 (osmý výkon historických tabulek); kladivo 5. P. Šedá 46,93 (oddílový rekord juniorek, třetí výkon historických tabulek).
Kompletní výsledky.
19.-20.9.2020  Mistrovství ČR žactva Třinec
Bronzové medaile vybojovali Tatiana Kaplanová (60m) a štafeta L. Petržela, L. Mrha, A.Halíř, D.Novák (4x300m)..
Z výsledků: 60m 3. T. Kaplanová 7,74 (R 7,70 oddílový a krajský rekord žákyň a žen); 300m 7. T. Kaplanová 40,77 (oddílový rekord žákyň); 100m př. 15. D. Pražáková 15,00 (oddílový rekord žákyň); 200m př. 13. L. Petržela 27,89, 15. A. Halíř 28,24; 4x60m 7. Petržela, Mrha, A.Halíř, Novák 28,17, 7. Kaplanová, D.Pražáková, Blatníková, A.Havlíčková 29,94 (oddílový a krajský rekord žákyň a žen); 4x300m 3. Petržela, Mrha, A.Halíř, Novák 2:34,98 (oddílový a krajský rekord žáků), 6. Blatníková, A.Havlíčková, Rychterová, Kaplanová 2:49,58 (oddílový a krajský rekord žákyň); koule 3kg 6. A. Havlíčková 12,12; koule 4kg 16. D. Novák 10,77; disk 0,75kg 4. D. Hořejší 36,09, 14. A. Procházková 26,58; kladivo 3kg 8. A. Procházková 42,36.
Kompletní výsledky.
20.09.2020 2. kolo SKP družstev mužů a žen
(Pardubický a Královéhradecký KAS), odložené
Trutnov
Ženy "B" obsadily sedmé místo se 17 b (celkově šesté).
Bodovaná umístění: 200m 10. M. Šubrtová 29,57; výška 4. M. Šubrtová 1,35; disk 10. T. Součková 16,55; kladivo 5. T. Součková 28,73.
Starty mimo soutěž: 800m K. Hübner 1:57,31; 400m př. A. Bažantová 78,54; disk A. Bažantová 25,50; kladivo E. Plašilová 28,30; oštěp A. Bažantová 23,74.
Body: T. Součková 9 b., M. Šubrtová 8 b. Přehled bodujících najdete: zde.
Kompletní výsledky.
19.-20.9.2020  Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let Jablonec nad Nisou
Zlato vybojoval ve výšce Marek Bahník..
Z výsledků: výška 1. M. Bahník 2,15; koule 4kg 7. J. Coufalová 12,60; koule 7,26kg 8. P. Plašil 14,42; disk 1kg 10. J. Coufalová 33,99; disk 2kg 7. P. Plašil 44,57.
Kompletní výsledky.
19.09.2020 2. kolo KP družstev mladšího žactva
(některé disciplíny jednotlivci)
Jaroměř
Žákyně "A" zvítězily s 146 b. a vedou KP ("B" desáté s 16 b.), žáci byli 1.-2. s 94 b. (po dvou kolech první)
Bodovaná umístění žákyně: 60m 5. N. Vejsová 8,95, 7. M. Vomáčková 9,11, 10. A. Hladíková 9,33; 150m 3. M. Čechová 21,44, 4. T. Hronovská 21,80, 7.-8. N. Vejsová 21,92, 9. K. Krmašová 22,17; 300m 1. B. Polívková 45,93, 3. T. Hronovská 49,02, 7. M. Coufalová 50,51; 800m 1. M. Podlešáková 2:35,46; 60m př. 5. N. Lorencová 11,38, 6. M. Blažková 11,73, 10. K. Filipová 13,04; 4x60m 1. Čechová, Hronovská, Vejsová, Polívková 32,80, 5. Blažková, Pešková, Lorencová, Vycpálková 35,49, 7. Vomáčková, Černovská, Novotná, Křoustková 35,68, 10. Coufalová, Jelenová, Krmašová, Sládková 36,02; výška 5. A. Sládková 1,35, 6. N. Lorencová 1,35, 9.-10. M. Podlešáková 1,30; dálka 1. M. Čechová 4,74, 8. K. Krmašová 4,07, 9. N. Krouštková 4,06, 10. N. Lánská 4,05; koule 2kg 1. A. Sládková 11,96, 2. B. Polívková 11,85, 5. A. Pešková 9,27, 8. D. Vycpálková 8,57; kriket 7. N. Lánská 31,92.
Bodovaná umístění žáci: 150m 1. D. Ježek 19,74, 2. J. Ježek 20,05, 5. M. Koreček 21,25; 800m 5. M. Schmidt 2:43,94, 6. F. Horák 2:44,85; 60m př. 1. J. Ježek 9,91; 4x60m 1. Ježek, Horák, Koreček, Ježek 33,25, 8. Walter, Schmidt, Klapka, Boukal 37,92; výška 3. M. Koreček 1,35; dálka 1. D. Ježek 4,80; koule 3kg 1. A. Pecina 10,57; kriket 8. P. Kulička 40,14.
Medaile z přeboru jednotlivců: zlato: D. Ježek (150m), M. Podlešáková (800m), J. Ježek (60m př.), M. Čechová (dálka); stříbro: J. Ježek (150m); bronz: M. Čechová (150m).
Nejvíce bodů: B. Polívková 22,75 b., M. Čechová 21,75 b., T. Hronovská 17,75 b. - D. Ježek 24,75 b., J. Ježek 22,75 b., M. Koreček 16,75 b. - . Přehled bodujících najdete: zde.
Závody proběhly s podporou Královéhradeckého krajského úřadu.
Kompletní výsledky.
17.09.2020 3. kolo družstev přípravky
(skupina A)
Týniště nad Orlicí
Dívky "B" zvítězily s 5.614 b., dívky "C" třetí s 4.424 b., dívky "A" páté 3.770 b., dívky "D" sedmé s 3.492 b.; hoši "B" byli třetí s 3.429 b., hoši "A" čtvrtí s 3.310 b.
Čtyřboj hoši: 2. L. Balcar (A) 1.266 b., 4. P. Kulička (A) 1.228 b., 6. F. Vosátka (B) 1.002 b., 8. M. Čečka (B) 963 b. Z výsledků disciplin: 60m 1. L. Balcar 8,76, 2. F. Vosátka 8,84; 600m 2. L. Balcar 1:59,48; dálka 1. P. Kulička 4,31; kriket 1. P. Kulička 38,45.
Čtyřboj dívky: 1. B. Záhorská (B) 1.641 b., 3. B. Zavadilová (B) 1.449 b., 4. Š. Rudolfová (B) 1.443 b., 7. A. Janošičová (C) 1.222 b., 8. K. Moníková (A) 1.190 b. Z výsledků disciplín: 60m 2. B. Záhorská 8,70, 3. B. Zavadilová 8,80; 600m 1. Š. Rudolfová 2:04,12, 2. B. Záhorská 2:05,24, 3. B. Zavadilová 2:08,48; dálka 3. B. Záhorská 4,02; kriket 2. Š. Rudolfová 33,40, 3. B. Záhorská 31,25.
Kompletní výsledky.
16.09.2020 Kladno hází a Kladenské memoriály
mezinárodní mítink
Kladno
Z výsledků: výška 3. M. Bahník 2,13; kladivo 7. M. Bartůňková 49,58, 9. P. Šedá 45,17.
Kompletní výsledky.
13.09.2020 3. kolo SKP družstev mužů a žen, KP OPEN PU
(Pardubický a Královéhradecký KAS)
Svitavy
Ženy "B" obsadily sedmé místo s 21 b (po dvou kolech šesté).
Bodovaná umístění: výška 3.-4. K. Fraňková a T. Králíčková 1,40, 5. V. Myšková 1,40.
Starty mimo soutěž: 800m K. Hübner 1:57,96; koule A. Bažantová 9,31; koule P. Plašil 14,34; disk P. Šedá 31,28, A. Bažantová 26,61; disk P. Plašil 44,15; kladivo P. Šedá 46,07 (oddílový rekord juniorek, třetí výkon historických tabulek).
Nejvíce bodů: K. Fraňková a T. Králíčková 7,5 b., V. Myšková 6 b.. Přehled bodujících najdete: zde.
Kompletní výsledky.
12.09.2020 3. kolo KP družstev staršího žactva
(některé disciplíny jednotlivci)
Trutnov
Žákyně "A" zvítězily s 166,5 b. a celkově se s 27 hl. body staly krajskými přebornicemi ("B" osmé s 23 b., celkově osmé), žáci zvítězili se 161 b. a také zvítězili v krajském přeboru celkově s 27 hl. body. Obě družstva postupují na Mistrovství Čech.
Bodovaná umístění žákyně: 60m 1. T. Kaplanová 7,97 (R 7,95), 2. A. Havlíčková 8,22, 5. D. Pražáková 8,36 (R 8,28), 8. B. Polívková 8,51 (R 8,48), 9. J. Šmídová 8,42; 300m 2. M. Blatníková 42,95, 5. J. Lukášková 46,88, 9. E. Regentová 48,53, 10. T. Hronovská 49,24; 800m 3. E. Thiele 2:39,98, 4. S. Neuwirthová 2:50,68, 7. B. Hudousková 3:00,63, 9. A. Pávková 3:16,34; 200 m př. 1. D. Pražáková 31,03, 2. J. Šmídová 31,62, 6. S. Dittrichová 34,63; 4x300 m 1. Rychterová, T.Havlíčková, K.Součková, Blatníková 2:58,67, 5. Šubrtová, Thiele, Černovská, E.Součková 3:13,38, 6. Lukášková, Kolářová, Neuwirthová, Pávková 3:20,74; výška 5.-8. E. Součková 1,41, 9. A. Havlíčková 1,41, 10. M. Šubrtová 1,41; dálka 1. J. Šmídová 4,99, 3. D. Pražáková 4,75, 10. M. Čechová 4,41; koule 1. A. Procházková 10,19, 3. B. Polívková 9,23; disk 1. A. Procházková 35,28, 2. D. Hořejší 32,06; oštěp 5. M. Blatníková 29,26, 10. S. Dittrichová 23,69.
Bodovaná umístění žáci: 60 m 2. A. Halíř 7,82, 6. D. Ježek 8,35, 9. A. Pecina 8,21; 300 m 4. M. Zeman 46,16; 200m př. 1. L. Petržela 28,60, 2. A. Halíř 28,76, 3. A. Pecina 30,05, 5. J. Ježek 32,29, 6. T. Gloser 36,69; 1500m př. 2. F. Javůrek 5:58,99, 5. T. Gloser 6:45,66; 4x300m 2. Mrha, Halíř, Petržela, Jahodka 2:40,94; výška 1. J. Jahodka 1,72, 5. J. Karel 1,51; dálka 2. L. Mrha 5,36, 3. L. Petr6ela 5,16, 4. J. Jahodka 5,12, 6. D. Ježek 4,96, 10. J. Ježek 4,56; koule 2. D. Novák 12,21; disk 5. J. Karel 24,34, 8. F. Javůrek 22,84; oštěp 5. J. Karel 33,34, 9. L. Mrha 24,60, 10. F. Javůrek 22,40.
Medaile z přeboru jednotlivců: zlato: T. Kaplanová (60m), D. Pražáková a L. Petržela (200m př.), štafeta L. Rychterová, T. Havlíčková, K. Součková, M. Blatníková (4x300m); stříbro: A. Havlíčková a A. Halíř (60 m), J. Šmídová a A. Halíř (200m př.), F. Javůrek (1500m př.), štafeta L. Mrha, A. Halíř, L. Petržela, J. Jahodka (4x300m); bronz: A. Pecina (200m př.).
Nejvíce bodů: D. Pražáková 25 b., A. Procházková a J. Šmídová 22 b. - L. Petržela 21,25 b., A. Halíř a J. Jahodka 20,25 b.
Přehled bodujících najdete: zde.
Závody proběhly s podporou Královéhradeckého krajského úřadu.
Kompletní výsledky.
11.09.2020 P-T-S Meeting  Šamorín (SVK)
Z výsledků: výška 7. M. Bahník 2,11.
Kompletní výsledky.
09.09.2020 Atletická středa Chrudim
Z výsledků: kladivo 3kg 1. T. Součková 35,06.
Kompletní výsledky.
09.09.2020 2. atletická středa Stará Boleslav
Z výsledků: 200m D. Jansová 29,67; 400m př. 5. D. Jansová 69,48.
Kompletní výsledky.
08.09.2020 World Athletics Continental Tour
Zlatá tretra Ostrava
Ostrava
Z výsledků Zlaté tretry: 800m 9. L. Hodboď 1:46,34.
Z výsledků národních závodů: 800m 9. K. Hübner 1:57,10.
Kompletní výsledky.
5.-6.9.2020  Mistrovství ČR mládeže
(junioři, juniorky, dorostenci, dorostenky)
Ostrava
Medailový zisk: stříbro a bronz Jakub Bělík (výška a dálka), Pavlína Šedá stříbro (kladivo), štafeta A.Havlíčková, Šarounová, Kuttichová, Kaplanová stříbro (4x100m), Vojtěch Kloud bronz (tyč)..
Z výsledků dorostenek: 200m 3R 5. N. Kuttichová 26,39 (celkově 16.); 400m 1R 5. N. Kuttichová 59,14 (11.); 100m př. 3R 6. M. Šarounová 14,93 (17.); 300m př. 6. M. Šarounová 44,40 (oddílový a krajský rekord dorostenek, nejlepší oddílový výkon žen); 2000m př. 14. B. Jakubská 8:33,04, 16. E. Chladová 8:55,45; 4x100m 2. A.Havlíčková, Šarounová, Kuttichová, Kaplanová 48,06 (oddílový a krajský rekord dorostenek a žen); 4x400m 8. Šarounová, T.Havlíčková, Blatníková, Kuttichová 4:03,45 (oddílový rekord dorostenek); koule 7. A. Voříšková 12,68; disk 6. A. Voříšková 36,25.
Z výsledků dorostenců: 3R 4. O. Krejčí 15,02 (11.).
Z výsledků juniorek: 800m 2R 6. D. Jansová 2:28,76 (13.); koule 4. J. Coufalová 11,63, 17. P. Šedá 9,01; disk 7. J. Coufalová 34,44, 11. P. Šedá 31,16; kladivo 2. P. Šedá 44,22.
Z výsledků juniorů: 110m př. 2R 4. D. Pšenka 15,11 (10.); výška 2. J. Bělík 2,09; tyč 3. V. Kloud 4,34; dálka 3. J. Bělík 6,84; koule 8. J. Karlík 12,56; kladivo 11. J. Karlík 38,88.
Kompletní výsledky.
03.09.2020 2. kolo KP družstev staršího žactva
(některé disciplíny jednotlivci)
Nové Město nad Metují
Žákyně "A" zvítězily s 228,5 b., po druhém kole vedou ("B" osmé s 20,5 b., po dvou kolech osmé), žáci zvítězili také se 171,5 b. a také vedou po dvou kolech
Bodovaná umístění žákyně: 60m 2. M. Blatníková 8,27, 5. L. Rychterová 8,60, 8. K. Součková 8,74, 7. E. Kolářová 8,75; 150m 1. T. Kaplanová 19,09, 4. B. Polívková 21,06, 6. T. Havlíčková 21,71; 300m 1. T. Kaplanová 42,41, 2. M. Blatníková 43,97, 5. T. Havlíčková 45,01, 7. L. Rychterová 45,88; 1500m 1. M. Metelková 5:10,81, 7. E. Thiele 6:08.96; 100m př. 1. D. Pražáková 15,11; 200 m př. 1. D. Pražáková 31,01, 5. J. Součková 34,43, 8. N. Novotná 39,97, 9. A. Picková 41,03; 4x60m 1. Kaplanová, D.Pražáková, Blatníková, A.Havlíčková 30,44, 3. Rychterová, J.Součková, Thiele, E.Součková 33,23, 6. Kolářová, Picková, Chudá, Regentová 34,90; výška 4. E. Součková 1,45, 7-10. E. Regentová a T. Havlíčková 1,40; dálka 2. A. Havlíčková 5,01, 8. E. Součková 4,57; koule 1. A. Havlíčková 11,01, 2. A. Procházková 10,26, 4. D. Hořejší 9,70. 6. B. Polívková 9,07; disk 1. A. Procházková 34,23, 3. D. Hořejší 26,08; kladivo 1. A. Procházková 35,67, 2. D. Hořejší 33,85; chůze 2000m 4. M. Coufalová 13:22,91.
Bodovaná umístění žáci: 60 m 2. A. Halíř 7,84, 6. D. Ježek 8,39, 9. M. Zeman 8,81; 300 m 6. M. Zeman 46,48; 1500m 7. F. Javůrek 5:55,71; 100m př. 1. D. Novák 15,22, 2. L. Petržela 15,15, 4. J. Ježek 18,28, 5. M. Pomezný 22,80; 200m př. 1. A. Halíř 29,37, 2. L. Petržela 29,51; 4x60m 2. Říha, Horák, Ježek, Ježek 32,91; 4. J. Karel 1,50; dálka 2. L. Mrha 5,67, 5. L. Petržela 5,04, 7. D. Ježek 4,83, 8. J. Ježek 4,81; koule 2. D. Novák 13,17, 3. M. Tejc 10,29, 7. J. Říha 8,43, 9. F. Javůrek 7,34; disk 2. D. Novák 31,08, 4. M. Tejc 28,53, 6. J. Karel 24,98, 7-8. L. Mrha 22,86; kladivo 3. M. Tejc 23,44.
Medaile z přeboru jednotlivců: zlato: T. Kaplanová (300m), M. Metelková (1500m), D. Pražáková a D. Novák (100m př.), A. Havlíčková (koule), A. Procházková (disk); stříbro: D. Novák (koule a disk), M. Blatníková (300m), L. Petržela (100m př.), A. Havlíčková a L. Mrha (dálka), A. Procházková (koule); bronz: M. Tejc (koule), D. Hořejší (disk).
Nejvíce bodů: A. Procházková 31 b., T. Kaplanová a D. Pražáková 24,75 b. - D. Novák 29 b., L. Petržela 24 b., M. Tejc 23 b.
Přehled bodujících najdete: zde.
Závody proběhly s podporou Královéhradeckého krajského úřadu.
Kompletní výsledky.
S r p e n    2 0 2 0
29.08.2020 2. kolo společného KP družstev
(Královéhradecký a Pardubický KAS)
Nové Město nad Metují
Naše dorostenky zvítězily s 273 b. (i celkově), juniorky také zvítězily se 195 b. (i celkově), dorostenci druzí se 179 b. (v KHK první), junioři druzí se 131 b. (v KHK první). Všechna čtyři družstva postoupila na Mistrovství Čech.
Bodovaly (dorostenky): 100m 2. N. Kuttichová 13,12, MS D. Pražáková 13,34; 200m 1. A. Havlíčková 26,24, 2. N. Kuttichová 26,26, 7. E. Škochová 28,14 MS L. Rychterová 28,37; 1500m 2. I. Filounová 5:32,50; 100m př. 1. M. Šarounová 14,78 (oddílový rekord dorostenek), 5. A. Hloucalová 16,44, 6. K. Mašková 16,58; 300m př. 1. M. Šarounová 45,12 (oddílový a krajský rekord dorostenek, nejlepší výkon historických tabulek), 3. E. Škochová 47,52, 4. K. Mašková 50,53; 2000m př. 1. B. Jakubská 8:13,52 (zákl. odd. rekord), 2. E. Chladová 8:46,27;4x400m 1. Kuttichová, Filipová, Blatníková, Šarounová 4:14,40; výška 5. K. Fraňková 1,43; tyč 2. D. Smutná 2,50 (desátý výkon historických tabulek žen); dálka 6. A. Hloucalová 4,58, 7. B. Filipová 4,47, 9. T. Králíčková 4,40, 10. K. Fraňková 4,31 MS D. Pražáková 4,87; trojskok 4. A. Hloucalová 9,74; koule 1. A. Voříšková 12,00, 2. Z. Čížková 11,63, 3. M. Půlpánová 11,20, 4. A. Havlíčková 10,90, 8. M. Vašáková 9,86, MS A. Procházková 10,38, D. Hořejší 10,28; disk 1. A. Voříšková 32,36, 2. M. Půlpánová 31,12, 7. M. Vašáková 25,90; kladivo 3. Z. Čížková 42,95, 4. T. Součková 33,54, 5. A. Voříšková 32,22,6. M. Vašáková 31,61, MS A. Procházková 34,24, D. Hořejší 33,54; oštěp 1. M. Půlpánová 41,45, 3. Z. Čížková 34,91, 4. M. Blatníková 31,33.
Bodovali (dorostenci): 100m 5. J. Červinka 11,91 (R 11,82), 9. Š. Pácal 12,55; 200m 6. Š. Pácal 24,39, 7. D. Novák 24,46, 9. L. Mrha 25,17; 110m př. 1. O. Krejčí 15,40, 2. J. Šantavý 15,61, 4. J. Krejčí 16,76; 300m př. 1. J. Šantavý 39,53, 2. M. Müller 40,63, 3. O. Krejčí 42,30, 4. J. Krejčí 42,38, 5. J. Kotík 43,46; 2000m př. 6. J. Klír 7:40,93; 4x400m 1. Š.Pácal, M.Müller, Šantavý, Červinka 3:35,20; výška 1. O. Krejčí 1,78; dálka 5. L. Mrha 5,69, 6. J. Kotík 5,67, 7. D. Novák 5,63, 8. Š. Pácal 5,59, 9. J. Krejčí 5,54; trojskok 3. V. Pácal 11,73; koule 2. J. Daněk 13,75, 5. M. Hemerka 11,57; disk 1,5kg 2. J. Daněk 40,76; kladivo 3kg 1. J. Daněk 40,93.
Bodovaly (juniorky): 100m 6. I. Bělohlávková 13,98; 200m 5. A. Černovská 28,99, 6. M. Prouzová 29,28,7. V. Myšková 30,49, 9. B. Hašková 30,89; 800m 2. D. Jansová 2:28,03, 7. E. Thiele 2:44,23; 1500m 5. V. Mičánková 5:46,16; 100m př. 1. M. Pražáková 17,32; 400m př. 1. D. Jansová 69,94, 2. I. Bělohlávková 75,43; 4x400m 1. Černovská, Thiele, Hudousková, T.Havlíčková 4:38,81, 2. Jansová, Bělohlávková, Prouzová, Myšková 4:40,73; výška 2. M. Pražáková 1,43, 5. B. Hašková 1,35, 6. V. Myšková 1,30; dálka 5. T. Kaplanová 4,89, 8. B. Hašková 4,31; koule 1. J. Coufalová 12,10, 2. P. Šedá 10,38; disk 2. P. Šedá 33,75, 3. M. Pražáková 29,14, 5. E. Plašilová 29,09; kladivo 1. P. Šedá 44,97 (oddílový rekord juniorek, třetí výkon historických tabulek), 3. E. Plašilová 29,09, 4. M. Prouzová 26,76; oštěp 6. E. Plašilová 17,33.
Bodovali (junioři): 100m 2. D. Pšenka 11,74, 3. M. Blažek 11,83, 5. P. Hroch 12,13 (R12,11); 200m 3. P. Vacek 25,19; 800m 5. M. Vacek 2:16,53; 110m př. 3. D. Pšenka 15,79; 400m př. 1. B. Boháč 64,40; 3000m př. 1. B. Boháč 10:08,71; výška 1. J. Bělík 2,07; tyč 1. V. Kloud 4,22; dálka 1. J. Bělík 6,84, 4. F. Charvát 5,84; trojskok 1. F. Charvát 12,73; koule 5. J. Karlík 12,39; disk 1,75kg 6. J. Karlík 38,75; oštěp 3. J. Karlík 49,51.
4x100m mix: 1. žákyně A.Havlíčková, D.Pražáková, Rychterová, T.Kaplanová 49,89.
Nejvíce bodů: A. Voříšková a M. Půlpánová 28 b., Z. Čížková 26 b. - O. Krejčí 30 b., J. Daněk 29 b., J. Šantavý 22,75 b. - P. Šedá 29 b., M. Pražáková 28 b., D. Jansová 22,25 b. - J. Bělík 22 b., J. Karlík 19 b., F. Charvát 18 b. Přehled bodujících najdete: zde.
Kompletní výsledky.
29.08.2020  Mistrovství ČR veteránů Pacov
Zdeněk Vašata vytvořil výkonem 28,48 světový rekord Master 90.
Z výsledků: 100m 13. V. Toman 13,75; 12. 200m V. Toman 28,46; výška 60+ 6. Z. Doksanský 1,34; trojskok 4. V. Toman 9,00; koule 3kg 4. Z. Vašata 7,28; koule 5kg 6. J. Hubáček 10,10; kladivo 3kg 1. Z. Vašata 28,48 WR (celkově první); kladivo 5kg 1. J. Hubáček 35,63 (celkově třetí).
Kompletní výsledky.
29.08.2020 Rieter míting Ústí nad Orlicí
Z výsledků: 100m 2B 3. F. Blatník 11,26; 200m 6. F. Blatník 22,44; 800m 1. L. Hodboď 1:46,96, 2B 2. K. Hübner 1:55,76.
Kompletní výsledky.
26.08.2020 Atletická středa Chrudim
Z výsledků: kladivo 3kg 3. T. Součková 36,45.
Kompletní výsledky.
25.08.2020 ORLEN Memorial J.Kusocinskiego
Worldathletics Continental Tour 2020
 Chorzów (POL)
Z výsledků: 800 m 6. L. Hodboď 1:46,41.
Kompletní výsledky.
25.08.2020 Vzhůru Brno - Memoriál J.Sečkáře
Akademické mistrovství ČR
Brno
Z výsledků: 400m 2B 3. K. Hübner 53,54; 800m 5. K. Hübner 1:56,87; výška 2. M. Bahník 2,14; koule 7. P. Šedá 9,96; koule 8. P. Plašil 14,11; disk 8. P. Šedá 32,16; kladivo 5. P. Šedá 43,51; kladivo 5. P. Plašil 41,59.
Kompletní výsledky.
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, sk. C
Jičín
Naši členové hostovali. Z výsledků: výška 4. O. Krejčí 1,80; tyč 12. J. Krejčí 2,84; dálka 8. O. Krejčí 5,97.
Kompletní výsledky.
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen sk. B Kolín
Naše ženy zvítězily v tomto kole (209,5 b.) i celkově. Muži byli druzí se 167,5 b. celkově také druzí.
Ve svých disciplinách zvítězili: Tatiana Kaplanová (100m a 200m), Štěpánka Pohlová Kučerová (10 km chůze), Markéta Bartůňková (kladivo), štafeta A.Havlíčková, Šarounová, Kuttichová, Blatníková (4x100m), Radoš Rykl (110m př.), Jakub Bělík (výška) a hostující Barbora Jakubcová (disk)..
Bodovaná umístění ženy: 100m 1. T. Kaplanová 12,34 (R 12,24 oddílový a krajský rekord žákyň, čtvrtý výkon historických tabulek), 7. M. Šarounová 12,49, 9. A. Havlíčková 12,92 (R 12,81w); 200m 1. T. Kaplanová 25,43 (osmý výkon historických tabulek), 3. M. Šarounová 25,89, 4. N. Kuttichová 26,16, 6. V. Šímová 26,40; 400m 2. V. Šímová 57,87, 8. N. Kuttichová 58,88 (jedenáctý výkon historických tabulek); 800m 8. D. Jansová 2:26,97; 1500m 5. B. Kopřivová 5:02,78, 6. B. Svobodová 5:07,34, 8. B. Jakubská 5:17,84; 3000m 4. B. Kopřivová 10:58,84; 100m př. 5-6. V. Čerňanská 15,10; 400m př. 7. E. Škochová 68,24, 9. D. Jansová 70,08; 4x100m 1. A. Havlíčková, Šarounová, Kuttichová, Blatníková 49,12 (oddílový a krajský rekord dorostenek, šestý výkon historických tabulek); 4x400m 7. Šímová, Jansová, Škochová, T.Havlíčková 4:15,43; tyč 2. V. Čerňanská 3,35, 3. K. Strnadová 2,95, 9. A. Bažantová 2,55; dálka 8. V. Čerňanská 5,23; koule 3. B. Jakubcová 12,62, 5. J. Coufalová 11,90, 6. M. Bartůňková 11,37; disk 1. B. Jakubcová 45,88, 4. J. Coufalová 36,02, 6. M. Bartůňková 34,90, 8. A. Voříšková 33,89, 9. P. Šedá 32,57; kladivo 1. M. Bartůňková 52,86, 6. B. Jakubcová 42,20; chůze 10km 1. Š. Pohlová Kučerová 53:25.
Bodovaná umístění muži: 100m 7. F. Klvaňa 10,94; 200m 3. F. Blatník 22,79; 400m 7. M. Blažek 52,10, 8. A.Perrone 52,26, 9. K.Hübner 52,31; 110m př. 1. R. Rykl 14,70; 400m př. 2. M. Štěpánek 55,78, 6. M. Müller 59,10; 4x100m 4. Blatník, Blažek, Kloud, Pšenka 44,49, 7. Perrone, Rykl, Štěpánek, Jeřábek 45,25, 10. Capoušek, Müller, Šantavý, Vosáhlo 46,53; 4x400m 5. Blatník, Blažek, Perrone, Štěpánek 3:35,31, 6. Capoušek, Müller, Šantavý, Vosáhlo 3:36,75; výška 1. J. Bělík 2,10 (krajský rekord 18 let), 5. V. Kloud 1,81; tyč 2. R. Rykl 4,68, 3-4. V. Kloud 4,58, 8. D. Capoušek 4,08; dálka 6. J. Bělík 6,78, 7. R. Rykl 6,58; koule 2. F. Šmíd 15,06, 5. P. Plašil 14,35, 7. L. Tulis 13,70, 10. A. Hübner 12,21; disk 2. L. Tulis 44,37, 5. P. Plašil 41,72; kladivo 9. J. Cabal 45,70; oštěp 3. D. Jeřábek 60,53 (čtvrtý výkon historických tabulek), 9. J. Karlík 49,73; 10km chůze 8. A. Kozelka 60:15.
Nejvíce bodovali: B. Jakubská 24 b., T.Kaplanová 22 b., M. Bartůňková 21 b. - R. Rykl 25 b., J. Bělík 16 b., V. Kloud 15,25. Přehled bodujících najdete: zde.
Kompletní výsledky.
22.08.2020 Mistrovství ČR družstev
Finále Extraligy
Ostrava
Naši členové hostovali. Z výsledků: výška 2. M. Bahník 2,16; 400m 7. L. Hodboď 48,15.
Kompletní výsledky.
19.08.2020 2. Memoriál Ireny Szewinské
Worldathletics Continental Tour 2020
 Bydgoszcz (POL)
Z výsledků: 800 m 5. L. Hodboď 1:46,26 (oddílový a krajský rekord mužů).
Kompletní výsledky.
19.08.2020 10th Gyulai Istvan memorial
Hungarian Athletics Grand Prix
 Székesfehérvár (HUN)
Z výsledků: 1-2. M. Bahník 2,12.
Kompletní výsledky.
19.08.2020 4. vrhačské kontrolní závody Jablonec nad Nisou
Z výsledků: koule 1. M. Bartůňková 12,17 (osmý výkon historických tabulek); disk 1. M. Bartůňková 35,31; kladivo 2. M. Bartůňková 49,60; kladivo 1. J. Bartůněk 46,13;.
Kompletní výsledky.
18.08.2020   Hradecké memoriály
Memoriál Jaroslava Vidrny v disku mužů 17. ročník
Memoriál Lívie Lajbnerové v disku žen 17. ročník
Memoriál Václava Doksanského ve sprinterském trojboji mužů i žen 16. ročník
Memoriál Václava Lajbnera v kouli mužů 3. ročník (dříve Velká cena v kouli mužů)
 Hradec Králové
Disk muži 1. M. Bárta PSK Olymp Praha 59,97, 2. M.I.Shamsuddin 55,06, M. Novák 55,04. Disk žen 1. B. Tichá Atletika Chrudim 47,30, 2. L. Vargová 46,04, 3. M. Slavíková, 4. B. Jakubcová 44,06, 7. J. Coufalová 36,20. Sprinterský trojboj muži 1. F. Blatník Sokol HK 2.509 b.(7,15-11,13-22,36), 2. M. Červený 2.494 b., M. Zuna 2.489 b.; Sprinterský trojboj žen: 1. T. Kaplanová Sokol HK 2.626 b. (7,77 oddílový rekord žákyň, třetí výkon historických tabulek - 12,33 oddílový a krajský rekord žákyň, pátý výkon historických tabulek - 25,79), 2. M. Šarounová 2.452 b. (8,01 krajský rekord 16 let el. - 12,65 - 26,24), 3. N. Kuttichová 2.392 b. (8,15 krajský rekord 17 let el. - 12,84 - 26,06), 6. M. Blatníková 2. b. (8,27 - 13,06 - 27,53); Koule muži 1. M. Novák Dukla Praha 18,04, 2. D. Sládek 15,89, 3. M. Bárta 15,68, 6. P. Plašil 14,28. Koule ženy 1. L. Vargová AK Olymp Brno 13,20 , 2. B. Jakubcová 12,53, 3. J. Coufalová 12,27. Z další výsledků našich členů/hostů: koule dor. 1. Z. Čížková 11,76, 2. A. Voříšková 11,45, 3. M. Vašáková 10,05; koule žákyně 1. A. Havlíčková 11,57; kladivo ženy 2. P. Šedá 44,87 (oddílový rekord juniorek, třetí výkon historických tabulek); kladivo muži 1. J. Bartůněk 48,02.
Kompletní výsledky najdete zde , Vítězové a rekordy memoriálů .
Pořádání závodů podpořili Magistrát města Hradec Králové, EOP Opatovice n.L. a pivo Klenot.
15.08.2020 Mistrovství ČR veteránů ve vrhačském pětiboji Kolín
Zdeněk Vašata vytvořil evropský rekord M90 ve vrhačském pětiboji a v hodu kladivem.
Z výsledků: M60+ 1. Z. Vašata 3.924 b. (26,07 - 7,41 - 20,28 - 14,40 - 9,58), 10. J. Hubáček 3.399 b. (35,73 - 11,11 - 32,86 - 26,43 - 14.43), 14. Z. Doksanský 2.539 b. (22,07 - 10,86 - 24,60 - 21,75 - 10,29).
Kompletní výsledky.
15.08.2020 Bílinská půlka Bílina
Z výsledků: 800m 1. L. Hodboď 1:47,18.
Kompletní výsledky.
15.08.2020 Mladá Evropa, mezinárodní mítink Jablonec nad Nisou
Z výsledků: 100m 3R 4. D. Pšenka 11,90; 110m př. jun. 1. D. Pšenka 15,72; 300m př. dor. 4. O. Krejčí 42,20, 5. J. Krejčí 42,28; výška 4. O. Krejčí 1,81; dálka 12. J. Krejčí 5,54.
Kompletní výsledky.
15.08.2020 Masters Europa Lovosice 2020 Lovosiec
Z výsledků: 100m 8. V. Toman 13,76; 200m 6. V. Toman 28,72; půlmaratón 4. G. Novotná 2:07:43; 400m př. 1. V. Toman 85,29; dálka 6. V. Toman 4,18; trojskok 4. V. Toman 9,30; kladivo MS M. Bartůňková 46,98; kladivo 1. J. Bartůněk 47,51; břemeno 16kg 1. J. Bartůněk 13,16.
Kompletní výsledky.
11.08.2020 14. ročník Memoriálu dr. Lesáka Opava
Z výsledků skoku o tyči: muži 4. R. Rykl 4,70; junioři 2. V. Kloud 4,55
Kompletní výsledky.
09.08.2020 Svátek chůze - 20 000m chůze na dráze Rumburk
Z výsledků: chůze 20km ženy 3. Š. Pohlová-Kučerová 1:48:38,1.
Kompletní výsledky.
8.-9.8.2020  Mistrovství ČR mužů a žen Plzeň
Zlato vybojovali Marek Bahník a Lukáš Hodboď, stříbro Michal Desenský..
Z výsledků: 400m 2. M. Desenský 46,61; 800m 1. L. Hodboď 1:47,98, R1 7. K. Hübner 1:57,15; 110m př. 6. R. Rykl 14,84 (R 14,77); výška 1. M. Bahník 2,14, 5. J. Bělík 2,06; tyč 6. R. Rykl 4,81; dálka 12. R. Rykl 6,81; koule 13. J. Coufalová 11,20; koule 12. F. Šmíd 14,76; disk 13. P. Plašil 42,38; kladivo 10. M. Bartůňková 47,24, 13. P. Šedá 44,28 (čtvrtý výkon historických tabulek).
Kompletní výsledky.
01.08.2020 54. ročník Olomoucké dvacítky
(chůze pro I. a II. ligu)
Milovice
Z výsledků: chůze 10km ženy 5. (1.) Š. Pohlová-Kučerová 53:25; muži 10. (4.) A. Kozelka 60:15.
Kompletní výsledky.
01.08.2020 Velká cena Litomyšle Litomyšl
Z výsledků: Sprinterský trojboj 4. F. Blatník 2.377 b. (7,34 - 11,26 - 22,76), 5. V. Svoboda 2.266 b. (7,34 - 11,36 - 23,71); koule 5. P. Šedá 10,36; koule 5. F. Šmíd 14,98, 6. Z. Cejnar 14,54, 8. P. Plašil 14,36; disk 6. P. Šedá 32,91; disk 3. P. Plašil 45,59, 6. Z. Cejnar 37,68.
Kompletní výsledky.
Č e r v e n e c    2 0 2 0
31.07.2020 Pražské memoriály Pardubice
Z výsledků: 100m 3R 4. D. Pšenka 11,78; 800m 6. K. Hübner 1:55,47.
Kompletní výsledky.
31.07.2020 Mítink Jiřího Sýkory Opava
Z výsledků: 500m 1. L. Hodboď 1:01,72 (nejlepší oddílový výkon).
Kompletní výsledky.
30.07.2020 1. Kolínský vrhačský čtvrtek Kolín
Z výsledků: kladivo 1. M. Bartůňková 53,58 (oddílový rekord žen).
Kompletní výsledky.
24.-26.7.2020  Mistrovství ČR ve vícebojích Praha - Eden
Radoš Rykl se stal mistrem republiky v desetiboji.
Z výsledků. Pětiboj ml. žáků 9. A. Pecina 2.262 b. (09.17/709-43.59/254-08.23/495-4.79/343-2:32.97/461)
Sedmiboj žákyň 12. A. Havlíčková 4.293 b. (oddílový rekord žákyň) (16.10/702-1.38/491-11.22/610-19.31/859-5.24/626-23.88/361-2:33.97/644).
Devítiboj žáků 12. D. Novák 4.338 b. (15.31/675-30.17/468-2.40/220-31.00/313-07.62/675-5.18/417-11.47/574-1.59/457-3:13.34/539).
Desetiboj mužů 1. R. Rykl 7.130 b. (11.54/744-7.25 (pátý výkon historických tabulek)/874-12.33/626-1.89/705-52.50/703-14.71/885-35.91/582-4.90/880-50.78/600-5:05.02/531).
Kompletní výsledky.
22.07.2020 Velká cena Pardubic Pardubice
Z výsledků: 60m žák. 1. T. Kaplanová 7,85, 4. D. Pražáková 8,18, 6. M. Blatníková 8,34, 7. L. Rychterová 8,41; 300m žák. 2. M. Blatníková 43,18, 5. L. Rychterová 44,66; koule 9. F. Šmíd 14,35; kladivo 8. M. Bartůňková 47,38.
Kompletní výsledky.
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen sk. B Jablonec nad Nisou
Naši muži byli druzí se 178 b. (po dvou kolech druzí), ženy také druhé se 177 b. (po dvou kolech první)
Ve svých disciplinách zvítězili: Radoš Rykl (110m př. a tyč), Tatiana Kaplanová (100m a 200m), Štěpánka Pohlová Kučerová (10 km chůze), Jakub Bělík (výška) a hostující Jakub Šantavý (400m př.), Barbora Jakubcová (disk) a Viktória Čerňanská (tyč)..
Bodovaná umístění ženy: 100m 1. T. Kaplanová 12,77 (R 12,71), 10. D. Voženílková 13,45 (R 13,29); 200m 1. T. Kaplanová 25,60 (devátý výkon historických tabulek), 2. N. Kuttichová 25,99, 6. A. Havlíčková 26,55, 10. V. Šímová 26,79; 400m 6. V. Šímová 59,03, 8. N. Kuttichová 59,78; 800m 7. D. Jansová 2:26,53; 1500m 5. B. Svobodová 5:14,26, 8. B. Jakubská 5:17,84; 3000m př. 5. Š. Pohlová Kučerová 14:03,54; 100m př. 7. V. Čerňanská 15,38; 400m př. 8. E. Škochová 68,12, 10. D. Jansová 68,78; 4x100m 5. A. Havlíčková, Voženílková, Kuttichová, Čerňanská 50,47; 4x400m 10. Škochová, Bělohlávková, Hašková, Svobodová 4:28,62; tyč 1. V. Čerňanská 3,30, 4. K. Strnadová 2,90; dálka 6. V. Čerňanská 5,28; trojskok 9. P. Šedá 9,42; koule 3. J. Coufalová 12,04, 6. M. Bartůňková 11,67; disk 1. B. Jakubcová 42,21, 3. A. Voříšková 36,07, 4. J. Coufalová 34,30, 9. P. Šedá 31,36, 10. M. Bartůňková 30,34; kladivo 2. M. Bartůňková 49,81, 7. P. Šedá 41,79, 8. B. Jakubcová 41,37; oštěp 8. M. Půlpánová 38,03; chůze 10km 1. Š. Pohlová Kučerová 53:35.
Bodovaná umístění muži: 100m 10. D. Pšenka 11,96 (R 11,84); 200m 6. F. Blatník 22,48; 400m 8. F. Blatník 52,02; 800m 2. J. Šantavý 1:57,57, 3. K. Hübner 1:58,07; 110m př. 1. R. Rykl 14,5h, 6. D. Pšenka 16,52, 7. A. Bician 16,72; 400m př. 1. J. Šantavý 54,70, 3. M. Štěpánek 56,31, 8. M. Müller 58,45, 10. T. Balcar 61,07; 4x100m 5. Blatník, Štěpánek, Bician, Rykl 44,15, 6. Balcar, Müller, Šantavý, Svoboda 45,28, 9. Bělík, Halíř, Pácal, Pšenka 45,70; 4x400m 2. Müller, Blatník, Štěpánek, Svoboda 3:31,70; výška 1. J. Bělík 2,06; tyč 1. R. Rykl 4,76, 5. A. Bician 4,16, 7. P. Halíř 3,96; dálka 5. J. Bělík 6,66, 7. R. Rykl 6,61; koule 2. F. Šmíd 15,22, 5. Z. Cejnar 14,39, 6. P. Plašil 13,78, 9. A. Hübner 12,48; disk 2. P. Plašil 44,70, 8. A. Král 35,95; kladivo 10. P. Plašil 41,46; oštěp 7. D. Jeřábek 53,12; 10km chůze 8. A. Kozelka 56:58.
Nejvíce bodovali: T. Kaplanová 22 b., V. Čerňanská 21,5 b., M. Bartůňková 15 b. - R. Rykl 27,5 b., J. Šantavý 21,25 b., J. Bělík 17,5 b.. Přehled bodujících najdete: zde.
Kompletní výsledky.
18.07.2020 2. kolo Extraligy Kladno
Naši členové hostovali. Z výsledků: výška 1. M. Bahník 2,22.
Kompletní výsledky.
14.07.2020 Velká cena Tábora Tábor
Z výsledků: 800m FB 5. K. Hübner 1:55,90; koule 2. F. Šmíd 15,17; 4x100m 3. ČR B (M. Desenský) 40,69..
Kompletní výsledky.
11-12.7.2020 KPJ ve vícebojích Chrudim
Naši členové startovali mimo soutěž: sedmiboj žákyně A. Havlíčková 4.097 b. (oddílový rekord el.) (15,90 - 142 - 10,72 - 19,70 -- 456 - 25,72 - 2:36,98), J. Šmídová 3.382 b. (16,87 - 1,33 - 7,33 - 21,09 -- 500 - 17,82 - 2:45,18), pětiboj ml. žákyně M. Čechová 2.457 b. (10,92 - 8,78 - 461 - 40,36 - 2:49,64), devítiboj žáci D. Novák 4.243 b. (15,87 - 31,23 - 220 - 23,78 -- 7,64 - 563 - 11,76 - 159 - 3:14,82).
Kompletní výsledky.
11.07.2020 Novoměstská procházka 2020
(chůze pro Extraligu a I. ligu)
Milovice
Z výsledků: chůze 10km ženy 1. Š. Pohlová-Kučerová 53:35; muži 16. (6.) A. Kozelka 56:58.
Kompletní výsledky.
11.07.2020 Youth Athletics - Sokol Grand Prix Kolín
Dorostenky: 100m 2. N. Kuttichová 12,90; 200m 1. N. Kuttichová 26,03; 100m př. 5. M. Šarounová 15,21, 6. A. Hloucalová 16,02; výška 5. V.Myšková 1,20; dálka 6. A. Hloucalová 4,68, 7. V. Hrdá 4,29.
Žákyně: 60m 1. T. Kaplanová 7,89, 3. D. Pražáková 8,21 (10. L. Rychterová 8,46); 150m 1. T. Kaplanová 18,93 (oddílový a krajský rekord 15 let el. vyr.), 12. E. Součková 20,84; 300m 1. T. Kaplanová 41,34 (oddílový rekord, třetí výkon historických tabulek žen), 10. L. Rychterová 44,61, 12. T. Havlíčková 45,48; 800m 3. T. Havlíčková 2:32,67, 5. E. Ducháčová 2:37,78, 7. E. Thiele 2:46,18; 100m př. 5. D. Pražáková 15,34; výška 6. M. Šubrtová 1,30; dálka 5. D. Pražáková 4,78, 9. E. Součková 4,56; koule 4. D. Hořejší 9,61, 7. J. Součková 7,00; oštěp 8. D. Hořejší 25,00.
: 100m 4. M. Hemerka 12,59; 110m př. 4. M. Hemerka 20,72; výška 4. J. Karel 1,50; koule 2. M. Hemerka 10,49.
Žáci: 60m 4. L. Petržela 7,79 (R 7,73), 7. F. Javůrek 9,21 (R 9,14); 100m př. 1. L. Petržela 15,31; koule 8. J. Karel 8,61; oštěp 4. J. Karel 36,89, 6. F. Javůrek 22,64.
Kompletní výsledky.
05.07.2020 1. kolo SKP družstev mužů a žen
(Pardubický a Královéhradecký KAS)
Chrudim
Ženy "B" obsadily čtvrté místo s 91 b.
Bodovaná umístění: 100m 3. D. Pražáková 13,28, 6. L. Rychterová 13,64; 400m 2. L. Rychterová 65,88; 1500m 4. E. Chladová 5:44,93, 6. M. Najmanová 6:16,72; 4x100m 4. Hrdá, Filipová, Mikanová, Kolářová 55,12; výška 2. K. Fraňková 1,46, 3. M. Šubrtová 1,46; dálka 8. D. Pražáková 4,38; disk 1. M. Půlpánová 30,21, 8. T. Součková 22,54; kladivo 4kg 6. T. Součková 26,60; oštěp 600g 1. M. Půlpánová 38,28.
Nejvíce bodů: M. Půlpánová 22 b., L. Rychterová 14 b. K. Fraňková a D. Pražáková 9 b. Přehled bodujících najdete: zde.
Kompletní výsledky.
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen sk. B Mladá Boleslav
Naši muži byli druzí se 165 b., ženy také druhé 162,5 b.
Ve svých disciplinách zvítězili: Radoš Rykl (110m př. a tyč), Markéta Bartůňková (kladivo), Štěpánka Pohlová Kučerová (10 km chůze), Jakub Bělík (výška) a hostující Barbora Jakubcová (disk) a Viktória Čerňanská (dálka)..
Bodovaná umístění ženy: 100m 2. T. Kaplanová 12,58 (R 12,45 oddílový a krajský rekord 15 let, desátý výkon historických tabulek); 200m 6. T. Kaplanová 26,35, 9. M. Šarounová 26,65; 400m 5. N. Kuttichová 60,15; 1500m 5. B. Jakubská 5:22,89; 5000m 8. Š. Pohlová Kučerová 21:29,94; 100m př. 5. V. Čerňanská 15,61, 8. M. Pražáková 17,68, 10. B. Hašková 19,08; 400m př. 4. E. Škochová 65,46; 4x100m 3. A. Havlíčková, Šarounová, Kuttichová, Voženílková 49,41 (oddílový a krajský rekord dorostenek, osmý výkon historických tabulek); 4x400m 6. Škochová, Bělohlávková, Šarounová, Kuttichová 4:10,76, 9. Hašková, Svobodová, Jakubská, T.Havlíčková 4:34,96; výška 4-5.. Ž. Rožánková 1,55; tyč 1. V. Čerňanská 3,00, 4. K. Strnadová 2,90; dálka 1. V. Čerňanská 5,52, 10. K. Strnadová 4,77; trojskok 8. Ž. Rožánková 9,69; koule 4. M. Bartůňková 11,53, 9. B. Jakubcová 10,53; disk 1. B. Jakubcová 43,82, 5. A. Voříšková 33,54, 6. M. Bartůňková 33,04, 8. P. Šedá 32,32; kladivo 2. M. Bartůňková 51,16 (oddílový rekord žen), 5. P. Šedá 43,20, 9. B. Jakubcová 38,66; oštěp 10. K. Jelínková 35,34; chůze 10km 1. Š. Pohlová Kučerová.
Bodovaná umístění muži: 200m F. Blatník 22,73 (nebodováno); 400m 6. F. Blatník 51,02, 7. A. Perrone 51,31; 800m 3. J. Šantavý 1:56,30, 4. K. Hübner 1:56,50; 110m př. 1. R. Rykl 14,70, 8. D. Pšenka 16,85; 400m př. 5. M. Müller 59,97, 7. D. Pšenka 64,24; 4x100m 7. Bělík, Jeřábek, Kloud, Pšenka 46,13; 4x400m 3. Perrone, Šantavý, Müller, Rykl 3:31,24; výška 1. J. Bělík 2,02, 10. V. Kloud 1,85; tyč 1. R. Rykl 4,55, 2. V. Kloud 4,45, 7. D. Capoušek 4,05; dálka 2. R. Rykl 6,75, 5. J. Bělík 6,70; koule 2. F. Šmíd 15,42 (čtvrtý výkon historických tabulek), 4. P. Plašil 13,63, 5. L. Tulis 13,27, 6. A. Hübner 13,02; disk 3. L. Tulis 43,71, 5. P. Plašil 41,78, 8. A. Král 37,02; kladivo 8. L. Tulis 40,16; oštěp 7. D. Jeřábek 53,44; 10km chůze 8. A. Kozelka.
Nejvíce bodovali: V. Čerňanská 25 b., M. Bartůňková 21 b., B. Jakubcová 15 b. - R. Rykl 33 b., J. Bělík 18 b., L. Tulis 17 b.. Přehled bodujících najdete: zde.
Kompletní výsledky.
04.07.2020 1. kolo Extraligy Praha - Juliska
Naši členové hostovali. Z výsledků: 100m FB 1. M. Desenský 10,74 (R 10,70); 200m 5. M. Desenský 21,19 (druhý výkon historických tabulek); 4x100m 1. PSK Olymp Praha (M. Desenský, J. Doležal) 40,26; výška 1. M. Bahník 2,22 (oddílový a krajský rekord mužů - dráha).
Kompletní výsledky.
Č e r v e n    2 0 2 0
27.06.2020 49. ročník Velké ceny Olomouce Olomouc
Z výsledků: 800m 2. K. Hübner 1:56,76; 800m B02 5. D. Jansová 2:30,55; výška 1. M. Bahník 2,20 (oddílový a krajský rekord mužů a 22 let dráha); koule 5. P. Šedá 10,15; koule 5. P. Plašil 14,45; disk 9. P. Šedá 33,26; disk 4 P. Plašil 42,54.
Kompletní výsledky.
26.06.2020 Přebor Prahy jednotlivců Praha - Eden
Z výsledků: koule MS F. Šmíd 15,18 (sedmý výkon historických tabulek).
Kompletní výsledky.
25.06.2020 1. kolo KP družstev mladšího žactva
(některé disciplíny jednotlivci)
Trutnov
Žákyně "A" zvítězily s 160,5 b. ("B" deváté s 9 b.), žáci zvítězili také se 156 b.
Bodovaná umístění žákyně: 60m 4. N. Vejsová 8,76, 7. M. Vomáčková 8,91, 10. A. Hladíková 9,29; 150m 1. B. Polívková 20,40, 5. N. Vejsová 22,07, 6. V. Vokolková 22,19, 8. M. Coufalová 22,28, 10. J. Jelenová 22,36; 800m 1. M. Podlešáková 2:35,01, 7. V. Novotná 2:53,51; 60m př. 1. M. Čechová 10,64, 3. K. Perun 11,26, 6. T. Hronovská 11,58, 7. K. Krmašová 11,60, 8. N. Lorencová 11,91, 9. M. Blažková 12,26, 10. A.V. Cozlová 12,74; 4x60m 1. Čechová, Lorenzová, Polívková, Hronovská 33,40, 4. Krmašová, Jelenová, Vejsová, Perun 34,92, 6. Bláhová, Blažková, Hladíková, Podlešáková 35,42, 7. Pospíšilová, Vokolková, Vycpálková, Sládková 35,93; výška 9. A. Pešková 1,32, 10. A. Sládková 1,28; dálka 1. M. Čechová 4,89, 6. J. Jelenová 4,31, 9. K. Krmašová 4,02; koule 2kg 2. A. Sládková 10,85, 3. B. Polívková 10,60, 8. M. Coufalová 7,68; oštěp 400g 5-6. N. Lorencová 24,74, A. Pospíšilová 22,02, 9. A. Pešková 20,08.
Bodovaná umístění žáci: 60m 1. A. Pecina 7,87, 2. D. Ježek 8,17, 4. J. Vlček 8,59, 7. M. Koreček 8,85; 150m 1. J. Ježek 20,08, 2. J. Říha 20,13, 5. J. Vlček 21,52; 1000m 8. F. Horák 3:37,73; 60m př. 3. V. Hájek 13,72, 4. J. Zadrobílek 13,92; 4x60m 1. Říha, Ježek, Ježek, Pecina 31,37, 4. Horák, Koreček, Rejsek, Vlček 35,56; výška 2. A. Pecina 1,45, 4. M. Koreček 1,42, 6. M. Rejsek 1,33; dálka 1. J. Ježek 5,01, 2. D. Ježek 5,01, 4. M. Rejsek 4,34; koule 3kg 1. J. Říha 10,18; oštěp 500g 9. V. Boukal 13,62, 10. V. Walter 8,98.
Medaile z přeboru jednotlivců: zlato: A. Pecina (60m), J. Říha (koule); stříbro: D. Ježek (60m), A. Pecina (výška), A. Sládková (koule); bronz: B. Polívková (koule).
Nejvíce bodů: M. Čechová 24,75 b., B. Polívková 21,75 b., N. Vejsová 14,75 b. - J. Ježek 24,75 b., A. Pecina a J. Říha 22,75 b. - . Přehled bodujících najdete: zde.
Závody proběhly s podporou Královéhradeckého krajského úřadu.
Kompletní výsledky.
24.06.2020 Atletická středa Chrudim
Z výsledků: disk dor. 3. T. Součková 21,69; kladivo dor. 2. T. Součková 35,34.
Kompletní výsledky.
21.06.2020 1. kolo KP družstev staršího žactva
(některé disciplíny jednotlivci)
 Hradec Králové
Žákyně "A" zvítězily s 220,5 b. ("B" osmé s 11 b.), žáci zvítězili také se 151 b.
Bodovaná umístění žákyně: 60m 1. T. Kaplanová 7,83 (oddílový rekord žákyň, třetí výkon historických tabulek), 4. E. Součková 8,53, 5. L. Rychterová 8,54, 6. K. Součková 8,59, 7. E. Kolářová 8,65, 8. A. Černovská 8,80; 150m 1. T. Kaplanová 18,93 (oddílový a krajský rekord žákyň el., třetí výkon historických tabulek), 2. A. Havlíčková 19,51, 3. M. Blatníková 19,86, 8. L. Rychterová 20,73; 800m 2. T. Havlíčková 2:33,53, 5. M. Metelková 2:37,41; 100m př. 1. D. Pražáková 15,29, 3. J. Šmídová 15,72, 6. N. Novotná 17,43, 7. J. Součková 17,50, 10. S. Dittrichová 18,62; 4x60m 1. Kaplanová, D.Pražáková, Blatníková, A.Havlíčková 29,99 (oddílový a krajský rekord žákyň i žen), 3. Šmídová, J.Součková, K.Součková, E.Součková 31,71 (krajský rekord 14 let el.), 6. Novotná, Hudousková, Dittrichová, Černovská 33,56, 9. Čechová, Mulačová, Lukášková, Picková 34,18; 4x300m 1. Ducháčová, K.Součková, Rychterová, T.Havlíčková 3:04,58, 5. Šubrtová, Metelková, Hudousková, Thiele 3:20,93, 6. Regentová, Lukášková, Picková, Kolářová 3:24,47; výška 6. E. Součková 1,37; dálka 1. J. Šmídová 5,09; koule 1. A. Procházková 9,99, 3. D. Hořejší 9,60, 5. J. Součková 8,63; kladivo 1. D. Hořejší 30,15, 2. A. Procházková 29,72; oštěp 5. M. Blatníková 30,10, 8. A. Havlíčková 26,76, 9. D. Hořejší 24,76, 10-11. A. Procházková 24,62.
Bodovaná umístění žáci: 60m 6. J. Říha 8,39, 8. F. Javůrek 8,62; 150m 2. D. Novák 18,14, 4. A. Halíř 19,01, 9. J. Říha 20,62; 800m 3. L. Petržela 2:28,55; 100m př. 1. L. Petržela 15,43, 2. A. Halíř 16,13, 6. M. Pomezný 23,81; 4x60m 1. Petržela, Mrha, Jahodka, Novák 29,16; výška 3. J. Karel 1,47; tyč 1. J. Jahodka 2,75, 3. J. Karel 2,10; dálka 1. D. Novák 5,57, 2. L. Mrha 5,41, 4. J. Jahodka 5,27; koule 8. J. Říha 8,19; oštěp 1. J. Karel 36,26, 3. L. Mrha 31,96.
Nejvíce bodů: T. Kaplanová 24,75 b., D. Hořejší a J. Šmídová 21 b. - J. Karel 27 b., D. Novák 22,75 b., L. Petržela 21,75 b.
Medaile z přeboru jednotlivců: zlato: T. Kaplanová (150m), D. Hořejší (kladivo), Kaplanová, D.Pražáková, Blatníková, A.Havlíčková a Petržela, Mrha, Jahodka, Novák (4x60m); stříbro: A. Havlíčková a D. Novák (150m), T. Havlíčková (800m), A. Procházková (kladivo); bronz: M. Blatníková (150m), Šmídová, J.Součková, K.Součková, E.Součková (4x60m).
Nejvíce bodů: T. Kaplanová 24,75 b., D. Hořejší a J. Šmídová 21 b. - J. Karel 27 b., D. Novák 22,75 b., L. Petržela 21,75 b. Přehled bodujících najdete: zde.
Závody proběhly s podporou Královéhradeckého krajského úřadu.
Kompletní výsledky.
20.-21.6.2020 KP ve vícebojích - mikromítink ČAS Plzeň
Z výsledků: desetiboj 2. R. Rykl 6.988 b. (11,28w - 685 - 11,62 - 189 - 52,59 -- 14,91w - 34,75 - 480 - 52,48 - 5:05,11).
Kompletní výsledky.
20.06.2020 1. kolo společného KP družstev
(Královéhradecký a Pardubický KAS)
Pardubice
Naše dorostenky zvítězily s 250 b., juniorky také zvítězily se 184 b., dorostenci třetí se 153 b. (v KHK první), junioři druzí se 150 b. (v KHK první).
Bodovaly (dorostenky): 100m 2. B. Havlátová 13,22 (R 13,18); 200m 1. N. Kuttichová 27,02, 5-6. B. Havlátová 28,47; 400m 1. N. Kuttichová 61,20, 3. B. Jakubská 68,01; 800m 2. B. Jakubská 2:33,92; 3000m 1. E. Chladová 12:45,05; 100m př. 1. M. Šarounová 14,97, 6. K. Mašková 16,61, 8. A. Hloucalová 16,75; 300m př. 1. M. Šarounová 46,46 (krajský rekord 16 let, třetí výkon historických tabulek), 2. E. Škochová 46,77, 7. K. Mašková 52,98; 4x100m 1. Hloucalová, Šarounová, Kuttichová, Havlátová 51,38, 4. Mašková, Škochová, Filipová, Králíčková 55,24; výška 2-3. Ž. Rožánková 1,48, 7. T. Králíčková 1,38; dálka 10. T. Králíčková 4,63; trojskok 2. A. Hloucalová 9,92 (devátý výkon historických tabulek), 3. Ž. Rožánková 9,92; koule 1. A. Voříšková 12,45, 2. M. Půlpánová 11,50, 3. Z. Čížková 11,35, 7. M. Vašáková 9,41, 10. T. Součková 7,97; disk 1. A. Voříšková 33,92, 5. M. Půlpánová 27,12, 7. M. Vašáková 25,33; kladivo 3. Z. Čížková 43,71, 4. T. Součková 33,54, 5. A. Voříšková 31,45; oštěp 1. M. Půlpánová 36,23, 3. Z. Čížková 33,76.
Bodovali (dorostenci): 100m 4. J. Červinka 11,81 (R 11,77); 200m 3. J. Červinka 24,16; 110m př. 1. J. Šantavý 15,28, 2. M. Müller 16,19, 4. M. Hemerka 18,25; 300m př. 1. J. Šantavý 39,47, 2. M. Müller 42,99, 4. J. Kotík 45,91; výška 2. J. Krejčí 1,64; tyč 2. J. Bürger 2,90, 3. J. Krejčí 2,90, 5. J. Bureš 2,40; dálka 4. J. Krejčí 5,61, 6. V. Pácal 5,44, 8. J. Bureš 5,05; trojskok 2. Š. Pácal 12,64; koule 2. O. Krejčí 12,52, 5. J. Bürger 10,66, 7. M. Hemerka 9,16; oštěp 3. O. Krejčí 39,63, 10. J. Kotík 29,66.
Bodovaly (juniorky): 4. I. Bělohlávková 13,95 (R 13,56w), 8. V. Hrdá 14,48 (R 14,25w), 9. B. Malinová 15,35 (R 15,09w); 200m 7. V. Myšková 30,89, 10. M. Najmanová 31,68; 400m 6. M. Hájková 76,31; 800m 3. D. Jansová 2:36,63, 4. I. Bělohlávková 2:40,37, 10. Š. Kořínková 2:50,80; 3000m 5. H. Coufalová 13:44,55, 6. M. Najmanová 13:47,55; 100m př. 3. M. Pražáková 17,61; 400m př. 1. D. Jansová 75,85, 2. M. Hájková 92,56; 4x100m 1. Prouzová, Hašková, Bělohlávková, Mikanová 56,16, 2. Myšková, Hrdá, Malinová, Najmanová 59,41; výška 3. M. Pražáková 1,40; dálka 7. E. Mikanová 4,40, 9. V. Hrdá 4,25, 10. B. Hašková 4,06; koule 1. J. Coufalová 11,19, 2. P. Šedá 9,35; disk 1. J. Coufalová 33,09, 3. M. Pražáková 28,99, 5. P. Šedá 26,14, 8. E. Plašilová 21,95; kladivo 1. P. Šedá 43,46 (třetí výkon historických tabulek), 4. M. Prouzová 31,81, 4. E. Plašilová 27,76.
Bodovali (junioři): 100m 3. M. Blažek 11,68 (R 11,64), 4. D. Pšenka 11,96, 6. V. Svoboda 12,18; 200m 5. D. Vebr 25,18; 800m 1. D. Vebr 2:03,18; 5000m 2. B. Boháč 17:16,02; 110m př. 1. M. Blažek 14,68, 2. D. Pšenka 15,34; výška 1. J. Bělík 1,95, 3. B. Boháč 1,60; tyč 1. V. Kloud 4,10; dálka 1. J. Bělík 6,65, 3. F. Charvát 6,10; trojskok 1. F. Charvát 12,43; koule 5. J. Karlík 12,25; disk 6. J. Karlík 31,47, 10. V. Kloud 24,82; oštěp 2. J. Karlík 44,83.
Nejvíce bodů: A. Voříšková 28 b., M. Půlpánová 26 b., N. Kuttichová a M. Šarounová 24,75 b. - J. Krejčí 24 b., J. Šantavý 22 b., M. Müller 18 b. - P. Šedá 26 b., M. Pražáková 24 b., J. Coufalová 22 b. - J. Bělík 22 b., J. Karlík 21 b., M. Blažek a F. Charvát 19 b. Přehled bodujících najdete: zde.
Kompletní výsledky.
20.06.2020 Milovice Race Walking
(chůze pro Extraligu a I. ligu)
Milovice
Z výsledků: chůze 10km ženy 5. (1.) Š. Pohlová-Kučerová 53:16; muži 18. (7.) A. Kozelka 58:39.
Kompletní výsledky.
19.06.2020 Oddílové závody Praha - Slavia
Z výsledků: koule 1. F. Šmíd 14,97 (desátý výkon historických tabulek).
Kompletní výsledky.
18.06.2020 2. kolo družstev přípravky
(skupina A)
Jaroměř
Dívky "B" zvítězily se 6.361 b., dívky "A" čtvrté s 3.886 b., dívky "C" páté s 3.723 b., dívky "D" deváté s 970 b.; hoši "B" byli třetí s 3.124 b., hoši "A" čtvrtí s 2.279 b.
Čtyřboj hoši: 2. L. Balcar (A) 1.016 b., 4. F. Vosátka (B) 950 b., 5. P. Kulička (A) 922 b., 8. F. Marek (B) 707 b. Z výsledků disciplin: 60m 1. L. Balcar 9,26, 3. F. Vosátka 9,53; 600m 3. L. Balcar 2:06,39; dálka 1. L. Balcar 3.90, 2. F. Vosátka 3,85, 3. P. Kulička 3,83; kriket 1. P. Kulička 39,71.
Čtyřboj dívky: 1. B. Záhorská (B) 1.355 b., 2. Š. Rudolfová (B) 1.262 b., 3. B. Zavadilová (B) 1.230 b., 9. K. Moníková (A) 988 b. Z výsledků disciplín: 60m 2. B. Záhorská 9,32, 3. B. Zavadilová 9,36; 600m 1. B. Zavadilová 2:03,, 3. L. Velínská 2:07,74; dálka 3. B. Záhorská 3,69; kriket 1. Š. Rudolfová 29,57, 2. B. Záhorská 29,50.
Kompletní výsledky.
17.06.2020 Ústecké memoriály Ústí nad Orlicí
Z výsledků: 800m 5. K. Hübner 1:57,55.
Kompletní výsledky.
17.06.2020 Oddílové závody Praha - Juliska
Z výsledků: 200m 3. M. Desenský 21,27.
Kompletní výsledky.
17.06.2020 Mikromítink ČAS - 120 let Kolínské atletiky Kolín
Z výsledků: výška 1. M. Bahník 2,14, 4. J. Bělík 2,08; koule 3. F. Šmíd 14,77 (desátý výkon historických tabulek); kladivo 5. P. Šedá 40,77.
Kompletní výsledky.
16.06.2020
Oddílové závody Pardubice
Z výsledků: kladivo 1. M. Bartůňková 51,06 (3 cm za oddílovým rekordem).
Kompletní výsledky.
13.-14.6.2019 Královéhradecké víceboje
Krajský přebor žactva a dorostu
 Oblastní přebor ČOS
 Hradec Králové
Výsledky našich závodnic a závodníků.
Pětiboj mladších žákyň: 2. M. Čechová 2.117 b. (60m 8,80, dálka 460, kriket 46,04), 4. K. Perun 1.907 b. (800m 2:48,15), 5. A. Sládková 1.843 b., 6. V. Vokolková 1.680 b. (60m př. 11,61).
Pětiboj mladších žáků: 1. A. Pecina 2.375 b. (60m př. 9,14 (oddílový a krajský rekord ml. žáků), 60m 7,97, dálka 493, 800m 2:39,60), 2. J. Ježek 1.769 b. (60m př. 10,65, dálka 493), 3. D. Ježek 1.676 b. (dálka 479), 5. M. Koreček 1.343 b.; 800m T. Metelka 2:33,87, kriket M. Rejsek 53,00.
Sedmiboj starších žákyň: 2. D. Pražáková 3.616 b. (100m př. 15,25, 150m 19,98, dálka 490), 3. J. Šmídová 3.606 b. (100m př. 16,17, výška 139, dálka 492), 4. A. Havlíčková 3.352 b. (koule 12,54, 150m 19,70), 5. T. Kaplanová 3.302 b. (150m 19,08 (třetí výkon historických tabulek žen), dálka 482), 6. M. Blatníková 3.279 b. (150m 19,94, oštěp 32,50); 800m T. Havlíčková 2:39,72, M. Metelková 2:40,19.
Sedmiboj dorostenek: 2. M. Šarounová 3.865 b. (100m př. 15,17, 200m 26,58); výška K. Fraňková 1,45.
Devítiboj starších žáků: 1. D. Novák 4.147 b. (60m 7,75, výška 1,66, dálka 570, koule 11,83), 2. L. Mrha 3.948 b. (disk 33,19), 3. L. Petržela 3,631 b. (100m př. 15,43), 4. J. Jahodka 3.387 b. (tyč 260), 5. A. Halíř 3.331 b., 6. M. Tejc 2.925 b.; oštěp J. Karel 35,26.
Desetiboj dorostenců: 1. J. Krejčí 4.812 b. (výška 1,73, 400m 57,87, tyč 3,30), 2. Š. Štefko 4.615 b. (110m př. 15,77, tyč 3,50), 3. J. Kotík 4.095 b., 5. D. Král 3.218 b., 6. J. Bureš 3.186 b.
Desetiboj juniorů: 3. V. Kloud 4.836 b. (tyč 410), 4. J. Bělík 4.261 b (dálka 665, výška 203); 110m př. M. Blažek 14,72, D. Pšenka 16,11.
Desetiboj mužů: vet. 1. M. Liška 1.853 b., R. Rykl DNF (11,56 - 670 - 11,77 - 1,88 - 56,89 -- DNF - 4,80 -)
Medaile z KP ve vícebojích: zlato - J. Krejčí, D. Novák, A. Pecina; stříbro - Š. Štefko, M. Šarounová, D. Pražáková, L. Mrha, J. Ježek, M. Čechová - bronz J. Kotík, J. Šmídová, L. Petržela, D. Ježek.
Medaile z obl. přeboru ČOS: zlato - D. Novák, A. Pecina; stříbro - M. Šarounová, D. Pražáková, L. Mrha, J. Ježek, M. Čechová; bronz - J. Šmídová, L. Petržela, D. Ježek.
Kompletní výsledky.
Závody proběhly s podporou ČOS, Magistrátu Hradce Králové a Královéhradeckého KAS.
13.06.2020 KP mužů, žen, juniorů a dorostu Jihlava
Z výsledků: 400m př. MS D. Jansová 71,19.
Kompletní výsledky.
12.06.2020 Mikromítink ČAS Jablonec nad Nisou
Z výsledků: 150m 2. M. Desenský 15,85 (nejlepší oddílový výkon, krajský rekord); tyč 3. R. Rykl 4,58; koule 3. F. Šmíd 14,68 (desátý výkon historických tabulek).
Kompletní výsledky.
11.06.2020 1. kolo družstev přípravky
(skupina A)
 Hradec Králové
Dívky "B" obsadily druhé místo se 5.9110 b., dívky "D" třetí se 4.285 b., dívky "C" čtvrté s 3.920 b., dívky "A" šesté s 3.755 b.; hoši "A" byli čtvrtí s 2.587 b., hoši "C" pátí s 2.532 b., hoši "B" šestí s 2.528 b.
Čtyřboj hoši: 3. F. Vosátka (B) 999 b., 5. L. Balcar (A) 928 b., 6. P. Kulička (A) 902 b., 10. H. Sitta (C) 712 b. Z výsledků disciplin: 60m 1. F. Vosátka 9,01, 3. L. Balcar 9,14; 600m 1. 2>10.07; dálka 3. L. Balcar 3.78; kriket 2. P. Kulička 39,79, 3. F. Vosátka 39,53.
Čtyřboj dívky: 1. Š. Rudolfová (B) 1.242 b., 3. B. Záhorská (D) 1.215 b., 4. B. Zavadilová (B) 1.205b., 8. K. Moníková (A) 1.113 b. Z výsledků disciplin: 60m 2. B. Zavadilová 9,35, 3. Š. Rudolfová 9,41; 600m 1. B. Zavadilová 2:04,67, 3. L. Velínská 2:06,40; dálka 5. K. Moníková 3,65; kriket 1. B. Záhorská 33,10.
Kompletní výsledky.
08.06.2020 Memoriál Josefa Odložila Praha - Juliska
Z výsledků: 200m 2r 2. M. Desenský 21,44.
Kompletní výsledky.
08.06.2020 Nejrychlejší Hradečák  Hradec Králové
60m dle kategorií: vet. F. Tluka 8,45; st. žáci 1. D. Novák 7,62, 2. L. Mrha 7,82, 3. A. Halíř 7,98; ml. žáci 1. A. Pecina 7,99, 2. J. Kolář 9,47, 3. V. Boukal 9,58; st. žákyně 1. T. Kaplanová 8,02, 2. D. Pražáková 8,17, 3. A. Havlíčková 8,26 (R 8,23), 4. M. Blatníková 8,33, 5. J. Šmídová 8,50 (8,41); ml. žákyně 1. B. Polívková 8,50 (R 8,49), 2. M. Čechová 8,71 (R 8,68), 3. T. Hronovská 8,92; atl. minipřípravka hoši 1. H. Sitta 9,85, 2. P. Šik 10,32, 3. M. Hynek 10,44; atl. přípravka hoši 1. F. Vosátka 9,07, 2. L. Balcar 9,15, 3. P. Kulička 9,38; atl. minipřípravka dívky 1. Ž. Mergancová 10,22 (R 10,15), 2. B. Ornstová 10,37 (R 10,32), 3. A. Kaplanová 10,68 (R 10,61); atl. přípravka dívky 1. B. Zavadilová 9,31, 2. Š. Rudolfová 9,56 (R 9,47), 3. K. Moníková 9,56; 60m mix 1r Š. Trnečková 11,27, 2r K. Suchanová 12,25, 3r B. Sitta 11,69; 100m muži 1. R. Rykl 11,56, 2. D. Pšenka 11,93, 3. J. Bělík 12,44; 100m ženy 1. M. Šarounová 13,06, 2. D. Voženílková 13,34 (R 13,32), 3. N. Kuttichová 13,41; 100m žákyně MS T. Kaplanová 12,78, A. Havlíčková 13,12, D. Pražáková 13,18, M. Blatníková 13,21.
Kompletní výsledky.
06.06.2020 2. oddílové kontrolní závody Jablonec nad Nisou
Z výsledků: 800m 2. D. Jansová 2:34,35
Kompletní výsledky.
05.06.2020 Vrhačská záplata  Hradec Králové
Z výsledků: disk 0,75kg 1. A. Procházková 30,63, 2. D. Hořejší 27,16; disk 1kg 1. A. Voříšková 34,48, 2. P. Šedá 29,56, 3. M. Vašáková 25,48; disk 1,75kg 1. J. Karlík 37,07; disk 2kg 1. P. Plašil 44,31; kladivo 3kg 1. Z. Čížková (H) 42,43, 2. D. Hořejší 33,16, 3. A. Voříšková 31,88, 4. E. Plašilová 31,38; kladivo 4kg 1. P. Šedá 42,60; kladivo 7,26kg 1. P. Plašil 44,82.
Kompletní výsledky.
03.06.2020 Atletická vrhačská středa Brna
Z výsledků: koule 2. A. Hübner 13,49.
Kompletní výsledky.
03.06.2020 VZ v hodu kladivem a diskem Praha - Vinohrady
Z výsledků: disk 2. B. Jakubcová (H] 42,80; kladivo 3. M. Bartůňková 49,11.
Kompletní výsledky.
01.06.2020 Spolu na startu - Hradec Králové  Hradec Králové
Z výsledků ženských kategorií: 1500m 1. B. Jakubská 5:35,13, 2. E. Ducháčová 5:46,73, 3. T. Havlíčková 5:49,29; 60m př. ml. žákyně 1. N. Lorencová 12,28, 2. D. Vycpálková 13,18, 3. A. Kučírková 14,94; 100m př. žákyně 1. D. Pražáková 15,28, 2. A. Havlíčková 15,70, 3. J. Šmídová 16,46; 100m př. 1. M. Šarounová 14,88 (oddílový rekord dorostenek), 2. A. Hloucalová 16,74; 300m př. 1. M. Šarounová 47,74 (pátý výkon historických tabulek), 2. D. Jansová 50,58 (devátý výkon historických tabulek); 4x100m 1. žákyně 2005 Kaplanová, Pražáková, Blatníková, A.Havlíčková 49,70 (oddílový a krajský rekord žákyň, devátý výkon odd. historických tabulek žen), 2. dorostenky A Hloucalová, Šarounová, Kuttichová, Voženílková 50,51, 3. žákyně 2006 Šmídová, J.Součková, T.Součková, E.Součková 53,86 (krajský rekord 14 let el.); výška 1. K. Fraňková 1,48, 2. M. Pražáková 1,48, 3. A. Havlíčková 1,45, 4. P. Šedá 1,45; tyč 1. A. Voříšková 2,40, 2. D. Smutná 2,30; oštěp ml. žákyně 1. N. Lorencová 24,13, 2. A. Pešková 22,88; oštěp st. žákyně 1. M. Blatníková 33,77, 2. S. Dittrichová 25,00, oštěp dor. 1. A. Voříšková 28,86.
Z výsledků mužských kategorií: 60m př. ml. žáci 1. A. Pecina 9,29, 2. D. Ježek 11,37, 3. J. Ježek 11,96; 100m př. žáci 1. D. Novák 16,52, 2. L. Mrha 16,64, 3. L. Petržela 16,66; 110m př. dor. 1. J. Kotík 18,88, 2. D. Král 19,04, 3. M. Hemerka 19,88; 110m př. jun. 1. D. Pšenka 17,05; 110m př. muži 1. R. Rykl 15,73; 300m př. 1. D. Pšenka 45,46; 4x100m žáci 1. Arnošt, Novák, Jahodka, Gloser 54,19; výška 1. J. Bělík 2,05, 2. M. Qasem 1,63; tyč 1. R. Rykl 4,41; oštěp žáci 1. J. Karel 33,88; oštěp muži 1. J. Petružálek 48,32, 2. R. Rykl 46,60.
Kompletní výsledky.
01.06.2020 Spolu na startu - Kladno Kladno
Z výsledků: 300m 4. M. Desenský 33,50 (druhý výkon historických tabulek vyr.).
Kompletní výsledky.
01.06.2020 Spolu na startu - Nové Město n. M. Nové Město nad Metují
Z výsledků: chůze 5000m 1. Š. Pohlová Kučerová 25:02,08.
Kompletní výsledky.
01.06.2020 Spolu na startu - Chrudim Chrudim
Z výsledků: disk dor. 2. T. Součková 21,70; kladivo dor. 2. T. Součková 30,24.
Kompletní výsledky.
K v ě t e n    2 0 2 0
30.05.2020 5. ročník Memoriálu Josefa Hájka Kolín
Z výsledků: Disk 10. M. Bartůňková 32,02; kladivo 4. M. Bartůňková 50,42, 7. M. Lišková 36,66.
Kompletní výsledky.
30.05.2020 3. mítink Plzeňského kraje Sušice
Z výsledků: Tyč 1. K. Strnadová 2,90.
Kompletní výsledky.
25.05.2020 Oddílové závody  Hradec Králové
Z výsledků ženských kategorií: 100m 1. T. Kaplanová 12,78, 2. M. Šarounová 13,09, 3. D. Pražáková 13,34, 4. D. Voženílková 13,40, 5. N. Kuttichová 13,43, 6. M. Blatníková 13,46, 7. L. Rychterová 13,77, 8. A. Hloucalová 13,83, 9. E. Kolářová 14,06, 10. K. Součková 14,17; 200m 1. T. Kaplanová 26,62, 2. N. Kuttichová 26,76, 3. M. Šarounová 26,88, 4. M. Blatníková 27,30, 5. A. Havlíčková 27,31, 6. D. Voženílková 27,53, 7. L. Rychterová 28,72, 9. J. Lukášková 29,79, 10. K. Součková 29,91; 800m 1. D. Jansová 2:33,08, 2. B. Jakubská 2:34,90, 3. T. Havlíčková 2:40,02, 4. E. Ducháčová 2:45,84, 5. M. Podlešáková 2:46,23, 6. V. Mičánková 2:48,08, 7. H. Coufalová 2:48,60; dálka 1. D. Pražáková 4,76, 2. T. Kaplanová 4,65, 3. A. Havlíčková 4,61, 4. M. Čechová 4,61, 5. A. Hloucalová 4,41, 6. E. Součková 4,33, 7. E. Mikanová 4,24; koule 3kg 1. A. Voříšková 12,09, 3. M. Vašáková 9,50, koule 4kg 1. J. Coufalová 11,76; disk 0,75kg 1. A. Procházková 26,98; disk 1kg 1. J. Coufalová 34,07, 2. A. Voříšková 33,46, 3. P. Šedá 33,09, 4. M. Pražáková 28,28, 5. M. Vašáková 26,19; kladivo 3kg 2. M. Vašáková 36,70, 3. A. Voříšková 31,16, 4. E. Plašilová 30,54, 5. A. Procházková 30,53, 6. D. Hořejší 30,34; kladivo 4kg 1. P. Šedá 43,26 (čtvrtý výkon historických tabulek); oštěp 500g 5. M. Blatníková 29,91, 6. M. Vašáková 28,76, 7. A. Voříšková 27,76; oštěp 600g 1. M. Pražáková 27,04; vrhačský trojboj dor. 1. A. Voříšková 1629 b., 2. M. Vašáková 1341 b.; vrhačský čtyřboj dor. 1. A. Voříšková 1998 b., 2. M. Vašáková 1799 b.
Z výsledků mužských kategorií: 100m J. Kořének 12,43; dálka 1. J. Bělík 6,38, 2. O. Krejčí 5,53, 3. D. Pšenka 5,48, 4. J. Krejčí 5,40, 5. Š. Štefko 5,39; koule 7,26kg 2. P. Plašil 13,67; disk 1,75kg 1. J. Kušnír 36,87; disk 2kg 1. P. Plašil 45,22; kladivo 7,26kg 1. P. Plašil 45,41; oštěp 800g 1. J. Karlík 47,42, 2. J. Kušnír 33,64.
Kompletní výsledky.
25.05.2020 Krajský přebor MSK v chůzi Frýdek - Místek
Z výsledků: chůze 5000m 1. Š. Pohlová Kučerová 26:31,27.
Kompletní výsledky.
23.05.2020 Chodecký pohár SMOLA KONSTRUKCE Turnov
Z výsledků: chůze 3000m 1. Š. Pohlová Kučerová 14:52,8.
Kompletní výsledky.
18.05.2020 Oddílové závody  Hradec Králové
Z výsledků: 60m 1B 1. T. Kaplanová 8,02, 2. D. Pražáková 8,19, 3. M. Šarounová 8,28, 4. D. Voženílková 8,35, 5. M. Blatníková 8,40, 6. N. Kuttichová 8,51, 7. A. Hloucalová 8,59, 8. I. Bělohlávková 8,77, 2B 1. A. Havlíčková 8,30, 2. L. Rychterová 8,61, 3. K. Součková 8,70, 4. M. Šubrtová 8,72, 3B 1. A. Černovská 8,96w, 4B 1. J. Šmídová 8,37, 2. E. Součková 8,56, 3. J. Součková 8,70, 5B 1. N. Novotná 8,80w, V. Svoboda 7.38; 150m 1B 1. A. Havlíčková 20,16, 2B 1. T. Kaplanová 19,26 (pátý výkon historických tabulek), 2. M. Šarounová 19,61, 3. D. Voženílková 19,84, 4. N. Kuttichová 20,05, 5. J. Šmídová 20,41, 3B 1. M. Blatníková 19,76, 2. M. Pražáková 20,24, 3. L. Rychterová 21,06, 4B 1. B. Filipová 21,79, 5B 1. T. Havlíčková 21,38, 6B 1. M. Šubrtová 21,53, J. Kořének 18,62; 300m 1. N. Kuttichová 42,63, 2. T. Kaplanová 43,15, 3. M. Šarounová 43,22, 4. D. Voženílková 43,94, 4. I. Bělohlávková 45,87, L. Rychterová 45,95, 2B 1. E. Ducháčová 46,73, 3. B. Filipová 48,70 3B 1. V. Mičánková 51,47; koule 3kg 1. A. Voříšková 12,73, 2. A. Havlíčková 11,40, 4. A. Procházková 10,72, 5. M. Vašáková 10,31; koule 4kg 1. J. Coufalová 13,11, 2. P. Šedá 9,91; koule 6kg 1. J. Karlík 13,28, 2. J. Kušnír 10,41; koule 7,26kg 2. P. Plašil 13,90; disk 0,75kg 1. A. Procházková 33,27, 2. D. Hořejší 29,95; disk 1kg 1. A. Voříšková 36,61, 2. J. Coufalová 32,70, 3. P. Šedá 32,47, 4. E. Plašilová 30,47, 6. M. Pražáková 28,76; disk 1,75kg 1. J. Karlík 37,49; disk 2kg 2. P. Plašil 44,49; kladivo 3kg 2. D. Hořejší 34,93, 3. M. Vašáková 33,28, 4. A. Procházková 32,72, 5. E. Plašilová 31,84; kladivo 4kg 1. P. Šedá 41,50 (čtvrtý výkon historických tabulek); kladivo 6kg 1. J. Karlík 31,13; oštěp 500g 1. M. Půlpánová (host) 37,53, 2. M. Blatníková 35,32 (oddílový rekord starších žákyň), 5. A. Havlíčková 23,88, 6. S. Dittrichová 22,73; oštěp 600g 1. M. Pražáková 26,54; oštěp 800g 1. J. Karlík 48,67, 2. J. Kušnír 36,27.
Kompletní výsledky.
B ř e z e n    2 0 2 0
08.03.2020 43. ročník Velké ceny v hodu břemenem Pardubice
Z výsledků: břemeno 10kg 6. M. Bartůňková 15,42 (nejlepší oddílový výkon), 9. M. Lišková 11,63 (druhý výkon oddílových tabulek)
Kompletní výsledky.
07.03.2020 22. Hochsprung-Meeting mit MUsik  Hof (GER)
Výška U 20: 1. J. Bělík 2,05.
Kompletní výsledky.
07.03.2020  Mistrovství ČR veteránů Jablonec nad Nisou
Z výsledků: koule 3kg 2. Z. Vašata 7,50; koule 4kg 2. V. Vašata 10,97; koule 5kg 5. J. Hubáček 10,90; disk 1kg 2. V. Vašata 29,67, 8. Z. Vašata 19,93; kladivo 3kg 1. Z. Vašata 26,11; kladivo 5kg 1. J. Hubáček 35,53; břemeno 10kg 5. J. Hubáček 14,16, FB 2. V. Vašata 12,73 .
Kompletní výsledky.
29.2.-1.3.2020  Halové mistrovství ČR
(žáci a žákyně)
Praha - Stromovka
Z výsledků. Žáci: tyč 13. D. Novák 2,80: dálka 11. D. Novák 5,71; 4x200m 5B 2. (celk. 5.) L. Mrha, A. Halíř, J. Jahodka, D. Novák 1:39,06 (zákl. halový oddílový a krajský rekord žáků).
Žákyně: 60m 1R 3. (celk. 10.) T. Kaplanová 7,97 (halový oddílový rekord žákyň el.); 150m 1R 2. (celk. 9) T. Kaplanová 19,33; 60m př. 1R 5. (celk. 14.) D. Pražáková 9,30; koule 3kg 11. A. Havlíčková 10,76; 4x200m 1R 4. (celk. 11.) L. Rychterová, D. Pražáková, M. Blatníková, A. Havlíčková 1:49,33.
Kompletní výsledky.
Ú n o r    2 0 2 0
27.02.2020 Serbian Open Indoor Meeting
(European Athletics Indoor Area Permit Meeting)
 Beograd (SRB)
400m 2B 2. M. Desenský 47,86.
Kompletní výsledky.
22.-23.2.2020  Halové mistrovství ČR
(muži a ženy)
Ostrava
Marek Bahník a Lukáš Hodboď vybojovali zlato, Jakub Bělík a Michal Desenský stříbro..
Z výsledků. Muži: 400m 2. M. Desenský 46,36 (oddílový a krajský rekord mužů); 800m 1. L. Hodboď 1:48,81 MR, 1R 3. K. Hübner 1:55,39; 60m př. 5. R. Rykl 8,28 (R 8,23 třetí výkon halových tabulek); výška 1. M. Bahník 2,25 (oddílový a krajský rekord mužů a do 22 let), 2. J. Bělík 2,08; tyč 8. R. Rykl 4,56, 9. V. Kloud 4,56; Koule 12. P. Plašil 14,34; 4x200m 7. Blažek, Hodboď, Rykl, Blatník 1:29,31 (pátý výkon historických tabulek).
Ženy: koule 7. J. Coufalová 12,67.
Ex_hradečtí F. Šnejdr (800m), D. Ryba (60m př.) a T. Novotná (3000m) stříbro, V. Müller (200m) bronz. D. Ryba (zlato), V. Müller (stříbro) a F. Šnejdr (bronz) také ze štafet.
Kompletní výsledky.
23.02.2020 3. Otevřená Severočesko-saská veteraniáda Jablonec nad Nisou
Z výsledků: 60m 4. V. Toman 8,71; dálka 3. V. Toman 4,31; trojskok 3. V. Toman 8,95.
Kompletní výsledky.
22.02.2020  Mistrovství ČR ve vícebojích veteránů Jablonec nad Nisou
Z výsledků: pětiboj 11. P. Kubíček 1.233 b., 12. M. Liška 1.159 b., 15. Z. Doksanský 854 b.
Kompletní výsledky.
22.02.2020 Veřejné halové závody Český brod
Z výsledků: 50m 2. V. Toman 7,36; 60m 2. V. Toman 8,86; trojskok 2. V. Toman 8,55.
Kompletní výsledky.
19.02.2020 7. halová středa Jablonec nad Nisou
Z výsledků: 60m 1B 8. L. Rychterová 8,72, 7B 3. T. Kaplanová 8,19, 7. D. Pražáková 8,44; 60m př. žák. 1B 2. D. Pražáková 9,43; koule 3kg 2. A. Havlíčková 11,60, 5. A. Procházková 9,85; koule 7,26kg 1. P. Plašil 13,97.
Kompletní výsledky.
19.02.2020 Meeting Hauts-de-France Pas-de-Calais
(World Athletics Indoor Tour)
 Liévin (FRA)
1000m 9. L. Hodboď 2:22,89.
Kompletní výsledky.
15.-16.2.2020  Halové mistrovství ČR
(juniorstvo a dorost)
Ostrava
Jakub Bělík vybojoval zlato, Johanka Coufalová a Vojta Kloud stříbro..
Z výsledků. Junioři: 60m př. 7. M. Blažek 8,28 (R 8,20), 2R 5. D. Pšenka 8,58; výška 1. J. Bělík 2,10 (krajský rekord 18 let, druhý výkon halových tabulek mužů); tyč 2. V. Kloud 4,68; koule 6kg 12. J. Karlík 12,62; 4x200m 11. Pšenka, Blažek, J.Karlík, V.Svoboda 1:36,30.
Juniorky: koule 2. J. Coufalová 13,06.
Dorostenky: koule 3kg 9. A. Voříšková 11,90; 4x200m 6. Kaplanová, Voženílková, Šarounová, A. Havlíčková 1:45,21 (nejlepší oddílový výkon dorostenek a žen, krajský rekord dorostenek 16let a žen).
Kompletní výsledky.
13.02.2020 2. veřejné závody PAS žactva Praha - Strahov
Z výsledků: 150m 2B 1. T. Kaplanová 19,26 (pátý výkon historických tabulek žen), 19B 1. A. Havlíčková 19,57, 2. P. Ludvíková 22,12; koule 3kg 1. A. Havlíčková 11,06.
Kompletní výsledky.
12.02.2020 6. halová středa Jablonec nad Nisou
Z výsledků: 60m 1B 4. V. Svoboda 7,42, 2B 3. F. Blatník 7,34; 60m př. 1. F. Blatník 9,07.
Kompletní výsledky.
09.02.2020 Halový přebor Ústeckého kraje Praha - Strahov
Z výsledků (MS): 800m K. Hübner 1:57,27; koule 4kg P. Šedá 10,56; koule 5kg J. Daněk 12,13; koule 7,26kg P. Plašil 14,29.
Kompletní výsledky.
08.02.2020 Hustopečské skákání Hustopeče
Z výsledků: výška 9. M. Bahník 2,24 (oddílový a krajský rekord mužů a do 22 let); výška jun. 3. J. Bělík 2,09 (druhý výkon halových tabulek, halový krajský rekord do 18 let).
Kompletní výsledky.
7.-9.2.2020  Halové mistrovství ČR ve vícebojích Praha - Stromovka
Radoš Rykl vybojoval bronz v halovém sedmiboji..
Z výsledků. Pětiboj žákyň 17. A. Havlíčková 2.758 b. (09.45/818-1.38/491-08.81/452-4.82/511-2:47.91/486).
Sedmiboj žáků 4. D. Novák 3.754 b. (07.66/662-5.80/544-11.28/563-1.47/367-09.42/656-2.80/309-3:01.19/653).
Sedmiboj dorostenců 10. O. Krejčí 3.159 b. (07.84/607-5.68/519-10.19/497-1.68/528-08.91/766-2.50/242-/).
Sedmiboj mužů 3. R. Rykl 5.385 b. (druhý výkon halových tabulek) (07.36/759-6.74/753-12.01/607-1.92/731-08.25 (druhý výkon halových tabulek)/920-4.90/880-2:52.98/735).
Kompletní výsledky.
07.02.2020 Athletics Indoor Ostrava II Ostrava - Vítkovice
Z výsledků: koule 4kg 2. P. Šedá 10,39.
Kompletní výsledky.
06.02.2020 Mezinárodní halový mítink
Otrokovice 2020
Otrokovice
Z výsledků: výška jun. 2. J. Bělík 2,06 (druhý výkon historických tabulek, halový krajský rekord 18 let).
Kompletní výsledky.
05.02.2020 CZECH INDOOR GALA
(European Athletics Indoor Permit Meeting)
Ostrava - Vítkovice
Z výsledků: 400m 1. M. Desenský 46,65 (druhý výkon halových tabulek, EL); 800m 3. L. Hodboď 1:47,57 (halový oddílový a krajský rekord mužů). 800m národní 4. K. Hübner 1:56,18.
Kompletní výsledky.
05.02.2020 5. halová středa Jablonec nad Nisou
Z výsledků: 60m 6B 3. F. Blatník 7,47, 4. V. Svoboda 7,48, 7B 3. D. Pšenka 7,49, 8B 6. L. Vavrda 7,80; 60m př. 3. F. Blatník 8,98 (pátý výkon halových tabulek); tyč 1. V. Kloud 4,55, 10. J. Krejčí 3,05; koule 3kg 5. D. Hořejší 8,97; koule 4kg 1. M. Bartůňková 11,68 (pátý výkon halových tabulek); koule jun. 5. P. Šedá 10,45; koule 7,26kg 7. J. Kušnír 10,42.
Kompletní výsledky.
02.02.2020 Beskydská laťka 2020 - 28. ročník Třinec
Z výsledků: výška 9. M. Bahník 2,15
Kompletní výsledky.
02.02.2020 Halový přebor žactva
Liberecký a Královéhradecký kraj
Jablonec nad Nisou
Z výsledků žáků: 60m FA 6. A. Halíř 7,94 (R 7,92); 150m 7. A. Halíř 19,66; 300m 18. M. Zeman 49,26; 1500m 9. T. Gloser 5:52,70; 60m př. 8. A. Halíř 10,10, 10. L. Petržela 10,16, 14. T. Gloser 12,32; 4x150m 1. Petržela, Mrha, Jahodka, Novák 1:14,89; výška 3-5. J. Jahodka 1,55; tyč 3. D. Novák 2,60; dálka 2. L. Mrha 5,53, 10. L. Petržela 4,82; koule 4kg 1. D. Novák 11,77, 2. L. Mrha 11,38, 8. J. Jahodka 9,83, 15. J. Karel 7,48.
Z výsledků žákyň: 60m FA 1. T. Kaplanová 8,07, FB 3. M. Blatníková 8,50 (R 8,35), 6. L. Rychterová 8,88 (R 8,63), (R K. Součková 8,70, A. Černovská 8,95, N. Novotná 9,00); 150m 1. T. Kaplanová 19,78, 14. K. Součková 21,77, 18. A. Černovská 21,95, 19. J. Součková 21,97; 300m 4. M. Blatníková 45,18, 8. L. Rychterová 46,81, 11. T. Havlíčková 48,77, 14. V. Mičánková 49,76, 17. B. Hudousková 50,90; 800m 7. E. Ducháčová 2:43,64, 10. E. Chudá 2:59,92; 60m př. 2. D. Pražáková 9,38, 3. A. Havlíčková 9,51, 9. J. Šmídová 9,85, 13. E. Součková 10,81, 14. M. Šubrtová 10,86, 15. N. Novotná 11,04, 17. S. Dittrichová 11,12; 4x150m 2. D.Pražáková, Blatníková, Šmídová, Kaplanová 1:20,83 (nejlepší výkon žákyň), 8. Dittrichová, T.Havlíčková, E.Součková, K.Součková 1:26,83; výška 11. M. Šubrtová 1,35; dálka 6. J. Šmídová 4,73, 20. D. Pražáková 4,25, 23. E. Součková 4,21; koule 3kg 1. A. Havlíčková 11,15, 3. A. Procházková 9,68, 4. D. Hořejší 9,33, 20. J. Součková 7,75.
Medaile z přeboru kraje HK: zlato - T. Kaplanová (60m a 150m), M. Blatníková (300m), D. Pražáková (60m př.), J. Šmídová (dálka), A. Havlíčková (koule), D.Pražáková, Blatníková, Šmídová, Kaplanová (4x150m), A. Halíř (60m př.), Petržela, Mrha, Jahodka, Novák (4x150m), D. Novák (tyč a koule), L. Mrha (dálka); stříbro - A. Havlíčková (60m př.), A. Procházková (koule), A. Halíř (150m), T. Gloser (1500m), L. Petržela (60m př.), J. Jahodka (výška), L. Mrha (koule); bronz - M. Blatníková (60m), L. Rychterová (300m), J. Šmídová (60m př.), D. Hořejší (koule), Dittrichová, T.Havlíčková, E.Součková, K.Součková (4x150m), A. Halíř (60m), M. Zeman (300m?), T. Gloser (60m př.), L. Petržela (dálka), J. Jahodka (koule).
Kompletní výsledky.
02.02.2020 KP hala OPEN Pardubického kraje Praha - Strahov
Z výsledků (MS): koule 4kg J. Coufalová 12,52.
Kompletní výsledky.
1.-2.2.2020 Halový přebor Prahy Praha - Stromovka
Z výsledků (MS): 400m M. Desenský 46,81 (druhý výkon halových tabulek); 800m K. Hübner 1:55,31 (pátý výkon halových tabulek).
Kompletní výsledky.
01.02.2020 Indoor Track & Field Vienna  Wien (AUT)
800m 1. L. Hodboď 1:47,63 (oddílový a krajský halový rekord mužů).
Kompletní výsledky.
01.02.2020 Halový přebor juniorstva a dorostu
Liberecký a Královéhradecký kraj
Jablonec nad Nisou
Z výsledků juniorů: 60m 2. M. Blažek 7,19, 5. V. Svoboda 7,38, 6. D. Pšenka 7,38; 60m př.2. M. Blažek 8,44, 4. D. Pšenka 8,55; výška 1. J. Bělík 2,04; koule 6kg 3. J. Karlík 12,85.
Z výsledků juniorek: výška 3. P. Šedá 1,45; trojskok 3. P. Šedá 10,05 (pátý výkon halových tabulek); koule 4kg 2. J. Coufalová 13,28 (druhý výkon halových tabulek), 5. P. Šedá 10,59.
Z výsledků dorostenců: 60m FA 7. J. Kotík 7,76 (R 7,69), FB 1. L. Vavrda 7,79 (R 7,77); 200m 4B 2. D. Král 25,29; 1500m 14. D. Veselý 5:16,85, 15. M. Trampota 5:39,90; 60m př. 1B 5. J. Krejčí 9,26, 2B 1. Š. Štefko 9,21, 3. D. Král 10,45, 4. M. Hemerka 10,63; tyč 3. J. Krejčí 3,20, 4. Š. Štefko 3,00; dálka 8. J. Krejčí 5,71; koule 5kg 6. J. Kotík 11,06, 7. L. Vavrda 10,44, 9. D. Král 9,52, 10. M. Hemerka 9,45.
Z výsledků dorostenek: 60m FA 4. M. Šarounová 8,12 (R D. Študentová 8,61, V. Myšková 8,98); 200m 4B 2. V. Myšková 30,17, 6B 3. D. Študentová 29,37; 400m 2B 1. N. Kuttichová 64,74; 800m 7. E. Chladová 2:48,11; 1500m 4. H. Coufalová 5:51,26; 60m př. 2B 3. A. Hloucalová 9,63, 3B 1. M. Šarounová 9,26 (halový oddílový rekord dorostenek); výška 4. K. Fraňková 1,45, 10. A. Voříšková 1,40, 12. T. Králíčková 1,40; tyč 1-2. A. Voříšková 2,70; dálka 7. A. Hloucalová 4,73, 11. T. Králíčková 4,41; koule 3kg 2. A. Voříšková 11,77, 4. M. Vašáková 10,40, 10. K. Fraňková 7,72; 4x150m 2B 2. Hloucalová, Šarounová, Kuttichová, Študentová 1:21,63.
Medaile z přeboru kraje HK (pouze dorost): zlato - A. Voříšková (tyč a koule), M. Šarounová (60m), D. Študentová (200m), N. Kuttichová (400m), H. Coufalová (1500m), Hloucalová, Šarounová, Kuttichová, Študentová (4x150m), Š. Štefko (60m př.), J. Krejčí (tyč); stříbro - M. Šarounová (60m př.), K. Fraňková (výška), A. Hloucalová (dálka), M. Vašáková (koule), J. Krejčí (60m př. a dálka), Š. Štefko (tyč), J. Kotík (koule); bronz - A. Hloucalová (60m př.), V. Myšková (200m), E. Chladová (800m), J. Kotík (60m), L. Vavrda (koule).
Kompletní výsledky.
L e d e n    2 0 2 0
29.01.2020 4. halová středa Jablonec nad Nisou
Z výsledků: 60m př. jun. 2B 4. D. Pšenka 8,62; 60m př. dor. 3. O. Krejčí 8,68; tyč 1. R. Rykl 4,83, 6. J. Krejčí 3,23, 7. Š. Štefko 3,13; koule 4kg 2. P. Šedá 10,34; koule 7,26kg 2. P. Plašil 14,20, 3. A. Hübner 12,75.
Kompletní výsledky.
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu Praha - Stromovka
Z výsledků: 200 m 6B 3. F. Blatník 22,53 (pátý výkon halových tabulek); 60m př. 1B 3. R. Rykl 8,42, 3B 3. R. Rykl 8,49; 60m př. jun. 2B 4. D. Pšenka 8,67; 60m př. 1B dor. 4. O. Krejčí 8,81, 6. J. Krejčí 9,16, 3B 3. Š. Štefko 9,18.
Kompletní výsledky.
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje Praha - Stromovka
Z výsledků (MS): 60m M. Blažek 7,28, F. Blatník 7,39, V. Svoboda 7,54; 200m F. Blatník 22,81 (sedmý výkon halových tabulek), V. Svoboda 24,12; 400m M. Desenský 47,93; 60m př. jun. M. Blažek 8,10.
Kompletní výsledky.
25.01.2020 Halový přebor mužů a žen
Liberecký a Královéhradecký kraj
Jablonec nad Nisou
Z výsledků mužů: 60m FB 4. D. Pšenka 7,44 (R J. Krejčí 7,94); 400m 2B 2. O. Krejčí 56,02; 60m př. 1. R. Rykl 8,36; tyč 1. R. Rykl 4,62, 8. J. Krejčí 3,00, 9. Š. Štefko 3,00; koule 1. P. Plašil 14,44, 2. A. Hübner 13,10.
Z výsledků žen: 60m FA 4. T. Kaplanová 7,99 (halový oddílový rekord el.), FB 3. A. Havlíčková 8,19 (R 8,18), (R M. Šarounová 8,27, M. Blatníková 8,40, N. Kuttichová 8,43, D. Voženílková 8,44, I. Bělohlávková 8,55, V. Hrdá 8,63, D. Študentová 8,78, T. Pavlátová 8,83, B. Filipová 8,90); 200m 8. N. Kuttichová 27,38, 9. M. Šarounová 27,65, 12. T. Kaplanová 27,80 (krajský rekord 15 let el.), 16. M. Blatníková 28,02, 17. D. Voženílková 28,10, 22. I. Bělohlávková 28,50, 27. D. Študentová 29,44, 28. T. Pavlátová 29,54; 800m 10. Š. Kořínková 2:54,47; 1500m 12. E. Chladová 6:04,26; 4x150m 2. A.Havlíčková, Blatníková, Kaplanová, Kuttichová 1:20,81 (nejlepší oddílový výkon); výška 9. A. Voříšková 1,45, 11. T. Králíčková 1,45, 13. K. Fraňková 1,45; tyč 2. A. Voříšková 2,75; dálka F1 3. M. Šarounová 4,43, 4. B. Hašková 4,37, 5. E. Mikanová 4,28, 7. V. Hrdá 4,11, F2 12. A. Havlíčková 4,68, 13. T. Králíčková 4,42; trojskok 7. B. Filipová 9,55 (pátý výkon halových tabulek); koule 2. J. Coufalová 12,96, 3. M. Bartůňková 11,58 (pátý výkon halových tabulek).
Kompletní výsledky.
23.01.2020 3. halová středa Jablonec nad Nisou
Z výsledků: 60m 1B 1. M. Blažek 7,21; 60m př. jun. 1. M. Blažek 8,32; koule 3kg 1. A. Voříšková 11,61, 10. D. Hořejší 8,69; koule 4kg 2. J. Coufalová 12,42; koule 6kg 2. J. Karlík 12,90, 7. J. Kušnír 11,03; koule 7,26kg 2. P. Plašil 14,23.
Kompletní výsledky.
23.01.2020 Hradecká laťka  Hradec Králové
Výška - vítězové kategorií (od nejstarších): dorostenci: O. Borůvka 1,57; st. žáci: J. Jahodka 1,64 / T. Pašek 1,41; ml. žáci: D. Havlík 1,36 / M. Štěpán 1,15; dorostenky: A. Voříšková 1,47; st. žákyně: M. Šubrtová 1,40 / L. Herálecká 1,31; ml. žákyně: A. Michaličková 1,36 / A. Nováková 1,23.
Kompletní výsledky.
Závody proběhly s podporou Magistrátu Hradce Králové.
22.01.2020 Hvězdy v Nehvizdech Nehvizdy
Z výsledků: výška 7. M. Bahník 2,15.
Kompletní výsledky.
21.01.2020 1. veřejné závody Olympu Praha - Stromovka
Z výsledků: 300 m 2B 1. M. Desenský 33,66; 800m 1B 3. K. Hübner 1:56,10 (pátý výkon halových tabulek); 1000m 1. L. Hodboď 2:20,78 (nejlepší oddílový výkon).
Kompletní výsledky.
18.01.2020 MMAS ve vícebojích a chůzi Ostrava - Vítkovice
Z výsledků: chůze 3000m 1. Š. Pohlová Kučerová 15:01,34.
Kompletní výsledky.
17.01.2020 2. veřejné závody PAS Praha - Strahov
Z výsledků: 150 m 1R 1. M. Desenský 16,21, 3R 2. V. Svoboda 17,68, 10R 1. M. Desenský 16,18, 2. F. Blatník 17,05, 12R 2. M. Blažek 17,04, 13R 3. V. Svoboda 17,98, 22R 1. M. Blažek 16,63 (čtvrtý výkon historických tabulek), 2. F. Blatník 17,18.
Kompletní výsledky.
15.01.2020 2. halová středa Jablonec nad Nisou
Z výsledků: 60m F3 4. J. Kušnír 7,77; koule 4kg 1. J. Coufalová 13,13 (druhý výkon halových tabulek), 3. M. Pražáková 8,68; koule 6kg 2. J. Karlík 13,40, 6. J. Kušnír 10,38; koule 7,26kg 2. P. Plašil 13,58.
Kompletní výsledky.
14.01.2020 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií Ostrava
Naši členové startovali za své gymnázium: koule 4kg 3. J. Coufalová 12,17 (čtvrtý výkon halových tabulek); koule 5kg 2. J. Daněk 12,77; břemeno 10kg 11. E. Plašilová 6,35; břemeno 11kg 2. J. Daněk 14,15.
Kompletní výsledky.
13.01.2020 Akademické mistrovství ČR v hale Praha - Strahov
Z výsledků: výška 1. M. Bahník 2,20 (vyrovnaný krajský a oddílový halový rekord mužů a do 22 let); 800m 3. K. Hübner 1:56,72 (pátý výkon halových tabulek); koule 4. P. Plašil 13,86;.
Kompletní výsledky.
12.01.2020 Přebor Středočeského kraje žactva Praha - Strahov
Z výsledků: chůze 3000m 1. Š. Pohlová Kučerová 15:38,86.
Kompletní výsledky.
11.-12.1.2020 Krajský přebor v halových vícebojích
(Liberecký a Královéhradecký kraj)
Jablonec nad Nisou
Z výsledků. Sedmiboj muži 2. R. Rykl 5.065 b. (7,42 - 656 - 12,20 - 184 -- 8,31 - 460 - 3:02,51).
Sedmiboj junioři 2. V. Kloud 4.932 b. (7,32 - 622 - 10,76 - 181 -- 8,79 - tyč 480 (halový krajský a oddílový rekord juniorů, druhý výkon historických tabulek) - 2:54.81), 12. D. Pšenka 3 469 b. (7,47 - 583 - 8,27 - 154 -- 8,70 - NM - 3:08,63), DNF J. Bělík 3.308 b. (7,65 - dálka 664 (sedmý výkon historických tabulek) 8,46 - výška 199 -- 9,09 - DNS).
Sedmiboj dorostenci 10. O. Krejčí 4.175 b. (7,65 - 586 - 11,29 - 180 -- 8,68 - 310 - 2:53,85), 16. J. Krejčí 3.869 b. (7,96 - 585 - 10,42 - 159 -- 8,98 - 240 - 3:02,00).
Sedmiboj žáci 5. D. Novák 3.485 b. (7,73 - 481 - 12,01 - 151 -- 9,66 - 260 - 3:04,10).
Pětiboj dorostenky 28. A. Voříšková 2.544 b. (halový oddílový rekord dorostenek) (10,58 - 148 - 11,41 - 388 - 2:52,76).
Pětiboj žákyně 10. A. Havlíčková 2.830 b. (halový oddílový rekord žákyň) (10,09 - 142 - 10,23 - 483 - 2:42,74), 32. J. Šmídová 2.476 b. (9,93 - 142 - 6,77 - 426 - 2:44,01), 51. M. Šubrtová 2.086 b. (10,83 - 133 - 7,15 - 432 - 3:01,27), 55. E. Součková 2.025 b. (10,85 - 130 - 7,10 - 426 - 3:00,11), 66. A. Mulačová 1.714 b.
Kompletní výsledky.
06.01.2020 17. Sparkassen-Hochsprungmeeting  Herzenbrock-clarholz (GER)
Výška U 20: 1. J. Bělík 2,05 (vyrovnaný krajský halový rekord 18 let, druhý výkon historických tabulek).
Kompletní výsledky.
03.01.2020 Halové klubové přebory Brno - Nový Lískovec
Z výsledků: chůze 1000m 1. Š. Pohlová Kučerová 4:54,3.
Kompletní výsledky.
P r o s i n e c    2 0 1 9
14.12.2019 Mezikrajové utkání staršího žactva Praha - Stromovka
Naši členové a členky reprezentovali náš kraj. Z výsledků žákyň: 60m 16. T. Kaplanová 8,22, 17. A. Havlíčková 8,24; 300m 19. M. Blatníková 44,35 (krajský halový rekord el. 14 let); 800m 16. B. Jakubská 2:30,35; 60m př. 13. A. Hloucalová 9,32; dálka 19. A. Havlíčková 4,82; koule 3kg 12. M. Vašáková 10,41.
Z výsledků žáků: 60m př. 7. J. Kořének 8,60, 20. Š. Štefko 9,09; dálka 20. J. Kořének 5,10.
Štafeta 6x200m mix: 10. Holubcová, A.Havlíčková, Kaplanová, Štefko, Šrejber, Kořének 2:35,61.
Kompletní výsledky.
14.12.2019 44. ročník Vánoční haly žactva Praha - Strahov
Z výsledků: 60m FA 6. D. Pražáková 8,32, FB 4. L. Rychterová 8,37, R07 2. M. Šubrtová 8,72, R10 1. A. Černovská 8,96; 150m B09 2. L. Rychterová 21,52, B11 1. M. Šubrtová 21,67; 60m př. 3. D. Pražáková 9,25 (krajský halový rekord 14 let); výška 9. K. Fraňková 1,41; dálka 13. M. Šubrtová 4,46; koule 3kg 14. A. Procházková 9,03, 17. D. Hořejší 8,86.
Kompletní výsledky.
14.12.2019 20. ročník Vánočního vrhačského mítinku Olomouc
Z výsledků: koule 7,26kg 2. P. Plašil 13,81.
Kompletní výsledky.
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva Praha - Stromovka
Z výsledků. Starší žákyně: 60m 9. A. Havlíčková 8,21, 14. M. Šarounová 8,28; 60m př. 2. A. Hloucalová 9,17 (halový oddílový rekord starších žákyň), 8. M. Šarounová 9,50; dálka 7. A. Havlíčková 4,98, 8. A. Hloucalová 4,97.
Mladší žákyně: 800m 23. J. Šmídová 2:46,29, 24. T. Havlíčková 2:46,72; 60m př. 7. J. Šmídová 10,23.
Kompletní výsledky.
05.12.2019 Celostátní finále SAP v hale
(Středoškolský atletický pohár)
Ostrava
Naši členové startovali za své školy. Dorostenky: 60m 16-17. I. Bělohlávková 8,40, 23-25. N. Kuttichová 8,51; 200m 12. N. Kuttichová 27,12 (osmý výkon halových tabulek), 16-18. I. Bělohlávková 27,45; 800m 18. B. Jakubská 2:31,18; výška 14. A. Voříšková 1,45; dálka 24. B. Filipová 4,46, 31. E. Mikanová 4,03; koule 3kg 7. A. Voříšková 10,83; 4x200m 12. Mikanová, Šimůnková, Bělohlávková, Kuttichová 1:52,97. Družstvo Gymnázia B. Němcové skončilo deváté.
Dorostenci: 60m 8-9. V. Svoboda 7,35, 10-11. F. Blatník 7,36, 19. J. Kořének 7,45; 400m 10. F. Blatník 51,56, 24. V. Svoboda 54,88; výška 1. J. Bělík 2,03 (oddílový a krajský halový rekord dorostenců, druhý výkon halových tabulek); dálka 4. J. Bělík 6,39, 7. J. Kořének 6,18; 4x200m 7. Svoboda, Kořének, Harant, Blatník 1:35,61. Družstvo SPŠ, SOŠ a SOU Hradec Králové zvítězilo a získalo pohár pro rok 2019.
Kompletní výsledky.
L i s t o p a d    2 0 1 9
23.11.2019 Finále Běžeckého poháru mládeže Dříteč
Naše členky startovaly za krajské výběry. Štafeta 4x1km ml. žactvo 11. Královéhradecký kraj (E. Ducháčová) 14:01; st. žactvo 12. Královéhradecký kraj (B. Jakubská) 14:19.
Kompletní výsledky.
23.11.2019 Veřejné halové závody Český brod
Z výsledků: 50m 2. V. Toman 7,33; 60m 1. V. Toman 8,51; trojskok 2. V. Toman 8,97.
Kompletní výsledky.