Výsledky nemistrovských závodů nemusí být úplně kompletní.
Výsledky družstev i jednotlivců Sokola Hradec Králové
(Od nejnovějších - halová sezóna 2009 - 10, letní 2010)
Termín Závod / Soutěž Místo konání
P r o s i n e c    2 0 1 0
Ř í j e n    2 0 1 0
13.10.2010 19. atletická středa - Pardubická desítka Pardubice
Z výsledků našich: disk 1. M. Jankovič 34,09, kladivo 2. M. Jankovič 35,85. Kompletní výsledky .
09.-10.10.2010 Společný krajský přebor ve vícebojích HK+PU
žactvo
Ústí nad Orlicí
Vítězem v žákovském devítiboji se stal Radoš Rykl výkonem 5.434 b. (oddílový rekord žáků) (14,43 - 39,83 - 3,91 [devátý výkon historie]- 37,43 -- 7,72 - 5,83 - 12,60 - 1,74 - 3:07,15). Další umístění našich: devítiboj žáků 3. J. Kohout 4.535 b. (tyč 3,61), 4. M. Bareš 4.513 b. (tyč 3,71), 10. D. Werner 3.649 b.; sedmiboj žákyň 10. T. Ludvíková 3.028 b. (dálka 4,59), 11. Ž. Boudová 2.633 b. (800m 2.35,55), 12. D. Prokopová 2.600 b. (800m 2:38,11); pětiboj ml. žáků 11. J. Šlégl 1.125 b., 14. J. Janata 779 b.
Kompletní výsledky.
08.09.2010 O nejrychlejšího Hradečáka  Hradec Králové
Z výsledků: 60m elévové M. Jirmanová a N. Šantrůčková 9,1, J. Roubal 9,1; mladší žactvo K. Plodrová 8,5 a M. Lukáš 8,4; starší žactvo D. Prokopová 8,7 a L. Schoř 7,4 (R J. Doležal 7,3); 100m J. Doležal 11,8; 4x60m Plodrová, Ludvíková, Boudová, Prokopová 33,1 a Doležal, Schoř, Kohout, Rykl 28,1. Kompletní výsledky .
Pořádání závodů podpořil Magistrát města Hradec Králové
02.10.2010  Finále MČR družstev
starší žáctvo
Kladno
Žáci skončili pátí se 123 b. K tomu potřebovali celou řadu osobních rekordů.Ve svých disciplinách zvítězili: 3000m J. Pavel 10:20,23, tyč R. Rykl 3,80.
Dále bodovali: 1500m 3. J. Kohout 4:49,69; 3000m 7. J. Červený 10:48,17; 100m př. 5. R. Rykl 14,37, 7. J. Kohout 14,63; 200m př. 4. R. Rykl 26,79 (oddílový rekord žáků), 1500m př. 5. M. Tomáš 5:05,83, 9. O. Česák 31,04; 1500m př. 5. F. Svatoš 5:53,35; 7. P. Kopczyk 6:20,83; 4x60m 4. Schoř, Střeleček, Werner, Kolář 29,11, 10. Sobotka, Chuděj, Svoboda, Lochman 30,60; 3x300m 9. Střeleček, Schoř, Kolář 2:06,39, 10. Werner, Chuděj, Tomáš 2:06,41; výška 4. J. Doležal 1,76, 8. M. Bareš 1,71; tyč 2. J. Kohout 3,50, 3. M. Bareš 3,40, 8. J. Chuděj 2,60; dálka 10. M. Bareš 5,56; disk 9. J. Doležal 39,16; oštěp 3. J. Doležal 48,92; chůze 3000m 3. F. Koníček 18:59,8, 5. J. Šlégl 20:21,0. Z ostatních výkonů 60m R L. Schoř 7,48, 300m D. Werner 39,12, 800m J. Střeleček 2:22,97.
Kompletní výsledky. Přehled získaných bodů: starší žáci.
02.10.2010 Krajský přebor jednotlivců ve čtyřboji - mladší žactvo II. tř.
přípravky
Jaroměř
Nejlepší umístění našich: 5. J. Roubal 853 b., 7. D. Zítko 747 b.; 13. M. Keprtová 653 b.
Kompletní výsledky.
Soutěž se uskutečnila s podporou Královéhradeckého kraje.
Z á ř í    2 0 1 0
29.09.2010 4. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva I. tř. Hradec Králové
Obě naše družstva zvítězila i v tomto kole, chlapci s 214 b., děvčata se 209 b., celkově zvítězila shodně s plným ziskem 24 hl. b. V jednotlivých disciplinách zvítězili: 60m K. Plodrová 8,54, 150m K. Plodrová 20,97, 800m T. Koldinská 2:49,28, 60m př. T. Ludvíková 11,21 a M. Štěpánek 10,81, 4x60m Plodrová, Prouzová, Hálová, Ludvíková 33,88, Novotný, Beran, Štěpánek, Lukáš 34,61, výška M. Česák 1,35, dálka T. Ludvíková 4,79 a A. Vápeník 4,31.. Z dalších výkonů vybíráme: 60m 2. M. Lukáš 8,63; 150m 2. B. Hálová 21,42 a M. Štěpánek 20,81, 800m 2. E. Zubrová 2:53,90, 1500m 3. J. Novotný 5:31,37, 60m př. 2. A. Prouzová 11,57 a V. Záhora 11,82, dálka 2. B. Hálová 4,58 a M. Mervart 4,31; koule 2. A. Prouzová 8,67, 3. J. Šlégl 8,55.
V některých disciplinách se jednalo i o krajský přebor jednotlivců. Umístění našich - zlato: žádné>; stříbro: koule A. Prouzová; bronz: koule J. Šlégl. Kompletní výsledky.Přehled získaných bodů: mladší žáci, mladší žákyně.
Soutěž se uskutečnila s podporou Královéhradeckého kraje.
26.09.2010 5. kolo Společného krajského přeboru družstev mužů Svitavy
Naše družstvo obsadilo čtvrté místo ziskem 78 b., po pěti kolech skončilo páté se 17 hl.b.. Tři vítězství K. Ettlera: 110m př. 19,01, dálka 5,86, trojskok 12,26. Další bodující: 400m 4. M. Souček 56,75, koule 4. J. Hubáček 10,37, disk 2. J. Hubáček 30,75, kladivo 2. J. Hubáček 33,29, oštěp 3. P. Tropp 37,09, 6. J. Hubáček 31,13.
Kompletní výsledky. Přehled bodujících.
25.09.2010 Semifinále MČR družstev
starší žáctvo
Pardubice
Žáci skončili druzí se 204 b. a postoupili do finále MČR., žákyně byly osmé s 57 b..Ve svých disciplinách zvítězili: 3000m J. Pavel 10:18,93, 1500m př. M. Tomáš 5:09,05, tyč M. Bareš 3,80.
Dále bodovali: 60m 7. L. Schoř 7,69; 150m 7. K. Plodrová 20,88, 7. J. Doležal 18,11; 300m 3. D. Werner 39,63; 800m 3. Ž. Boudová 2:32,30, 6. J. Střeleček 2:24,70, 8. M. Lochman 2:28,51, 9. M. Štěpánek 2:29,42; 1500m 5. T. Koldinská 5:43,23, 4. M. Mervart 5:10,21, 5. O. Hojný 5:19,92; 3000m 4. M. Lukáš 11:03,83, 5. J. Červený 11:06,37; 100m př. 10. P. Boháčová 17,95; 3. R. Rykl 14,52, 6. J. Kohout 14,74; 200m př. T. Ludvíková 34,52, 3. R. Rykl 27,34, 5. J. Kohout 29,59, 9. O. Česák 31,04; 1500m př. 5. F. Svatoš 5:53,35; 7. P. Kopczyk 6:20,83; 4x60m 6. Chuděj, Lochman, Lukáš, Štěpánek 31,83; 3x300m 2. Boudová, Ludvíková, Prokopová 2:22,02, 2. Střeleček, Werner, Tomáš 2:05,10, 7. Česák, Chuděj, Kolář 2:12,40; 10. Lukáš, Lochman, Štěpánek 2:17,24; výška 10. M. Bareš 1,55; tyč 3. R. Rykl 3,50, 5. J. Kohout 3,30; dálka 3. T. Ludvíková 4,82, 5. B. Hálová 4,72; koule 6. J. Doležal 11,66; kladivo 8. A. Prouzová 22,96; oštěp 3. J. Doležal 45,79, 5. M. Bareš 40,92, 6. M. Tomáš 38,20; chůze 3000m 7. K. Bartáková 22:37,13, 2. F. Koníček 18:00,55, 3. D. Špriňar 18:49,71, 6. J. Šlégl 20:09,07.
Kompletní výsledky. Přehled získaných bodů: starší žáci, starší žákyně.
25.09.2010 Semifinále MČR družstev
juniorky
Kladno
Naše juniorky se v deseti umístily šesté se 107,5 b. Naše bodující: 200m 4. K. Troppová 26,52; 400m 2. K. Troppová 58,86, 9. M. Klimešová 62,72; 800m 3. L. Taclíková 2:26,43, 100m př. 5. B. Šubrtová 16,41; 400m př. 4. K. N. Jahelková 69,42, 9. K. Michaličková 75,72; 4x100m 5. Michaličková, Šubrtová, Klimešová, Taichmanová 53,15; 4x400m 2. Klimešová, Jahelková, Taclíková, Troppová 4:13,15, 10. Michaličková, Šubrtová, Taichmanová, Kupcová 4:48,39; výška 8. K. Michaličková 1,40; tyč 4. Š. Hofmanová 2,60; trojskok 3. B. Šubrtová 9,93; koule 4. I. Zouharová 9,40, 6. K. N. Jahelková 9,34, 7. R. Taichmanová 8,95; disk 7. R. Taichmanová 23,88; kladivo 4. R. Taichmanová 30,92; oštěp 7. I. Zouharová 32,01, 9. L. Taclíková 30,65.
Za ACPU hostovali 100m 1. M. Desenský 10,89, R 10,87 (vyrovnaný pátý výkon historie), 100m MB D. Kramář 12,05.
Kompletní výsledky juniorek a juniorů. Přehled získaných bodů: juniorky.
23.09.2010 3. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva II. tř.
přípravky (čtyřboj)
Dvůr Králové nad Labem
Chlapci "A" byli druzí 3.143 b., po dvou kolech jsou také druzí se 13 hl. body, děvčata "A" byla třetí 3.259 b. a na stejném místě jsou i po dvou kolech s 9 hl. body., B-družstva nebodovala (chlapci jsou po třech kolech čtvrtí, děvčata páta). V jednotlivých disciplinách byli nejlepší: 60m N. Šantrůčková 9,2 a J. Roubal 8,9. Z dalších výkonů vybíráme: 600m N. Šantrůčková 2:10,3, J. Roubal 2:04,2, dálka N. Šantrůčková 3,41, J. Roubal 3,72, kriket N. Šantrůčková 28,84, J. Roubal 36,53, čtyřboj 3. N. Šantrůčková 1.230 b., 2. J. Roubal 1.081 b.
Kompletní výsledky.
Soutěž se uskutečnila s podporou Královéhradeckého kraje.
22.09.2010 3. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva I. tř. Nová Paka
Obě naše družstva zvítězila, chlapci s 201 b., děvčata se 178 b., po třech kolech vedou shodně s 18 hl. b. V jednotlivých disciplinách zvítězili: 60m K. Plodrová 8,60, 300m K. Plodrová 44,96, 800m T. Koldinská 2:47,73, 1500m F. Svatoš 5:26,45, 4x60m Plodrová, Prouzová, Hálová, Ludvíková 33,74, Novotný, Beran, Štěpánek, Lukáš 34,22, dálka B. Hálová 4,56, koule A. Prouzová 8,59.. Z dalších výkonů vybíráme: 60m 2. M. Lukáš 8,72; 300m 2. M. Štěpánek 44,42, dálka 2. M. Česák 4,45; koule 3. J. Janata 8,85.
V některých disciplinách se jednalo i o krajský přebor jednotlivců. Umístění našich - zlato: 300m K. Plodrová, 4x60m Plodrová, Prouzová, Hálová, Ludvíková, 4x60 Novotný, Beran, Štěpánek, Lukáš; stříbro: nikdo; bronz: 300m T. Ludvíková a M. Štěpánek, 4x60m Čermáková, Marečková, Kopecká, Koldinská, 4x60m Svatoš, Janata, Bílý, Šlégl. Kompletní výsledky.Přehled získaných bodů: mladší žáci, mladší žákyně.
Soutěž se uskutečnila s podporou Královéhradeckého kraje.
22.09.2010 CORNY středoškolský pohár
start za školy
Nové Město nad Metují
Výška 1. M. Sychra 1,72, dálka 3. M. Sychra 5,42.
Kompletní výsledky.
19.09.2010 Velká cena Prostějova Prostějov
100m 1. M. Desenský 10,94.
Kompletní výsledky .
18.-19.09.2010 Společný krajský přebor ve vícebojích HK+PU
junioři
Ústí nad Orlicí
Mezi juniory skončil P. Štěpán druhý se 4.168 b. (11,4 - 5,70 - 9,81 - 1,40 - 52,3 - DNF - 26,65 - 2,33 - 40,23 - 5:35,1).
Kompletní výsledky.
18.09.2010  Mezistátní utkání žactva
ČR "A" - ČR "B" - Slovensko
Hodonín
Marek Bareš byl druhý v tyči s 3,95 (nový oddílový rekord žactva, osmý výkon v historii), Radoš Rykl pátý s 3,45.
Kompletní výsledky.
12.09.2010 Společný krajský přebor družstev HK+PU
juniorky
Pardubice
Naše juniorky se umístily třetí se 101,5 b. a po třech kolech jsou druhé se 7 hl.b. Naše nejlepší umístění. Vítězství v disciplině: oštěp I. Zouharová 31,04..
Další bodující: 800m 2. K. Troppová 2:17,55 (zlepšený sedmý výkon historických tabulek žen), 5. M. Klimešová 2:34,53; 400m př. 2. L. Taclíková 68,87 (devátý výkon historických tabulek žen), výška 3. Š. Hofmanová 1,30; tyč 2. Š. Hofmanová 2,70; dálka 3. K. Troppová 4,96; koule 2. I. Zouharová 9,04, 4. R. Taichmanová 8,91; disk 2. R. Taichmanová 23,97; kladivo 2. R. Taichmanová 33,09; oštěp 3. L. Taclíková 26,30.
Kompletní výsledky juniorek a dorostenek.  Kompletní výsledky. Přehled získaných bodů: juniorky.
12.09.2010 Společný krajský přebor družstev HK+PU
dorostenci
Pardubice
Dorostenci skončili sedmí s 36 b., po třech kolech jsou na pomocné body také sedmí s 9. hl.b.
Bodovali: 100m 4. M. Souček 12,66 (R 12,54), 9. M. Smetana 13,16 (R 12,76), 400m 2. M. Souček 56,03, 110 m př. 7. M. Sychra 17,08, 9. M. Smetana 18,64, 300m př. 6. M. Sychra 44,53, dálka 7. M. Sychra 5,31, 8. M. Smetana 5,25.
Kompletní výsledky. Přehled získaných bodů: dorostenci.
11.09.2010  Mezistátní utkání do 22 let
Slovinsko - Maďarsko - ČR
Celje (SLO)
Michal Desenský byl druhý na 200m časem 21,67 (nový oddílový rekord mužů i dorostenců). Byl také členem vítězné štafety 4x100m 40,95 Pomohl tak k vítězství našeho družstva.
Kompletní výsledky.
11.-12.09.2010  Mistrovství České republiky
žactvo
Praha
Radoš Rykl získal bronz v tyči výkonem 3,60. Další finálová umístění: tyč 4. M. Bareš 3,60, 5. J. Kohout 3,35; 200m př. 6. R. Rykl 27,56 (R 28,49), 8. J. Kohout 30,57 (R 28,96); výška 6. J. Doležal 1,78; chůze 3000m 5. F. Koníček 18:57,97, 7. D. Špriňar 19:45,98.1500m př. 10. M. Tomáš 5:06,26; oštěp 10. M. Bareš 37,67; 4x60m 3B 6. Poldrová, Boudová, Eliášová, Prokopová 33,10 (celk. 15.), 3x300m 3B 5. Plodrová, Prokopová, Boudová 2:20,23 (celk. 18.).Výkony nepostupujích: 60m 1R 6. L. Schoř 7,92, 800m 2R 3. Ž. Boudová 2:29,91, 100m př. 3R 5. J. Kohout 14,97, 2R 4. R. Rykl 15,10, 200m př. 3R 6. A.Eliášová 34,25.
Kompletní výsledky.
09.09.2010  Východočeské turné
Memoriál Jaroslava Vidrny v disku mužů 7. ročník
Memoriál Lívie Lajbnerové v disku žen 7. ročník
Memoriál Václava Doksanského ve sprinterském trojboji mužů i žen 6. ročník
Memoriál Jana Brože na 3000m př. mužů a žen 4. ročník
Velká cena firmy TEXIM - zahradní nábytek v kouli mužů 2. ročník
 Hradec Králové
Disk muži 1. J.Marcell VSK Univerzita Brno 58,15, 5. M.Brzek 46,32, 6. Z.Cejnar 45,26. Disk žen 1. K.Klausová PSK Olymp Praha 51,83, 6. Z.Valentová 37,90, 8. P.Bendzová 33,52. Sprinterský trojboj muži 1. T.Nix 2.481 (7,12 - 11,16 - 22,68), 2. T.Balcar 2.385 (7,28 - 11,38 - 22,62), 3. P.Štěpán 2.068 (7,58 - 11,90 - 23,81). Sprinterský trojboj žen: 1. P.Hřivnová ACP Olymp Brno 2.701 (7,78 - 12,27 - 25,04), 3. K.Troppová 2.268 (8,26 - 13,09 - 26,62), 6. P.Valešová 2.081, 7. L.Taclíková 2.067, 8. A.Teichmanová 2.042. 3km př. 1. R.Groh TJ Dvůr Králové n.L. 9:39,57 a B. Jíšová (AC Syner Turnov)11:23,05. Koule muži 1. A.Žalský (USK Praha) 19,18, 3. Z.Cejnar 16,03, 6. J.Černý 13,66, koule ženy 1. A. Valešová (TJ Slavoj St. Boleslav) 13,57, 3. Z.Valentová 11,82. Disk M65 1. V.Vašata 40,52. Kompletní výsledky včetně veteránů najdete zde .
Pořádání závodů podpořili Magistrát města Hradec Králové, IP Opatovice n.L. a V.Vašata.
08.09.2010 Atletická středa v Houštce Stará Boleslav
1500m 2. M. Slanina 4:06,00. Kompletní výsledky .
05.09.2010 4. kolo Společného krajského přeboru družstev mužů Hradec Králové
Naše družstvo obsadilo páté místo ziskem 92,5 b., po čtyřech kolech je také páté. Dvě vítězství v disciplině: výška J. Doležal 1,78, tyč R. Rykl 3,35. Další umístění v první trojici: 110m př. 3. M. Sychra 18,51, výška 2. M. Sychra 1,73, tyč 2. J. Kohout 3,00, kladivo 2. J. Štastný 42,91, oštěp 2. J. Štastný 41,73. Z dalších výsledků: 400m 4. M. Souček 56,02, disk 6. J. Hubáček 34,76, oštěp 7. I. Novák 36,86.
Kompletní výsledky. Přehled bodujících.
04.09.2010 Krajský přebor družstev 4. kolo
starší žákyně a žáci, i přebor jednotlivců
Dvůr Králové nad Labem
Obě naše družstva po čtyřech kolech vedou, žáci s 16 hl.b., žákyně se 23 hl.b., žáci zvítězili s 237 pom.b., žákyně také s 252 pom.b..Ve svých disciplinách zvítězili: 150m J. Doležal 18,16, 800m Ž. Boudová 2:33,26, 200m př. T. Ludvíková 34,42 a R. Rykl 29,34, 1500m př. M. Tomáš 5:13,62, 3x300m Boháčová, Boudová, Plodrová 2:26,96 a Střeleček, Česák, Werner 2:11,34, tyč J. Kohout 3,15, disk J. Doležal 40,25, kladivo J. Doležal 32,86.
V některých disciplinách se konal i krajský přebor jednotlivců: přeborníky se stali: 200m př. T. Ludvíková a R. Rykl, 1500m př. M. Tomáš, kladivo J. Doležal; druzí: 200m př. P. Boháčová a J. Kohout; třetí: 200m př. A. Bartolotti.
Z dalších výkonů našich: 60m 2. K. Jouklová 8,62, 2. L. Schoř 7,98, 3. J. Kohout 8,02; 150m 2. R. Rykl 18,66; 800m 2. D. Prokopová 2:34,14, 2. R. Vanický 2:35,42, 3. M. Bajtalon 2:36,62; 1500m př. J. Pavel 5:18,34; 3x300m 2. Hofmanová, Bartolotti, Prokopová 2:30,56, 2. Vanický, Bajtalon, Svoboda 2:17,58; tyč 2. R. Rykl 2,95; dálka 3. T. Ludvíková 4,47; koule 3. B. Černá 8,07, 3. D. Werner 10,08; disk 3. B. Černá 20,28.
Kompletní výsledky. Přehled získaných bodů: starší žáci, starší žákyně.
Soutěž se uskutečnila s podporou Královéhradeckého kraje.
01.09.2010 Pardubický atletický mítink Pardubice
100m 3. M. Desenský 11,12 (R 11,19), koule 3. Z. Cejnar 16,00, disk 8. Z. Cejnar 43,36. Kompletní výsledky .
01.09.2010 Atletická středa v Houštce Stará Boleslav
1500m 1. M. Slanina 4:14,56. Kompletní výsledky .
S r p e n    2 0 1 0
28.-29.08.2010  Mistrovství České republiky do 22 let Břeclav
Michal Desenský vybojoval stříbro na 200m a bronz na 100m. Výsledky našich: 100m 3. M. Desenský 11,03 (R 10,97), 200m 2. M. Desenský 21,90 (R 22,12), 4x400m 4. Klimešová, Jahelková, Troppová, Taclíková 4:03,35, oštěp 9. I. Zouharová 34,75.
Kompletní výsledky.
22.08.2010 Východočeské turné Dvůr Králové nad Labem
Disk 2. Z. Cejnar 45,64, 3. P. Vilímek 43,33, oštěp 3. I. Zouharová 29,81. Kompletní výsledky .
21.08.2010 4. kolo I. ligy mužů a žen
skupina B
Jičín
Ženy byly čtvrté ziskem 150 b., muži byli pátí se 151 b. (celkově čtvrtí s 21 hl.b.). Ve svých disciplinách byli nejlepší: 400m Ž. Langerová 58,48 a T. Nix 50,26, 110m př. A. Bician 14,64, 400m př. D. Valentová 64,55, tyč A. Bician 4,52, dálka A. Bician 6,71, koule Z. Cejnar 16,40, 4x100m Desenský, Balcar, Bician, Nix 42,80 a 4x400m Balcar, Mižičko, Syřiště, Nix 3:28,33.
Dále bodovali: 100m 6. P. Valešová 13,20 (R 13,02), 200m 3. Ž. Langerová 26,37, 2. M. Desenský 21,79, 3. T. Nix 22,48, 4. T. Balcar 22,70, 400m 4. D. Valentová 60,22, 8. L. Taclíková 61,52, 10. M. Klimešová 62,36, 6. L. Čelko 52,32, 800m 4. K. Troppová 2:18,98, 8. S. Jiřičková 2:33,40, 9. Ž. Boudová 2:37,54, 4. P. Syřiště 1:57,11, 1500m 6. S. Jiřičková 5:15,02, 9. M. Slanina 4:09,48, 5000m 8. J. Perun 20:52,90, 100m př. 10. D. Kmecová 17,01, 400m př. 2. P. Valešová 67,67, 5. K. N. Jahelková 69,74, 9. L. Čelko 61,10, 4x100m 4. Taclíková, Troppová, D. Valentová, Langerová 51,75, 5. Radoňská, Ďurďová, Říčařová, Valešová 52,25, 7. Petružálek, Kujal, Čelko, Mižičko 45,02, 4x400m 2. Radoňská, Valešová, Taclíková, Troppová 4:16,24, 7. Novotná, Říčařová, Jiřičková, Boudová 4:43,52,8. Petružálek, Čelko, Kujal, Lánský 3:39,54, výška 9.-11. K. Ďurďová 1,45, tyč 2. K. Radoňská 3,00, 7. Š. Hofmanová 2,60, dálka 7. K. Radoňská 5,02, 10. E. Říčařová 4,93, koule 5. Z. Valentová 11,22, disk 3. Z. Valentová 38,68, 5. M. Brzek 45,79, 8. P. Vilímek 42,67, 9. Z. Cejnar 42,51, kladivo 8. R. Taichmanová 34,22 (oddílový rekord juniorek), 4. J. Kujal 46,77, 9. M. Brzek 44,14, 10. J. Cabal 43,53, oštěp 6. Z. Valentová 34,12, 9. I. Zouharová 33,45, 8. J. Petružálek 49,38, 9. P. Navrátil 47,77.
Nejvíce bodů v kole: Ž. Langerová 20,75, Z. Valentová 19, D. Valentová 18,75, A. Bician 35,75, T. Nix 24,5, Z. Cejnar 13.
Kompletní výsledky. Přehled bodujících mužů a žen.
18.08.2010 Atletická středa v Houštce Stará Boleslav
Disk 2. Z. Cejnar 43,62. Kompletní výsledky .
17.08.2010 Velká cena města Pardubic Pardubice
Z výsledků našich. 300m (MB) L. Taclíková 43,48, K. Troppová 44,04. Kompletní výsledky .
15.08.2010  Přebor ČOS na dráze
čtyřboj žactva, individuální discipliny ostatní kategorie
Hradec Králové
Čtyřboj: starší žactvo: 2. J. Doležal 2.435 b., 3.R. Rykl 2.239, 3. Ž. Boudová 1.777, 4. K. Jouklová 1.765, 5. J. Kohout 1.974, 9. D. Werner 1.791; mladší žactvo: 11. A. Bartolotti 1.391, 12. J. Chmelař 825b. Zajímavé výkony v jednotlivých disciplinách: 60m J. Doležal 7,80, K. Jouklová 8,59, V. Záhora 9,09, T. Ludvíková 9,15; dálka J. Doležal 5,88, R. Rykl 5,79, K. Jouklová 4,47, M. Neradílek 3,56, A. Prouzová 3,71; koule J. Doležal 13,48, K. Jouklová 7,86; kriket M. Neradílek 37,86, R. Čermáková 40,24; 1000m J. Doležal 3:11,26; 800m Ž. Boudová 2:35,28, J. Chmelař 2:49,96, A. Bartolotti 2:51,01.
Nejlepší jednotlivci: 100m dor. 1. M. Desenský 10,95, 2. K. Troppová 13,26, 3. L. Taclíková 13,49, 1000m dor. 1. M. Souček 3:09,35, výška dor. 2. M. Sychra 1,70, 3. M. Bareš 1,65; dálka dor. 1. K. Troppová 4,99, dálka ženy 3. K. Radoňská 5,12, koule 1. Z. Cejnar 16,69, disk 1. Z. Cejnar 45,92, 2. M. Brzek 45,88. Kompletní výsledky čtyřboje a Přeboru jednotlivců.
14.08.2010 Mladá Evropa 2010 Jablonec nad Nisou
oštěp 1. I. Zouharová 33,08. Kompletní výsledky .
10.08.2010 Východočeské turné Týniště nad Orlicí
Z výsledků našich. 100m 1. M. Desenský 11,05, disk 1. M. Brzek 45,17, koule 2. J. Černý 13,94, kladivo 2. J. Kujal 45,69. Kompletní výsledky .
07.08.2010 Východočeské turné Dobruška
Z výsledků našich. koule 1. Z. Cejnar 15,83, disk 1. Z. Cejnar 39,10, koule 2. J. Černý 13,15, koule 2. Z. Valentová 10,63, disk 3. Z. Valentová 36,14. Kompletní výsledky .
Č e r v e n e c    2 0 1 0
15.-24.07.2010 Mistrovství Evropy veteránů Nyírediháza (HUN)
V kategorii M55 získal J. Hubáček bronz v kouli 6kg výkonem 13,03. Další výsledky: břemeno M55 4. J. Hubáček 14,42, disk W45 5. Z. Valentová 37,56, disk 1,5kg M55 5. J. Hubáček 40,37, vrhačský pětiboj M55 6.J. Hubáček 3.550 b. (34,44 - 12,42 - 39,61 - 37,48 - 14,00), pár finálových umístění přidal i J. Soukup (Liga100). Ex_hradečák J. Hanuš byl třetí v kladivu M80, J. Frič byl třetí v desetiboji M55. Kompletní výsledky
17.-18.07.2010  Mistrovství České republiky
mužů a žen
Třinec
Tereza Novotná získala bronz na 3000m př. časem 11:04,45 (oddílový rekord juniorek, druhý výkon historických tabulek). Koule 7. Z. Cejnar 16,91.
Kompletní výsledky.
14.07.2010 Velká cena Opavy Opava
koule 1. Z. Cejnar 16,89, disk 2. Z. Cejnar 46,00. Kompletní výsledky .
14.07.2010 Vrhačská středa Brno - Žabovřesky
Z výkonů našich: kladivo 1. J. Kujal 48,82, disk 1. M. Brzek 45,75.
Kompletní výsledky .
13.07.2010 Grand Prix Ústí nad Labem Ústí nad Labem
100m R3 2. M. Desenský 11,07. Kompletní výsledky .
07.07.2010 Veřejné závody Pardubice
Umístění našich členů: koule 2. Z. Cejnar 17,37 (nejlepší oddílový výkon "pod širým nebem"), disk 3. M. Brzek 45,31, 4. Z. Cejnar 44,51. Kompletní výsledky .
03.07.2010 3. kolo I. ligy mužů a žen
skupina B
Jablonec nad Nisou
Muži byli čtvrtí po dosažení 137 b., po třech kolech čtvrtí s 16 hl.b.; ženy páté ziskem 110 b, po třech kolech také čtvrté s 15 hl.b.,Ve svých disciplinách byli nejlepší: 110m př. A. Bician 14,75, tyč A. Bician 4,60, koule Z. Cejnar 16,36.
Dále bodovali: 100m 3. M. Desenský 11,18 (R 11,13), 7. T. Nix 11,36 (R 11,26), 200m 2. M. Desenský 21,98, 400m 9. M. Klimešová 61,01, 5. T. Nix 50,82, 6. M. Mižičko 50,94, 800m 5. K. Troppová 2:18,47, 10. S. Jiřičková 2:28,74, 8. J. Horák 1:59,18, 1500m 3. K.N. Jahelková 5:03,56, 6. S. Jiřičková 5:09,04, 9 A. Krátká 5:18,51, 6. P. Syřiště 4:06,22, 9. J. Lánský 4:09,78, 3000m 2. A. Krátká 11:17,72, 100m př. 9. D. Kmecová 16,40, 400m př. 2. P. Valešová 66,19, 5. L. Čelko 55,26, 4x100m 4. Ďurďová, Teichmanová, Troppová, Valešová 50,70, Desenský, Čelko, Bician, Mižičko 43,54, 8. Petružálek, Kujal, Syřiště, Horák 46,65, 4x400m 3. Jahelková, Klimešová, Troppová, Valešová 4:14,82, 9. Jiřičková, Teichmanová, Boudová, Krátká 4:26,40, 7. Čelko, Syřiště, Mižičko, Horák 3:27,40, výška 6. K. Ďurďová 1,51, tyč 2. K. Radoňská 3,13 (oddílový rekord), 7. Š. Hofmanová 2,43, dálka 9. K. Radoňská 5,04, 9. A. Bician 6,67, koule 4. Z. Valentová 10,76, 4. J. Černý 14,35, disk 2. P. Bendzová 36,20, 7. Z. Valentová 33,99, 4. M. Brzek 45,87, 6. Z. Cejnar 43,91, kladivo 6. M. Brzek 46,67, 9. J. Kujal 45,91, 10. J. Cabal 42,67, oštěp 4. I. Zouharová 36,22 (oddílový rekord juniorek, druhý výkon historie), 8. Z. Valentová 30,88, 8. J. Petružálek 51,40, 10. P. Navrátil 49,30.
Nejvíce bodů v kole: Z. Valentová 14, P. Valešová 12,75, K. Radoňská 11, A. Bician 32, M. Desenský 19, Z. Cejnar 16.
Kompletní výsledky. Přehled bodujících mužů a žen .
Č e r v e n    2 0 1 0
26.06.2010  Mistrovství České republiky
veteránů
Třebíč
V celkovém pořadí disciplin: koule 3. V. Vašata (5kg) 11,66, 7. J. Hubáček (6kg) 12,57, 9. Z. Vašata (3kg) 9,85, disk 6. V. Vašata (1kg) 40,13, 14. M. Brzek (2kg) 45,92, 16. F. Makový (1kg) 27,12, kladivo 4. Z. Vašata (3kg) 33,60, 12. J. Hubáček (6kg) 38,45.
Kompletní výsledky.
26.-27.06.2010  Mistrovství České republiky
dorost, juniorstvo
Tábor
Michal Desenský dvakrát zlatý: 100m 10,88 (šestý výkon historických tabulek), 200m 21,75 (druhý výkon historických tabulek, oddílový dorostenecký rekord). Stříbrné medaile: 800m L. Taclíková 2:16,32 (šestý výkon historických tabulek), 3000m T. Novotná 9:54,41 (druhý výkon historických tabulek), 1500m 4. T. Novotná 4:40,76 (třetí výkon historických tabulek), 4x400m 5. Klimešová, Jahelková, Troppová, Taclíková 3:58,89 (čvrtý výkon historických tabulek, oddílový rekord juniorek), 400m 6. K. Troppová 58,88, kladivo 11. R. Taichmanová 33,25 (druhý výkon historických tabulek, oddílový rekord juniorek), oštěp 11. P. Štěpán 45,04. 100m R3 1. M. Desenský 10,88w, 200m R2 1. M. Desenský 22,29, 400m R3 2. K. Troppová 59,89, R1 7. M. Klimešová 61,48, 800m R2 2. L. Taclíková 2:22,42, 400m př. R3 6. P. Štěpán 61,24.
Kompletní výsledky.
26.06.2010 Krajský přebor družstev 3. kolo
starší žákyně a žáci, i přebor jednotlivců
Dvůr Králové nad Labem
Obě naše družstva po třech kolech vedou, žáci s 12 hl.b., žákyně se 17 hl.b., žáci zvítězili se 184 pom.b., žákyně byly druhé se 101 pom.b..Ve svých disciplinách zvítězili: 60m K. Jouklová 8,60 a L. Schoř 7,72, 300m K. Plodrová 44,64, 3X300m Boudová, Prokopová, Hofmanová 2:23,14, výška J. Doležal 1,69, oštěp J. Doležal 44,99, 3000m chůze D. Špriňar 16:48,0.
V některých disciplinách se konal i krajský přebor jednotlivců: přeborníky se stali: 3x300m Boudová, Prokopová, Hofmanová, výška J. Doležal, oštěp J. Doležal; druzí: 800m Ž. Boudová, 3x300m Bajtalon, Česák, Schoř, oštěp B. Černá a R. Rykl; třetí: 800m D. Prokopová, 3x300m Špriňar, Rykl, Doležal, výška R. Rykl, oštěp M. Bareš.
Z dalších výkonů našich: 60m 2. K. Plodrová 8,64, 300m 2. M. Tomáš 41,03, 1500m 2. Ž. Boudová 5:24,19, 3. D. Prokopová 5:42,93, 2. J. Pavel 4:48,83, 3. F. Koníček 5:21,60; 3x300m 2. Bajtalon, Česák, Schoř 2:10,85, 3. Špriňar, Rykl, Doležal 2:14,81, výška 3. R. Rykl 1,60; dálka 3. K. Jouklová 4,28, oštěp 2. B. Černá 23,44, 2. R. Rykl 39,80, 3. M. Bareš 38,83; 3000m chůze 3. J. Šlégl 18:37,0.
Kompletní výsledky. Přehled získaných bodů: starší žáci, starší žákyně.
Soutěž se uskutečnila s podporou Královéhradeckého kraje.
23.06.2010 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva I. tř. Nové Město nad Metují
Obě naše družstva zvítězila, chlapci s 230,5 b., děvčata se 174 b., po dvou kolech vedou shodně s 12 hl. b. V jednotlivých disciplinách zvítězili: 60m K. Plodrová 8,58 a J. Sobotka 8,16, 300m K. Plodrová 44,96, 800m T. Koldinská 2:50,99 a A. Růžička 2:29,16, 60m př. A. Prouzová 11,33 a M. Lukáš 11,61, 4x60m Čihák, Štěpánek, Vápeník, Sobotka 33,68, výška A. Vápeník a J. Janata 1,44, dálka J. Šlégl 4,26, koule A. Prouzová 8,65.. Z dalších výkonů vybíráme: 150m 2. K. Plodrová 20,77, 2. J. Sobotka 19,67, 800m E. Zubrová 3:00,33, 4x60m 2. Bartáková, D. Ludvíková, Zubrová, Koldinská 38,54, výška 2. A. Prouzová 1,33, koule 2. J. Šlégl 8,77.
V některých disciplinách se jednalo i o krajský přebor jednotlivců. Umístění našich - zlato: 60m K. Plodrová, 60m př. A. Prouzová a M. Lukáš, výška A. Vápeník; stříbro: 150m K. Plodrová a J. Sobotka, výška A. Prouzová, výška J. Janata; bronz: 60m M. Loskotová, 60m př. P. Čihák, výška T. Koldinská.
Kompletní výsledky.Přehled získaných bodů: mladší žáci, mladší žákyně.
Soutěž se uskutečnila s podporou Královéhradeckého kraje.
20.06.2010 3. kolo Společného krajského přeboru družstev mužů Nová Paka
Naše družstvo obsadilo páté místo ziskem 62,5 b., po třech kolech jsou také pátí. Jediné vítězství v disciplině: tyč M. Bareš 3,35. Další umístění v první trojici: výška 2-3. J. Doležal 1,75, tyč 2. R. Rykl 3,00, trojskok 3. K. Ettler 12,37, disk 3. J. Hubáček 36,40. Z dalších výsledků: 110m př. 4. K. Ettler 18,47, 200m 7. J. Doležal 24,55, oštěp 8. P. Tropp 40,98.
Kompletní výsledky. Přehled bodujících.
19.06.2010 Společný krajský přebor družstev HK+PU
juniorky
Nové Město nad Metují
Naše juniorky se umístily třetí se 116 b. (6 bodů od druhého místa) a po dvou kolech jsou třetí (na pomocné body) Další naši závodníci hostovali za ACP.
Naše nejlepší umístění. Vítězství v disciplině: 100m př. B. Šubrtová 16,18, disk R. Taichmanová 24,39.
Další bodující: 200m 4. K. Troppová 27,02, 10. M. Klimešová 27,91, 100m př. 3. K. Halvová 21,28, 4. E. Štefániková 23,37, 400m př. 3. B. Šubrtová 72,62, 4. K. Michaličková 74,00, výška 4. K. Michaličková 1,45, dálka 4. B. Šubrtová 5,05, 5. K. Michaličková 4,95, 7. K. Troppová 4,59, 10. E. Štefániková 4,16, koule 2. R. Taichmanová 9,25, 6. K.N. Jahelková 7,56, 8. M. Klimešová 6,42, kladivo 2. R. Taichmanová 28,49, oštěp 6. K. Halvová 23,29.
Kompletní výsledky juniorek a dorostenek.  Kompletní výsledky. Přehled získaných bodů: juniorky.
19.06.2010 Společný krajský přebor družstev HK+PU
dorostenci
Týniště nad Orlicí
Dorostenci skončili sedmí s pouhými 20 b., po dvou kolech jsou na pomocné body také sedmí.
Bodovali: 200m 9. M. Souček 25,74, 400m 6. M. Souček 57,06, 110 m př. 6. M. Smetana 18,82, 4x400m 4. Smetana-Luksch-Souček-Schoř 3:59,10, dálka 10. D. Luksch 5,19.
Kompletní výsledky. Přehled získaných bodů: dorostenci.
17.06.2010 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva II. tř.
přípravky (čtyřboj)
Jaroměř
Chlapci "A" byli druzí 3.559 b., po dvou kolech vedou s 9 hl. body, děvčata "A" byla třetí 3.533 b. a na stejném místě jsou i po dvou kolech s 6 hl. body., B-družstvo dívek bylo čtvrté 2.727 b., béčko chlapců páté s 317 b. (obě B-družstva jsou po dvou kolech čtvrtá). V jednotlivých disciplinách byli nejlepší: 60m N. Hošková 9,14 a J. Roubal 9,08, 600m J. Roubal 2:00,74. Z dalších výkonů vybíráme: 60m N. Šantrůčková 9,55, D. Zítko 9,54, 600m N. Šantrůčková 2:11,29, T. Bílý 2:03,72, dálka N. Hošková 3,73, J. Roubal 3,73, kriket N. Hošková 28,21, T. Bílý 38,87, čtyřboj 3. N. Hošková 1.288 b., 2. J. Roubal 1.080 b., 3. T. Bílý 951 b.
Kompletní výsledky.
Soutěž se uskutečnila s podporou Královéhradeckého kraje.
15.06.2010 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva I. tř. Dvůr Králové nad Labem
Obě naše družstva zvítězila, chlapci se 162 b., děvčata s 201 b. V jednotlivých disciplinách zvítězili: 800m T. Koldinská 2:49,8, 4x60m Čermáková, Hálová, Poldrová, Kopecká 34,7, výška A. Vápeník 1,43, koule A. Prouzová 7,96.. Z dalších výkonů vybíráme: 60m 2. K. Plodrová 8,7 (R 8,4), 3. E. Kopecká 8,8 (R 8,7), 2. J. Sobotka 8,0, 3. M. Lukáš 8,4; 300m 2. K. Plodrová 45,5, 3. T. Ludvíková 48,3, 2. J. Chmelař 50,6; 800m 2. E. Zubrová 2:50,1, 3. K. Bartáková 3:06,3, 3. M. Štěpánek 2:28,2; 4x60m 3. Marečková, Koldinská, Dvořáčková, Prouzová (B) 36,7; výška 3. T. Koldinská 1.31, 2. T. Neradílek 1,38; dálka 2. T. Ludvíková 4,81, 3. B. Hálová 4,41, 3. M. Štěpánek 4,39; kriket 3. R. Čermáková 44,12, 3. D. Jeřábek 47,10.
V některých disciplinách se jednalo i o krajský přebor jednotlivců. Umístění našich - zlato: nikdo; stříbro: T. Koldinská 800m, T. Ludvíková dálka; bronz: E. Zubrová 800m, B. Hálová dálka, M. Štěpánek dálka, R. Čermáková kriket, D. Jeřábek kriket. Kompletní výsledky.Přehled získaných bodů: mladší žáci, mladší žákyně.
Soutěž se uskutečnila s podporou Královéhradeckého kraje.
12.06.2010 Východčeské turné
Ústecké memoriály
Ústí nad Orlicí
Umístění našich členů: koule 2. Z. Cejnar 16,27, disk 4. M. Brzek 44,20, 5. Z. Cejnar 43,60, 6. P. Vilímek 43,01. Kompletní výsledky .
12.06.2010 Krajský přebor družstev 2. kolo
starší žákyně a žáci, i přebor jednotlivců
Hradec Králové
Obě naše družstva zvítězila, žáci s 253 b., žákyně se 193 b., obě vedou po dvou kolech s plným počtem hlavních bodů.Ve svých disciplinách zvítězili: 60m L. Schoř 7,61, 150m J. Doležal 18,37, 800m Ž. Boudová 2:34,42, 3000m J. Pavel (host) 10:40,82, 100m př. R. Rykl 14,86, 200m př. P. Boháčová 34,60, O. Česák 31,16, 4X60m Jouklová, Plodrová, Prokopová, Boháčová 33,24, 4x60m Werner, Rykl, Doležal, Schoř 29,55, tyč M. Bareš 3,52, dálka M. Bareš 5,56, koule D. Werner 10,38, disk J. Doležal 39,00.
V některých disciplinách se konal i krajský přebor jednotlivců: přeborníky se stali: 60m L. Schoř, 150m J. Doležal, 100m př. R. Rykl, 4x60m Jouklová-Plodrová-Prokopová-Boháčová, Werner-Rykl-Doležal-Schoř, disk J. Doležal; druzí: 150m K. Jouklová, L. Schoř, 3000m F. Koníček, 100m př. M. Bareš, 4x60m Šádková-Dostálková-Boudová-Pavlíčková, Svoboda-Chuděj-Tomáš-Kolář, disk A. Prouzová, R. Rykl; třetí: 60m K. Plodrová, 150m K. Plodrová, 100m př. O. Česák, 4x60m Čermáková-Hofmannová-Bartolloti-Záhorová, disk D. Werner, A. Eliášová.
Z dalších výkonů našich: 60m 3. K. Plodrová 8,81, 150m 2. K. Jouklová 20,95, 3. K. Plodrová 21,07, 2. L. Schoř 18,67, 800m 2. M. Šádková 2:36,74, 3. D. Prokopová 2:37,78, 2. M. Tomáš 2:22,11, 3000m 2. F. Koníček 10:48,09, 3. J. Červený (host) 10:52,05, 100m př. 2. P. Boháčová 18,34, 2. M. Bareš 15,68, 3. O. Česák 17,27, 200m př. 2. J. Střeleček 32,94, 4x60 2. štafeta B (Šádková, Dostálková, Boudová, Pavlíčková) 34,86, 3. štafeta C (Čermáková, Hofmannová, Bartolloti, Záhorová) 35,10, 2. štafeta B (Svoboda, Chuděj, Tomáš, Kolář) 31,45, výška 5. M. Šádková 1,35, 4. J. Chuděj 1,45, tyč 3.-4. J. Střeleček a O. Česák 1,80, dálka 3. K. Pavlíčková 4,33, 4. K. Jouklová 4,22, 5. Ž. Boudová 4,22, koule 5. B. Černá 7,79, 4. K. Kolář 9,36, disk 2. A. Prouzová 19,21, 3. A. Eliášová 18,78, 4. B. Černá 18,66, 2. R. Rykl 34,48, 3. D. Werner 28,60.
Kompletní výsledky. Přehled získaných bodů: starší žáci, starší žákyně.
Soutěž se uskutečnila s podporou Královéhradeckého kraje.
12.06.2010  Mezistátní utkání ČR - HUN - SVK
Brno
100m 2. M. Desenský 11,20, 800m 4. L. Taclíková 2:19,15, 200m MB (2.) M. Desenský 22,18 (oddílový rekord dorostenců, osmý čas historických tabulek).
Kompletní výsledky.
09.-10.06.2010 Akademické mistrovství ČR Praha-Juliska
Umístění našich členů (a hostů): disk 5. P. Bendzová 34,78, 8. H. Vašáková 26,10, 800m 8. P. Syřiště 1:58,21, 10. J. Lánský 2:00,16, 1500m 5. P. Syřiště 4:04,60, 8. J. Lánský 4:13,17. Kompletní výsledky .
06.06.2010 2. kolo Společného krajského přeboru družstev mužů Pardubice
Naše družstvo obsadilo páté místo ziskem 72 b., po dvou kolech jsou čtvrtí. Jediné vítězství v disciplině: tyč V. Perun 3,51. Další umístění v první trojici: 100m 3. P. Mentberger 11,78, trojskok 2. K. Ettler 12,71. Z dalších výsledků: 110m př. 4. K. Ettler 18,72, disk 4. J. Hubáček 34,12, 4x400m 4. Luksch, Sychra, Doležal, Střeleček 3:55,48.
Kompletní výsledky. Přehled bodujících.
05.06.2010 2. kolo I. ligy mužů a žen
skupina B
Nové Město nad Metují
Muži byli druzí po dosažení 152 b., po dvou kolech třetí s 11 hl.b.; ženy čtvrté ziskem 141 b, po dvou kolech také třetí s 12 hl.b.,Ve svých disciplinách byli nejlepší: 5000m J. Perun 19:01,50, 110m př. A. Bician 14,97, 400m př. D. Valentová 62,10, 4x100m Desenský, Balcar, Nix, Bician 42,72 (lepší než oddílový rekord), 4x400m Nix, Balcar, Syřiště, Mižičko 3:24,36 (čtvrtý výkon historických tabulek), tyč A. Bician 4,51, koule Z. Cejnar 16,46, disk Z. Valentová 39,05.
Bodovali: 100m 9. P. Valešová 13,03, 3. M. Desenský 11,19 (R 11,17), 200m 2. M. Desenský 22,46, 4. T. Nix 22,66, 5. T. Balcar 22,78, 400m 2. K. Troppová 58,40, 7. M. Klimešová 60,57, 8. P. Valešová 60,97, 3. T. Nix 50,35, 7. M. Mižičko 51,01, 800m 5. L. Taclíková 2:17,42 (šestý výkon historických tabulek), 9. K.N. Jahelková 2:20,08, 10. J. Horák 2:02,07, 1500m 5. J. Perun 5:06,26, 7. A. Krátká 5:11,86, 9. S. Jiřičková 5:14,39, 3. P. Syřiště 4:05,16, 5000m 2. A. Krátká 19:14,50, 100m př. 9. D. Kmecová 16,82, 400m př. 3. K.N. Jahelková 68,03, 10. A. Šatalíková 73,84, 6. T. Balcar 55,94, 8. L. Čelko 56,54, 3000m př. 6. L. Pytlík 10:13,19, 4x100m 4. Teichmanová, Taichmanová, Valešová, D. Valentová 50,92, 8. Taclíková, Ďurďová, Troppová, Veselá 51,89, 8. Petružálek, Kujal, Čelko, Mižičko 45,43, 4x400m 3. Jahelková, Klimešová, Taichmanová, Troppová 4:08,72, 4. Šatalíková, Teichmanová, Valešová, D. Valentová 4:13,50, 7. Petružálek, Štěpán, Lánský, Čelko 3:33,67, tyč 6. Š. Hofmanová 2,78 (třetí výkon historických tabulek), dálka 9. A. Bician 6,26, koule 2. Z. Valentová 11,67, 4. J. Černý 14,16, disk 8. P. Bendzová 28,90, 6. M. Brzek 43,63, 9. P. Vilímek 40,31 (43,04), kladivo 7. R. Taichmanová 29,59 (druhý výkon historických tabulek, oddílový rekord juniorek), 8. J. Kujal 46,43, 9. M. Brzek 44,90, oštěp 7. Z. Valentová 34,78, 8. J. Petružálek 50,48.
Nejvíce bodů v kole: Z. Valentová 24, J. Perun 17, D. Valentová 14,5, A. Bician 24,75, T. Nix 20,5, M. Desenský 19,75.
Kompletní výsledky. Přehled bodujících mužů a žen .
02.06.2010 Oddílové závody mladšího žactva
Náhrada za odpadlé kolo KP
Kolín
Z výsledků: 60m 1. B. Hálová 8,6, 2. T. Ludvíková 8,6; 600m 1. B. Hálová 2:54,2, 2. T. Ludvíková 2:55,6; dálka 1. T. Ludvíková 4,45, 2. B. Hálová 4,24 MS Ž. Boudová 4,02, kriket 1. T. Ludvíková 42,70, 2. R. Čermáková 38,95, MS B. Černá 47,20.
Kompletní výsledky.
K v ě t e n    2 0 1 0
28.-30.05.2010  Mistrovství ČR v ve vícebojích
Stará Boleslav
Z výsledků. Devítiboj 3. R. Rykl 5.005 b.(14,79-39,58-2,90-37,88--7,71-5,50-12,15-1,65-3:04,87), 5. J. Doležal 4.839 b.(15,37-42,03-2,90-42,72--7,75-4,97-11,23-1,71-3:14,73), 8. J. Kohout 4.368 b.(15,30-25,68-3,30-30,76--8,04-5,17-8,85-1,68-3:00,15), DNF M. Bareš (18,78-28,06-3,30-36,69).
Pětiboj ml. žákyň: 11. B. Hálová 2.242 b., 15. T. Ludvíková 2.166. Kompletní výsledky.
27.05.2010 Zlatá tretra
IAAF WORLD CHALLENGE
Ostrava
V národních závodech: 400m 5. L. Taclíková 58,17 (devátý výkon v historických tabulkách), 6. K. Troppová 58,28 (desátý výkon v historii).
Výsledky 400m.
22.-23.05.2010    Evropská kvalifikace na Světovou olympiádu mládeže Moskva (RUS)
Z výsledků: 100m 2R 4. M. Desenský 11,05 (celkově devátý). 200m 2R 6. M. Desenský 22,30.
23.05.2010 1. kolo Společného krajského přeboru družstev mužů Týniště nad Orlicí
Naše družstvo obsadilo čtvrté místo ziskem 99 b.. Jediné vítězství v disciplině: tyč V. Perun 3,00. Další umístění v první trojici: 100m 3. P. Mentberger 12,08, štafeta 4x100m 3. Rykl, Kohout, Bareš, Doležal 48,86(nejlepší "elektrický" čas starších žáků), tyč 2. M. Sychra 2,80, dálka 2. K. Ettler 6,00, disk 3. J. Hubáček 35,75.
Kompletní výsledky. Přehled bodujících.
22.05.2010 1. kolo I. ligy mužů a žen
skupina B
Třebíč
Ženy byly druhé po dosažení 157,5 b., muži pátí ziskem 110 b.,Ve svých disciplinách byli nejlepší: 400m př. hostující D. Valentová 62,41, 4x100m Balcar, Mižičko, Bician, Nix 43,50, 4x400m Jahelková, Klimešová, Taclíková, Troppová 4:06,18 (desátý výkon historických tabulek), tyč hostující M. Nosková 3,50, koule Z. Cejnar 16,20.
Bodovali: 100m 4. Ž. Langerová 12,57, 200m 4. Ž. Langerová 25,31, 3. T. Nix 22,10, 9. M. Mižičko 23,09, 400m 3. L. Taclíková 59,36, 5. M. Klimešová 61,16, 2. T. Nix 50,48, 3. M. Mižičko 50,52, 800m 2. K. Troppová 2:17,71 (šestý čas historických tabulek), 1500m 5. A. Krátká 5:17,85, 7. P. Syřiště 4:09,84, 10. M. Slanina 4:12,57, 100m př. 6. D. Kmecová 17,07, 110m př. 10. J. Petružálek 16,66, 400m př. 2. K. N. Jahelková 67,98, 7. A. Šatalíková 75,69, 6. T. Balcar 58,89, 3000m př. 2. A. Krátká 12:00,31, výška 6. K. Ďurďová 1,45, tyč 3. K. Radoňská 3,10 (vyrovnaný oddílový rekord), 8.-9. Š. Hofmanová 2,60 (pátý výkon historických tabulek), 3. A. Bician 4,28, dálka 5. A. Bician 6,70, koule 4. Z. Valentová 11,68, 6. J. Černý 13,49, disk 3. Z. Valentová 37,98, 9. P. Bendzová 30,12, 6. M. Brzek 44,47, 7. Z. Cejnar 43,76, 9. P. Vilímek 42,73, kladivo 5. J. Kujal 48,38, oštěp 5. Z. Valentová 35,16, 7. J. Petružálek 48,84, 4x100m 4. Radoňská, Taichmanová, Valešová, Langrová 50,49, 5. Taclíková, Ďurďová, Troppová, D.Valentová 50,88, 10. Kujal, Petružálek, Štěpán, Horák 58,09, 4x400m 8. Radoňská, Šatalíková, Taichmanová, Valešová 4:29,64, 3. Balcar, Mižičko, Štěpán, Nix 3:30,07, 8. Horák, Petružálek, Syřiště, Kujal 3:39,49.
Z dalších výkonů: 100m FB 6. P. Valešová 12,93, 200m 3B 3. K. Radoňská 27,12, 800m 1B 8. J. Horák 2:00,54, 1500m MB J. Perun 5:04,13, trojskok 11. J. Petružálek 12,65w (12,43), koule 11. I. Zouharová 8,78, oštěp 12. I. Zouharová 26,26.
Kompletní výsledky. Přehled bodujících mužů a žen .
20.05.2010 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva II. tř.
přípravky (čtyřboj)
Hradec Králové
Chlapci zvítězili 3.969 b., děvčata byla třetí 3.775 b., B-družstvo dívek bylo čtvrté 3.027 b., béčko chlapců také 2.017 b. V jednotlivých disciplinách byli nejlepší: 60m N. Hošková 9,22 a J. Roubal 9,23, 600m T. Bílý 2:03,53, dálka J. Roubal 3,74, kriket N. Šantrůčková 31,49. Z dalších výkonů vybíráme: 60m N. Šantrůčková 9,62, T. Bílý 9,39, 600m N. Hošková 2:09,89, J. Roubal 2:05,00, dálka N. Šantrůčková 3,80, P. Halíř 3,57, kriket N. Hošková 29,94, J. Roubal 37,38.
Kompletní výsledky.
Soutěž se uskutečnila s podporou Královéhradeckého kraje.
16.05.2010 Krajský přebor družstev 1. kolo
starší žákyně a žáci
Týniště nad Orlicí
Obě naše družstva zvítězila, žáci s 254,5 b., žákyně se 172,33 b..Ve svých disciplinách zvítězili: 60m B. Janoušková, 8,56, 60m L. Schoř 7,94, 300m J. Doležal 41,31, 800m Ž. Boudová 2:35,99, 1500m F. Koníček 5:15,90, 100m př. R. Rykl 15,22, 4X60m Boháčová, Janoušková, Jouklová, Prokopová 33,81, 4x60m Vodička, Česák, Chuděj, Vanický 32,32, dálka M. Bareš 5,45, koule R. Rykl 12,20, oštěp J. Doležal 45,60.
V některých disciplinách se konal i krajský přebor jednotlivců: přeborníky se stali: 300m J. Doležal, 800m Ž. Boudová, dálka M. Bareš, koule R. Rykl; druzí: 800m M. Tomáš, dálka R. Rykl, ; třetí: 800m J. Pavel, koule P. Vodička.
Z dalších výkonů našich: 60m 4. P. Boháčová 8,93, 60m 3-4. J. Chuděj 8,40, 300m 4. B. Janoušková 49,05, 800m 4. D. Prokopová 2:46,03, 800m 2. M. Tomáš 2:20,43, 3. J. Pavel 2:21,58, 1500m 2. P. Vanický 5:17,50, 100m př. 2. P. Boháčová 18,88, 100m př. 2. M. Bareš 16,07, 3. J. Doležal 16,33, 4x60 2. štafeta B (Boudová, Ludvíková, Pavlíčková, Šádková) 34,69, výška 4-5. K. Jouklová 1,30, výška 3. T. Hanzl 1,50, dálka 4. T. Ludvíková 4,45, dálka 2. R. Rykl5,34, koule 4. B. Černá 8,05, 3. P. Vodička 10,09, kladivo 4. K. Jouklová 21,25, kladivo 2. J. Chuděj 21,80, oštěp 3. B. Černá 25,62, oštěp 2. M. Bareš 43,00, 3. M. Tomáš 35,82.
Kompletní výsledky. Přehled získaných bodů: starší žáci, starší žákyně.
15.05.2010 Krajský přebor mužů a žen OPEN
kraje Královéhradecký a Pardubický
Hradec Králové
Ve svých disciplinách zvítězili: tyč K. Radoňská 3,10 (oddílový rekord), oštěp Z. Valentová 33,00, koule Z. Cejnar 15,88 a ve vloženém závodě 300m př. dor. K. Troppová 46,7 (zatím druhý čas tabulek ČR). Přeborníky našeho kraje se stali (pouze při startu závodníků dvou oddílů): D. Kramář 100m 11,9 (R 11,7) a 200m 24,0, M.Klimešová 200m 27,1, J. Horák 400m 53,2, M. Slanina 1500m 4:08,6.
Z dalších výkonů našich: 100m 6. K. Radoňská 12,9, 7. A. Teichmanová 13,0, 200m B3 1. A. Teichmanová 27,1, B1 5. K. Radoňská 27,4, 300m př. dor. 2. L. Taclíková 47,3 (zatím třetí čas tabulek ČR), 400m př. 2. K. N. Jahelková 69,0, 3. A. Šatalíková 75,3, tyč 5. Š. Hofmanová 2,20, disk 2. Z. Valentová 39,42, 4. H. Vašáková 32,22, 5000m 4. L. Pytlík 16:09,8, tyč 6. R. Rykl 3,20, dálka 9. M. Sychra 5,47, koule 5. J. Černý 13,15, disk 3. M. Brzek 44,88, 5. P. Vilímek 42,02, 6. Z. Cejnar 41,48, kladivo 5. P. Vilímek 40,40.
Kompletní výsledky.
09.05.2010 Společný krajský přebor družstev HK+PU
dorostenci, dorostenky, junioři, juniorky
Pardubice
Obě naše družstva se umístila nad očekávání. Juniorky skončily druhé se 146 b., dorostenci pátí s 50 b. Další naši závodníci hostovali za ACP.
Naše nejlepší umístění. Vítězové disciplin: disk R. Taichmanová 26,45, 5000m chůze 1. D. Špriňar 33:07,56 a hostující
100m dor. M. Desenský 11,09 (R 11,18), oštěp jun. P. Štěpán 47,74.
Z dalších výsledků juniorek: 100m FB 1. R. Taichmanová 13,54, 400m 2. K. Troppová 59,83, 800m 2. L. Taclíková 2:19,10 (osmý výkon historických tabulek žen), 400m př. 3. A. Šatalíková 75,54, 4x100m 2. Šatalíková, Taichmanová, Taclíková, Jahelková 55,12, výška 4. K. Michaličková 1,48, tyč 5. Š. Hofmanová 2,40 (šestý výkon v historii), dálka 3. K. Michaličková 5,06, koule 2. K.N. Jahelková 8,91, 3. Y. Zouharová 8,80, 3. R. Taichmanová 8,40, kladivo 2. A. Šatalíková 18,18, oštěp 2. Y. Zouharová 30,58, 4. L. Taclíková 28,70.
Z dalších výsledků dorostenců: 100m FB 1. L. Schoř 12,19, 400m 5. M. Souček 57,02, 300m př. 5. M. Sychra 46,28, výška 3. M. Sychra 1,65, chůze 5000m 2. F. Koníček 36:48,11.
Kompletní výsledky juniorek a dorostenek.  Kompletní výsledky dorostenců a juniorů. Přehled získaných bodů: juniorky, dorostenci.
08.-09.05.2010 Oddílové víceboje
mladší a starší žactvo, přípravka, starty mimo víceboj
Hradec Králové
Starší žactvo. Sedmiboj (100m př. - výška - koule - 150m; dálka - oštěp - 800m): 1. Ž. Boudová 2632 b. (21,2-1,25-7,40-21,8;3,98-19,83-2:39,8), 2. D. Prokopová 2.513 b. (20,4-1,25-6,86-21,5;3,89-18,01-2:50,6), 3. P. Boháčová 2.263 b. (21,0-1,20-5,88-21,4;3,87-14,69-2:54,8). Devítiboj (100m př. - disk - tyč - oštěp; 60m - dálka - koule - výška - 1000m): 1. R. Rykl 4.719 b. (14,8-33,31-3,00-37,53;7,5-5,40-11,40-1,62-3:09,9), 2. J. Doležal 4.625 b. (16,2-38,26-2,60-41,93;7,4-5,06-11,73-1,74-3:20,8), 3. M. Bareš 4.431 b. (16,0-25,89-3,40-39,00;8,0-5,37-10,79-1,65-3:06,0), 4. J. Kohout 4.116 b. (15,5-24,77-3,30-33,28;7,8-4,96-9,06-1,50-3:05,7).
Mladší žactvo. Pětiboj (60m př. - 60m - dálka - kriket - 800m) .1. T. Ludvíková 2.129 b. (11,8-9,0-4,70-42,02-2:57,8), 2. B. Hálová 1.928 b. (11,7-8,9-4,23-33,27-2:59,6), 3. R. Čermáková 1.646 b. (12,8-9,3-3,86-36,34-2:59,1); pětiboj (60m př. - 60m - dálka - kriket - 800m) 1. V. Škarda 1.657 b. AC Pardubice, 4. J. Šlégl 1.199 b. (11,7-8,9-4,11-38,10-2:55,0), 5. M. Neradílek 1.063 b. (12,0-9,3-3,59-36,63-2:46,6).
Přípravka čtyřboj (60m - dálka - kriket - 600m): 1. N. Hošková 1.401 b. (9,0-3,57-28,74-2:03,3), 2. N. Šantrůčková 1.342 b. (9,1-3,42-30,71-2:05,4), 3. A. Svobodová 857; 1. T. Bílý 1.038 b. (9,1-3,83-31,48-2:02,6), J. Roubal 1.005 b. (9,0-3,60-38,36-2:08,1), 3. D. Zítko 993 b. (9,2-3,61-34,53-2:03,9).
Kompletní výsledky.
08.05.2010 Sokolské metání Brno - Žabovřesky
Vrhačský pětiboj veteránů: M55 2. J. Hubáček 2.755 (37,84-12,45-36,29-35,52-0), břemeno 11,34kg MS J. Hubáček 13,09.
Kompletní výsledky.
02.05.2010 Hradišťské memoriály, OLYMPIC HOPES 2010 Uherské Hradiště
100m dor. 3. M.Desenský 11,18 (R 11,20); 200m dor. 2. M.Desenský 22,37.
Kompletní výsledky.
02.05.2010 Youth Atletics - Sokol Grand Prix Kolín
Z výsledků našeho žactva: 60m FB 1. B.Janoušková 8,45 (R 8,60), FA 2. L.Schoř 7,68 (R 7,72); 300m B6 1. B.Janoušková 47,20; 80m př. B3 1. R.Rykl 12,39; 4x60m B2 2. Boudová, Janoušková, Ludvíková, Plodrová 33,95, 1. Rykl, Schoř, Werner, Kohout 29,71; dálka 8. T.Ludvíková 4,46; oštěp 7. R.Rykl 35,50.
Kompletní výsledky.
D u b e n    2 0 1 0
21.04.2010    Městský, okresní a župní přebor na dráze
4. den překážky, hody
Hradec Králové
Z výsledků: 60m př. ml. žactvo 1. A.Prouzová 11,79, 1. M.Neradílek 12,26; 100m př. žákyně 1. P.Boháčová 19,50, dor. 1. K.Troppová 16,09, žáci 1. R.Rykl 15,44, dor. 1. M.Sychra 17,83; 110m př. dor. 1. M.Sychra 17,83, muži 1. J.Petružálek 17,08; 200m př. žáci 1. R.Rykl 30,15; oštěp žákyně 1. A.Eliášová 21,31, ženy 1. A.Kašparová 28,69, žáci 1. R.Rykl 40,53; kriket ml. žactvo 1. T.Ludvíková 42,18, 1. M.Česák 51,94.. Kompletní výsledky
Závod se uskutečnil s podporou MMHK.
19.04.2010    Městský, okresní a župní přebor na dráze
3. den skoky, vrhy, hody
Hradec Králové
Z výsledků: výška žactvo 1. B.Mrázková 1,30, 1. T.Hanzl 1,60, dor. 1. M.Sychra 1,60; dálka žactvo 1. T.Ludvíková 4,52, 1. R.Rykl 5,22, ženy 1. M.Veselá 4,74, muži 1. J.Petružálek 5,91; koule jun. 1. R.Taichmanová 9,10, žáci 1. J.Doležal 12,22; disk 1. H.Vašáková 31,04, 1. M.Brzek 45,16; kladivo 1. J.Kujal 46,01. Kompletní výsledky
Závod se uskutečnil s podporou MMHK.
14.04.2010    Městský, okresní a župní přebor na dráze
2. den ml.žactvo skoky; ostatní kategorie - sprinty, běhy
Hradec Králové
Z výsledků: 60m st.žactvo B1 1. B.Janoušková 8,67, B2 1. N.Hanáková 8,75, B1 1. L.Schoř 7,79, 2. J.Doležal 7,83, 3. R.Rykl 7,94, B3 1. P.Nejl 8,19, ženy 1. K.Radoňská 8,53, 2. R.Taichmanová 8,80, muži 1. V. Toman 7,95. 150m st.žactvo 1. B.Janoušková 21,25, 2. N.Hanáková 21,86, 3. A.Eliášová 22,16, 1. R.Rykl 18,76, 2. J.Doležal 18,92, 3. L.Schoř 19,00, ženy 1. K.Troppová 20,56, 2. K.Radoňská 21,04, 3. L.Taclíková 21,49, muži 1. V.Toman 18,86. 300m st. žactvo 1. Ž.Boudová 48,61, 2. A.Eliášová 49,41, 1. J.Doležal 40,55, M. Souček 40,81, juniorky 1. A.Šatalíková 49,55. 800m 1. D.Prokopová 2:44,5. 4x60m st.žactvo 1. TJ Sokol HK (Lodrová, Ludvíková, Záhorová, Boudová) 34,06, 1. TJ Sokol HK (Kohout, Rykl, Doležal, Schoř) 29,57, ženy TJ Sokol HK (Radoňská, Klimešová, Ďurďová, Taichmanová) 33,15. Výška 1. S.Slavíková 1,25, 1. A.Vápeník 1,36. Dálka 1. T.Ludvíková 4,36, 1. J.Sobotka 4,30. Kompletní výsledky
Závod se uskutečnil s podporou MMHK.
10.04.2010  Přebor ČOS v přespolním běhu Kolín
Nejlepší umístění: 800m nejml.žactvo 1. N.Hošková 3:07, 1. J.Roubal 3:02. Z dalších umístění: 800m nejml.žactvo 2. N.Šantrůčková 3:08, 3. D.Zítko 3:03, 1350m ml.žactvo 4. E.Zubrová 5:07, 7. T.Koldinská 5:17, 3. M.Mervart 4:44, 5. J.Šlégl 5:03, 2500m st.žactvo 6. Ž.Boudová 10:19, 8. D.Prokopová 10:30, 4. J.Kohout 8:53, 6. M.Tomáš 9:11, 7. D.Werner 9:18, 3360m dorostenci 4. M.Souček 13:22, 5. M.Sychra 13:37. Kompletní výsledky
08.04.2010    Městský, okresní a župní přebor na dráze
1. den mladší žactvo - sprinty, běhy
Hradec Králové
Z výsledků: 60m elévové V.Hojná 10,4 a F.Marek 10,0, ml.žactvo 1. B.Hálová 8,6, 2. K.Plodrová 8,6, 1. J.Sobotka 8,4, 2. M.Lukáš 8,6. 150m 1. B.Hálová 21,8, 2. Š.Bořková 23,3, 3.M.Marková 23,3, 1. J.Sobotka 20,9, 2. J.Roubal 22,2, 3. K.Kryštof 22,2. 300m 1. T.Ludvíková 51,5, 1. J.Sobotka 53,1. 800m 1. T.Koldinská 2:43,4, 2. E.Zubrová 2:43,5. 1000m 1. M.Lukáš 3:24,6, 2. M.Mervart 3:25,1. 4x60m 1. TJ Sokol HK (Bartolotti, Ludvíková, Prouzová, Hálová) 34,3, 1. TJ Sokol HK (Beran, Neradílek, Štěpánek, Lukáš) 34,6. Kompletní výsledky
Závod se uskutečnil s podporou MMHK.
03.04.2010 26. ročník Běh Safari Dvůr Králové nad Labem
Silniční běh ženy (18,4 km) 10. A.Teichmanová 1:56,52. Kompletní výsledky.
B ř e z e n    2 0 1 0
31.03.2010    20. ročník Hradecké laťky
2. den mladší žactvo
Hradec Králové
Z výsledků: výška ml. žákyně 1. B.Hálová 1,30, 2. T.Ludvíková 1,25, 3. S.Slavíková 1,23, 4. T.Koldinská 1,23, mladší žáci 1. J. Tobíšek 1,33, 2. J.Janata 1,30. Kompletní výsledky
Závod se uskutečnil s podporou MMHK.
22.03.2010    20. ročník Hradecké laťky
1. den starší žactvo, dorost
Hradec Králové
Z výsledků: výška st. žákyně 1. N.Hamáková 1,34, 2. B.Janoušková 1,34, st. žáci 1. T. Hanzl 1,58, 2. J.Doležal 1,58, dorostenci 1. M.Sychra 1,61. Kompletní výsledky
Závod se uskutečnil s podporou MMHK.
24.03.2010    Městský, okresní a župní přebor v přespolním běhu Hradec Králové
Nejlepší: 100m školka 1. K.Perunová 1:59, 1. J. Kořének, 500m přípravka 1. N.Hošková 2:18, 1. P. Halíř 2:08, 1000m ml. žactvo 1. E.Zubrová 4:45, 1. M. Mervart 4:33, 2000m st.žactvo 1. Ž.Boudová 10:29, 1. D.Werner 9:23, dorost 1. L.Taclíková 10:18, 1. M. Souček 9:16, juniorky 1. K.N.Jahelková 9:57, junioři 1. D.Kramář 9:30, ženy 1. T. Metelková 8:48. Kompletní výsledky (.xls)
Závod se uskutečnil s podporou MMHK.
22.03.2010  Mistrovství ČR v přespolním běhu
Temelín
Z výsledků: ml. žáci 4. M.Lukáš 6:45, 5. M.Mervart 6:45, 10. A.Růžička 6:53, 11. J.Novotný 7:01, 18. M.Štěpánek 7:16, ml. žákyně 26. T.Koldinská 6:34, st. žákyně 24. T.Hofmanová 7:47, 34. P.Boháčová 8:23, st. žáci 27. F.Koníček 10:54. Kompletní výsledky.
Ú n o r    2 0 1 0
28.02.2010  Mistrovství ČR žactva v hale Jablonec nad Nisou
Marek Bareš získal bronz v tyči. Další výkony našich: 60m 1R 4. L.Schoř 7,75, 150m 4R 3. L.Schoř 19,4, 60m př. 1R 4. R.Rykl 9,18 (celkově jedenáctý čas), 2R 7. J.Doležal 10,16, 3R 6. J.Kohout 10,03, výška 8. J.Doležal 1,65, tyč 3. M.Bareš 3,25, 9. J.Kohout 2,90, 11. R.Rykl 2,80, 3x300m 3R 1. Schoř, Doležal, Kohout 2:04,44 (celkově sedmý čas).
Kompletní výsledky najdete zde
28.02.2010  Mistrovství ČR mužů a žen v hale Praha - Stromovka
Z. Cejnar obsadil sedmé místo v kouli výkonem 16,08. Na 1500m byl M. Slanina dvanáctý časem 4:06,26.
Kompletní výsledky najdete zde
20.-21.02.2010  Mistrovství ČR juniorstva a dorostu v hale Praha - Stromovka
Dvě zlaté vybojoval dorostenec Michal Desenský - na 60m časem 7,00 a na 200m časem 22,20 (lepší výkon než oddílový dorostenecký rekord na dráze). Jednu zlatou přidala juniorka Tereza Novotná na 3000m časem 10:07,48. Dvě šestá místa získaly dorostenka Lucka Taclíková na 400m 60,50 (R 60,04) a Tereza Novotná na 1500m 4:55,07. Další umístění: 60m př. dorostenky R2 5. K. Troppová 9,54 (PB), 60m juniorky R2 8. R. Taichmanová 8,31, 400m dorostenky R3 2. K. Troppová 60,33 (PB) - celkově sedmý čas, jedinou setinu od postupu do finále, 400m juniorky R3 3. M. Klimešová 62,53, 400m junioři R1 3. P. Štěpán 52,35, 200m juniorky R4 4. R. Taichmanová 27,56, 200m junioři R1 5. D. Kramář 24,40. Kompletní výsledky najdete zde
17.02.2010 Zimní pražská tyčka 2010 Praha - Strahov
Koule 4. Z.Cejnar 16,20.
Kompletní výsledky.
16.02.2010 6. veřejné závody PAS Praha - Stromovka
Z výsledků našich: 400m B1 3. P.Štěpán 52,65; 800m B1 5. M.Slanina 2:00,49. Kompletní výsledky.
13.02.2010  Mistrovství ČR veteránů v hale Jablonec n. N.
koule 2. V.Vašata (M65 2., 5kg) 12,61, 9. J.Hubáček 12,22 (M50 1., 6kg), 19. J. Klok 8,12 (M80 2., 3kg).
Kompletní výsledky najdete zde
12.-14.02.2010  Mistrovství ČR v halových vícebojích
všechny kategorie
Praha - Stromovka
V sedmiboji žáků: 6. R.Rykl 3638 b. (7,93 - 5,20 - 12,19 - 1,51; 9,19 - 3,20 - 3:16,33), 9. M.Bareš 3541 b. (8,15 - 5,25 - 10,89 - 1,54; 9,64 - 3,50 - 3:13,06) nejlepší tyčkařský výkon, 11. J. Doležal 3437 b. (7,82 - 5,24 - 12,10 - 1,66; 9,69 - 2,50 - 3:26,53), . Kompletní výsledky najdete zde
10.02.2010 5. halová středa Jablonec nad Nisou
Koule 1. Z.Cejnar 15,73. Kompletní výsledky.
09.02.2010 5. veřejné závody PAS Praha - Stromovka
Z výsledků našich: 200m B16 3. P.Štěpán 24,09, B17 2. M.Fiedler 24,41; 1500m B1 7. M.Slanina 4:08,90. Kompletní výsledky.
07.02.2010 Veřejné halové závody Pardubice
Z řady osobáků našich žáků: 60m př. žáci 1. R.Rykl 8,9, 2. J.Doležal 9,3, 3. J.Kohout 9,3; výška 7. J.Doležal 1,70, tyč 4. M.Bareš 3,41. Kompletní výsledky.
07.02.2010 Grand Prix Olymp Praha - Stromovka
Koule 7. Z.Cejnar 15,80. Kompletní výsledky.
03.02.2010 4. halová středa Jablonec nad Nisou
Koule 1. Z.Cejnar 15,83, 1000m 2. M.Slanina 2:38,13. Kompletní výsledky.
L e d e n    2 0 1 0
30. - 31.01.2010 KP Libereckého kraje ve vícebojích (hala) Jablonec nad Nisou
Mimo soutěž naši žáci: 60m př. J. Doležal 9,45, M.Bareš 9,69, tyč M.Bareš 3,10. Kompletní výsledky.
30.01.2010 Společné KP v hale
Královéhradecký a Pardubický kraj
Praha - Strahov
Zvítězili: 60m dor. M.Desenský 7,07, 200m dor. M.Desenský 22,67, 1500m muži M.Slanina 4:09,08, tyč K.Radoňská 2,90, koule Z.Cejnar 15,96.
Další medaile v kraji HK (dle webu ČAS): 60m žák. 3. B.Janoušková 8,67, 1. L.Schoř 7,70, 3. R.Rykl 7,96,60m muži 3. D.Kramář 7,53, 150m žák. 3. K.Jouklová 21,65, 2. L.Schoř 18,96, 200m dor. 2. M.Souček 26,10, 3. D.Luksch 26,13, 200m muži 1. M.Fiedler 24,31, 400m ženy 1. L.Taclíková 60,65, 400m dor. 1. M.Souček 58,11, 3. D.Luksch 58,45, 60m př. dor. 1. K.Troppová 9,81, dálka ženy 1. M.Veselá 4,75, koule žák. 2. B.Černá 7,88, koule žáci 3. R.Rykl 12,09, .
Z dalších výkonů: 60m F 5. A.Teichmanová 8,36, 6. K.Troppová 8,54 (R 8,44), 200m 2B 3. R.Taichmanová 28,38, 5B 1. A.Teichmanová 28,50, 3B 4. D.Míšek 24,52, 4B 2. P.Štěpán 24,34, 400m ženy 1B 2. M.Klimešová 61,82, 3B 3. K.Troppová 60,88, 2B 2. P.Štěpán 52,85, 800m žák. 2. Ž.Boudová 2:41,84, 3. D.Prokopová 2:50,00, 800m muži 3. D.Míšek 2:01,64, 1500m ženy 3. K.Jahelková 5:01,59, 1500m muži 6. J.Horák 4:18,68, 3000m muži 7. L.Pytlík 9:32,94, 60m př. žáci 2B 1. R.Rykl 9,54, 2. M.Bareš 9,70, 3. J.Kohout 9,89, 60m př. dor. 2B 4. M.Sychra 9,79, trojskok 6. M.Veselá 9,57, koule muži 3. J.Černý 14,22, chůze 3000m muži 5. D.Špriňar 18:26,6.
Kompletní výsledky.
26.01.2010 4. veřejné závody PAS Praha - Stromovka
1000m B2 1. M.Slanina 2:37,43. Kompletní výsledky.
23.01.2010 Krajský přebor ve skocích v hale
dorost, žactvo - kraje Pardubický a Královéhradecký
Pardubice
Medailová umístění v kraji HK: žactvo: dálka 3. K.Pavlíčková 4,40, 2. J.Doležal 5,44, 3. J.Kohout 5,37, výška 2. J.Doležal 1,65, 3. T.Hanzl 1,60; dorost: dálka 2. L.Taclíková 4,73. Další výkony: tyč 9. P.Novotná 2,40 (pátý výkon v historických tabulkách), 5. M.Bareš 3,10. Kompletní výsledky.
20.01.2010 2. halová středa Jablonec nad Nisou
Koule 1. Z.Cejnar 15,95, 3000m 4. L.Pytlík 9:42,60. Kompletní výsledky.
19.01.2010 2. veřejené závody PAS Praha - Stromovka
300m 5B 4. M.Fiedler 38,63, 3000m 9. M.Slanina 9:11,62. Kompletní výsledky.
11.01.2010 Akademické mistrovstí ČR v hale Praha - Strahov
Umístění našich členů. Koule 10. H. Vašáková 9,35. Kompletní výsledky.
P r o s i n e c    2 0 0 9
19.12.2009 34. ročník Vánoční hala Praha - Strahov
Z výsledků našich členů. 60m FB 3. L.Schoř 7,49; 150m 5B 3. J.Střeleček 19,51; 300m 3B 2. M.Souček 41,54; 60m př. FB 5. M.Bareš 10,28 (R 9,63); tyč 7. M.Bareš 3,00; dálka 10. D.Luksch 5,28; Koule 9. K.Záruba 10,17. Kompletní výsledky.